خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 33
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

یه کم کمک , راهنمایی و امید میخوام

سلام دوستان من تو انجمن تازه واردم.
      امسال پشت کنکوری هستم و چند روزی هست شروع کردم برا 92 خوندن اما همش فک می کنم دیر شروع کردم و از همه عقب ترم.
      رشته ام ریاضی هست و همیشه جزء دانش اموزای درسخون بودم . اما همیشه هم استرس داشتم.
      کنکور 91 که خراب کردم تا یکی دو ماه اصلا حالم خوب نبود
      لطفا یه کم راهنماییم کنید از کجا درست شروع کنم معمولا دانش اموز تشریحی هستم تا تست. یعنی اگه یه مطلبو تشریحی امتحان بدم کامل مینویسم اما همون مطلبو به صورت تستی, خراب می کنم یا حداقل کم میگیرم.
      از لحاظ کتابای کمک درسی و امکانات همه چیز دارم خدا را شکر, اما نمیدونم کدومشو بخونم . از چه درسی شروع کنم .چجوری برنامه روزانمو تنظیم کنم.
      تو شهر ما فقط گزینه 2 بود که اونم ثبت نام کردم و از مرحله ی 2 به بعد هست.
      چنتا از کتابا هم بعد از ما تغییر کرده نمیدونم از کجا گیر بیارم کلا سر در گمم . شنیدم دین و زندگی و ریاضی 2 و دیفرانسیل تغییر کردن اگه کسی چیزی دیگه میدونست بهم بگه لطفا
      لطفا اساتید و دوستان گل یه کم بهم امید هم بدن
      خواهشا هرچی میدونید بهم بگید تا مثل پارسال نشم که نابودم
      ممنون

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mjhp1291 نمایش پست ها
      امسال پشت کنکوری هستم و چند روزی هست شروع کردم برا 92 خوندن اما همش فک می کنم دیر شروع کردم و از همه عقب ترم.
      رشته ام ریاضی هست و همیشه جزء دانش اموزای درسخون بودم . اما همیشه هم استرس داشتم.
      لطفا یه کم راهنماییم کنید از کجا درست شروع کنم معمولا دانش اموز تشریحی هستم تا تست. یعنی اگه یه مطلبو تشریحی امتحان بدم کامل مینویسم اما همون مطلبو به صورت تستی, خراب می کنم یا حداقل کم میگیرم.
      از لحاظ کتابای کمک درسی و امکانات همه چیز دارم خدا را شکر, اما نمیدونم کدومشو بخونم . از چه درسی شروع کنم .چجوری برنامه روزانمو تنظیم کنم.
      چنتا از کتابا هم بعد از ما تغییر کرده نمیدونم از کجا گیر بیارم کلا سر در گمم . شنیدم دین و زندگی و ریاضی 2 و دیفرانسیل تغییر کردن اگه کسی چیزی دیگه میدونست بهم بگه لطفا
      ممنون
      چرا اینقد نگرانید؟
      برنامه ریزیتون با بنده.
      تلاش هم با خودتون. چیز دیگه ای لازم دارید؟ سوالاتتون رو بپرسید ما پاسخ میدیم. در ضمن اصلا دیر نیست. وقت بسیاره. نگران نباشید
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

3. Top | #3
      eli
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نگران نباش دوستم هیچوقت واسه شروع دیرنیس....دیروز ب تاریخ پیوست..فردا معماست و امروز یه هدیه.....پس از دستش نده و با کمک مشاوووووووووور عزیز از این هدیه ت استفاده کن......
      این چه حرفیست که در عالم بالاست بهشت؟؟؟؟؟ هرکجا وقت خوش افتاد همانجاست بهشت....... دوزخ از تیرگی بخت درون تو بود ............ گر درون تیره نباشد همه دنیاست بهشت...........

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli نمایش پست ها
      نگران نباش دوستم هیچوقت واسه شروع دیرنیس....دیروز ب تاریخ پیوست..فردا معماست و امروز یه هدیه.....پس از دستش نده و با کمک مشاوووووووووور عزیز از این هدیه ت استفاده کن......
      تشکر از لطفتون

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون
      شما تا عید درسا رو تموم میکنید و تا آخر اردیبهشت یکبار دیگه دوره می کنید و انشاالله کنکور خوبی خواهید داشت

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون که پاسخ دادید
      یه کم در مورد برنامه ریزی روزانه توضیح می دید؟
      گزینه 2 که ثبت نام کردم یه برنامه دادن که مثلا ازمون شماره ی 2 این قسمت از کتابا رو مطالعه کن . تا این جاش مشکلی نیست
      اما این یه برنامه ی کلی هست و من برنامه روزانه ندارم خیلی بی نظم درس میخونم و هنوز رو دور درس خوندن نیفتادم
      وقت درس خوندن از چه درسی شروع کنم؟
      یه چیز دیگم هست که من تو منابع مشکل دارم تا الان دین و زندگی 1 و 2 و پیش و حساب دیفرانسیل تغییرات داشته. شنیدم شیمی 2 هم تغییرات زیادی داشته اما مطمئن نیستم برا کنکور 92 بوده یا نه اگر کسی اطلاعی داشت بگه لطفا
      بازم ممنون

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون که پاسخ دادید
      یه کم در مورد برنامه ریزی روزانه توضیح می دید؟
      گزینه 2 که ثبت نام کردم یه برنامه دادن که مثلا ازمون شماره ی 2 این قسمت از کتابا رو مطالعه کن . تا این جاش مشکلی نیست
      اما این یه برنامه ی کلی هست و من برنامه روزانه ندارم خیلی بی نظم درس میخونم و هنوز رو دور درس خوندن نیفتادم
      وقت درس خوندن از چه درسی شروع کنم؟
      یه چیز دیگم هست که من تو منابع مشکل دارم تا الان دین و زندگی 1 و 2 و پیش و حساب دیفرانسیل تغییرات داشته. شنیدم شیمی 2 هم تغییرات زیادی داشته اما مطمئن نیستم برا کنکور 92 بوده یا نه اگر کسی اطلاعی داشت بگه لطفا
      بازم ممنون
      با سلام
      شما باید از درسی شروع کنید که بیشتر بهش علاقه دارین...برنامه روزانه تونم باید با توجه به پتانسیل خودتون باشه....اگه قراره روزی 6 ساعت درس بخونی بهتره سه درس رو هرکدوم دو ساعت بخونی...و هر 50 دقیقه در خوندن سعی کنید یه استراحت ده دقیقه داشته باشید...سعی کنید درس های مهم هر رشته رو هر روز یا یه روز درمیون شده حتی نیم ساعت بخونید(مثه زیست برای تجربی ها)...تو تایپیک های قبلیم بحث شده که مثلا چه طور شیمی یا ریاضی یا دروس دیگه رو بخونین...تایپیک تغییرات کتابهای درسیم هست نگاه کنید...
      مشاوره- برنامه ریزی - جزوه- برای صنایع غذایی
      رمز موفقیت انسانهای بزرگ، شروع به کار بوده نه مهیاکردن همه شرایط.
      بعد خدمت دوباره میسازمت بدن
      درد من چشمانی بود...که به من اشک هدیه داد و به دیگران چشمک

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      سلام راجع به تغییرات کتابا
      دینی 2 و 3 کامل تغییر کردن ، دینی پیش اصلا تغییر نکرده

دیفرانسیل لامصب که کلا تغییر کرده و به نظر من برو کلاس بنویس اگه میتونی یا کتاب اموزشی حتما بگیر چون پارسال گند زدن با اون دیفرانسیلشون ، حسابان سال 89.90 عوض شد ولی دیف تغییر نکرد شانس ما ( مثل من یا شما و..... ) حالا امسال دیف رو درست تغییر دادن به جای اینکه پارسال تغییر بدن

کتاب ادبیات پیش هم فقط چندتا شعر اضافه شده فقط همین

به نظرم برای دینی جامع گاج رو بگیر ..... ایشاالله موفق باشیم ....

یا علی .
      -« اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدْ وَآلِ مُحَمَّدْ وَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ »-

! Trust yourself, You can do it
      بزرگترین وبلاگ تحقیق و پژوهش

به جای تشکر برام دعا کنید .

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MHM-4G نمایش پست ها
      سلام راجع به تغییرات کتابا
      دینی 2 و 3 کامل تغییر کردن ، دینی پیش اصلا تغییر نکرده

دیفرانسیل لامصب که کلا تغییر کرده و به نظر من برو کلاس بنویس اگه میتونی یا کتاب اموزشی حتما بگیر چون پارسال گند زدن با اون دیفرانسیلشون ، حسابان سال 89.90 عوض شد ولی دیف تغییر نکرد شانس ما ( مثل من یا شما و..... ) حالا امسال دیف رو درست تغییر دادن به جای اینکه پارسال تغییر بدن

کتاب ادبیات پیش هم فقط چندتا شعر اضافه شده فقط همین

به نظرم برای دینی جامع گاج رو بگیر ..... ایشاالله موفق باشیم ....

یا علی .
      ممنون دوست خوبم
      راجع به دین و زندگی من شنیدم دین وزندگی پیش به کل تغییر کرده کتابشم از اینترنت گرفتم
      دیفرانسیل هم که پارسال گند زدن . شانس ما حسابان تغییر کرد حساب دیفرانسیل نه . حالا چرا خدا میدونه

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط koruosh khan نمایش پست ها
      با سلام
      شما باید از درسی شروع کنید که بیشتر بهش علاقه دارین...برنامه روزانه تونم باید با توجه به پتانسیل خودتون باشه....اگه قراره روزی 6 ساعت درس بخونی بهتره سه درس رو هرکدوم دو ساعت بخونی...و هر 50 دقیقه در خوندن سعی کنید یه استراحت ده دقیقه داشته باشید...سعی کنید درس های مهم هر رشته رو هر روز یا یه روز درمیون شده حتی نیم ساعت بخونید(مثه زیست برای تجربی ها)...تو تایپیک های قبلیم بحث شده که مثلا چه طور شیمی یا ریاضی یا دروس دیگه رو بخونین...تایپیک تغییرات کتابهای درسیم هست نگاه کنید...
      ممنون از شما بابت راهنمایی تون
      به نظر شما میانگین درس خوندن برا یه پشت کنکوری چند ساعت در روز هست ؟ به نظرتون 6 ساعت کم نیست ؟
      ما معمولا وقتی مدرسه میرفتیم 6 ساعت تو مدرسه بودیم بعد تو خونه هم 4 تا 6 ساعت مطالعه داشتیم یعنی در روز بین 10 تا 12 ساعت . بعضی روزا بیشتر هم میشد

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      به نظر شما میانگین درس خوندن برا یه پشت کنکوری چند ساعت در روز هست ؟ به نظرتون 6 ساعت کم نیست ؟
      ما معمولا وقتی مدرسه میرفتیم 6 ساعت تو مدرسه بودیم بعد تو خونه هم 4 تا 6 ساعت مطالعه داشتیم یعنی در روز بین 10 تا 12 ساعت . بعضی روزا بیشتر هم میشد
      اگر بتونید 10 یا 12 ساعت بخونید عالیه.

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بستگی به خودتون و پتانسیل و پایه تون داره.برای بعضیا 12 ساعت باید بخونن بعضیام 6 ساعت واسشون زیاده.اگه مدرسه میرین سعی کنید روزی 4-5 ساعت و روزای تعطیل تا 10 ساعت بخونید
      موفق باشید
      مشاوره- برنامه ریزی - جزوه- برای صنایع غذایی
      رمز موفقیت انسانهای بزرگ، شروع به کار بوده نه مهیاکردن همه شرایط.
      بعد خدمت دوباره میسازمت بدن
      درد من چشمانی بود...که به من اشک هدیه داد و به دیگران چشمک

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      کیفیت درس خوندنتون رو بالا ببرید و سعی کنید در همین 6 یا 10 ساعت مطالعه ، بیشترین کیفیت رو در یادگیری و بخاطر سپردن مطالب داشته باشید.

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ممنون دوست خوبم
      راجع به دین و زندگی من شنیدم دین وزندگی پیش به کل تغییر کرده کتابشم از اینترنت گرفتم
      دیفرانسیل هم که پارسال گند زدن . شانس ما حسابان تغییر کرد حساب دیفرانسیل نه . حالا چرا خدا میدونه
      دین و زندگی 2 و 3 و پیشهمه تغییر کردن...
      من مسئول چیزی هستم که میگم،
      نه چیزی که تــــــو ازش برداشت میکنی ....!!!
      ...
      گفتنی ها بس بود...نوبت خاموشیست...(ح)
      ...
      سکوت میکنم ... سه نقطه و علامت تفکر...(ح)

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      چند درصدشون تغییر کردن؟باید بریم بخریم؟

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن