خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 33 از 33
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      این احساس شما عادی هست. نگران نباشید . تقریبا همه ی دانش آموزانی هم که شما فکر میکنید ازشون عقب تر هستید ، فکر میکنند که از بقیه عقب ترند.
      ببینید درس و مطالعه عقب یا جلو بودن نداره. اینطور نیست که مثلا با 10 روز زودتر یا دیرتر خوندن ، در نتیجه نهایی تاثیر چندان زیادی دیده بشه.
      شما سعی کنید از حاشیه دوری کنید و فقط به درس و مطالعه فکر کنید. اصلا عقب نیستید و همیشه فرصت پیشرفت دارید.
      از همین امروز با شور و اشتیاق بخونید. هر روز که مطالب رو میخونید آمار بگیرید که با مطالعه همون روزتون ، چند تست در کنکور رو میتونید بزنید .( طبق بودجه بندی سال 91)
      موفق باشید
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moshaver20 نمایش پست ها
      این احساس شما عادی هست. نگران نباشید . تقریبا همه ی دانش آموزانی هم که شما فکر میکنید ازشون عقب تر هستید ، فکر میکنند که از بقیه عقب ترند.
      ببینید درس و مطالعه عقب یا جلو بودن نداره. اینطور نیست که مثلا با 10 روز زودتر یا دیرتر خوندن ، در نتیجه نهایی تاثیر چندان زیادی دیده بشه.
      شما سعی کنید از حاشیه دوری کنید و فقط به درس و مطالعه فکر کنید. اصلا عقب نیستید و همیشه فرصت پیشرفت دارید.
      از همین امروز با شور و اشتیاق بخونید. هر روز که مطالب رو میخونید آمار بگیرید که با مطالعه همون روزتون ، چند تست در کنکور رو میتونید بزنید .( طبق بودجه بندی سال 91)
      موفق باشید
      ممنون بابت راهنماییتون
      من منطقه 3 هستم به نظرتون با توجه به شرایطی که تو پستای قبلی گفتم میتونم یکی از دانشگاه های تهران یه رشته خوب (به هوا فضا علاقه دارم) قبول شم؟
      چون برام خیلی مهمه تهران باشم . البته میدونم تلاش خودمم مهمه من تازه شروع کردم اما خوب تلاش خودمو میکنم
      ممنون

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mjhp1291 نمایش پست ها
      ممنون بابت راهنماییتون
      من منطقه 3 هستم به نظرتون با توجه به شرایطی که تو پستای قبلی گفتم میتونم یکی از دانشگاه های تهران یه رشته خوب (به هوا فضا علاقه دارم) قبول شم؟
      چون برام خیلی مهمه تهران باشم . البته میدونم تلاش خودمم مهمه من تازه شروع کردم اما خوب تلاش خودمو میکنم
      ممنون
      تلاش کنید . انشالله در یکی از دانشگاه های تهران قبول میشید.
      البته قبولی در رشته هوا فضا سخت هست.
      مالک اشتر اصفهان راحت تره اما شریف سخته.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن