خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین منبع حسابان (به تفکیک آموزش-تست) ؟

رأی دهندگان
    34. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • ..: بهترین منبع آموزش حسابان :.. (این گزینه را تیک نزنید !)

5 14.71%
    • حسابان آموزش نشر الگو

15 44.12%
    • حسابان آموزش انتشارات فار

3 8.82%
    • حسابان آموزش انتشارات مبتکران (نصیری)

3 8.82%
    • سایر ... (لطفا ذکر بفرمایید)

6 17.65%
    • ..: بهترین منبع تستی حسابان :.. (این گزینه را تیک نزنید !)

4 11.76%
    • حسابان تست نشر الگو

10 29.41%
    • حسابان تست گاج (سفید)

8 23.53%
    • کتاب آبی قلم چی (!)

4 11.76%
    • کتاب بنفش قلم چی

0 0%
    • سایر ... (لطفا ذکر بفرمایید)

3 8.82%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 50
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوستان اگه پیشنهاد بهتری هم دارن ممنون میشم بگن
      واسه امتحان نهایی میخوام

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حسابان گاج

3. Top | #33
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بهترین کتاب تست ریاضی کنکور برای دانش آموزان رشته ریاضی فیزیک ، سه جلد کتاب محمد مهربان انتشارات تخته سیاه هست
      جلد اول: آمار،حسابان و ریاضیات پایه (به همراه آموزش و تست های کنکور و تالیفی استاندارد)
      جلد دوم : دیفرانسیل پیش 1 (به همراه آموزش و تست های کنکور و تالیفی استاندارد)
      جلد سوم: دیفرانسیل پیش 2 (به همراه آموزش و تست های کنکور و تالیفی استاندارد)
      خودم نتیجه گرفتم و دارم بهتون پیشنهاد میکنم
      موفق باشید

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوستان من واسه تست نمیخوام
      تشریحی میخوام که واسه امتحان نهایی درست و حسابی اماده بشم
      منبع خوب و اموزشی واسه امتحان نهایی معرفی کنید
      ممنون

5. Top | #35
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      گل وازه
      در کنارش بنی هاشم اعضای یک پیکرند بخر تا امتحان نهاییتو بخوری بزاری کنار!

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Demon Soul نمایش پست ها
      گل وازه
      در کنارش بنی هاشم اعضای یک پیکرند بخر تا امتحان نهاییتو بخوری بزاری کنار!
      رفتم گلواژه بخرم ولی کتابفروشه که اشنا هم بود میگفت گلواژه جدیدا دیگه زیاد رو اموزش مانور نداده بیشتر رو سوالات مانور داده بخاطر همین ترسیدم بخرمش.

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      آموزش حسابان مهروماه واقعا عالیه یعنی هرکی خوب باش کار کنه تو حسابان مسلطه مسلط میشه
      من خودم باگ خلقتم

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آموزش خیلی سبز خیلی عالیه

واقعیت همینه که بدی خوبه
      /
      ولی حقیقت این نیست.

9. Top | #39
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بابا ایشون برای سال سوم میخواد نه برای تست!
      با این حساب شما برو کتاب حسابان نشر الگو رو بگیر البته یخورده باید هوش داشته باشی من خودم برای خواهرم خریدمش و حسابانش توپه توپ شده خودمم برای کنکورم از نکته هاش استفاده میکنم
      کارتو راه میندازه تستاشو نزن فقط درسنامشو بخون خیلی خوبه

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 2435 نمایش پست ها
      .برای دیفرانسیل و حسابان و ریاضی پایه میتونم بگم برای دیفرانسیل بانک تست تخته سیاه۱و۲ دوجلد مجزاست تالیف محمد مهربان از همه کتب بهتره.بانک تست ریاضی پایش هم خوبه ولی مثلثاتش تست تالیفی نداره و حل مثلث رو هم سوالی نداره-بجز این کتاب دیفرانسیل الگو جلد سفید تالیف اجلالی و اسلامی دو جلده که کتاب بسیار قوی هست و آموزش و تست قوی داره-برای مثلثات کتاب مجزایی هست بنام مرجع مثلثات انتشارات خوشخوان عالیه—برای حسابان حسابان فار عالیه و بسیار قویه-برای ریاضی۲الگوی سفید عالیه—دیفرانسیل رمزینه تالیف کاک سوندی هم کتاب عالی هستش ولی پیشنهاد اول من تخته سیاهه و حسابان فار برای هندسه تحلیلی الگوی سفید تالیف حسن محمدبیگی کتاب بسیار ناسبی هست هم تستاش زیاده هم آموزشش بسیار قویه—-هندسه تحلیلی نشر دریافت هم موزش بسیار مناسبی داره و بسیار قوی هستش ولی تست کم داره—–هندسه تحلیلی کتابی هست بنام تخته گاز که پیشنهاد میکنم حتما بگیرینش چون حرف نداره…ولی فعلا و قطعا تحلیلی الگوی سفید بسیار عالیه برای هندسه پایه هندسه۱و۲فار عالیه البته هندسه۲ش یکم ضعف داره—-هندسه۱و۲ نشر دریافت هم خوبه ولی بسیار کمه و تستاش کمه چون آموزشه…اصلا و ابدا سراغ گاج نقره ای نرید چون مثل آبی قلمچی تست کنکور داره ولی فارپر تست تالیفی هستش کتاب غنی هستش….هندسه۱و۲ نشر الگو هم خوبه که دوتا کتاب داره یکی در دوجلد مجزا و یکی تو یه جلد بنام هندسه پایه که اون دوجلدیه بهتره—هندسه۱گاج سبز هم تو راهه که اون از همه اینها بهتره هندسه2 خیلی سبز هم تو راهه که اگر بیاد خیلی خیلی مناسبه—ولی فعلا اول فار بعد الگوی دو جلدی…. برای گسسته فار بسیار کتاب مناسبی هست ولی یه کتاب هست خط پایان گسسته رمزینه که تسته و عالیه کتابش حرف نداره تستاش شبیه تستای۹۳و۹۲هستشش ولی تسته تالیف کاک سوندی که یه مکمل داره گسسته مهر و ماه آموزشه و تالیف کاک سوندی هستش.این دو کتاب تو گسسته حرف ندارن.هر دوشو بگیرید حرف نداره هم رمزینه هم مهر وماه تالیف کاک سوندی…برای آموزش ساده هم کتاب آموزش دریافت کتاب بدی نیست ولی رمزینه و مهر وماه یه چیز دیگست…. برای فیزیک کتابای پیش فار عالیه ولی پایش هنوز نیومده—-کتابای فیزیک خیلی سبز تایف احمد مصلایی عالیه هم نور داره هم گرما و فشار هم فیزیک۳ هم پیش۱ حیف که تسته……برای آموزش اصلا بجز پیش فار کتاب مناسبی نداریم—dvdهای حرف آخر هم عالیه تو فیزیک حرف نداره —فیزیکای جدید مبتکران تالیف فرید شهریاری هم خوبه ولی فار یه چیز دیگست برای شیمی رو دست کتابای مبتکران بهمن بازرگانی کتاب نیست و فقط اون عالیه……… شیمی فار هم خوبه برای عمومیها ادبیات کتابای الگو و خیلی سبز خیلی خوبن برای عربی کتاب مناسب جامع خیلی سبز یا جامع الگو و خود کتاب درسی رو درس به درس خونده شه عالیه برای دینی پیام آیات مبتکران تالیف جعفری ندوشن عالیه…دینی گاج نقره ای هم کتاب مناسبی هستش همایش دریافت هم عالیه زبان هم کتاب دکتر اناری عالیه ولی کتابای فار هم عالیه روی این کتابا قسم میخورم که رو دستشون کتاب نیست و عالین….مخصوصا گسسته خط پایان رمزینه و آموزش مهر و ماه تالیف خسرو کاک سوندی.اگه سوال دیگه ای داشتی بگو بهت جواب میدم

dvd های ریاضی حرف آخر منتظری به نظرتون چطوره؟
      من پایه ریاضیم ضعیفه، اگه 30 درصد ریاضی رو بزنم راضیم. ولی نمی دونم طبق چه برنامه ای و از چه منابعی پیش برم
      می شه یه کم راهنمایی کنی به طور مشخص از چه مباحثی و از چه منابعی شروع کنم؟ خیلی ممنونت می شم. اگه میشه ایمیلت رو هم بهم بده. ممنونم

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali 221488 نمایش پست ها
      واسه حسابان خواهشا خیلی دقیق بگید یه کتاب میخوام که خیلی خوبباشه اخه من رو این درس خیلی حساسم بنظر شما بهترین منبع چیه میخوام درسنامه هاش هم خوب باشه من خیلی سبز رو دیدم اصلا واسم جالب نبودهمینطور ابی قلمچی بین تخته سیاه محمد مهربان و میکرو طبقه بندی و الگو دودلم بنظر شما کدوم بهتره (با دلیل )لطفا
      بنظر شما کدوم از این سه تا بهتره یه کتابی باشه که واسه کنکور باشه نه کتر نه بیشتر اموزشش هم خوب باشه
      از مشاورها تعریف حسابان فار رو شنیدم. هم درسنامه داره هم تست زیاد. نمونه صفحاتش توی سایتشون هست.

12. Top | #42
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      معلم گفت رفتیم 10 سال آبی کانون خریدیم !
      فقط تسته ، سر کلاس حل میکینم

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pegh نمایش پست ها
      سلام
      میشه یه منبع مناسب برای حسابان معرفی کنید.
      من خودم گاج میکرو دارم ولی خیلی بد توضیح داده یعنی نکات خوبی داره ولی لحن مناسبی نداره...
      من خودم استفاده کرده ک میگم
      بهترین منبع واسه تست نشر الگو هستش چون واقعا قویه
      امادرس نامه هاش اگه سطح خوبی داشته باشی ب دردت میخوره اگه نه اصلا ب کارت نمیاد
      پس بهتره خوب خودتو راه بندازی بعد ک درصدت رفت بالا 30 بری الگو بخری
      موفق باشی

15. Top | #45
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ریاضی پایه تخته سیاه محمد مهربان خیلی خوبه
      خوشا دیدار ما در خواب ...

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن