خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

چجوری زبان رو بخونم ؟

سلام عزیزان من داوطلب کنکو 94 ریاضی هستم
      من توی درس زبان انگلیسی خیلی ضعیفم و خیلی توش مشکل دارم و وقتی تو آزمون ها میشینم هیچی ازش سر در نمیارم .
      کلماتش برام ناآشناست و گرامر بلد نیستم و وقتی گرامر میخونم هم کاری نمیتونم بکنم .
      میشه راهنماییم کنید چیکار کنم ؟
      بخدا نا امید شدم . لطفا کمکم کنید .

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام

بنظرمن اگ فکرمیکنیدخودتون نمیتونید از پسش بربیایید حتما توی این دو ماه باقیمانده
      از تابستون معلم خصوصی بگیرین.البته یه معلم باسواد و کاربلد که همراه با درس دادن ایشون
      شما تست هم از کتاب های تاپ زبان بزنید تا ان شاءالله کم کم مسلط شوید.

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      من پول میگیرم یه جزوه توپ برا گرامر بت میدم که از 5تا 3تاشو بزنی
      نه دوستم به این چیزا نیست...البته هست نه که نیست اما مهم تر اینه که چجوری کار کنی
      زبان یه درس تکنیکیه...به مرور میتونی خیلی قوی بشی توش..
      شما که تو گرامر مشکل داری...2-3 بار گرامر رو بخون...بدون اینکه نگاه به گرامر اصلی کنی یه چکیده ازش بنویس که تمام نکات توش باشن..
      شما برا لغاتتون هم شبیه سازی کن که یادت نره
      من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نه اصلا نياز به معلم نيست
      شما ي كتاب جامع مبتكران بخر به من پيام خصوصي بده ي روش خوندن ميگم كارتو راه ميندازه زبان رو با اين روش حداقل٧٠ ميزني (اگه وقت بذاري بيشترم ميزني بهت قول ميدم)

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      نه اصلا نياز به معلم نيست
      شما ي كتاب جامع مبتكران بخر به من پيام خصوصي بده ي روش خوندن ميگم كارتو راه ميندازه زبان رو با اين روش حداقل٧٠ ميزني (اگه وقت بذاري بيشترم ميزني بهت قول ميدم)

من معلم رو درصورتی پیشنهاد دادم که اگ خودشون میبینن که باید براشون توضیح داده بشه
      تا بهتر بفهمند بخصوص که باید چند سری کتاب دیگه در کنار زبان بخونند و نمیتونند همه وقتشونو سر زبان
      بذارن

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه زهرا نمایش پست ها
      من معلم رو درصورتی پیشنهاد دادم که اگ خودشون میبینن که باید براشون توضیح داده بشه
      تا بهتر بفهمند بخصوص که باید چند سری کتاب دیگه در کنار زبان بخونند و نمیتونند همه وقتشونو سر زبان
      بذارن
      حرف شما كاملا محترم و متين ولي بنظر من معلم اصلا براي زبان نياز نيست اگه يه كتاب زبان مبتكران داشته باشن و روزي نيم ساعت وقت و البته با روش درست خوندن ميتونن به درصد حداقللللل هفتاد بزنن

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط firoozi نمایش پست ها
      سلام عزیزان من داوطلب کنکو 94 ریاضی هستم
      من توی درس زبان انگلیسی خیلی ضعیفم و خیلی توش مشکل دارم و وقتی تو آزمون ها میشینم هیچی ازش سر در نمیارم .
      کلماتش برام ناآشناست و گرامر بلد نیستم و وقتی گرامر میخونم هم کاری نمیتونم بکنم .
      میشه راهنماییم کنید چیکار کنم ؟
      بخدا نا امید شدم . لطفا کمکم کنید .
      فعلا بالغت شروع کن.روزی نیم ساعت لغت.((اگه tick 8) داری به روش همون کار کن.

کم کم گرامرم بزار تو برنامت.درسنامه ر بخون بعد تستای کنکور را بزن.((گاج نقره ای یا جا مع کیاسالار))

از زمستونم برو سراغ کلوز و ریدینگ.هر شب یا شب در میون یک کلووز و یک ریدینگ کار کن.

با تلاش و تمرین میشه تو هر درسی موفق شد.زبان که عددی نیس!

(( دوست خودم اولین جلسه به معلم گف من حتی یک کلمه هم نمیفهمم!ازمونا هم 10% بیشتر نمیزد.ولی با برنامه ریزی و تلاش تونست کنکور 50 % بزنه. پس شما هم میتونین))
      مشاوره و برنامه ريزي كنكور
      راهنماي انتخاب رشته كنكور سراسري

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      علاقه خیلی خیلی در روند یادگیری زبان تاثیر داره . من هیچ وقت درست حسابی کلاس زبان نرفتم ( پارسال 3 ترم رفتم نزدیکای کنکور دیگه ول کردم ) هیچ وقت هم چه واسه امتحانات تشریحی چه واسه آزمون های آزمایشی زبان رو نمیخوندم . اما همیشه از اونایی که میرفتن کلاس و زبان رو میخوندن موفق تر بودم . دلیلش هم این بود که من شدیدا به زبان علاقه داشتم و تقریبا از هرجایی که رد پایی از زبان وجود داشت چیز جدیدی یاد میگرفتم حالا چه از طریق اینترنت بوده چه از طریق فیلم ها و انیمیشن ها و چه از طریق کلاس های درس مدرسه پس همه چی فقط خوندن نیست !!. نمیدونم چه طور ممکنه اما سعی کنید این علاقه رو در خودتون بوجود بیارید .
      ای کاش این علاقه رو نسبت به بقیه درس ها هم میداشتم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن