خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 12 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 175
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mk.meydani نمایش پست ها
      سلام...این مشکل شما نیست فقط ..کلا ذات الکتروشیمی کتاب ما این طوریه که بار اول گیر داری مخصوصا به خاطر اصطلاحاتش علی الخصوص کاهش و اکسایش ! یادمه سر کلاس هر ده دقیقه یه بار از بغل دستیم که متفکرانه به تخته نگاه میکرد می پرسیدم این جاشو فهمیدی ؟ میگفت نه بابا ! من همون اولشم رو نفهمیدم ! اون موقع فهمیدم درد من تنها نیست )

اما خوبیش اینه که اگه یه چندین بار دقیق بخونی و واقعا هی مرور کنی اون قدر ساده میشه که تست هاش رو میتونید ذهنی حل کنید و خیلی راحت ....پس من نظرم اینه که به جای تعویض منبع همون مبتکران رو چندین بار دیگه بخونی !
      ها مرسی !! ای شد جواب !!
      .....................................
      حالا یه چی دیگه : کلا هرچی شیمی بلدم ماله همی مهندس بازرگانه ! (البته یه چیزایی هم از ای شیمی 3 فار یاد گرفتم، که بماند ... )
      ...................................
      ها جونم برات بگه !!! قصه این طوریه که، این کتابام هم چی یه خورده بو نویی شنفته، هوایی شدن که نو نوار برن !! ولی نمیشه !! حالا بگو چرا ؟!؟
      چرا ؟؟؟
      >>> خوب معلومه دیگه !! ما همینا خوندم، بازهم همینا رو میخونم !! ولی یه خورده انگاری یه سری فرقای کوچولو شده این کتابا که فکرم اینه اگه هم همی «شیمی جامع گاج»، همی جدیده که اومده!، را بخرم (Bekharam) و بخرم (Bokhorom)، هم جای ای کمبود جدیدا را میگیره و هم یه کم تست جدید مدید مزنم او وقت بیشتر قدر این تستای مهندس بازرگان را مدنم
      .........
      حال میخوام ببینم نظر عروس خانم چیه ؟!؟ بنده وکیلم !!!
      بــــــــــــــــــــــــ ــله !!!

2. Top | #32
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط esilovexp نمایش پست ها
      ها مرسی !! ای شد جواب !!
      .....................................
      حالا یه چی دیگه : کلا هرچی شیمی بلدم ماله همی مهندس بازرگانه ! (البته یه چیزایی هم از ای شیمی 3 فار یاد گرفتم، که بماند ... )
      ...................................
      ها جونم برات بگه !!! قصه این طوریه که، این کتابام هم چی یه خورده بو نویی شنفته، هوایی شدن که نو نوار برن !! ولی نمیشه !! حالا بگو چرا ؟!؟
      چرا ؟؟؟
      >>> خوب معلومه دیگه !! ما همینا خوندم، بازهم همینا رو میخونم !! ولی یه خورده انگاری یه سری فرقای کوچولو شده این کتابا که فکرم اینه اگه هم همی «شیمی جامع گاج»، همی جدیده که اومده!، را بخرم (Bekharam) و بخرم (Bokhorom)، هم جای ای کمبود جدیدا را میگیره و هم یه کم تست جدید مدید مزنم او وقت بیشتر قدر این تستای مهندس بازرگان را مدنم
      .........
      حال میخوام ببینم نظر عروس خانم چیه ؟!؟ بنده وکیلم !!!
      بــــــــــــــــــــــــ ــله !!!

این که یه کتاب دیگه هم بخری که هم تست جدید بزنی و هم تغییرات رو بفهمی خوبه ولی در مورد جامع گاج من نظری ندارم ! شاید کتابای بهتری هم باشه ! ؟ نمیدونم !

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این که یه کتاب دیگه هم بخری که هم تست جدید بزنی و هم تغییرات رو بفهمی خوبه ولی در مورد جامع گاج من نظری ندارم ! شاید کتابای بهتری هم باشه ! ؟ نمیدونم !
      این « خوبه » خیلی خوبه !!!
      .................................
      خوب میگی واقعا چه میشه کرد ؟!؟ خیلی سبز! و فار، خیلی زیــــــــــــــــــاد میشه بخوام کار کنم !! کتابای دیگه هم شناخت ندارم !!

4. Top | #34
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این « خوبه » خیلی خوبه !!!
      .................................
      خوب میگی واقعا چه میشه کرد ؟!؟ خیلی سبز! و فار، خیلی زیــــــــــــــــــاد میشه بخوام کار کنم !! کتابای دیگه هم شناخت ندارم !!
      گاج های نقره ای سال به سال هم خوبن ...مخصوصا پیش !! نمیدونم ! خودت با توجه به زمانی که داری یه کتاب انتخاب کن .

5. Top | #35
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داوطلبین عزیز !! وقت تــــــــــــــــــــمام !!! برگه ها بالا !!
      .................................................. ........
      >>> پاسخ تشریحی تست :
      ببین عزیز من : خدمت شما فرمودم،
      1. تمام سه سری کتاب شیمی 2، شیمی 3 و شیمی پیش 1 و 2 مبتکران مهندس بازرگان را خوندم
      2. این هم میدونم که بعضی فصلا یه سری تغییرات کوچولو موچولو داشته، که جای توجه خاص داره، به نحوی که گهگاهی هوایی میشم که برم سری کامل شیمی بازرگان را بگیرم و بخونم
      3. ولی با تفکرات و بررسی هایی که انجام شد، به این نتیجه رسیدم که همینایی که خوندم را دوباره بخونم، خیلی بهتر از این هستش که برم واسه یه خورده تغییرات ریز کتاب نو بخرم و .....
      4. و بعد که ای کتاب کوچولو شیمی جامع گاج دیدم، فکر کردم همین میتونه ایده ی خوبی باشه، ای کتاب را بخرم و کار کنم که با یه تیر دو نشون بشه !! هم تغییرات را تست کار کردم و هم کمی تست جدید و ....
      5. از طرفی هم شما پیشنهاد دادی که برم کتابای سال به سال شیمی گاج را بگیرم، که می بینم همینا هم زیاد میشه، که بخوام ای کارو کنم میرم از خیلی سبز و فار میخرم که بهتره
      6. حالا موندم دقیقا چه کار کنم که بهترین باشه
      7. و بعد گفتم، شما جای من بودی، چه کار می کردی ؟!؟
      (در دو حالت میخوام لطفا جواب بدی : یکی ایکه فرض بگیریم فرصت کافی داشته باشی ///// یا فرض بگیریم فرصت کافی نداشته باشی)
      ویرایش توسط Araz : 28 مرداد 1393 در ساعت 10:39 دلیل: اسپم حذف شد

6. Top | #36
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      داوطلبین عزیز !! وقت تــــــــــــــــــــمام !!! برگه ها بالا !!
      .................................................. ........
      >>> پاسخ تشریحی تست :
      ببین عزیز من : خدمت شما فرمودم،
      1. تمام سه سری کتاب شیمی 2، شیمی 3 و شیمی پیش 1 و 2 مبتکران مهندس بازرگان را خوندم
      2. این هم میدونم که بعضی فصلا یه سری تغییرات کوچولو موچولو داشته، که جای توجه خاص داره، به نحوی که گهگاهی هوایی میشم که برم سری کامل شیمی بازرگان را بگیرم و بخونم
      3. ولی با تفکرات و بررسی هایی که انجام شد، به این نتیجه رسیدم که همینایی که خوندم را دوباره بخونم، خیلی بهتر از این هستش که برم واسه یه خورده تغییرات ریز کتاب نو بخرم و .....
      4. و بعد که ای کتاب کوچولو شیمی جامع گاج دیدم، فکر کردم همین میتونه ایده ی خوبی باشه، ای کتاب را بخرم و کار کنم که با یه تیر دو نشون بشه !! هم تغییرات را تست کار کردم و هم کمی تست جدید و ....
      5. از طرفی هم شما پیشنهاد دادی که برم کتابای سال به سال شیمی گاج را بگیرم، که می بینم همینا هم زیاد میشه، که بخوام ای کارو کنم میرم از خیلی سبز و فار میخرم که بهتره
      6. حالا موندم دقیقا چه کار کنم که بهترین باشه
      7. و بعد گفتم، شما جای من بودی، چه کار می کردی ؟!؟
      (در دو حالت میخوام لطفا جواب بدی : یکی ایکه فرض بگیریم فرصت کافی داشته باشی ///// یا فرض بگیریم فرصت کافی نداشته باشی)
      اگه فرصت کافی داشتم که مبتکران رو یه دور دیگه میخوندم بعد همه ی کتابای بازار رو هم میخوندم !‌ آخه چقدر فرصت مگه ؟

به نظرم شما همون کاری رو که میخواستی بکنی بکن ! همون شیمی جامع گاج رو بخر و با درسنامه های مبتکران و کتاب درسی تست هاش رو هم کار کن ! فقط یه چیز ! چون این کتاب تسته احتمالا نمیتونی به تغییرات کتاب پی ببری ‌!‌ بهتره از کتاب های درسی جدید استفاده کنی !

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مقايسه بين مبتكران و گاج ميخوام برا شيمي
      تچكر!

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Khabalod
      نمایش مشخصات
      برا شیمی سوم خیلی سبز بهتره یا مبتکران؟!:yahoo (21):

9. Top | #39
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara75 نمایش پست ها
      برا شیمی سوم خیلی سبز بهتره یا مبتکران؟!:yahoo (21):

سلام ....خیلی شبیه هم دیگه هستند و هر دوشونم عالین ! ...من نظرم روی مبتکرانه بیشتر ولی یکی از دوستای تجربیم که رتبش خوب شده میگه خیلی سبز بهتره ! ...در کل زیاد فرقی نمیکنه !

10. Top | #40
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      مقايسه بين مبتكران و گاج ميخوام برا شيمي تچكر!

سلام...والا من فقط گاج سال چهارم رو داشتم ...پس برای همون سال چهارم مقایسه ی مختصری میکنم :

درسنامه های مبتکران مطالب کتاب درسی رو به صورت خیلی مفهومی بازش کرده و توضیح داده و حتی بعضی وقتا از سطح کتاب هم بالاتر رفته ...شکل و کاریکاتور و طنز زیاد داره ....حجم بیشتری داره ... سوالای تالیفی زیادی رو اول آورده و بعد سوالات کنکور رو جدا نگه داشته ....یه سری سوال به نام وی آی تی داره ...یه سری تکرار و یه سری نوادگان مندلیف ( همون خیلی سخت ) .

درسنامه های گاج تاکید زیادی روی متن کتاب درسی و جملات و کلماتش داشته ، به اندازه ی کافی و مناسب توضیح داده و نکته های ترکیبی با بخش های دیگه رو هم به اندازه ی کافی آورده ...از هیچ چیزی برای کنکور فرو گذار نکرده ولی زیاد هم توضیحات فراتر از کتاب نداده ! ( اگه چیزی باشه تو کادر برای مطالعه آورده ) ...تستای کنکور لا به لای تستای تالیفی هست و بر حسب روند آموزشی آورده شده ...حجم معقول تری داره...یه سری تست با ذره بین داره که نقش همون وی آی تی مبتکران رو داره ولی نسبتا بیشتره ! ...و یه سری هم بدون علامت که نقش همون تکراری رو دارن ...سوالای سختی مثل نوادگان مندلیف رو زیاد نداره ولی سوالات خلاقانه و ترکیبی خیلی جالبی رو داره که میتونه مفید باشه .

بازم اگه موردی بود بپرسین

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام...والا من فقط گاج سال چهارم رو داشتم ...پس برای همون سال چهارم مقایسه ی مختصری میکنم :

درسنامه های مبتکران مطالب کتاب درسی رو به صورت خیلی مفهومی بازش کرده و توضیح داده و حتی بعضی وقتا از سطح کتاب هم بالاتر رفته ...شکل و کاریکاتور و طنز زیاد داره ....حجم بیشتری داره ... سوالای تالیفی زیادی رو اول آورده و بعد سوالات کنکور رو جدا نگه داشته ....یه سری سوال به نام وی آی تی داره ...یه سری تکرار و یه سری نوادگان مندلیف ( همون خیلی سخت ) .

درسنامه های گاج تاکید زیادی روی متن کتاب درسی و جملات و کلماتش داشته ، به اندازه ی کافی و مناسب توضیح داده و نکته های ترکیبی با بخش های دیگه رو هم به اندازه ی کافی آورده ...از هیچ چیزی برای کنکور فرو گذار نکرده ولی زیاد هم توضیحات فراتر از کتاب نداده ! ( اگه چیزی باشه تو کادر برای مطالعه آورده ) ...تستای کنکور لا به لای تستای تالیفی هست و بر حسب روند آموزشی آورده شده ...حجم معقول تری داره...یه سری تست با ذره بین داره که نقش همون وی آی تی مبتکران رو داره ولی نسبتا بیشتره ! ...و یه سری هم بدون علامت که نقش همون تکراری رو دارن ...سوالای سختی مثل نوادگان مندلیف رو زیاد نداره ولی سوالات خلاقانه و ترکیبی خیلی جالبی رو داره که میتونه مفید باشه .

بازم اگه موردی بود بپرسین
      پس با اين اوصاف گاج بهتره برا كسي كه خيلي نميخواد رو شيمي وقت بذاره ولي ميخواد بهترين نتيجه رو بگيره بهتره

12. Top | #42
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      پس با اين اوصاف گاج بهتره برا كسي كه خيلي نميخواد رو شيمي وقت بذاره ولي ميخواد بهترين نتيجه رو بگيره بهتره
      آره به نظرم ! لا اقل برای پیش ...دومش هم اگه همین اوصاف رو داشته باشه بهتره ولی برای سوم به نظرم اگه قراره بخونید خیلی قوی بخونید پس خیلی سبز یا مبتکران بهتره برای سوم

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      مقايسه بين مبتكران و گاج ميخوام برا شيمي
      تچكر!
      من هر دوشو داشتم . شیمی 1 و 2 و پیش مبتکران هم خوندم . شیمی 1 و 2 و پیش گاج هم خوندم ! همینطور mk.meydani مقایسه عالی کرد به نظرم کاملا درسته ...
      من در کل بهت کامل گاج رو پیشنهاد می کنم ! حجمش کمتره ! از مطالب اضافی و طنز کم استفاده کرده ! سوالات سراسری رو در هر مبحث اورده که خیلی بهتره ! تمام تمرکزش بر روی کتاب درسی بوده ! که برای کنکور عالیه !
      اما مبتکران مشکلاتی که از نظر من داره ! یه نکته رو که می خواد بگه حداقل 5 خط توضیح میده و طنز می بافه و اخر نکته رو می گه ! که خیلی وقت گیر ! تست سراسری اخر فصل اورده که اصلا کار درستی نیست چون نمیشه تشخیص داد کدوم مبحث تست سراسری داشته و بهش اهمیت داد !!! حجمش هم که ... کلا نا امید میشی به خوندن ! اما خب مبتکران و خیلی سبز در مسائل عالی هستند و پیشنهاد می کنم اگه می خواهید درصد بسیار بالایی ( 80 به بالا ) کسب کنید حتما مبتکران یا خیلی سبز رو فقط برای مسائل شیمی داشته باشید !!
      در کل مبتکران برای کسانی خوبه که از خوندن طنز لذت می برند و وقت زیادی هم برای کنکور دارند که واقعا هم عالیه ! اما برای سال اخر گاج رو پیشنهاد می کنم !
      اگه یه روز تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده ، تا فقط خودت باشی و خودش !
      ویرایش توسط vseo : 29 مرداد 1393 در ساعت 00:34

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vseo نمایش پست ها
      من هر دوشو داشتم . شیمی 1 و 2 و پیش مبتکران هم خوندم . شیمی 1 و 2 و پیش گاج هم خوندم ! همینطور mk.meydani مقایسه عالی کرد به نظرم کاملا درسته ...
      من در کل بهت کامل گاج رو پیشنهاد می کنم ! حجمش کمتره ! از مطالب اضافی و طنز کم استفاده کرده ! سوالات سراسری رو در هر مبحث اورده که خیلی بهتره ! تمام تمرکزش بر روی کتاب درسی بوده ! که برای کنکور عالیه !
      اما مبتکران مشکلاتی که از نظر من داره ! یه نکته رو که می خواد بگه حداقل 5 خط توضیح میده و طنز می بافه و اخر نکته رو می گه ! که خیلی وقت گیر ! تست سراسری اخر فصل اورده که اصلا کار درستی نیست چون نمیشه تشخیص داد کدوم مبحث تست سراسری داشته و بهش اهمیت داد !!! حجمش هم که ... کلا نا امید میشی به خوندن ! اما خب مبتکران و خیلی سبز در مسائل عالی هستند و پیشنهاد می کنم اگه می خواهید درصد بسیار بالایی ( 80 به بالا ) کسب کنید حتما مبتکران یا خیلی سبز رو فقط برای مسائل شیمی داشته باشید !!
      در کل مبتکران برای کسانی خوبه که از خوندن طنز لذت می برند و وقت زیادی هم برای کنکور دارند که واقعا هم عالیه ! اما برای سال اخر گاج رو پیشنهاد می کنم !
      ممنون
      مسائل استوكيومتري و كسرهاي پيش ساخته رو مبتكران گفته
      روش گاج براي اين مسائل چيه؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      ممنون
      مسائل استوكيومتري و كسرهاي پيش ساخته رو مبتكران گفته
      روش گاج براي اين مسائل چيه؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
      گاج در مسائل تست تالیفی سخت کمتری داره ! البته تست های سراسری همشون هست ! اما مبتکران و خیلی سبز اون مباحث نوادگان مندلیف یا تست مباحث z خیلی سبز واقعا تست های قوی هستند برای اون هایی که میخواهند درصد بالایی کسب کنند تست خلاقانه و سختی هستند . روش حل هم به نظرم گاج بهتره چون راه حل کمتر گفته اما مبتکران و خیلی سبز حتی یه موازنه رو میاد دو صفحه توضیح میده ! که خیلی وقت گیره !
      اگه یه روز تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده ، تا فقط خودت باشی و خودش !

صفحه 3 از 12 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن