خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

معجزه (قضاوت به عهده ی خودتون)

نقل از دایی عزیزم:
      یه روز با خونواده داشتیم از جاده ای میرفتیم که دیدیم دوتا ماشین تصادف کرده بودن و از اون تصادف ٣-۴ نفر مردن و نوزادی بود تو اون حادثه که بر اثر ضربه ای نابینا شده بود و رو به موت بود و وقتی بردنش بیمارستان، دکترا از زنده بودنش قطع امید کرده بودن و طی اون دو یه روز اون نوزاد رو به امامزاده ای بوردن و براش دعا میکردن، بعد دو روز هم نابینایی اون بچه خوب شد و هم از حالت رو به موتی در اومد.

قضاوت رو میذارم به عهده ی خودتون، دعا و اعتقاد به خدا و استجابت دعا تأثیر داشت؟؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      تاثیر که داره
      بسته به فرد و خیلی چیزها داره نه اینکه هر کی بره بشینه فقط دعا کنه

​انجام تمامی خدمات پرینتر سه بعدی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      این امام زاده ها چرا انقدر ریادن؟
      نکنه تو قبر زادو ولد میکنن که روز به روز بیشتر میشن؟
      من به علم ایمان دارم نه به دعا

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hossein943 نمایش پست ها
      این امام زاده ها چرا انقدر ریادن؟
      نکنه تو قبر زادو ولد میکنن که روز به روز بیشتر میشن؟
      من به علم ایمان دارم نه به دعا
      پس برو از علمت جوابتو بگیر

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MAjiD.vlh نمایش پست ها
      نقل از دایی عزیزم:
      یه روز با خونواده داشتیم از جاده ای میرفتیم که دیدیم دوتا ماشین تصادف کرده بودن و از اون تصادف ٣-۴ نفر مردن و نوزادی بود تو اون حادثه که بر اثر ضربه ای نابینا شده بود و رو به موت بود و وقتی بردنش بیمارستان، دکترا از زنده بودنش قطع امید کرده بودن و طی اون دو یه روز اون نوزاد رو به امامزاده ای بوردن و براش دعا میکردن، بعد دو روز هم نابینایی اون بچه خوب شد و هم از حالت رو به موتی در اومد.

قضاوت رو میذارم به عهده ی خودتون، دعا و اعتقاد به خدا و استجابت دعا تأثیر داشت؟؟
      اگه یک بیماری که خیلی وضعیت وخیمی داره رو پیش یک پزشک نبری و به جاش ببری امام زاده براش دخیل ببندی اون بیمار یقینا فوت میکنه , اما اگه همون بیمار رو ببری یه بیمارستان مجهز که کادر پزشکی قوی داره و براش هیچ دعایی هم نکنی احتمال داره که پزشکان اون رو نجات بدن ... واسه همینه که هرکسی که دچار یه بیماریه سخت میشه به بیمارستان مراجعه میکنه نه امامزاده ...

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirofff نمایش پست ها
      اگه یک بیماری که خیلی وضعیت وخیمی داره رو پیش یک پزشک نبری و به جاش ببری امام زاده براش دخیل ببندی اون بیمار یقینا فوت میکنه , اما اگه همون بیمار رو ببری یه بیمارستان مجهز که کادر پزشکی قوی داره و براش هیچ دعایی هم نکنی احتمال داره که پزشکان اون رو نجات بدن ... واسه همینه که هرکسی که دچار یه بیماریه سخت میشه به بیمارستان مراجعه میکنه نه امامزاده ...
      مثل اینکه متن رو نخوندین، به بیمارستان بردند اما جوابش کرده بودند و اضافه کنم که بیمارستانی که بردند مجهز بود!

7. Top | #7
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل از دایی عزیزم:

بله ... اگه میشه اون دوست عزیز رو که منکر تاثیر دعا بودن رو تگ کنید تا ببین .
      برنامه ی امشب ماه عسل هم اگه دیده باشین واقعا تاثیر گذار و عبرت انگیز بود و همین موضوع رو نشون داد که با خواست خدا همه چیز امکان پذیره
      در آن زمان که امیدت برید از همه جا ، ببین کیست امیدت ، بدان که اوست خدا . . .

خدایا شکرت

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      مثل اینکه متن رو نخوندین، به بیمارستان بردند اما جوابش کرده بودند و اضافه کنم که بیمارستانی که بردند مجهز بود!

چرا کامل خوندم اما شما فقط یه نقل قول کردی و همیشه در مسائل دینی بزرگنمایی وجود داره , تمام امازاده های معروف حرمشون مجهز به دوربین مدار بسته هست , چرا یه فیلم از این شفا پیدا کردن ها وجود نداره ؟؟

شما دقت کن از زمانی که دوربین اختراع شد و بشر تونست وقایع رو ثبت و ضبط کنه دیگه نه ماه به دو نیم شد نه شتری از دل کوه بیرون اومد نه دریا به دو نیم شد نه کسی با مرده ها حرف زد نه مرده ای زنده شد و نه خیلی چیزای دیگه ...

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      شما از داییت نقل کردی خودت ندیدی از سیر ماجرا هم خبر نداری
      منم عموم چرتو پرت زیاد میگفت
      یادم میاد میگفت فلان اخوند پرواز میکنه نیم ساعت قبل از اذان میره کربلا
      فلان کس بچه دار نمیشده بردنش امامزاده بچه دار شده(هرچند به سرایدار امامزاده مشکوک میشدم)

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hossein943 نمایش پست ها
      شما از داییت نقل کردی خودت ندیدی از سیر ماجرا هم خبر نداری
      منم عموم چرتو پرت زیاد میگفت
      یادم میاد میگفت فلان اخوند پرواز میکنه نیم ساعت قبل از اذان میره کربلا
      فلان کس بچه دار نمیشده بردنش امامزاده بچه دار شده(هرچند به سرایدار امامزاده مشکوک میشدم)
      من الکی نقل نمیکنم چون هم خانواده ای که تصادف کردن رو میشناسم و هم محل حادثه رو میدونم کجا بود و هم بیمارستان رو میدونم کجاست و از همه چیز مطلعم.
      شما حرف های عموتونو به این موضوع نزنید.
      الکی هم به مردم تهمت نزنین، اصلا خنده دار نیست

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      ببین مجید جان دلبندم , در بحار الأنوار ، جلد 66 ، صفحه 224 ، حديث 9 آمده : بادمجان زیاد بخورید , زیرا بادمجان اولین گیاهی است که به خدا ایمان آورد ...

میدونی که بحار الانوار از منابع بسیار معتبر حساب میشه

تفاوتی که من با شما دارم اینه که وقتی یه چیزی رو میخونم یا وقتی یه چیزی رو میشنوم بهش فکر میکنم , اگه بتونم براش پایه علمی یا منطقی گیر بیارم قبولش میکنم اما شما در این شرایط ممکنه که فکر بکنید ولی تحت هر شرایطی حتی اگه به هیچ طریقی قابل اثبات نباشه با کمک گرفتن از دو کلمه مصلحت و حکمت او رو باور میکنید ... بشر اگه قرار بود به هیچ چیزی شک نکنه و هرچی رو که میشنوه باور کنه هیچ وقت پیشرفت نمیکرد و هنوز فکر میکرد زمین مرکز عالمه , هنوز فکر میکرد بیماریها عذاب الهی هستن و باکتری و ویروس کشف نمیشد و خیلی چیزهای دیگه ...

من به عقاید شما احترام میزارم , اگه عقاید من خلاف عقاید شماست و باعث عذاب من در جهنم خواهد شد شما نگران من نباش , اگه عقاید من باعث ناراحتی خدا میشه اجازه بده خود خدا بیاد ناراحتیش رو به من بگه
      ...
      ویرایش توسط amirofff : 28 تیر 1393 در ساعت 21:58

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      به نظر من با ایمان و باور هرچیزی امکان پذیره... !

اینجا یه سو تفاهمی وجود داره که بعضی از عزیزان فکر میکنن منظور از دعا کردن یعنی فقط حرف زدن و اظهار کمک خواستنه ! در صورتی که به نظر من ما مواقعی نیاز به دعا داریم تا بتونیم انگیزه و عملکرد خودمون رو برای رسیدن به چیزی که میخوایم افزایش بدیم :yahoo (1):!

این که از تنها به دعا بسنده کنیم و هیچ کاری نکنیم کاره بیهوده ای است !

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ببین مجید جان دلبندم , در بحار الأنوار ، جلد 66 ، صفحه 224 ، حديث 9 آمده : بادمجان زیاد بخورید , زیرا بادمجان اولین گیاهی است که به خدا ایمان آورد ...

تفاوتی که من با شما دارم اینه که وقتق یه چیزی رو میخونم یا وقتی یه چیزی رو میشنوم بهش فکر میکنم , اگه بتونم براش پایه علمی یا منطقی گیر بیارم قبولش میکنم اما شما در این شرایط ممکنه که فکر بکنید ولی تحت هر شرایطی حتی اگه به هیچ طریقی قابل اثبات نباشه با کمک گرفتن از دو کلمه مصلحت و حکمت او رو باور میکنید ... بشر اگه قرار بود به هیچ چیزی شک نکنه و هرچی رو که میشنوه باور کنه هیچ وقت پیشرفت نمیکرد و هنوز فکر میکرد زمین مرکز عالمه , هنوز فکر میکرد بیماریها عذاب الهی هستن و باکتری و ویروس کشف نمیشد و خیلی چیزهای دیگه ...

من به عقاید شما احترام میزارم , اگه عقاید من خلاف عقاید شماست و باعث عذاب من در جهنم خواهد شد شما نگران من نباش , اگه عقاید من باعث ناراحتی خدا میشه اجازه بده خود خدا بیاد ناراحتیش رو به من بگه
      ...
      هرکسی اعتقاد ی داره.
      من این پست رو میذارم و بحث رو خاتمه میدم:
      انسان به نیاز های برتر خود مانند اعتقادات و... نمیتونه خودش جواب بده به این دلیل که عمر انسان محدوده و یکبار در اختیارش گذاشته میشه و اگه این عمر صرف اندیشه های شخصی بشه اون چیزی که آخر عمر گیرش میاد چیزی جز حسرت و پشیمونی نیست.
      والسلام

14. Top | #14
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

تفاوتی که من با شما دارم اینه که وقتی یه چیزی رو میخونم یا وقتی یه چیزی رو میشنوم بهش فکر میکنم , اگه بتونم براش پایه علمی یا منطقی گیر بیارم قبولش میکنم اما شما در این شرایط ممکنه که فکر بکنید ولی تحت هر شرایطی حتی اگه به هیچ طریقی قابل اثبات نباشه با کمک گرفتن از دو کلمه مصلحت و حکمت او رو باور میکنید ... بشر اگه قرار بود به هیچ چیزی شک نکنه و هرچی رو که میشنوه باور کنه هیچ وقت پیشرفت نمیکرد و هنوز فکر میکرد زمین مرکز عالمه , هنوز فکر میکرد بیماریها عذاب الهی هستن و باکتری و ویروس کشف نمیشد و خیلی چیزهای دیگه ...

...
      دوست عزیز نمیدونم برنامه امشب ماه عسل رو دیدین یا نه.خلاصه میگم.. زنی با جراحت و شکستگیای زیاد در یه چاه 25 متری بعد از یک هفته زنده موند.. این از نظر علمی واقعا قابل اثباته؟؟؟
      زنده موند چون خدا خواست .. میفهمی چون خدا خواست !!!
      در آن زمان که امیدت برید از همه جا ، ببین کیست امیدت ، بدان که اوست خدا . . .

خدایا شکرت

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      این رو هم اضافه کنم اول هی خدا رو صدا میزد اما جوابی نمیشنید و بعدش گفت تو وجود داری؟ و یه کافر شد و کفر میگم و بعدش دوباره اعتقاد قلبی پیدا کرد و دوام اورد.
      دقیقا بعد هشت روز پیداش کردن

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن