خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کنکوری 93 بودم حالا سوال دارم

سلام.
      ببخشید کسی میدونه دانشگاه عباسپور تهران چطوریه؟
      بعد تو تهران دانشگاهاش برا رشته ریاضی تاچن هزار قبول میشه و ؟
      بورسیه خارج از کشور تو دانشگاهای غیرهران کجا بهتره؟
      کسی لیست یکجا واسه رتبه و رشته برا کنکوریای 93 که انتخاب رشته دارن داره ؟بزاره
      مرسیییییی

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چرا جواب نمیدین?????????????????

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      دانشگاه عباسپور پردیس دانشگاه ملی هست تا جایی که میدونم و رشته هایی که توش تدریس میشه شامل : مهندسی برق و کامپیوتر , مهندسی آب و محیط زیست, مهندسی مکانیک و انرژی , اقتصاد و مدیریت , عمران هست ...

دانشگاه های داخل تهران رشته های خیلی زیادی رو پذیرش میکنن و نمیشه گفت که تا چه رتبه ای رو میگیرن , تو رشته های درجه ۱ فکر کنم نهایتن تا ۲۰۰۰ شانس قبولی دارن اما ممکنه در رشته های آب دوغ خیاری تا ۱۰۰۰۰ هم قبول بشن ...

سایت کانون به صورت یکجا واسه رتبه رشته این کار رو کرده یه سر بزن به اونجا ...

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirofff نمایش پست ها
      دانشگاه عباسپور پردیس دانشگاه ملی هست تا جایی که میدونم و رشته هایی که توش تدریس میشه شامل : مهندسی برق و کامپیوتر , مهندسی آب و محیط زیست, مهندسی مکانیک و انرژی , اقتصاد و مدیریت , عمران هست ...

دانشگاه های داخل تهران رشته های خیلی زیادی رو پذیرش میکنن و نمیشه گفت که تا چه رتبه ای رو میگیرن , تو رشته های درجه ۱ فکر کنم نهایتن تا ۲۰۰۰ شانس قبولی دارن اما ممکنه در رشته های آب دوغ خیاری تا ۱۰۰۰۰ هم قبول بشن ...

سایت کانون به صورت یکجا واسه رتبه رشته این کار رو کرده یه سر بزن به اونجا ...

منظورم فایل pdf مانندی نیس واسه شته و رتبه چون بری سایت کانون خدا ساعت طول میکشه؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز

دانشگاه عباسپور یا صنعت آب و برق سابق چند سال هست که شده پردیس فنی و مهندسی دانشگاه شهید بهشتی و رتبه های قبولی پایین تر اومده و قبولیش سخت تر شده. آمار و ارقام سال 92 رو میتونی تو عکس ببینی.

واسه اطلاعات بیشتر از پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور به آدرس های زیر مراجعه کن:
      facebook.com-sbuact.jpg

موفق باشی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن