خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مشکل در مطالعه و تست ریاضی

سلام ببخشید بچه من واسه درسای ریاضی مثل حسابان و ریاضی ی مشکلی دارم منابع من اموزش نشر الگو و میکرو طبقه بندی گاج هست ولی وقتی میخونم بعدش میخوام تست یا سوال حل کنم نمی تونم با اینکه کل فرمول ها و روش هارو حفظ هستم میشه راهنماییم کنید مشکلم چیه و چه جوری حلش کنم؟ممنون میشم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir_taraneh25 نمایش پست ها
      سلام ببخشید بچه من واسه درسای ریاضی مثل حسابان و ریاضی ی مشکلی دارم منابع من اموزش نشر الگو و میکرو طبقه بندی گاج هست ولی وقتی میخونم بعدش میخوام تست یا سوال حل کنم نمی تونم با اینکه کل فرمول ها و روش هارو حفظ هستم میشه راهنماییم کنید مشکلم چیه و چه جوری حلش کنم؟ممنون میشم
      همه اولش همینجورین یکم بیشتر تست بزنی تریپ سوالا دستت میاد مشکلت حل میشه
      چقدر دوست داشتنی هستند...
      آدم هایی که شبیه حرف هایشان هستند...

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir_taraneh25 نمایش پست ها
      خودمو در اون حد نمیبینم که راهکار بگم ولی میگم برای تسلطی بیشتر چندتا سوال تشریحی حل کن و بقیه ش هم تستی، واسه رسیدن به جواب هم واسه خودت نقشه بشین و اصلا واسه شروع عجله نکن
      ویرایش توسط Majid-VZ : 28 تیر 1393 در ساعت 18:21

4. Top | #4

khejalati
      نمایش مشخصات
      فک نکنم حفظ کردن فرمولا برای تست زدن کافی باشه...شما باید از هر مبحثی 5-6تا سوال رو به طور کاملا تشریحی حل کنی....تا اون فرمولا حلاجی بشه...بعد که ریتمش دستت اومد بقیه رو مثه اونا حل کنی..اینطوری خیلی جواب میده.
      نه کسی منتظراست...
      نه کسی چشم به راه...
      نه خیال گذر از کوچه ی ما دارد ماه...
      بین عاشق شدون و مرگ!
      مگر فرقی هست!؟
      وقتی از عشق نصیبی نبری...
      غیراز ...آه...

5. Top | #5
      arj
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خب چون '' حفظ '' هستید!!! اگر فقط حفظ باشید و مفهومی یاد نگرفته باشید نمیتونید پاسخ بدید! البته تمرین هم خیلی موثره خود من هم اوایل اینجوری بودم.... حل میشه با تمرین پیوسته...
      موفق باشید.
      آن كه دانست ، زبان بست وآن كه مي‌گفت،ندانست ...!

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم دقیقا مشکل شمارو داشتم تست های حسابان الگو رو نمیتونستم راحت حل کنم ولی با یکم تمرین خیلی بهتر شد.شمام بهتر میشی نگران نباش

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن