خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

به كمك فوري نياز دارم - تغییر رشته

بچه ها سلام ازتون مشاوره مخوام
      من دخترم و 26سالمه ليسانس كامپيوتر دارم با ديپلم رياضي كه 8 سال پيش گرفتم ، ميخوام كنكور تجربي شركت كنم .چون شرايط درس خوندن فرق كرده ميخوام بدونم ميشه بدون كلاس و ازمان و با تكيه به كتاب هاي درسي كنكور داد و موفق شد ؟؟؟؟؟ امكانپزيره ؟؟؟؟
      اين بچه هايي كه از تو روستا برون كلاس و .... كنكور قبول ميشن چكار ميكنن ؟ من سالي كه كنكور داشتم ازمونهاي قلمچي ميرفتم همه فكرم اين بود ترازم تو ازمونها بالا بياد از كنكور عقب موندم ذهنيت خوبي به ازمون ندارم و ميخوام خودم بخونم ميشه ؟؟؟؟ اگه ميشه تو برنامه ريزي بهم كمك ميكنين ؟ خيلي ممنون ميشم

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mania نمایش پست ها
      بچه ها سلام ازتون مشاوره مخوام
      من دخترم و 26سالمه ليسانس كامپيوتر دارم با ديپلم رياضي كه 8 سال پيش گرفتم ، ميخوام كنكور تجربي شركت كنم .چون شرايط درس خوندن فرق كرده ميخوام بدونم ميشه بدون كلاس و ازمان و با تكيه به كتاب هاي درسي كنكور داد و موفق شد ؟؟؟؟؟ امكانپزيره ؟؟؟؟
      اين بچه هايي كه از تو روستا برون كلاس و .... كنكور قبول ميشن چكار ميكنن ؟ من سالي كه كنكور داشتم ازمونهاي قلمچي ميرفتم همه فكرم اين بود ترازم تو ازمونها بالا بياد از كنكور عقب موندم ذهنيت خوبي به ازمون ندارم و ميخوام خودم بخونم ميشه ؟؟؟؟ اگه ميشه تو برنامه ريزي بهم كمك ميكنين ؟ خيلي ممنون ميشم
      بله میشه. اما بهتره در آزمونهای کانون شرکت کنید. ما تا کنکور شما رو همراهی می کنیم.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون از پاسختون . از كجا بايد شروع كنم ؟ چه جوري برنامه ريزي كنم ؟ ميتونين كمكم كنين

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mania نمایش پست ها
      ممنون از پاسختون . از كجا بايد شروع كنم ؟ چه جوري برنامه ريزي كنم ؟ ميتونين كمكم كنين
      بله شما میتونید در گروه برنامه ریزی در ارتباط باشید. شما تا چند دقیقه دیگر به گروه دعوت خواهید شد
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)