خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 62
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

خواص بندهای دعای جوشن کبیر

خواص بندهاي دعاي جوشن كبير

بند 1- براي روزي است ؛هر روزخدا را با اسما بخوانيد.

بند 2- اگر در مهلكه گرفتار شده ايد و نميتوانيد از آن خلاص شويد و يا در برنامهاي واقع شده ايد كه بيرون آمدن از آن مشكل است.

بند3-در برابر دشمن بخوانيد و اگر دشمن زياد د اريد هر روز تكرار كنيد

بند4- براي ايجاد جاه و مقام.

بند 5- براي نزديك شدن به خدا.

بند6- براي خشوع دل و تواضع پيدا كردن در مقابل خدا.

بند 7- يا غافر الخطا يا براي روزي حلال.

بند8- يا ذالحمد ؛براي نعمت و يا اگر كسي در وعده اش هميشه تعلل ميكند .

بند 9 –براي ايجاد محبت .

بند10-يا صانع كل مصنوع براي بستن زبان دشمن و زبان فردي كه بد دهن است و زبان به فحش و بد دهن مي گشايد .

بند 11 –يا عدتي عند شدتي براي گشايش وآساني در كار مهمي كه بدنبال آن هستيد.

بند 12- يا علام الغيوب براي گشايش بخت .

بند 13- براي ايجاد سعادت و دولت و خوشبختي در خانه.

بند 14- براي ايجاد آرامش در كسي كه ياغي و عصيانگر است.

بند15- براي جريان افتادن سريع كاري و جلوگيري از امروز و فردا كردن .

بند 16- براي از بين رفتن ترس از نكيرو منكر .

بند17- براي آسان شدن كار.

بند18- اگر با شخص مهمي كار مهمي داريد.

بند 19- براي آسان گذشتن از پل صراط.

بند 20- براي حفظ ايمان .

بند 21- براي از بين رفتن درد وغم.

بند 22- بند 24 براي آسان شدن كارها و به خوبي انجام شدن آنها قبل از شروع .

بند 26- براي امور دنيوي و رفع غم و محنت در دل و چنانچه عاشق زيارت خانه خدائيد روزي 21 مرتبه اين را بخوانيد .

بند 27و 28- براي بستن زبان دشمن و هنگام امر به معروف.

بند 24و30- براي يافتن بخت بلند و دولتمند شدن .

بند 31و32- براي بيدار شدن دل به ياد خدا و خوشي حال هنگام عبادت .

بند34و35- براي مقرب شدن نزد بزرگان و همسر .

بند 36و58-براي دفع هر نوع شر .

بند 37- براي حالت تهوع به خصوص در دوران بارداري .

بند 38و92-براي دفع چشم زخم و نظر بد .

بند 39- براي حفظ مال .

بند 40- براي حمل اسباب و باز كردن مغازه به جهت خوب بودن درآمدش. بند42- براي دست يابي به رحمت الهي .

بند 43- براي رهاي از گناه و معصيت.

بند 45 – براي بزرگ و عزيز شدن .

بند 46- براي آسان شدن امور الهي .

بند 48- زود بلند شدن براي نماز و يا طلب هر ساعتي كه ميخواهيد براي نماز صبح برخيزيد .

بندهاي 49-77-86-براي دفع بلا.

بند 50- براي بيدار شدن در هر ساعتي .

بندهاي 51-71- براي دفع اجنه .

بند 52- براي رفع ناراحتي اعصاب .

بند 53-54- براي دفع باد سرخ .

بند 55-94- براي رفع سردرد.

بند 56-57-هرگاه كسي به تهمتي دچار شد اين بند را بخوانيد تا تهمت زننده به سختي دچار شود .

بند 59-93-95- براي رفع كمردرد.

بند 60- براي رفع باد شكم .

بند 6188- براي رفع سرخك.

بند 62- قبل از وارد شدن به دريا براي ايمني .

بند 63-66- براي رفع سردرد (دستمالي روي سر بگذاريد و هفت بار يا چهل و يك بار خوانده شود .

بند 63-80- براي رفع چشم درد .

بند 62- براي رفع زكام .

بند 67- براي بيشتر شدن نور چشم .

بند 68- براي رفع درد بيني .

بند 70-87- براي رفع قولنج .

بند 72- براي رفع درد ساق پا

بند 73-74- براي رفع درد دهان .

بند 75- براي رفع گوش درد .

بند 76- براي رفع دندان درد .

بند79- براي رفع درد و سستي بدن .

بند 80- براي رفع درد حلق و حنجره .

بندهاي 83و85و99- براي رفع كل امراض .

بند84- قبل از هر كاري خوانده شود .

بند 89- براي رفع باد زرد .

بند 90- براي رفع باد سفيد .

بند 91- براي رفع باد سياه .

بندهاي 96و98- براي دفع مكروهات .

بند 97- براي رهائي از زندان .

بند 100- براي استجابت سريع دعا .
      در آن زمان که امیدت برید از همه جا ، ببین کیست امیدت ، بدان که اوست خدا . . .

خدایا شکرت

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اووه اينهمه!
      من نميدونستم انقد خوبي داره
      حتما ي تيكه هاييشو جدا ميكنم مواقع خاص ميخونم

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      بنده خدا بابای من رفت 30 میلیون پول داد دیسک کمرش رو عمل کرد درحالی که میتونست بند 59-93-95 جوشن کبیر رو بخونه و کمر دردش خوب شه ... افسوس

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      آقا من دیروز آش زیاد خورده بودم واسه نفخ شکمم دارو خوردم ولی گویا لازم نبود و با این دعا مشکلم حل می شد

5. Top | #5
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirofff نمایش پست ها
      بنده خدا بابای من رفت 30 میلیون پول داد دیسک کمرش رو عمل کرد درحالی که میتونست بند 59-93-95 جوشن کبیر رو بخونه و کمر دردش خوب شه ... افسوس
      نقل قول نوشته اصلی توسط Armin-777 نمایش پست ها
      آقا من دیروز آش زیاد خورده بودم واسه نفخ شکمم دارو خوردم ولی گویا لازم نبود و با این دعا مشکلم حل می شد
      الان دلیل خنده ی شما دو نفر چی هست ؟؟؟؟ کجاش خنده داشت واقعا ؟؟؟
      میشه بگین ما هم بخندیم
      :yahoo (21):

خدایا شکرت

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Roya.Kh نمایش پست ها
      میشه بگین ما هم بخندیم
      دلیل خنده ما اینه که جوشن کبیر رو یه چی تو مایه های کفش تن تاک معرقی کردی که باعث بهبود هر چیز مربوط و نامربوطی میشه

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

میشه بگین ما هم بخندیم
      دلیل خنده ما اینه که جوشن کبیر رو یه چی تو مایه های کفش تن تاک معرقی کردی که باعث بهبود هر چیز مربوط و نامربوطی میشه

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بترکی مارم شاد کردی خخخخخ
      چقدر دوست داشتنی هستند...
      آدم هایی که شبیه حرف هایشان هستند...

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه چیزایی باید اطلاع رسانی بشه
      فواید بند بند این دعا درسته.کسی نیومده واسش اینا رو بشینه بنویسه
      هر کدوم از بند ها نام مبارک خداست.اگه کسی با قلبش بخونه مطمنا حاجت میگیره
      حضرت امیر به برکت دعایی که قبل از غدا خواند از غذای مسموم خورد اما سالم موند
      تورو خدا یکم مطالغه داشته باشیم.دعای جوشن کبیر توی هر بندش خدا رو به نام های قسم میده
      همون دارویی که شما میخورید اگه خدا نخواد بهبود پیدا نمیکنین
      پس لطفا نگین این چیزارا
      همه ی خواص بند بند دعا درسته و دلیل حکمت خداست
      ویرایش توسط amn1 : 28 تیر 1393 در ساعت 17:04

9. Top | #9
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

واقعا متاسفم که دعا رو با کفش تن تاک مقایسه میکنید... اجباری نیست که اعتقاد داشته باشد ولی حداقل مورد تمسخر قرار ندید... و اینم بگم اونایی که اعتقاد قلبی دارن از هر 100 بند این دعا به اون حاجت مورد نظرشون رسیدن !!!
      و اینکه کسایی که اعتقاد ندارن اگه 100000 بار هم بخونن اثری نداره واسشون !!!

خدایا شکرت

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خواهش میکنم مقایسه نکنین دعا رو خدا خشم اش میگیره
      حداقل اگه مقایسه ایه پیش خودتون باشه توی محل های عمومی نگین

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      واقعا متاسفم که دعا رو با کفش تن تاک مقایسه میکنید... اجباری نیست که اعتقاد داشته باشد ولی حداقل مورد تمسخر قرار ندید... و اینم بگم اونایی که اعتقاد قلبی دارن از هر 100 بند این دعا به اون حاجت مورد نظرشون رسیدن !!!
      و اینکه کسایی که اعتقاد ندارن اگه 100000 بار هم بخونن اثری نداره واسشون !!!
      ۱ دقیقه بدون تعصب به حرفات فکر کن , آدم یه جمله بگه بعد کمر درد و سردردش خوب بشه ؟؟ یعنی اون یه جمله مثل وردهای جادوییه هری پاتر عمل میکنه ؟؟؟ آخه دوست عزیز این چه حرفیه که شما در سال ۲۰۱۴ میلادی میزنین ؟؟؟ شما کل فلسفه پزشکی رو دارید میبرید زیر سوال , من مطمئنم اگه دور از جون یه مشکل پزشکی و یا یه بیماری شدید برای خودتون یا یکی از نزدیکانتون پیش بیاد به جای متوسل شدن به دعا و ورد و جادو و یا دخیل بستن به بهترین و مدرن ترین دکتر ها و بیمارستان ها مراجعه میکنید چون میدونید کسی تاحالا با ورد خوندن شفا پیدا نکرده و این ها همه قصه و داستان واسه سرکار گذاشتن مردمه ...

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ۱ دقیقه بدون تعصب به حرفات فکر کن , آدم یه جمله بگه بعد کمر درد و سردردش خوب بشه ؟؟ یعنی اون یه جمله مثل وردهای جادوییه هری پاتر عمل میکنه ؟؟؟ آخه دوست عزیز این چه حرفیه که شما در سال ۲۰۱۴ میلادی میزنین ؟؟؟ شما کل فلسفه پزشکی رو دارید میبرید زیر سوال , من مطمئنم اگه دور از جون یه مشکل پزشکی و یا یه بیماری شدید برای خودتون یا یکی از نزدیکانتون پیش بیاد به جای متوسل شدن به دعا و ورد و جادو و یا دخیل بستن به بهترین و مدرن ترین دکتر ها و بیمارستان ها مراجعه میکنید چون میدونید کسی تاحالا با ورد خوندن شفا پیدا نکرده و این ها همه قصه و داستان واسه سرکار گذاشتن مردمه ...

بله با یه جمله خوب میشه اگه انقد ایمان داشته باشه نگاه هر جا کرد خدارو ببینه با همون یه جمله خوب میشه
      بعدم اینه هیچ جا نگفته یه جمله یه ایه یه بند بگین خوب میشه مشکل
      مداومت لازمه .توی هر چیزی مداومت لازمه
      چه قرن یک باشه چه قرن اخر خدا هست اذکار هستند
      این دعای جوشن کبیر هست ورد یا طلسم نیست
      شما یه سرچ کن درمورد دعای جوشن کبیر یا اگه مرجع تقلید دارین زنگ بزنین بپرسین تا بهتون بگه

13. Top | #13
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

بدون هیچ تعصبی حرفمو میگم .... بله با اعتقاد اگه بخونی همه چیز ممکنه ... این ورد یا سحر و جادو نیست دوست عزیز که اینجور میگی ... اینا همه اسامیه خداس ...
      بله موردی رو مثال میزنم که شاید فکر کنید الکی میگم ولی خدای من شاهده که من چندین بار معجزشو به چشم دیدم...
      حدودا 1ماه قبل پدر من دچار درد قفسه ی سینه شد و حالش خیلی بد بود ولی قبول نکرد بره بیمارستان ... ما بالا سرش تا صبح از همین دعاها که شما بهش میگین ورد رو خوندیم... صبح که رفتیم بیمارستان و پدرم بستری شد دکتر گفت این یه معجزس چون پدرم دچار گرفتگی شدید عروق وده و سکته کرده و اینکه زنده مونده فقط معجزه ی خدا بوده که شامل حالش شده ... در ضمن تا خدا نخواد هیچ دکتری نمینونه مریضی رو شفا بده .. مگه دکترا از قدرت خودشونه که شفا میدن ؟؟؟؟
      بهتره کمی از دنیای مدرنتون کمی بیرون بیاین و بیشتر راجع به خدا و نعمتاش تفکر کنید

خدایا شکرت

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      وَیَصْنَعُ الْفُلْکَ وَکُلَّمَا مَرَّ عَلَیْهِ مَلأٌ مِّن قَوْمِهِ سَخِرُواْ مِنْهُ قَالَ إِن تَسْخَرُواْ مِنَّا فَإِنَّا نَسْخَرُ مِنکُمْ کَمَا تَسْخَرُونَ
      سوره هود – آیه ٣٨

نوح به ساختن کشتی می پردازد و هرگاه گروهی از قومش بر او گذر می کردند او را مسخره می کردند; (او) می گفت: «اگر ما را به تمسخر می گیرید ، بی گمان ما نیز شما را به زودی مسخره خواهیم کرد...

A SONG OF ICE AND FIRE

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amn1 نمایش پست ها
      بله با یه جمله خوب میشه اگه انقد ایمان داشته باشه نگاه هر جا کرد خدارو ببینه با همون یه جمله خوب میشه
      بعدم اینه هیچ جا نگفته یه جمله یه ایه یه بند بگین خوب میشه مشکل
      مداومت لازمه .توی هر چیزی مداومت لازمه
      چه قرن یک باشه چه قرن اخر خدا هست اذکار هستند
      این دعای جوشن کبیر هست ورد یا طلسم نیست
      شما یه سرچ کن درمورد دعای جوشن کبیر یا اگه مرجع تقلید دارین زنگ بزنین بپرسین تا بهتون بگه
      بدون هیچ تعصبی حرفمو میگم .... بله با اعتقاد اگه بخونی همه چیز ممکنه ... این ورد یا سحر و جادو نیست دوست عزیز که اینجور میگی ... اینا همه اسامیه خداس ...
      بله موردی رو مثال میزنم که شاید فکر کنید الکی میگم ولی خدای من شاهده که من چندین بار معجزشو به چشم دیدم...
      حدودا 1ماه قبل پدر من دچار درد قفسه ی سینه شد و حالش خیلی بد بود ولی قبول نکرد بره بیمارستان ... ما بالا سرش تا صبح از همین دعاها که شما بهش میگین ورد رو خوندیم... صبح که رفتیم بیمارستان و پدرم بستری شد دکتر گفت این یه معجزس چون پدرم دچار گرفتگی شدید عروق وده و سکته کرده و اینکه زنده مونده فقط معجزه ی خدا بوده که شامل حالش شده ... در ضمن تا خدا نخواد هیچ دکتری نمینونه مریضی رو شفا بده .. مگه دکترا از قدرت خودشونه که شفا میدن ؟؟؟؟
      بهتره کمی از دنیای مدرنتون کمی بیرون بیاین و بیشتر راجع به خدا و نعمتاش تفکر کنید
      اگه تاثیر دعا انقدر زیاده چرا در سال ۱۳۶۷ وقتی که خیلی از مردم ایران روز و شب میگفتن : "خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی رو نگه دار" و ۲۴ ساعت برای سلامتی ایشون دعا میکردن خدا به حرف هیچ کس گوش نداد و آقای خمینی فوت کردن ؟؟ یعنی ما در ایران در بین اون همه آدم ۱ نفر رو نداشتیم که از ته دل دعا کرده باشه و خدا به حرفش گوش بده ؟ یا اینکه خدا به صورت رندوم دعاها رو مستجاب میکنه ؟

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن