خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 18 از 18
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Roya.Kh نمایش پست ها
      دوست عزیز نمیدونم برنامه امشب ماه عسل رو دیدین یا نه.خلاصه میگم.. زنی با جراحت و شکستگیای زیاد در یه چاه 25 متری بعد از یک هفته زنده موند.. این از نظر علمی واقعا قابل اثباته؟؟؟
      زنده موند چون خدا خواست .. میفهمی چون خدا خواست !!!
      ای کاش خدا قبلش میخواست که ایشون تو چاه نیوفتن , اگه من به یه نفر از عمد چاقو بزنم بعد خودم جای زخمش رو پانسمان کنم یعنی مکن خیلی آدم خوبی هستم ؟!!

2. Top | #17
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirofff نمایش پست ها
      ای کاش خدا قبلش میخواست که ایشون تو چاه نیوفتن , اگه من به یه نفر از عمد چاقو بزنم بعد خودم جای زخمش رو پانسمان کنم یعنی مکن خیلی آدم خوبی هستم ؟!!
      میشه بفرمایید خداوند چرا به انسان اراده و اختیار داده ... اینا با اختیار و اراده خودشون دچار این اتفاق شدن .. ولی با خواست خدا بود که زنده موند.. مسایل رو درست به هم ربط بدین !!!
      در آن زمان که امیدت برید از همه جا ، ببین کیست امیدت ، بدان که اوست خدا . . .

خدایا شکرت

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

درباره موضوع معجزه (قضاوت به عهده ی خودتون) که بسته شد

اول از همه از کسانی که این تاپیک رابستند عذر میخوام ولی اینو باید میگفتم. برای عدم ادامه بحث هم همین تاپیکو اگه خواستین ببندین.
      دوست عزیز
      شمایی که گفتی چرا از وقتی دوربین اومده چنین چیزی نشده:
      اولا مثال هایی که آوردین از پیامبرا بود مگه الان پیامبر داریم!
      در ضمن مثال های شفا و معجزه خیلی کم اتفاق می افتند ولی لزوما نه همون موقع. طرف میره کلی دعا می کنه بالاخره (اگه شرایط باشه)این اتفاق می افته

شمایی که گفتی بحارالانوار حدیث اشتباه داره
      کاملا حق با شماس.بیش از نصفی از احادیث بحارالانوار جعلین.خود نویسندش میگه من هر حدیثی بود این تو آوردم . از صحتش هم مطمئن نیستم. برای همین مجتهذی که علم رجال داره و چیزای دیگه در مورد وقایع گذشته میدونه میتونه حدیث رو تشخیص بده که درسته یا نه. اصن کی گفته از این کتاب شما حدیث رو باور کنین.
      شمایی که گفتی پس چرا خدا خدا آن مهمان برنامه ماه عسل رو به چاه نداخت تا نجاتش دهد؟
      برنامه رو ندیدی احتمالا و گرنه کاملا حکمتش (همون که بهش اعتقاد نداری) رو میفهمیدی. طرف مدتها بود از خدا دور شده بود و این اتفاق ایمانش رو قوی کرد. هدف همین آزمایش الهیه. هدف همون رسالت الهیه که بر گردن ایشونه تا قدرت خدا رو به همه بگه. بگه عطش یعنی چی. تا منی که میخواستم به خاطر کلاس والیبالم و تشنگی ناشی از اون فردا روزه نگیرم تصمیم بگیرم روزه بگیرم چون این عطش نیس. و هزاران حکمت که شما نمی دونی
      من هیچ وقت به تشنگی دختر اما حسین فکر نکردم و همیشه میگفتم حالا یه تشنگیه دیگه امّا وقتی تو اون برنامه شنیدم...
      ویرایش توسط the great aziz : 29 تیر 1393 در ساعت 01:03

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن