خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 36 از 36
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارمان 2 نمایش پست ها
      مشکل از سیستم کنکوره نه دانشجویان بین الملل... نه دانشجویان سراسری حق دارن ان ها را بی فرهنگ خطاب کنن . نه بین الملل ها حق دارن بگن چون ما پول داریم پس بافرهنگ هستیم.... این طرز صحبت اصلا در شان درس و دانشگاه نیست... ملاک فرهنگ چیزهای دیگریه.....
      وقتی یه بحث میتونه منطقی ادامه پیدا کنه که از هر دو طرف تو بحث شرکت کنن نه اینکه یکی بگه اونیکی لایک کنه..!
      دانشجویان سراسری بین الملل هارو بی فرهنگ خطاب نکردن چون اصلا نمیتونن خطاب کنن, از نظر فرهنگ که کاملا وابسته به خانواده هست شک نکنید ثروتمندا و فرهنگیا بالاتر از بقیه ان...فقط میتونن بگن آقا حجم کلاسا زیاده خواهشا کمش کنید تا کیفیت بره بالا...
      وگرنه اگه از نظر علمی از بین الملل ها بالاتر خوب اینا واحدارو پاس میکنن اما اونا میوفتن...
      متن این نامه فقط به خاطر همون چیزیه که من تو پست اول گفتم...یعنی حس خورده شدن حق و اونیکی حس حسادت...

2. Top | #32

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      باید خدمات بهتری به دانشجویان بین الملل ارایه بشه

چون پولی خوبی میدن...ولی مثله اینکه کار دنیا بر عکسه
      گرگ باش!
      مغرور!
      بر شب پادشاهی کن
      میخوای خنجر بزنی از رو به رو بزن
      مثل گرگ تعصب داشته باش
      مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن
      مثل گرگ رو در رو حق بگیر
      به مانند گرگ باش
      دوستانت را لیس بزن
      دشمنانت را گاز بگیر
      گرگ باش دشمنانت را بدر
      در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش
      آنها با پارس کردن بیهوده زنده اند
      گرگ باش!
      همیشه با گله اما تنها!

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NaKayama نمایش پست ها
      وقتی یه بحث میتونه منطقی ادامه پیدا کنه که از هر دو طرف تو بحث شرکت کنن نه اینکه یکی بگه اونیکی لایک کنه..!
      دانشجویان سراسری بین الملل هارو بی فرهنگ خطاب نکردن چون اصلا نمیتونن خطاب کنن, از نظر فرهنگ که کاملا وابسته به خانواده هست شک نکنید ثروتمندا و فرهنگیا بالاتر از بقیه ان...فقط میتونن بگن آقا حجم کلاسا زیاده خواهشا کمش کنید تا کیفیت بره بالا...
      وگرنه اگه از نظر علمی از بین الملل ها بالاتر خوب اینا واحدارو پاس میکنن اما اونا میوفتن...
      متن این نامه فقط به خاطر همون چیزیه که من تو پست اول گفتم...یعنی حس خورده شدن حق و اونیکی حس
      حسادت...
      بهتر برید یک بار دیگه نامه اونا و بعد جواب خودتون رو بخونید.....اونا گفتن از نظر علمی و فرهنگی و شما گفتید پول دار ها فرهنگ دارن...... اصلا این طور نیست.....

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این دوستان اگه اعتراض دارن که چرا با رتبه های بالا توی یک کلاس نشسته اند بهتره برن و به بچه های که با سهمیه های دیگه اومدن هم اعتراض کنن اونا بدون اینکه پولی بدن سر کلاس نشسته اند در حالی که بین الملل ها میلیون ها تومن دارن میدن

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارمان 2 نمایش پست ها
      بهتر برید یک بار دیگه نامه اونا و بعد جواب خودتون رو بخونید.....اونا گفتن از نظر علمی و فرهنگی و شما گفتید پول دار ها فرهنگ دارن...... اصلا این طور نیست.....
      عزیز شما اصل مطلبو نگرفتی...تو همون اولین نظرم گفتم وقتی یه حرفی از روی احساس و بدون منطق زده میشه هیچ نتیجه ای نداره...منظور اینه که متن نامه دانشجویان سراری از روی احساس و بدون منطقه پس هیچ نتیجه ای نخواهد داشت...
      تو ادامه ام گفتم تنها حیطه ای که میتونن اعتراض کنن چیه و دلیل این نامه اعتراض آمیز چی بوده...
      والسلام...

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid122 نمایش پست ها
      این دوستان اگه اعتراض دارن که چرا با رتبه های بالا توی یک کلاس نشسته اند بهتره برن و به بچه های که با سهمیه های دیگه اومدن هم اعتراض کنن اونا بدون اینکه پولی بدن سر کلاس نشسته اند در حالی که بین الملل ها میلیون ها تومن دارن میدن
      حالا من نمیخواستم وارد این بحث شم, اما اگه بخوای از نظر سطح کلاس بررسی کنی, تو بین الملل رتبه 8000 با پول میلیونی هم کلاس رتبه مثلا 200 با تحصیلات رایگان شده...اما تو حالت سهمیه جانبازان و شهدا فرد با رتبه 25000 مفت اومده هم کلاس همون رتبه 100شده...تازه درسم نمیخونن و به همین سادگیا با انواع مشروطیا اخراجشونم نمیکنن..!!!!

6. Top | #36
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      منم با نامه مخالفم.

اولا داشتن پول همیشه فرهنگ نمیاره!نداشنش هم فرهنگو از آدم نمیگیره!!
      دوما کنکور اصلا ملاک مناسبی برای سنجش وجداکردن دانش آموز قوی وباهوش از ضعیف وکم هوش نیست!این سیستم هم که هرکی پول داره دانشگاه بهتر میره تقریبا درتمام دنیا صادقه و اینکه بگیم نباید باشه کاملا غلطه! دانشجویان بین الملل خیلیاشون از سراسری ها بالاترن دلیلش هم کاملا مشخصه.کسی که 1بار شکست خورده ورتبه بدی آورده اگه ادم عاقلی باشه از اشتباهش درس میگیره ودوره دانشجوی خوبی رو واسه خودش رقم میزنه همونطور که چندتا از دوستان خودم الان دارن در دانشگاه های بین الملل به حدی تلاش میکنن که سراسری هاش خیلیاشون به گرد پای اینا هم نمیرسن اما به نظر من منطقی ترین حالت اینه که آزمونی برگزار بشه از دانشجویان بین الملل ورتبه های برتر اونا بیان وسرکلاس دانشجویان دولتی بشینن که دیگه اونقدر هم اختلاف زیاد نباشه.

دوستانی که میگفتن کسی که رتبه 100 شده 1سال از زندگیش رو زده و سختی کشیده باید از ازشون پرسید که آیا این شخص میتونه 7سال دیگه همینطور مثل سال کنکور درس بخونه یا اینکه با زور قرص و دوپینگو از این حرفا شبا خودشو بیدار نگه میداره تا آزموناشو پاس کنه؟؟(که توی داشنگاه ها زیاده مخصوصا دانشگاه های خوب که رقابت سخت تره!)
      منظورم از این حرف باز اینه که کسی که 1سال از زندگیشو زده دلیل نمیشه در8سال بعدش هم همینطور ادامه وعکس حرفم هم صادقه.کسی که 1سال کنکور رو بنا به هر دلیلی خوب سپری نکرده دلیل نمیشه 7-8سال بعد رو هم ضعیف سپری کنه!
      دانشگاه بین الملل واسه کسایی که 1سال کنکور خوبی رو نداشتن یه فرصت 2باره هست که بتونن جبرانش کنن.(گرچه که یه سری از دانش آموزاش کلا اهله درس نیستن اما این سری اونقدر که میگن زیاد نیستن!)

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن