خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

اخرین رتبه پذیرش رشته های گروه پزشکی در مراکز بین الملل

بچه ها کسی از اخرین رتبه قبولی کنکور92 رشته پزشکی ودندانپزشکی از مراکز بین الملل خبر داره؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پریسا721721 نمایش پست ها
      بچه ها کسی از اخرین رتبه قبولی کنکور92 رشته پزشکی ودندانپزشکی از مراکز بین الملل خبر داره؟

بستگی به منطقه و دانشگاه انتخابی داره.. ولی امسال چون پذیرش متمرکز شده قابل مقایسه با سال قبل نیست.
      در آن زمان که امیدت برید از همه جا ، ببین کیست امیدت ، بدان که اوست خدا . . .

خدایا شکرت

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون از جوابتون. اما مگه انتخاب کشوری نیست؟ منظورتون از متمرکز در انتخاب رشته هست؟ ممکنه صریح تر بگین؟ دانشگاههای بین الملل که نیمه مترمکر برمیدارن .یعنی مصاحبه حذف خواهد شد؟

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بله از امسال شیوه ی پذیرش تغییر پیدا کرده و دیگه نیمه متمرکز نیس و مصاحبه نداره.
      به این تاپیک برید کامل توضیح داده شده =>
      http://forum.konkur.in/thread13185.html

خدایا شکرت

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون. من از رشته تجربی کنکور دادم امسال و دیپلمه سال 84 بودم.ممکنه بگین کارنامه ها که بیاد من از کجا میتوننم یه انتخاب رشته صحیحی داشته باشم؟شما نرم افزار یا سایتی سراغ دارین که از انجا بتونم کمک بگیرم؟ (البته فقط برا مراکز بیم الملل میتونم انتخاب رشته کنم).

6. Top | #6
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ممنون. من از رشته تجربی کنکور دادم امسال و دیپلمه سال 84 بودم.ممکنه بگین کارنامه ها که بیاد من از کجا میتوننم یه انتخاب رشته صحیحی داشته باشم؟شما نرم افزار یا سایتی سراغ دارین که از انجا بتونم کمک بگیرم؟ (البته فقط برا مراکز بیم الملل میتونم انتخاب رشته کنم).
      میتونید موقع انتخاب رشته از مشاورای انجمن کمک بگیرید. هر وقت نتایج اومد به انجمن سر بزنید کسایی که درباره انتخاب رشته اطلاعاتی دارن حتما راهنماییتون میکنن

خدایا شکرت

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون..این طرز پذیرش شرایط رو بدتر کرده

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

8. Top | #8
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

بله متاسفانه بدتر کرده ولی بخاطر این بوده که جلوی بعضی بی عدالتیا گرفته بشه

خدایا شکرت

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بله. اما اینطوری که از هدف اصلی ایجاد این واحد ها که میگن جلوگیری از رفتن وادامه تحصیل در خارج از کشور هست که میمونن.

10. Top | #10
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بله. اما اینطوری که از هدف اصلی ایجاد این واحد ها که میگن جلوگیری از رفتن وادامه تحصیل در خارج از کشور هست که میمونن.

بله مسئولین محترم که هدف رو اینجور میگن... ولی با این وضع پذیرش جدید فکر کنم متقاضیای ادامه تحصیل در خارج بازم بیشتر شن

خدایا شکرت

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظر من رتبه زیاد فرقی با پارسال نخواهد کرد
      امسال احتمالا واسه کسانی که بین الملل قبول میشن باید برن بین الملل اگه نرن ممکنه از کنکور سال بعد محروم بشن

12. Top | #12
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahid122 نمایش پست ها
      به نظر من رتبه زیاد فرقی با پارسال نخواهد کرد
      امسال احتمالا واسه کسانی که بین الملل قبول میشن باید برن بین الملل اگه نرن ممکنه از کنکور سال بعد محروم بشن
      اگه محرومیت بذارن بله ممکنه با رتبه های پارسال امکان پذیرش باشه ولی اگه محرومیت نذارن چون مصاحبه ای در کار نیس پذرش واسه رتبه های بالا کمی سخت میشه.

خدایا شکرت

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      احتمال قبولی تا رتبه 10000منطقه 2وجود داره پارسال تا15000منطقه2 قبول شدن

بنده مشاور کنکوری هستم هر سوالی درمورد انتخاب رشته یا کنکور داشتید ب ایدی اسکایپ بنده در تماس باشید تا راهنمایی تان کنم skype I'd :drvahid122
      ویرایش توسط vahid122 : 28 تیر 1393 در ساعت 17:16

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام من ارشد برق دارم از پلی تکنیک اما میخوام پزشکی امتحان بدم چون واقعا علاقه دارم معدلم 19 هست و مدارک زبان هم دارم میخواستم بدونم چه رتبه ای باید بیارم
      و اینکه کدوم شعبه بین الملل شانس قبولیم بیشتره چون برام مهم نیست کجا باشه فقط می خوام قبول بشم

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط darya_nrmand نمایش پست ها
      سلام من ارشد برق دارم از پلی تکنیک اما میخوام پزشکی امتحان بدم چون واقعا علاقه دارم معدلم 19 هست و مدارک زبان هم دارم میخواستم بدونم چه رتبه ای باید بیارم
      و اینکه کدوم شعبه بین الملل شانس قبولیم بیشتره چون برام مهم نیست کجا باشه فقط می خوام قبول بشم
      دریا خانم جسارت نشه ولی phd رشته خودتونو بخونید بهتر نیست؟چون رشته خوبی خوندی میگم ولی اگه تصمیم به پزشکی داری ازاد قشم بین المللش از همه راحتتره

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن