خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین رشته درجه 2 تجربی؟؟

رأی دهندگان
    343. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • دامپزشکی

55 16.03%
    • زیست شناسی

15 4.37%
    • شنوایی سنجی

35 10.20%
    • بینایی سنجی

133 38.78%
    • شیمی

20 5.83%
    • علوم آزمایشگاهی

80 23.32%
    • شیمی

13 3.79%
    • هوشبری

56 16.33%
    • اتاق عمل

46 13.41%
    • رشته های دیگر ...

47 13.70%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 19 از 26 نخستنخست ... 9181920 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 271 به 285 از 380
    1. Top | #271
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan.iz نمایش پست ها
      ادمه بحث با این خانم توهین به شعور من و خواننده های دیگه هست ‌..میگه ۶ مرحله تکمیل ظرفیت بعد اگه کسی با رتبه ۲۰۰۰۰ بره پرستاری دلیل میشه که ۲۰۰۰۰ پرستار گرفته ؟ میگه پرستاری اشباح شده اشباح نشده اتفاقا کمبود هم داریم اما استخدام کمه چون دولت پول نداره .. میگه 40000 هر سال پرستار میده بیرون خدایی اینو از کجات دراوردی ؟..من دیگه زبانم قاصره ... اینا اگه مضحک نیست چیه پس ؟ من میگم اگه اطلاعات نداری نظر نده کسی مجبورت نکرده که
      screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7-%DB%B1%DB%B1-%DB%B0%DB%B8-%DB%B1%DB%B9-%DB%B0%DB%B7-%DB%B0%DB%B1.jpgscreenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7-%DB%B1%DB%B1-%DB%B0%DB%B8-%DB%B1%DB%B9-%DB%B0%DB%B6-%DB%B3%DB%B2.jpg

2. Top | #272
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neutrophil نمایش پست ها
      من میگم برای تکمیل اموزش بیمارستان و امکانات میخواد میخواد شما میگی دانشگاه اموزش میده؟! در ضمن هر بیمارستانی نمیتونه اموزش بده، بغل اسم بعضی بیمارستانا دقت کنی نوشته اموزشی درمانی... این جوری نیست که تو هر بیمارستانی دانشجو بفرستن که. کادر اموزشی میخواد!!! زیرساخت میخواد!
      شما یه عددی میگی بعد میگی مثال بود. خوب دقیقا مشکل همون عدده دیگه. شما میگی 40 هزار، در حالی که ظرفیت پرستاری در کل چیزی حدود 12 هزار نفره.
      من نمیدونم کدوم شهر زندگی میکنین شما. ولی حداقل من تو تهران دارم میبینم بیمارستان و کلینیک که همین جور مثل قارچ داره ساخته میشه!
      میپرسین کجا اطلاعات غلط دادین؟ درشت ترینش این که پرستاری اشباع شده. لینک زیر رو بخونین. مال همین پارساله. ما 295 هزار نفر کمبود پرستار داریم!!! بعد شما میگی پرستاری اشباعه. اخه اگه اشباع بود که این طرح پرستار بیمارستانی رو نمیزاشتن!!!
      ایرنا- بازار کار رشته پرستاری تضمین شده است
      من میگم شنونده باید عاقل باشه. یکی اومده بهتون گفته من بدونه کنکور پرستاری ازاد دارم میخونم شمام راحت باور کردی و خیلی با اطمینان میای اینجا به عنوان یه فکت بیان میکنی. امسال موقع اعلام نتایج نمیدونم این جا بودین یا نه. اگه بودین میدیدین که بچه هایی که از عدم قبولی شون تو پرستاری ازاد شوکه بودن! اون وقت شما میگی پرستاری بدون کنکور.
      اینجا انجمن کنکوره و فکر میکنم منطقی اینه که با عدد و رقم حرف بزنیم. جالبه که چون من به اعدادی که شما مطرح میکنی اعتراض میکنم و زیر سوال میبرم میشم سفسطه گر... خانم سفسطه اینه که یه چی میگی بعدش که معلوم میشه حرفت اشتباهه عوض اینکه بگی اشتباه کردم میگی مثال زدم و من چه می دونم و شاید پارتی داشته و ...
      شما حرف دانشجوای این جا رو که قبول نداری، حرف کسی که الان پرستاره رو قبول نداری... صرفا رو هوا داری میگی من درست میگم!!!
      من دیگه این بحث رو ادامه نمیدم. موفق باشید
      دوست عزیز خودتو ناراحت نکن ..این بابا این چیزا حالیش نمیشه که ..کسی که حرف از پرستاری بدون کنکور میزنه دیگه باید به سلامت ......... ولش کن اصلن جواب ابلهان خاموشیه

3. Top | #273
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      علوم تغذیه درجه 2 به حساب نمیاد؟؟؟
      نظر من : هنوزم پرستاری بهترین انتخابه بین پیراپزشکی ها
      چون الان بحث بیکاری خیلی مطرحه تو جامعه!!!و من تا این لحظه پرستار بیکار ندیدم
      به قول دوستمون اگه پسر باشه هنوزم بهتر(ولی پسرا بدرد این کار نمیخورن خدایی(اعصاب خورد کنه و ماها سریع میریزیم بهم))
      دوستان الان نریزین سر منااااا ... نوشتم نظر من اون بالا.تشکر
      مهم نیست که به چی اعتقاد داری
      مهم نیست که به کی اعتماد داری

یا با فکر باز بساز زندگیتو
      یا دهـنـتـو ببند زندگـی کن

4. Top | #274
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط heengameeh نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot_۲۰۱۷-۱۱-۰۸-۱۹-۰۷-۰۱.jpg
مشاهده: 128
حجم: 56.5 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot_۲۰۱۷-۱۱-۰۸-۱۹-۰۶-۳۲.jpg
مشاهده: 126
حجم: 57.6 کیلو بایت
      سلام خدمت خانم هنگامه بحث هایی اینجا انجام شد که من لزومی نمیبینم که توضیحی بدم فقط یک چیز میگم اونم اینه که با این طرز تفکر(البته با احترام)فکر کنم در کشور ایران به جز پزشکا و دنداپزشکا و در بعضی نقاط داروساز ها بقیه هر رشته ای که خوندن بیکارن از مهندسی ها بگیر تا رشته های علوم انسانی تا پیرا پزشکی و... این نوع طرز تفکر که من بهش میگم دهن بینی و تبعیت از حرف مردم بسیار بدبینانست و متاسفانه این تفکر زمانی میاد که تو مملکتی مثل ایران فقط یه رشته توش جولان بده البته جولانی که نه پایه علمی داره نه عقلانی و متاسفانه شرایط اقتصادی باعث این وضعیت شده البته به شما بگم که همون رشته پزشکی هم همچین بهشت گمشده ای نیست که همه فکر می کنن توض یحی درموردش نمیدم فقط بهتون پیشنهاد میکنم به جای این بحث های الکی به فکر درستون باشید که یه موقعی حسرت این روزا میخورید و به رشته دلخواه خودتون نمیرسید و یک انتقاد هم داشتم به جای اینکه از دیگران غلط املایی بگیرید لطفا حرفی بزنید که سندیت علمی داشته باشه.
      با آرزوی موفقیت و توفیق برای جنابعالی

5. Top | #275
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درباره رادیولوژی کسی اطلاعی نداره؟؟

رادیولوژی و فیزیوتراپی و اینچیزا تو لیست نیست چرا ؟ اینا درجه 1 هستن ؟؟

6. Top | #276
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot_۲۰۱۷-۱۱-۰۸-۱۹-۰۷-۰۱.jpg
مشاهده: 128
حجم: 56.5 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot_۲۰۱۷-۱۱-۰۸-۱۹-۰۶-۳۲.jpg
مشاهده: 126
حجم: 57.6 کیلو بایت
      درود بر شما
      حال الان شما یه وضعیت تعریف شده روان شناختیه!
      شما دو سال به خاطر رسیدن به پزشکی از زندگی و تفریح زدی و پرستاری و اتاق عمل نرفتی به خاطر پزشکی
      الان هم تو ضمیر ناخودآگاهت مرددی که است واقعا ارزش داشت دو سال موندن برای پزشکی و آیا واقعاً پرستاری و اتاق عمل انقدر بدرد نخور بود که نرفتم؟
      و ضمیر خودآگاه تون میگه نه تو سه سال داری جون می‌کنی برای پزشکی قطعا پیراپزشکی ها به درد نخور و اشباعه و ارزش دانشگاه رفتن نداره حالا نتیجش میشه چی؟
      اینکه بصورت افراطی و غیر منطقی شروع به استثنا آوردن و توجیه کردن برای تایید خودتون میکنید
      و قاطعانه میگم که سال بعد این موقع اگه بیاید و این تاپیک ببینید میفهمید که ۹۰٪ حرفهاتون بی معنی و غیرمنطقیه
      پشت کنکور بودن سخته و عوارض روانی داره
      پیشنهاد میکنم به روانشناس مراجعه کنید
      موفق باشید

7. Top | #277
      کاربر فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdimhm نمایش پست ها
      درود بر شما
      حال الان شما یه وضعیت تعریف شده روان شناختیه!
      شما دو سال به خاطر رسیدن به پزشکی از زندگی و تفریح زدی و پرستاری و اتاق عمل نرفتی به خاطر پزشکی
      الان هم تو ضمیر ناخودآگاهت مرددی که است واقعا ارزش داشت دو سال موندن برای پزشکی و آیا واقعاً پرستاری و اتاق عمل انقدر بدرد نخور بود که نرفتم؟
      و ضمیر خودآگاه تون میگه نه تو سه سال داری جون می‌کنی برای پزشکی قطعا پیراپزشکی ها به درد نخور و اشباعه و ارزش دانشگاه رفتن نداره حالا نتیجش میشه چی؟
      اینکه بصورت افراطی و غیر منطقی شروع به استثنا آوردن و توجیه کردن برای تایید خودتون میکنید
      و قاطعانه میگم که سال بعد این موقع اگه بیاید و این تاپیک ببینید میفهمید که ۹۰٪ حرفهاتون بی معنی و غیرمنطقیه
      پشت کنکور بودن سخته و عوارض روانی داره
      پیشنهاد میکنم به روانشناس مراجعه کنید
      موفق باشید
      ضمناً من خودم کنکوریم

8. Top | #278
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Neutrophil نمایش پست ها
      خانم عزیز یه چیزی میگی واسه خودت جوابت رو هم میدن جبهه میگیری...
      ظرفیت پرستاری سراسری روزانه 8 هزار نفر نبوده امسال. حدود 4700 بوده. دفترچه هست. بشین جمع بزن ببین چقدره.
      وقتی میگی 40000 نفر سالی پرستاری میگیره و پرستاری اشباع شده خوب معلومه بهت میخندن. مصاحبه های مسئولین وزارت بهداشت هست. همه میگن کمبود پرستار داریم. شما میگی اشباع؟! وقتی میگی بینایی سنجی رشته ی خوبی نیست و بازار کار نداره معلومه جوابتو میدن...
      الانم که میگی دوستت بدون کنکور!!! داره پرستاری ازاد اونم شیراز!!! میخونه... دفترچه ازاد هست.... نشون بده ببینم کجای دفترچه بدون ازمون ازاد رشته پرستاری هست که این رفیقت انتخاب کرده!
      در اخر یه سوال: رشته ی تحصیلی خودت چیه؟
      سلام پذیرش پرستاری امسال یکم بیشتر از 6 هزار تا بود دولتی و یه مطلب دیگه که دوستان میگن پرستاری اشباع شده،اشباع نشده ولی چون دولت استخدام پیمانی و رسمی نداره فعلا واسه این رشته نباید فارغ التحصیلاش به فکر کار دولتی باشند و با توجه به بودجه محدود دولت این روند گویا تا چند سال اینده هم به همین شکله البته استخدام قراردادی و کار تو مراکز خصوص هستش ولی مزیت های بخش دولتی رو نداره.

9. Top | #279
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میگن پرستاری دیگه رشته خوبی نیست و اشباع شده و رشته ایه که دانشگاه آزاد هر شهری پذیرش داره.یعنی حتی مدرک دانشگاه سراسری اونم شهرای بزرگش ارزشی نداره و نمیشه سر کار رفت؟
      تازه اگه بری سر کار ماهی 1800 حقوقشه. خب معلمی که درامدش بیشتره.
      بعضی ها میگن چند شیفت بری چند تا دانشگاه درآمدت بالای 5 تومنه.اما کو شیفت؟
      نه میشه سر کار رفت ولی به صورت قراردادی پایه حقوقش هم همین عددی که شما فرمودید البته معلم ابتدایی ها پایه حقوقشون یکم بیشتره پرستاری هم 5 تومن با دو شیفت میشه ولی فشار میاد به فرد و خیلی سخته کلا معلمی راحتره و اگه دبیر باشه درامدش با پرستار تفاوتی نداره اگه مرددید بین این دو معلمی خوب فشار کاریش کمتره باز تصمیمش با خودتونه البته منم کل پست ها رو نخوندم و دقیق نمیدونم سوال شما چی بود.در هر صورت موفق باشید

10. Top | #280
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mono نمایش پست ها
      نه میشه سر کار رفت ولی به صورت قراردادی پایه حقوقش هم همین عددی که شما فرمودید البته معلم ابتدایی ها پایه حقوقشون یکم بیشتره پرستاری هم 5 تومن با دو شیفت میشه ولی فشار میاد به فرد و خیلی سخته کلا معلمی راحتره و اگه دبیر باشه درامدش با پرستار تفاوتی نداره اگه مرددید بین این دو معلمی خوب فشار کاریش کمتره باز تصمیمش با خودتونه البته منم کل پست ها رو نخوندم و دقیق نمیدونم سوال شما چی بود.در هر صورت موفق باشید
      درود بر شما ..من یه دوست دارم معلم ابتدایی دانشگاه فرهنگیان میگه یک و خورده ای حکمش هست ولی بیمه و بازنشستگی هم کم میشه ..یکم بیشتر از یک تومن دستش میرسه ...

11. Top | #281
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan.iz نمایش پست ها
      درود بر شما ..من یه دوست دارم معلم ابتدایی دانشگاه فرهنگیان میگه یک و خورده ای حکمش هست ولی بیمه و بازنشستگی هم کم میشه ..یکم بیشتر از یک تومن دستش میرسه ...
      درود آقا احسان
      این دوست شما احتمالا دانشجو هست چون ابتدایی ها معمولا با 5یا6 سال سابقه اگه مرکز شهر نباشند بالای دو تومن میگیرن.
      بیمه بازنشستگی از همه کارمندای دولت کم میشه این عددی که گفتم خودم به عینه دیدم.امسال اونایی که با رتبه های خوب رفتن دانشگاه فرهنگیان بسته به رتبشون تا همون یک و دویست زمانی که مشغول به تحصیل اند حقوق میگیرن.
      حکم های ورودی های امسال رو هم دارن کاراشو انجام میدن یکی از دوستای خودم رفت کارای حکمش رو هفته پیش انجام داد.
      از نظر حقوقی پرستاری و معلمی زیاد باهم فرق ندارن باز این دوستی که سوال کرده بود باید خودش سبک سنگین کنه.

12. Top | #282
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      فقط علوم آزمایشگاهی
      بقیه رشته ها کُلُهوم سوتفاهم بودن حتی پزشکی

13. Top | #283
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m.e.a نمایش پست ها
      فقط علوم آزمایشگاهی
      بقیه رشته ها کُلُهوم سوتفاهم بودن حتی پزشکی
      بازار کار ب شدت خرابی داره ، کار زیاده اما درامد خیلی کمه. دختر خالم داتشجو دکترا بهشتی ماهی ۳ تومن داره حقوق میگیره از دوتا بیمارستان.

14. Top | #284

نمایش مشخصات
      رادیولوژی هم میتونست بین گزینه ها باشه
      LEAVE ONE WOLF ALIVE...& THE SHEEPS ARE NEVER SAFE

15. Top | #285
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      بازار کار ب شدت خرابی داره ، کار زیاده اما درامد خیلی کمه. دختر خالم داتشجو دکترا بهشتی ماهی ۳ تومن داره حقوق میگیره از دوتا بیمارستان.
      واع یعنی چی بازار کار به شدت خرابی داره

صفحه 19 از 26 نخستنخست ... 9181920 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن