خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین رشته درجه 2 تجربی؟؟

رأی دهندگان
    343. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • دامپزشکی

55 16.03%
    • زیست شناسی

15 4.37%
    • شنوایی سنجی

35 10.20%
    • بینایی سنجی

133 38.78%
    • شیمی

20 5.83%
    • علوم آزمایشگاهی

80 23.32%
    • شیمی

13 3.79%
    • هوشبری

56 16.33%
    • اتاق عمل

46 13.41%
    • رشته های دیگر ...

47 13.70%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 23 از 26 نخستنخست ... 13222324 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 331 به 345 از 380
    1. Top | #331
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه هانظرتون راجع به رادیولوژی چیه؟بازارکارش خوبه؟

2. Top | #332
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hannaneh.b نمایش پست ها
      شنیدم زیاد جالب نیست جدیدا بازار کارش

3. Top | #333
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hannaneh.b نمایش پست ها
      خط بکش، میکرو بهتر تر از اینه ، لاقل جنبه اپلای داره
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

4. Top | #334
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

خط بکش، میکرو بهتر تر از اینه ، لاقل جنبه اپلای داره
      دانشگاه ازاد ها همه میکرو دارن بدون کنکور بعد اینکه رادیولوژی هم سالانه خیلیییی کم پذیرش داره و من تا حالا بیکار ازش ندیدم اگه بتونی توی کلینیک یا بیمارستان استخدام شی حقوق خوبی هم داره و میتونی با یه متخصص تو این رشته خودتم کلینیک بزنی
      یعنی چی یه رشته که جزو رشته های علوم پزشکی هست و با رتبه های خوب پذیرش داره وسالانه کمتر از 900 نفر و برمیداره رو میکوبی میگی یه رشته درپیت ازاد بهتره؟؟؟؟

5. Top | #335
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه جوری میگن اپلای انگار خونه خاله یا یه مسافت یه ساعته س!

6. Top | #336
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh,m نمایش پست ها
      دانشگاه ازاد ها همه میکرو دارن بدون کنکور بعد اینکه رادیولوژی هم سالانه خیلیییی کم پذیرش داره و من تا حالا بیکار ازش ندیدم اگه بتونی توی کلینیک یا بیمارستان استخدام شی حقوق خوبی هم داره و میتونی با یه متخصص تو این رشته خودتم کلینیک بزنی
      یعنی چی یه رشته که جزو رشته های علوم پزشکی هست و با رتبه های خوب پذیرش داره وسالانه کمتر از 900 نفر و برمیداره رو میکوبی میگی یه رشته درپیت ازاد بهتره؟؟؟؟
      1- اولا برگردید از اول بخونید
      2- مگر گفتم آزاد؟
      3-کلهم الویت انتخاب من اونطرفه ، چون علناً برنامه چیدم که برم از اینجا، و رشته ای که میخوام بردارم بعد گزینش امثال شما خواهند گفت که یارو خنگه اینو برداشته
      4-شما تا کدوم مقطع میکروبیولوژی رو دیدی؟ حتما یه نگاهی به درامد هیت علمی بنداز
      5-رادیولوژی همراه با دیگر رشته ها ، طبق لایحه و دستورات علوم پزشکی و بهداشت دچار فیلتر شدید شده ، از لحاظ اشتغال زایی ، اینطوری نیست که هپلی هپول یه متخصص منگ گیر بیاری کلینیک بزنی، شرایط داره ، و نسبت اماری و منطقه بندی داره ، یا هم باس پول گزاف بدی ساختمان پزشکان یه جا برات جا باز کنن . یاهم بسنده کن به حکم دولتی باد منسک بیمارستان
      6- موفق باشید
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

7. Top | #337
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط miss_shadow نمایش پست ها
      یه جوری میگن اپلای انگار خونه خاله یا یه مسافت یه ساعته س!
      خب ، همه نگاه به وضیعت میکنن و میگن . خب وقتی امکانش هست چرا بندازمش دور؟
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

8. Top | #338
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

1- اولا برگردید از اول بخونید
      2- مگر گفتم آزاد؟
      3-کلهم الویت انتخاب من اونطرفه ، چون علناً برنامه چیدم که برم از اینجا، و رشته ای که میخوام بردارم بعد گزینش امثال شما خواهند گفت که یارو خنگه اینو برداشته
      4-شما تا کدوم مقطع میکروبیولوژی رو دیدی؟ حتما یه نگاهی به درامد هیت علمی بنداز
      5-رادیولوژی همراه با دیگر رشته ها ، طبق لایحه و دستورات علوم پزشکی و بهداشت دچار فیلتر شدید شده ، از لحاظ اشتغال زایی ، اینطوری نیست که هپلی هپول یه متخصص منگ گیر بیاری کلینیک بزنی، شرایط داره ، و نسبت اماری و منطقه بندی داره ، یا هم باس پول گزاف بدی ساختمان پزشکان یه جا برات جا باز کنن . یاهم بسنده کن به حکم دولتی باد منسک بیمارستان
      6- موفق باشید

شما نگفتی برای خودت میگی
      درکل اکثرا میرن این رشته که هیت علمی بشن اگه به اونه با همه رشته ها میشه شد ولی درکل مشخصه که کسی حتی بدترین رشته علوم پزشکی رو ول نمیکنه بره میکرو بخونه این یه واقعیته مگر افرادی با دیدگاه شما که خیلی کمن
      شمام موفق باشی

9. Top | #339
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh,m نمایش پست ها

شما نگفتی برای خودت میگی
      درکل اکثرا میرن این رشته که هیت علمی بشن اگه به اونه با همه رشته ها میشه شد ولی درکل مشخصه که کسی حتی بدترین رشته علوم پزشکی رو ول نمیکنه بره میکرو بخونه این یه واقعیته مگر افرادی با دیدگاه شما که خیلی کمن
      شمام موفق باشی
      نه بابا من درپیت، میرم شیمی محض

نه منظورم ببین در اونطرف مرز رشته هایی با موقیعت ادامه دار از لحاظ تحقیق و پژوهش همیشه موقیعت بهتری داشتن . میکروبیلوژی امکان تحقیق و ادامه دادن زیاد تری نسبت به رادیولوژی داره ( طیف وسعتشون مد نظرمه) از همین روال عرض میکنم
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

10. Top | #340
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

نه بابا من درپیت، میرم شیمی محض

نه منظورم ببین در اونطرف مرز رشته هایی با موقیعت ادامه دار از لحاظ تحقیق و پژوهش همیشه موقیعت بهتری داشتن . میکروبیلوژی امکان تحقیق و ادامه دادن زیاد تری نسبت به رادیولوژی داره ( طیف وسعتشون مد نظرمه) از همین روال عرض میکنم
      ممد وجدانا شیمی محض وضع رفتنش خوبه؟والا من دیگه به غلط کردن افتادم موندم پشت کنکور نه ااینکه وضعم بدتره خیلی بهتره ولی تهش پزشکی هم بیااری وضع رفتن افتضاحه الان پیش خودم میگم خاک تو سرت پرستاری میخوندی راحت میشدی میرفتی ازاین خراب شده
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

11. Top | #341
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ببینید دوستاان رادیولوژی و بینایی سنجی و اکثر رشته های توانبخشی و در کنار اینا پرستااری هوشبری اتااق عمل و ...کار دارن رنج درامدیش متفاوت مثلا رشته های توانبخشی سقف نداره یهو تاا خداا تومان بسته به توانت درمیاری ولی رشته های پرستاری و هوشبری رادیو...سقف دارن نهایت دوازده تومان دربیاری مثلاا نهاااایت ولی کاار داری منتهاا بین اینا پرستاری فیزیو وضعیت رفتنش خوبه ولی باقیش نه خودتون با هر رشته اای میتونید برید از ایران ولی هزینه کردن میخواد که مثلا پرستااری بخونید هزینه خییییلی کمتری دااره در قیاس با باقی رشته ها و اینکه رشته اای به اسم هوشبری اتاق عمل مامایی نداریم هیچ جای دنیا شما نهاایت تو اایران کار بکنی با هزینه هم نمیتونید برید از طریق این رشته ها ولی مثلا خداتوماان هزینه کنیدد میتونید ادامه تحصیل بینایی و فیزیو رادیو رو تو کشوراای دیگه بدید که معادل مثلا یجورایی پزشک متخصص اایران بشید ولی خدااتومان هزینه میخوااد اونم به دلار اانقدر هزینه میخواد که اگه از پسش برمیاد پاشید برید یهو از اول خاارج پزشکی بخونید

تو یه لکه نور نشونم بده

12. Top | #342
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تو رشته های مختلف پیرا من پرستاار و فیزیوتراپ و بیناایی سنج شنوایی سنج بیکار ندیدم رادیو گفتاردرمانی کاردرمانی هوشبری اتاق عمل هم خوب هستن وضعیت کاارشون کار پیدا میکنید حالا بسته به توان و پتانسیلتون یکم بالاا پایین ولی میکرو بیلوژی علوم ازمایشگاهی و ...تاا دلتون بخواد بیکار دیدم

تو یه لکه نور نشونم بده

13. Top | #343
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      ببینید دوستاان رادیولوژی و بینایی سنجی و اکثر رشته های توانبخشی و در کنار اینا پرستااری هوشبری اتااق عمل و ...کار دارن رنج درامدیش متفاوت مثلا رشته های توانبخشی سقف نداره یهو تاا خداا تومان بسته به توانت درمیاری ولی رشته های پرستاری و هوشبری رادیو...سقف دارن نهایت دوازده تومان دربیاری مثلاا نهاااایت ولی کاار داری منتهاا بین اینا پرستاری فیزیو وضعیت رفتنش خوبه ولی باقیش نه خودتون با هر رشته اای میتونید برید از ایران ولی هزینه کردن میخواد که مثلا پرستااری بخونید هزینه خییییلی کمتری دااره در قیاس با باقی رشته ها و اینکه رشته اای به اسم هوشبری اتاق عمل مامایی نداریم هیچ جای دنیا شما نهاایت تو اایران کار بکنی با هزینه هم نمیتونید برید از طریق این رشته ها ولی مثلا خداتوماان هزینه کنیدد میتونید ادامه تحصیل بینایی و فیزیو رادیو رو تو کشوراای دیگه بدید که معادل مثلا یجورایی پزشک متخصص اایران بشید ولی خدااتومان هزینه میخوااد اونم به دلار اانقدر هزینه میخواد که اگه از پسش برمیاد پاشید برید یهو از اول خاارج پزشکی بخونید
      والا منم خیلی به غلط کردن افتادم از پشت موندنم پارسال هوشبری و اتاق عمل میاوردم الان حس میکنم شاید امسال اونم نیارم حس میکنم این حس این موقع ها طبیعیه ها ولی امسال فقط یکی از این پیرا هارو بیارم اشک شوق میریزم
      مهم اینه الان رتبه چی میشه و کدومو میتونیم بیاریم وگرنه اره همه میدونن فیزیو و بینایی از بقیه بهترن

14. Top | #344
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      لامصب انتخاب طبیعی ایران طوری شده که گونه های کنکوری همه فکر شارش ژن اند
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

15. Top | #345
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستانی که میخان مهاجرت کنن توصیه م اینه که اول مطمئن بشید که میتونید مهاجرت کنید یا نه؟! ینی از همه جوانب بسنجید با کسایی که دارن همون رشته رو تو خارج میخونن صحبت کنید. خوب جواب میدن اتفاقا خوب هم راهنمایی میکنن از این بابت نگران نباشید. شایدم حالا یه حرفی گفت که به ذهنت نرسیده بود... پس حتما مشورت کنید
      بی گدار به اب نزنید که خطرناکه

صفحه 23 از 26 نخستنخست ... 13222324 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن