خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

این کتابا کافیه یا برم جدید بگیرم؟

سلام
      اینا منابع من هستن اگه فک میکنین که یه جایی زیاده روی یا کم کاری شده بهم بگید.
      فقط اینو بگم که اکثرشون چاپ 90 و 90 به پایینن ،واسه همین اگه کتاب خوبی تو این چند سال اومده ،معرفی کنید.
      ممنون

ادبیات
      املا: خیلی سبز
      تاریخ ادبیات: خیلی سبز
      قرابت: الگو + تخته سیاه
      محوری هرسه پایه و محوری زبان فارسی
      تست: جامع کلک معلم + میکروگاج

عربی
      فوت و فن + گاج نقره ای + عربی به زبان ساده مبتکران + dvdهای گاج

دینی
      گاج نقره ای

زبان
      خیلی سبز جامع + گاج محوری پیش1و2 + گاج سفید سوم + جامع خوشخوان + آبی کانون پیش

ریاضی
      گاج سفید پیش 1و2 + 30سال کنکور آبی کانون + گاج سفید دوم

زیست
      خیلی سبز هر سه پایه + تصویری کانون + ژنتیک تخته سیاه + جزوات دکتر عمارلو

شیمی
      گاج سفید دوم و سوم و پیش1 + خیلی سبز پیش1و2 + مبتکران سوم + آبی کانون پیش

dvd های گزینه دو و درسای اختصاصی کنکور آسان است رو هم دارم + آزمونای سه سال اخیر کانون و گزینه2
      ویرایش توسط marsad : 07 مهر 1393 در ساعت 13:15

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط marsad نمایش پست ها
      سلام
      فقط اینو بگم که اکثرشون چاپ 90 و 90 به پایینن ،واسه همین اگه کتاب خوبی تو این چند سال اومده ،معرفی کنید.
      ممنون

ادبیات
      تاریخ ادبیات: کلک معلم
      آرایه: کلک معلم

عربی
      فوت و فن + گاج نقره ای + جامع آبی کانون + عربی به زبان ساده مبتکران + dvdهای گاج

دینی
      گاج نقره ای

زبان

زمین
      آبی کانون (میخام 30-40 درصد بزنم ،این کتاب کافیه؟)

ریاضی
      گاج سفید پیش 1و2 + 30سال کنکور آبی کانون + جامع نوبل + گاج سفید دوم + ژرف انیشان سوم

فیزیک
      گاج سفید پایه و پیش + آبی کانون دوم،سوم و پیش

زیست

شیمی
      گاج سفید دوم و سوم و پیش1 + خیلی سبز پیش1و2 + مبتکران سوم + آبی کانون دوم و پیش

dvd های گزینه دو و کنکور آسان است رو هم دارم + آزمونای سه سال اخیر کانون و گزینه2

بله منابع خوبی هستند اما اگه کمتر هم بود مانعی نداشت

3. Top | #3
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز از نظر من برای قرابت ادبیات نشر دریافت را تهیه کن عالیییه
      برای زیست خیلی سبز اصلا به در نمی خوره اصلا اگه می خواهی تست کار کنی برو الگو سال 2و3 را بگیر+گاج نقره ای 2جلدی که تازه چاپ شده اینها شیه ترین کتاب ها به سوالات کنکور اند برای آموزش هم اگه می خوای منبع انتخاب کنی برو تو تاپیک زیست شناسی بجه ها می گویند فاگوزیست خوبه ولی من ندیدم

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نکته مهم اینجاست که تعدد کتاب های محتلف لزومی نداره .نحوه استفاده و مطالعه دقیق کتاب مهمه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز برای زبان جامع مبتکران بهتره و برای ریاضی جامع خیلی سبز فک میکنم بهتر باشن.. موفق باشین

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام
      ممنون

ادبیات

عربی
      فوت و فن + گاج نقره ای + جامع آبی کانون + عربی به زبان ساده مبتکران + dvdهای گاج

دینی
      گاج نقره ای

زبان

زمین

ریاضی
      گاج سفید پیش 1و2 + 30سال کنکور آبی کانون + جامع نوبل + گاج سفید دوم + ژرف انیشان سوم

فیزیک

زیست

شیمی

dvd های گزینه دو و کنکور آسان است رو هم دارم + آزمونای سه سال اخیر کانون و گزینه2
      من بهترین منابعو برات معرفی میکنم. اگه امکان تهییشون هست .جایگزینشون کن و اگه نمیتونی فقط قسمتای قرمز رنگ که خریدشون واجبه بگیر.بقیه همونای خودتو بخون.

خیلی ب منابع گیر نده!مهم اینه از منابعی ک داری بهترین استفاده رو بکنی.

اون منابعیم که داری ولی اسمی ازشون نبردم وقت روشون نزار وبجاشون حتمن حتمن آزمونای آزمایشی رو کار کن.بخصوص زیست کانون و شیمی سنجش

**در ضمن کتابا اکثرا تغییر کردن! باید یه فکریم برا تغیراشون کنی.

ادبیات :
      همایش نشر دریافت+املا و لغت الگو+ موضوعی گاج

عربی : گاج نقره ای

دینی :گاج نقره ای(دینی خیلی تغییر کرده)

زیان:کیاسالار -گاج نقره ای(فرقی نداره کدومو بگیری!)*اگه لغات مشکل داری
      tick 8

زمین : هفت چیز (البته اگه 30 -40 درصدی میخای
      همایش نشر دریافت)(زمینم نسبت ب قبل تغییر زیادی کرده)

ریاضی : کوله پشتی + اگه نیاز ب تست بیشتر داشتی "میکرو تست گاج"

فیزیک :گاج نقره ای

زیست :
      همایش نشر دریافت +کتاب درسی+سه گانه الگو!تصویری کانون + ژنتیک تخته سیاه خودت

شیمی : پایه و پیش 1 مبتکران +پیش 2 خیلی سبز

** بنظر من فقط روی کتابای درسی و کمک درسی تمرکز کن و بیخیال dvd هاشو!مگه اینکه جایی دیدی از رو کتاب نمیفهمی یا خیلی زمان بره.
      مشاوره و برنامه ريزي كنكور
      راهنماي انتخاب رشته كنكور سراسري

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad^s نمایش پست ها
      من بهترین منابعو برات معرفی میکنم. اگه امکان تهییشون هست .جایگزینشون کن و اگه نمیتونی فقط قسمتای قرمز رنگ که خریدشون واجبه بگیر.بقیه همونای خودتو بخون.

خیلی ب منابع گیر نده!مهم اینه از منابعی ک داری بهترین استفاده رو بکنی.

اون منابعیم که داری ولی اسمی ازشون نبردم وقت روشون نزار وبجاشون حتمن حتمن آزمونای آزمایشی رو کار کن.بخصوص زیست کانون و شیمی سنجش

**در ضمن کتابا اکثرا تغییر کردن! باید یه فکریم برا تغیراشون کنی.

ادبیات :
      همایش نشر دریافت+املا و لغت الگو+ موضوعی گاج

عربی : گاج نقره ای

دینی :گاج نقره ای(دینی خیلی تغییر کرده)

زیان:کیاسالار -گاج نقره ای(فرقی نداره کدومو بگیری!)*اگه لغات مشکل داری
      tick 8

زمین : هفت چیز (البته اگه 30 -40 درصدی میخای
      همایش نشر دریافت)(زمینم نسبت ب قبل تغییر زیادی کرده)

ریاضی : کوله پشتی + اگه نیاز ب تست بیشتر داشتی "میکرو تست گاج"

فیزیک :گاج نقره ای

زیست :
      همایش نشر دریافت +کتاب درسی+سه گانه الگو!تصویری کانون + ژنتیک تخته سیاه خودت

شیمی : پایه و پیش 1 مبتکران +پیش 2 خیلی سبز

** بنظر من فقط روی کتابای درسی و کمک درسی تمرکز کن و بیخیال dvd هاشو!مگه اینکه جایی دیدی از رو کتاب نمیفهمی یا خیلی زمان بره.
      ممنون از وقتی که گذاشتی.
      بنظرت واسه آموزش املا فقط خوندن کتاب درسی کفایت نمیکنه؟
      مولف کتاب زمین همایش دکتر چلاجوره؟ من dvd های گزینه2 ایشون رو دارم. بنظرت کتاب رو هم بگیرم؟
      واسه زیستم گفتن اگه جزوات دکتر عمارلو رو داشته باشی دیگه نمیخاد کتابشو بگیری. نظر تو چیه؟

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      ممنون از وقتی که گذاشتی.
      بنظرت واسه آموزش املا فقط خوندن کتاب درسی کفایت نمیکنه؟
      مولف کتاب زمین همایش دکتر چلاجوره؟ من dvd های گزینه2 ایشون رو دارم. بنظرت کتاب رو هم بگیرم؟
      واسه زیستم گفتن اگه جزوات دکتر عمارلو رو داشته باشی دیگه نمیخاد کتابشو بگیری. نظر تو چیه؟
      خواهش

کتاب درسی که بهتره!ولی به شرطی که وقت بزاری و درسارو خودت بخونی و لغات مهم رو خودت در بیاری و معنیشون کنی.لغات مشابه رو خودت یادداشت کنی .((اونایی که باهم اشتباهشن میکنی))اگه اینکارو کنی از صدتا کتابم بهتره.ولی اگه احساس کردی وقت واسه اینکار نداری "املا نشر الگو "رو بگیر.**ب این تاپیکم سر بزن :http://forum.konkur.in/thread13349.html#post207954 آقای شکوهی زحمت کشیدن یه جزوه واسه املا اماده کردن.

آره. زمین دریافت رو آقای چلاجور نوشته.من dvd هاشو ندیدم.ولی بچه ها میگفتن همون همایشه.و فک کنم کافی باشه و نیاز ب کتاب همایش نیست.

من واسه این گفتم که شما پول اضافی برا جزوه ندین.و الا اره.(جزوه=همایش+کتاب درسی).اگه جزوه رو داری همونو بخون و همایش نگیر

مشاوره و برنامه ريزي كنكور
      راهنماي انتخاب رشته كنكور سراسري

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      به نظرم منابع زیستت به جز جزوه عمارلو بدرد نمیخوره , واسه تست از چاپ جدید کتابهای نشر الگو استفاده کن , قید نامه مهر و ماه هم خیلی به درد میخوره و اگه وقت اضافی داشتی تستهای زیست جامع گاج رو هم کار کن .

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      ممنون
      سلام
      ادبیات توی سال 91 با تغییرات فجیعی مواجه شد خیلی از مطالبِ پیش حذف شدن!حتمن منبع جدید بخرید

پیشنهاد من: موضوعی گاج+تاریخ ادبیات کارتونی الگو+زبان فارسی الگو(البته میتونی اینو نخری و بجاش کتاب درسی رو بخونی و تست به تست ادبیات موضوعی رو واسه خودت تحلیل و بررسی کنی)+لغت و املای الگو کتاب خوبیه ولی زیادی اضافه هست به نظرم چون متن های املایی کنکور بدیع هستن و باید مهارت رو بدست بیاری که اینکار با تست زنی هست که خود موضوعی گاج نیازتو برآورده میکنی فقط واسه معنی لغات، املا و لغت لقمه ی مهروماه رو بخر ×که البته املاهای مهم هر درس هم داره×
      همایش نشر دریافت هم کار کن ولی نه الان! از عید به بعد(سعی کن تا عید ادبیات رو تموم کنی که بعد از عید همایش رو چندین بار دوره و مرور کنی

دین و زندگی هم تغییرات زیادی داشته و چاپ جدید گاج نقره ای رو بخرید

عربی:
      فقط از گاج نقره ای استفاده کن!

زبان:
      یاجامع مبتکران
      یا شبقره یا گاج + واژگان اندیشه فائق (اطلاع بیشتر: http://forum.konkur.in/thread12600.html ) دلیل اینکه میگم با شبقره یا گاج! لغت کتاب جدا بخری هم توی این لینکی که گذاشتم هست

زمین: همایش نشر دریافت یا جمع بندی نشر برد که مولف هر2 چلاجور هست(همایش رو نرسید ویرایش کنه واسه همین کتاب جمع بندی نشر خودش رو به بچه ها توصیه کرد)همونطور که محمد گفت تغییرات هم داشته

ریاضی:
      با محمد کاملا موافقم ولی اگر میدونید با منابع خودتون موفق نمیشید!بخرید!
      ضمنا اینم بگم که کوله پشتی تستای خیلی زیادی داره ولی توی آموزش حلشن کرده و در آخر تستای85به اینور رو به صورت آزمون آورده و حتمن1کتاب تست واسه سنجش خودت میخوای که فرقی نداره چی باشه

فیزیک:
      مولف گاج سفید جوکار بوده دیگه؟کتاب خوبیه میتونی از همون استفاده کنیولی اگر اصرار به خرید منبع جدید داری بازم همون نظر محمد خوبه

زیست:اگر جزوه رو داری فقط سال به سال های الگو رو بخر و سایر منابع رو از نظر من کار نکن!البته تصویری قلم چی واسه مرور کتاب خوبیه

شیمی:واسه پیش از خیلی سبز های خودت استفاده کن
      سوم هم از مبتکران خودت
      دوم هم برو مبتکران جدید بخر(تغییراتی هم شیمی 2 و 3 داشته!!!که میتونی از اینجا کتاب درسی شیمی دوم منبع 94رو دانلود کنی:http://forum.konkur.in/thread12933.html و اضافه کنم که تغییرات سوم به گستردگی دوم نیست و فقط کتاب درسی رو در کنار همون مبتکران بخونید کافیه----البته کلن کتاب درسی واسه شیمی و زیست باید خونده بشه و تمرین های ریاضی و فیزیک هم حل بشه(خود کتاب درسی)

از دی وی دی در صورتی استفاده کن که مشکل اساسی تو1مبحث داشته باشی یعنی همه رو نگاه نکن!

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      واسه درس ریاضی هم جامع خیلی سبز بهترین منبعه ...

راستی یه چیزی , تعداد منابعت واسه هر درس خیلی زیاده , واسه بعضی درس ها 5 تا منبع اسم بردی , اینجوری اصلا خوب نیست , نهایتا واسه هر درسی 2 تا منبع رو انتخاب کن و بقیه رو کامل بزار کنار چون اصلا فرصت نمیشه این همه کتاب رو کار کنی و فقط دچار پراکندگی مطالعه میشی ...

کتاب های آبی کانون هم به جز زیستش که سوال های تالیفی خوبی توش هست مفت نمیرزه , اصلا وقتت رو صرف کتاب های کانون نکن ( بازم تاکید میکنم به جز کتاب آبی زیست پیش و پایه )
      ویرایش توسط amirofff : 28 تیر 1393 در ساعت 03:37

12. Top | #12
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون از دوستانی که راهنمایی کردن
      لطفا نظر دیگه ای هست بگید

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تعددش زیاد اما ای کاش کیفیتشم مث مقدار بود

14. Top | #14
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood66 نمایش پست ها
      تعددش زیاد اما ای کاش کیفیتشم مث مقدار بود
      خب چی تو نظرته؟ بگو تا کیفیتشم خوب کنم

15. Top | #15
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      ممنون

ادبیات

عربی

دینی
      گاج نقره ای

زبان

زمین

ریاضی

فیزیک

زیست

شیمی

منابع پیشنهادی من :

ادبیات
      تاریخ ادبیات: کارتونی الگو
      آموزش کلی : پنج گنج مهروماه و تست موضوعی گاج

عربی
      تست الگو + عربی به زبان ساده مبتکران

دینی
      گاج نقره ای

زبان
      مبتکران جامع کنکور

زمین
      همایش زمین شناسی دریافت

ریاضی
      جامع خیلی سبز یا میکروگاج

فیزیک
      گاج نفره ای پایه و پیش 1و2

زیست
      تصویری کانون +جامع گاج + جزوات دکتر عمارلو

شیمی
      مبتکران یا فیل مبتکران
      1- دل دنیا رو خون کردی ؛ که اینجوری تو رفتی

2- نرووووو ؛ تو هم نمیتونی مثه من دووم بیاری رنووووو

3- بعد از دلیجه هیچی دیگه برام نمونده .....

4- به اسم تو قسم به جون تو

( حامد دلیجه جان ، ای مهندس والا مقام ! تورو خدا برگرد ! بی تو برام سخته نفس ! )
      :yahoo (19)::yahoo (19)::yahoo (19):
      الکی مثلا من عاشقشم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن