خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین رشته درجه 2 تجربی؟؟

رأی دهندگان
    343. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • دامپزشکی

55 16.03%
    • زیست شناسی

15 4.37%
    • شنوایی سنجی

35 10.20%
    • بینایی سنجی

133 38.78%
    • شیمی

20 5.83%
    • علوم آزمایشگاهی

80 23.32%
    • شیمی

13 3.79%
    • هوشبری

56 16.33%
    • اتاق عمل

46 13.41%
    • رشته های دیگر ...

47 13.70%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 3 از 26 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 380
    1. Top | #31
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دهن پر کن ترین رشته برای خانوما/؟؟ مثلا چی؟؟:yahoo (4):دندون پزشکی خوبه ولی رسیدن بهش سخته
      من از بابام که برق شریف خونده و فوق لیسانسه پرسیدم برای کار حتما باید مدرکت دانشگاه دولتی باشه یا ازاد گفت فرقی نداره اصلش پارتیه که خیلیا ندارن!!! یا دارن!!!
      شیمی هم که یکی از دخترای فامیلمون خونده ایشون هم مثل سعید اقا میخان دوباره کنکور بدن!
      پس فقط پرستاری میمونه که مطمعنا بعدش کاره !!!

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

دهن پر کن ترین رشته برای خانوما/؟؟ مثلا چی؟؟:yahoo (4):دندون پزشکی خوبه ولی رسیدن بهش سخته
      من از بابام که برق شریف خونده و فوق لیسانسه پرسیدم برای کار حتما باید مدرکت دانشگاه دولتی باشه یا ازاد گفت فرقی نداره اصلش پارتیه که خیلیا ندارن!!! یا دارن!!!
      شیمی هم که یکی از دخترای فامیلمون خونده ایشون هم مثل سعید اقا میخان دوباره کنکور بدن!
      خدافظ !!!!

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Prison Break نمایش پست ها
      خب مگه در آخر مدرک مهم نیست
      مثلاً میزنن فوق لیسانس پلمیر.. تو میای شیمی تا لیسانس بعد میری پلیمر. توی مدرک ذکر میشه اینطوری یا فقط میزنن مثلاً فوق لیسانس پلیمر؟!!

در کل اطلاعات خوبی بود اما خب تجربه شما بود و خیلی های دیگه شاید بدتر از شما و یا خیلی بهتر از شما با همین مدرک براشون پیش اومده. همه یکی نیستند...

ولی من اگه بودم با این حال بازم سعی می کردم همین رشته رو ادامه بدم تا فوق یا دکتری تا اینکه برگردم و دوباره کنکور بدم. حتی اگه یک سال هم دنبال کار بگردید بازم فکر کنم بی ارزه. چون رشته های اتاق عمل و هوشبری و اینا هم فکر نکنم زیاد تفاوتی داشته باشن از لحاظ درآمد و کار با شیمی. علوم آزمایشگاهی شاید یکم بهتر باشه و پزشکی ها هم که کلاً جداست
      اگه لو بره چی؟ اگه جای دولتی استخدام بشی استعلام میکنن. درسته مملکت خر تو خره ولی به من و شما که میرسه همه چی مث معادلات ریاضیه!
      البته عرض کنم که رشته شیمی کاربردی از رشته های تاپ تو دنیا هستش و اتفاقا خیلی پر ارزش تر از پزشکیه هست! اصلا پزشکی تو دنیا انقدرام ارزش نداره استاد ما میگف تو کانادا شغل دوم پزشک ها مسافرکشی بود! ولی استاد ما که شیمی خونده بود رو به عنوان ساینتیست قبول کردن ولی پزشکیا تازه مجبور بودن دوره علوم پایه رو دوباره تو کانادا بگذرونن. اگه شیمی بخونی بتونی بری آمریکا کانادا یا آلمان میتونم به جرات بگم بهتر از پزشکی هست. ولی اگه بتونی دیگه. اینم بگم که بابت داستانای هسته ای و اینا به فیزیک و شیمی و بیوشیمی به سختی ویزا میدن. تقریبا نمیدن.

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nafise74 نمایش پست ها

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

همین پرستاری خوبه. شاید یه شوهر دکتر پیدا کردی
      لطفا این حرفم رو به فال بد نگیرید. شوهرا خیلیم التماس کنن که با شما ازدواج کنن ولی یه سری مسائلم هس دیگه.............

4. Top | #34
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      همین پرستاری خوبه. شاید یه شوهر دکتر پیدا کردی
      لطفا این حرفم رو به فال بد نگیرید. شوهرا خیلیم التماس کنن که با شما ازدواج کنن ولی یه سری مسائلم هس دیگه.............
      بهله :yahoo (94):
      نه من خودم علوم ازمایشگاهی دوس دارم ولی پرستاری شیفت شب موندن سخته!!!
      میدونم !!!
      خدافظ !!!!

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میدونم !!!
      اونم خوبه نگران نباش البته به این معنا نیس که کار پیدا میکنی و ... ولی حداقل یه رشته ای هس مردم سهل نمیگیرنش. حد اقل دکتر صدات میکنن حتی اگه بیکار باشی! ولی من به هر کی گفتم شیمی میخونم دماغشو واسم کج کرده و یه جوری گفته موفق باشی انگار صد تا فحشم داده!

راستی از ادرار و مدفوع مردم نترس عادت میکنی. خیلیم بهداشتیه و همه چی با دستگاهه اصلا نگران نباش.
      ولی تا حالا سیانور رو دو دستت گرفتی؟ تا حالا باهاش کار کردی؟ در حالی که میدونی اگه یه اشتباه کنی از دستت بیوفته نه تنها خودت بلکه دیگران رو به کشتن میدی؟ اگه یه اشتباه کنی و تو محلول سیانور اسید بریزی کل آزمایشگاه رو گاز سیانور میگیره همه قطعا میمیرن؟! شیمیم بی خطر نیس البته! یا کار با عناصر گرون قیمت و....
      ویرایش توسط saeid_NRT : 27 تیر 1393 در ساعت 19:58

6. Top | #36
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      اونم خوبه نگران نباش البته به این معنا نیس که کار پیدا میکنی و ... ولی حداقل یه رشته ای هس مردم سهل نمیگیرنش. حد اقل دکتر صدات میکنن حتی اگه بیکار باشی! ولی من به هر کی گفتم شیمی میخونم دماغشو واسم کج کرده و یه جوری گفته موفق باشی انگار صد تا فحشم داده!
      مهم کار پیدا کردنه و رشته ای که بهش علاقه داریم بقیه مهم نیستن تا دلشون بخاد میحرفن!
      خدافظ !!!!

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مهم کار پیدا کردنه و رشته ای که بهش علاقه داریم بقیه مهم نیستن تا دلشون بخاد میحرفن!
      منم هم سن شما بودم اینطوری فک میکردم ولی زمان و تجربه خیلی چیزا از جمله تفکرات و تمایلات رو عوض میکنه. علاقه رو ولش هر چی که دهن پر کن تره

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      راستی شاید من کمتر به این تاپیک سر زدم اگه کسی راجع به شیمی سوالی داره تو پیغا خصوصی هم میتونه مطرح کنه یا حتما نقل قول بگیره.

9. Top | #39
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من خودم به نظرم علوم آزمایشگاهی بعد رشته های پزشکی اصلی بهترین رشته هست ولی خب یکم کارش مزخرفه... یعنی کار با ادرار و مدفوع مردم یکم آدم رو دلسرد می کنه... کسی اگه اطلاعات کامل درباره کار رشته علوم آزمایشگاهی داره لطفا ارائه بده

10. Top | #40
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Prison Break نمایش پست ها
      من خودم به نظرم علوم آزمایشگاهی بعد رشته های پزشکی اصلی بهترین رشته هست ولی خب یکم کارش مزخرفه... یعنی کار با ادرار و مدفوع مردم یکم آدم رو دلسرد می کنه... کسی اگه اطلاعات کامل درباره کار رشته علوم آزمایشگاهی داره لطفا ارائه بده
      همش که کار با اینا نیس خون و چیزای دیگه هم هس!!!هر رشته ای ممکنه یه بدی هایی داشته باشه!
      منم علوم ازمایشگاهی خیلییییی دوس دارم ایشالله قبول شیم خخخ
      خدافظ !!!!

11. Top | #41
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      همش که کار با اینا نیس خون و چیزای دیگه هم هس!!!هر رشته ای ممکنه یه بدی هایی داشته باشه!
      منم علوم ازمایشگاهی خیلییییی دوس دارم ایشالله قبول شیم خخخ
      رشته خوبیه ولی کار با این چیزا آدمو دلسرد می کنه. اگه کسی باشه اطلاعات بده در این مورد شاید نظرمون عوض شد...

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      میدونم !!!
      بچه هاي اينجا يجوري ميگن ادرارو مدفوع انگار تا حالا ازمايش خون ندادن! همش ك ادرار و اينا نيس كه خيليا ميخوان گروه خوني تعيين بشه براشون يا چيزاي ديگه
      (اينو با نفيسه نبودما با همتونم)

و حالا ج نفيسه:
      ايا ميدانيتي علوم ازمايشگاهيا هم شيفت شب دارن؟
      و ايا ميدانستي رسته پرستاري ي كوه محكم پشتشه و حامي شه و نميذاره كمترين حقي از ي پرستار ضايع(؟!) بشه؟و بقيه رشته ها اينو ندارن
      جاييه به اسم نظام پرستاري
      ايا ميدانستي تو اگه شيف شب وايسي تو علوم ازمايشگاهي همون ساعتي ك واسادي پات حساب ميشه و حقوق همونو ميگيري اما پرستاري ١٢ساعت حساب ميشه و حقوق بيشتري از تو ميگيره تو ي شبفت شب
      ايا ميدانستي با اجراي بسته سلامت از طرف دولت تدبيرو اميد و كليد و اينا :دي حقوق پرستارا ٤٠٪ افزايش پيدا كرد؟ ايا ميدانستي اين افزايش حقوق فقط و فقط به پرستارا و ماماها رسيد
      ايا ميدانستي با اين حال من پرستاري را انتخاب نخواهم كرد؟:دي

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فقط برق شریف

14. Top | #44
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میخواستم بدونم رشته های ژنتیک ، میکروبیولوژی و بیوتکنولوژی اصلا در ایران براشون شغلی تعریف شده یا نه؟ چقدر سطح اشتغال این رشته ها بالا است و مشاغلشون چی هست؟

15. Top | #45
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      بچه هاي اينجا يجوري ميگن ادرارو مدفوع انگار تا حالا ازمايش خون ندادن! همش ك ادرار و اينا نيس كه خيليا ميخوان گروه خوني تعيين بشه براشون يا چيزاي ديگه
      (اينو با نفيسه نبودما با همتونم)

و حالا ج نفيسه:
      ايا ميدانيتي علوم ازمايشگاهيا هم شيفت شب دارن؟
      و ايا ميدانستي رسته پرستاري ي كوه محكم پشتشه و حامي شه و نميذاره كمترين حقي از ي پرستار ضايع(؟!) بشه؟و بقيه رشته ها اينو ندارن
      جاييه به اسم نظام پرستاري
      ايا ميدانستي تو اگه شيف شب وايسي تو علوم ازمايشگاهي همون ساعتي ك واسادي پات حساب ميشه و حقوق همونو ميگيري اما پرستاري ١٢ساعت حساب ميشه و حقوق بيشتري از تو ميگيره تو ي شبفت شب
      ايا ميدانستي با اجراي بسته سلامت از طرف دولت تدبيرو اميد و كليد و اينا :دي حقوق پرستارا ٤٠٪ افزايش پيدا كرد؟ ايا ميدانستي اين افزايش حقوق فقط و فقط به پرستارا و ماماها رسيد
      ايا ميدانستي با اين حال من پرستاري را انتخاب نخواهم كرد؟:دي

sent from my iphone 5s using tapatalk
      چه جالب نمیدونستم این رشته هم شیفت شب داره! منم با این حال پرستاری را قبول نخواهم کرد ولی خب چون بعدش کار و حمایته ب قول تو قبول خاهیم کرد :-d

ارسال شده از gt-s5360 با استفاده از تپاتالک 2
      خدافظ !!!!

صفحه 3 از 26 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن