خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

آزمون ١٠ مرداد قلم چي هنر و زبان!

سلام بچه ها!
      بچه هاي هنر و زبان(اونايي كه اين تابستون واسه قلم چي ثبت نام كردن) مي دونن كه ما اين ٢٧ تير آزمون نداشتيم! و قرار بود فقط زبان انگليسي ٣ تو آزمون بياد(واسه زبان)! حالا من نميدونم ١٠ مرداد قراره چيا تو آزمونه بياد؟ فقط زبان؟ يا درس هاي عمومي و اختصاصي كه تو برنامه اومده ميان؟؟؟؟ لطفا راهنمايي كنين مرسي :-)

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sarah Melody نمایش پست ها
      سلام بچه ها!
      بچه هاي هنر و زبان(اونايي كه اين تابستون واسه قلم چي ثبت نام كردن) مي دونن كه ما اين ٢٧ تير آزمون نداشتيم! و قرار بود فقط زبان انگليسي ٣ تو آزمون بياد(واسه زبان)! حالا من نميدونم ١٠ مرداد قراره چيا تو آزمونه بياد؟ فقط زبان؟ يا درس هاي عمومي و اختصاصي كه تو برنامه اومده ميان؟؟؟؟ لطفا راهنمايي كنين مرسي :-)
      سلام.
      شما میتونی از سایت کانون برنامه ی راهبردی رو دانلود کنید. تنها کافیه وقتی وارد سایت شدید ، بالای صفحه بر روی برنامه ی راهبردی کلیک کنید.
      پاینده و پیروز باشید

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزيز مي دونم! خودمم برنامه شو دارم! اما نمي دونم چرا آزمون ٢٧ تيرو برگزار نكردن! حتي نگفتن واسه ١٠ مرداد چي بخونيم!!! طبق برنامه پيش بريم يا اون آزمون تعيين سطح كه قرار بود ديروز بديمو بخونيم؟؟؟
      بچه ها كسي نيس جواب بده؟؟؟؟ خواهش ميكنم!!!! دارم گيج ميشم!!!

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خب شما به مؤسسه ی قلم چی در شهرتون زنگ بزنید و هر سوال یا مشکلی که داشتید رو بپرسید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن