خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 10 از 11 نخستنخست ... 91011 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 136 به 150 از 154
    1. Top | #136
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط spring__girl نمایش پست ها
      سلام
      بچه ها به نظرتون آبی قلمچی رو واسه فیزیک بخرم پیشرفت میکنم؟
      خودم میکرو گاج رو پارسال زدم واسه همین سوالارو یجورایی احساس میکنم حفظم..میام حل کنم بدون انکه راه حلش بیاد ذهنم جوابشو میدونم واسه همین عوض کردم منبعمو به نشرالگو
      نظرتون راجع به آبی قلمچی چیه
      پ ن:زیاد فیزیکم خوب نیس میخوام زیاد بشه درصدام چیکار کنم
      #نظام_قدیم
      سلام

به نظرم بدترین انتخاب همین آبی قلمچی هست. آبی قلمچی رو اگر همه مباحث رو تست زدید بعد عید برای مرور بخرید و در 1 ماه تمومش کنید. بسیار کتاب بدی هست و فقط بدرد جمع بندی و تست زدن در صورتی که هدف افزایش تسلط باشه می خوره اونم پاسخنامه ش اصلا خوب نیست. فقط جلد سوالات که پاسخ تست هام به صورت گزینه درست هست خوبه.
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

2. Top | #137
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan- نمایش پست ها
      سلام

به نظرم بدترین انتخاب همین آبی قلمچی هست. آبی قلمچی رو اگر همه مباحث رو تست زدید بعد عید برای مرور بخرید و در 1 ماه تمومش کنید. بسیار کتاب بدی هست و فقط بدرد جمع بندی و تست زدن در صورتی که هدف افزایش تسلط باشه می خوره اونم پاسخنامه ش اصلا خوب نیست. فقط جلد سوالات که پاسخ تست هام به صورت گزینه درست هست خوبه.
      پس نظرتون اینه که همین نشرالگو برای پیش و گاج میکرو رو برای پایه بزنم؟
      اونم تعداد تستاش خیلی زیاد میشن مخصوصا میکرو من چون پارسال با آزمون نرفتم جلو تونستم تستاشو تموم کنم ولی امسال که با آزمون میرم نمیتونم همشو تموم کنم.زوج و فرد هم بزنم فقط میرسم مثلا زوج هارو بزنم
      چیکار کنم پس.بیشترین محدوده اشکالاتم دینامیک و حرکن هستش.اونم کاملا میفهمم وقتی میخونم مشکل تستا هستن.بقیه مباحث رو نسبتا تسلط خوبی دارم.از طرفی هم امسال نمیخوام هیچ مبحثی رو حذف کنم و اشتباه پارسالوتکرار کنم.چون میدونم اگه بشینم با وقت خوب زیاد تست بزنم خوب یاد میگیرم.مشکلم اینه که با اینکه هرروز 2 ساعت برای فیزیک وقت میذارم اونجوری که باید و به دلم بشینه نمیرم جلو.برای فیزیک وقت زیادی لازم دارم.نظرتون چیه(مخصوصا مطالعه مباحث از میکرو یا الگو وقت زیادی میگیره)
      *یقیــن چه خوب اندوه را می‌راند...*علی(ع)

3. Top | #138
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alikashi نمایش پست ها
      روشی که من جواب گرفتم رو براتون می نویسیم( تو درصد هام رشد داشتم حتی بالای 80 هم داشتم):
      1. از فیلم های "طلوعی" سایت آلا که هموشون رایگانه استفاده می کنم(فیلم های صفر تا صد)، الکی پول خرج دی وی دی نکن
      2.قبل از اینکه سوالی رو حل کنه اول خودم حل می کنم.
      3. از رو فیلم ها جزوه می نویسم که باعث تسلط بیشتری رو موضوع می شه.
      4. تست می زنم حالا دیکه فرقی نمی کنه از کدوم کتاب بزنید.
      5. اگه مراحل بالا رو که گفتم انجام بدید می تونید به جایی برسید که اگه کتابی سوالی رو اشتباه حل کرده باشه متوجه میشید(برای من این اتفاق افتاد: خیلی سبز یک سوال کنکور رو اشتباه حل کرده بود رفته بود رو مخم ، از گاج نگاه کردم دیدم راه حل منو رفته!)
      6.من خودم پایه از خیلی سبز تست می زنم و پیش از الگو اما این نکته رو هم بگم در مورد روش تست زدن بگم که:
      اگر یه سوالی رو اشتباه زدی و یا نزدی و سفید گذاشتی درجا نرو سراغ پاسخنامه، اول یه خورده روی چرایی غلط زدن فکر کن،اگه به جایی نرسید برو سراغ "درسنامه" ای که ازش می خونی و جواب رو داخل درسنامه پیدا کن نَه داخل پاسخنامه! با این روش خیلی پیشرفت می کنید(این روش رو می تونید در بقیه درسها هم اجرا کنید، ایضاً!)

نمی خواد پول خرجِ کتابِ جدید بکنی،اگه با گاج راحتی همون رو بزن اما اگه اصرار به خرید کتاب جدید داری:
      4جلدی خیلی سبز خوبه
      کچل خیلی سبز شنیدم خوبه (یک جلد بیشتر نیست)
      نشر الگو هم یه پله بالاتره که با این اوصافی که شما گفتی مناسبه حالتون نیست!
      از آبی قلمچی هم می تونی تست های کنکور رو بزنی !

در آخر باز هم تَکرار می کنم اولِ اولْ فیلم ها رو ببین چون خودم ازش نتیجه گرفتم(قبلش خیلی تحقیق کرده بودم).
      باز هم اگه سوالی بود در خدمتم!
      پس از پیمان طلوعی نتیجه گرفتید؟
      من چون نمیتونستم به dvd و اینا اعتماد کنم خودم میخوندم و عمده وقتمو خوندن میگیره.اینکه گفتین نشر الگو مناسب حالم نیست..یه توضیح بدم.من چون پارسال همه مباحث پیش و سوم رو خونده بودم (دوم رو حذف کردم متاسفانه چون از بهمن شروع کرده بودم نرسیدم) یه تسلط نسبی و مفهومی رو درس دارم.مشکل من تسته که از پس تستای قلمچی برنمیام و حتی بعضا مال خود کتاب..الگو رو چندجلسه زدم زیاد هم به نظرم سطح بالا نمیاد:/
      فقط اینکه اگه طلوعی رو ببینم بیشتر ازم وقت میگیره حالا مطئنین خوبه و وقت بذارم؟
      و خیلیی ممنون از راهنماییتون حداقل یکی پیدا شد (از دانش آموزا نه مشاوران محترم انجمن)که ندونسته نیاد نظر بده و بگه فلان معلم خوب نیست و این حرفا.پس شما که خودتون نتیجه گرفتین خیالم راحت شد چون دنبال معلم خوب بودم.اینم بگم که کامیار رو دارم (همون کپی ها که لینکش تو کانالا پره برا دانلود برداشتم)ولی نتونست کمکم کنه.فقط تو مبحث آینه ها کمکم کرداونم که اولین سال کنکورم فول بودم اومد یادآوری کرد رفت

پ ن:اصلا اسرار به کتاب جدید ندارم و اصلا نمیخوام.آبی قلمچی رو پرسیدم چون پشتیبانم درصد فیزیکمو دید گفت قلمچی بعضی سوالارو از آبی میده و آبی هرجور سوالی داره و درصدتو میکشه بالا.درسته فهمیدم به نفع قلمچی داره حرف میزنه ولی فک کردم بپرسم بد نیس.حالا من خوبشو میگم اون میگف برای اختصاصیا همش آبی بزنمنم گفتم حتماااااا

پ ن2:شنیدم میگن طلوعی زیاد فرمول درمیاره و کارزانیان بهتره..البته چیزیه که میگن نمیدونم نتیجه گرفتن از کارزانیان یا نه ولی اینکه زیاد فرمول بسازه نگرانم کرد

پ ن 3:شما خودتون چقدر وقت میزاشتین برای دیدن مبحثی مثل حرکت یا دینامیک..اگه اینجوری پیش برم واسه کنکور 1400 به زور تموم میشه با این حجم زیاد تدریس.آزمون هم میدم و باید باید با آزمون برم جلو.خودتون چجوری تعادل برقرار میکردین
      ویرایش توسط spring__girl : 15 آبان 1398 در ساعت 15:23

4. Top | #139
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan- نمایش پست ها
      سلام

آبی پیمانه ای فیزیک 3 یکی از بهترین منابع فیزیک بودا
      شما احتمالا آبی معمولی رو میگید (نه پیمانه ای)

5. Top | #140
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من چون نمیتونستم به dvd و اینا اعتماد کنم خودم میخوندم و عمده وقتمو خوندن میگیره.اینکه گفتین نشر الگو مناسب حالم نیست..یه توضیح بدم.من چون پارسال همه مباحث پیش و سوم رو خونده بودم (دوم رو حذف کردم متاسفانه چون از بهمن شروع کرده بودم نرسیدم) یه تسلط نسبی و مفهومی رو درس دارم.مشکل من تسته که از پس تستای قلمچی برنمیام و حتی بعضا مال خود کتاب..الگو رو چندجلسه زدم زیاد هم به نظرم سطح بالا نمیاد:/
      و خیلیی ممنون از راهنماییتون حداقل یکی پیدا شد (از دانش آموزا نه مشاوران محترم انجمن)که ندونسته نیاد نظر بده و بگه فلان معلم خوب نیست و این حرفا.پس شما که خودتون نتیجه گرفتین خیالم راحت شد چون دنبال معلم خوب بودم.اینم بگم که کامیار رو دارم (همون کپی ها که لینکش تو کانالا پره برا دانلود برداشتم)ولی نتونست کمکم کنه.فقط تو مبحث آینه ها کمکم کرداونم که اولین سال کنکورم فول بودم اومد یادآوری کرد رفت

پ ن:اصلا اسرار به کتاب جدید ندارم و اصلا نمیخوام.آبی قلمچی رو پرسیدم چون پشتیبانم درصد فیزیکمو دید گفت قلمچی بعضی سوالارو از آبی میده و آبی هرجور سوالی داره و درصدتو میکشه بالا.درسته فهمیدم به نفع قلمچی داره حرف میزنه ولی فک کردم بپرسم بد نیس.حالا من خوبشو میگم اون میگف برای اختصاصیا همش آبی بزنمنم گفتم حتماااااا

پ ن2:شنیدم میگن طلوعی زیاد فرمول درمیاره و کارزانیان بهتره..البته چیزیه که میگن نمیدونم نتیجه گرفتن از کارزانیان یا نه ولی اینکه زیاد فرمول بسازه نگرانم کرد

پ ن 3:شما خودتون چقدر وقت میزاشتین برای دیدن مبحثی مثل حرکت یا دینامیک..اگه اینجوری پیش برم واسه کنکور 1400 به زور تموم میشه با این حجم زیاد تدریس.آزمون هم میدم و باید باید با آزمون برم جلو.خودتون چجوری تعادل برقرار میکردین
      تایم فیلمای طلوعی کوتاهه،در حد ۳۰ اینا
      روزی ۲ قسمت فیلم ببینی با جزوه نویسی میشه نهایت یه ساعت و نیم
      ♡Be your Own HERO

6. Top | #141
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious نمایش پست ها

تایم فیلمای طلوعی کوتاهه،در حد ۳۰ اینا
      روزی ۲ قسمت فیلم ببینی با جزوه نویسی میشه نهایت یه ساعت و نیم
      ممنون اره تصمیمم اینه شروع کنم

7. Top | #142
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

الگو رو چون گفتین سطح فیزیکتون خوب نیست پیشنهاد نکردم چون میگن یه پله سطحش بالاست ولی کتاب خوبیه! اصلا خودتون رو درگیر منابع نکنید ببخشید یه ضرب المثل هست که میگه :" خر همون خره فقط پالونش عوض شده" اما با این حال این چندتا منبع رو که در تحقیقاتم بهش رسیدم بدون اولویت بندی براتون میگم:
      4 جلدی گاج / 4 جلدی خیلی سبز / 4 جلدی الگو / تک جلدی کچل خیلی سبز! / فرید شهریاری رو خودم ندیدم ولی میگن اینم خوبه
      پس فرقی نمی کنه کدوم رو انتخاب میکنید، یکی رو انتخاب کن باهاش برو جلو!

در مورد طلوعی فقط اینو بگم که تنها درسی که غلط نمی زنم یا اگه بزنم درحد یکی دوتاست فیزیکه! زیاد تعریف نمی کنم چون یه وقت سوء برداشت میشه!(رایگانه پس نفعی نمی برم!)
      اول جواب پ ن 2:درسته طلوعی یه خورده نکته محوره ولی نه اونقدری که گفته میشه! اگر هم بگه چه نکته ای! نکته ای که سوالی که با روش عادی در 5دقیقه حل میشه رو حداکثر در 30 ثانیه حل می کنی!
      باز به خودتون بستگی داره با کدوم استاد حل می کنید، ولی من به 2 دلیل طلوعی رو انتخاب کردم:
      1. ضبط استودیویی بود و زمان پرت نداره!
      2.از سبک تدریسش خوشم اومد و جواب گرفتم!
      3. در کنارش متن کتاب فراموش نشه چرا که اون اصله!

پ ن 1:در مورد آبی هم همون طور که قبلا گفتم اگر می خوای بزنی فقط تست های کنکورش رو بزن( آزمون آزمایشی همونطور که از اسمش پیداس برای آزمایش هست و فرع ماجراست نباید اصل قرار بگیره! این چیزی که پشتیبان گفته یه جور تقلبه! وبرای گفتن این جور چیزا بهشون پول میدن چرا که راه کاری برای فروش محصولات عمو کاظمه!!)(آبی قلم چی+فقط تست های کنکوررو حل کن!)

پ ن 3: من برای فیزیک وقت زیادی می ذارم(شاید تست کمی بزنم ولی فیلم رو نگاه می کنم با سرعت 3 برابر و جزوه می نویسم برای همین وقتم رو میگیره،اما چون ازش جواب گرفتم این راه رو ادامه می دم!) تقریبا میانگین روزی 1.5 ساعت تا 2 ساعت، همونطور که گفتم فیلم ها رو با سرعت 3 نگاه میکنم اما شما برای شروع با سرعت 1.5 یا 2 برابر نگاه کنید می تونید از برنامه PotPlayer استفاده کنید از km پلیر در این زمینه بهتره( دکمه c برای افزایش سرعت فیلم ودکمه x کاهش)، اگر با گوشی نگاه می کنید از vlc استفاده کنید.
      من هم سعی می کنم از جزوه هایی که نوشتم اسکن کنم و به داخل فروم بذارم تا وقتتون برای جزوه نویسی تلف نشه!

التماس دعا موفق باشید!
      " عین کاف " هَسْتَمْ! وَلی نَهْ اَزْ اوناشْ!!!!

8. Top | #143
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      الگو رو چون گفتین سطح فیزیکتون خوب نیست پیشنهاد نکردم چون میگن یه پله سطحش بالاست ولی کتاب خوبیه! اصلا خودتون رو درگیر منابع نکنید ببخشید یه ضرب المثل هست که میگه :" خر همون خره فقط پالونش عوض شده" اما با این حال این چندتا منبع رو که در تحقیقاتم بهش رسیدم بدون اولویت بندی براتون میگم:
      4 جلدی گاج / 4 جلدی خیلی سبز / 4 جلدی الگو / تک جلدی کچل خیلی سبز! / فرید شهریاری رو خودم ندیدم ولی میگن اینم خوبه
      پس فرقی نمی کنه کدوم رو انتخاب میکنید، یکی رو انتخاب کن باهاش برو جلو!

در مورد طلوعی فقط اینو بگم که تنها درسی که غلط نمی زنم یا اگه بزنم درحد یکی دوتاست فیزیکه! زیاد تعریف نمی کنم چون یه وقت سوء برداشت میشه!(رایگانه پس نفعی نمی برم!)
      اول جواب پ ن 2:درسته طلوعی یه خورده نکته محوره ولی نه اونقدری که گفته میشه! اگر هم بگه چه نکته ای! نکته ای که سوالی که با روش عادی در 5دقیقه حل میشه رو حداکثر در 30 ثانیه حل می کنی!
      باز به خودتون بستگی داره با کدوم استاد حل می کنید، ولی من به 2 دلیل طلوعی رو انتخاب کردم:
      1. ضبط استودیویی بود و زمان پرت نداره!
      2.از سبک تدریسش خوشم اومد و جواب گرفتم!
      3. در کنارش متن کتاب فراموش نشه چرا که اون اصله!

پ ن 1:در مورد آبی هم همون طور که قبلا گفتم اگر می خوای بزنی فقط تست های کنکورش رو بزن( آزمون آزمایشی همونطور که از اسمش پیداس برای آزمایش هست و فرع ماجراست نباید اصل قرار بگیره! این چیزی که پشتیبان گفته یه جور تقلبه! وبرای گفتن این جور چیزا بهشون پول میدن چرا که راه کاری برای فروش محصولات عمو کاظمه!!)(آبی قلم چی+فقط تست های کنکوررو حل کن!)

پ ن 3: من برای فیزیک وقت زیادی می ذارم(شاید تست کمی بزنم ولی فیلم رو نگاه می کنم با سرعت 3 برابر و جزوه می نویسم برای همین وقتم رو میگیره،اما چون ازش جواب گرفتم این راه رو ادامه می دم!) تقریبا میانگین روزی 1.5 ساعت تا 2 ساعت، همونطور که گفتم فیلم ها رو با سرعت 3 نگاه میکنم اما شما برای شروع با سرعت 1.5 یا 2 برابر نگاه کنید می تونید از برنامه PotPlayer استفاده کنید از km پلیر در این زمینه بهتره( دکمه c برای افزایش سرعت فیلم ودکمه x کاهش)، اگر با گوشی نگاه می کنید از vlc استفاده کنید.
      من هم سعی می کنم از جزوه هایی که نوشتم اسکن کنم و به داخل فروم بذارم تا وقتتون برای جزوه نویسی تلف نشه!

التماس دعا موفق باشید!

خیلی ممنون راهنماییتون عالی بود

9. Top | #144
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی ممنون راهنماییتون عالی بود
      خواهش میکنم ! فقط کتاب درسی فراموش نشه! یه نیم نگاهی هم به صفحات کتاب داشته باشید.
      فقط یه خواهش ازتون دارم برای من دعا کنید. ممنون

10. Top | #145
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام. ببخشید که میپرسم قصد جسارت یا چیزی نیس؛ شما که گفتید نتیجه گرفتید تو کنکور فیزیک رو بالا زدید؟ یا ازمونا رو بالا میزنید؟!
      اخه مشکل منم فقط درس ِ فیزیکه جوری که خیلی وقته دنبال منبع خوبم، طلوعی والا خودم دیدم ولی باز نمیدونم. بهروزی هم اواخر دیدم.
      چه گیری افتادم از دست فیزیک نمیدونم اصلا چیکارکنم. فدایی فرد هم خوبه خیلییی خوب مفهوم رو میگه . نمیدونم واقعا. ای خدا.

11. Top | #146
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ممنون میشم جواب بدید.

12. Top | #147
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nahal1993 نمایش پست ها
      سلام. ببخشید که میپرسم قصد جسارت یا چیزی نیس؛ شما که گفتید نتیجه گرفتید تو کنکور فیزیک رو بالا زدید؟ یا ازمونا رو بالا میزنید؟!
      اخه مشکل منم فقط درس ِ فیزیکه جوری که خیلی وقته دنبال منبع خوبم، طلوعی والا خودم دیدم ولی باز نمیدونم. بهروزی هم اواخر دیدم.
      چه گیری افتادم از دست فیزیک نمیدونم اصلا چیکارکنم. فدایی فرد هم خوبه خیلییی خوب مفهوم رو میگه . نمیدونم واقعا. ای خدا.
      سلام وقت بخیر من تو آزمونا دارم ازش جواب می گیرم.نمی خواستم بذارم ولی برای شفاف سازی هم شده می ذارم! درصد های آزمون قبلی قلم چیم:
      fsfds.jpg
      طلوعی هم وحی منزل نیست، ولی تقریبا هر کی استفاده کرده راضی بوده!

13. Top | #148
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خواهش میکنم ! فقط کتاب درسی فراموش نشه! یه نیم نگاهی هم به صفحات کتاب داشته باشید.
      فقط یه خواهش ازتون دارم برای من دعا کنید. ممنون
      حتما..شماهم دعا کنین..ممنون

14. Top | #149
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نه همانقدر که میگفتید تو ازمونا جواب میگیرید باور داشتم چون چیزی به شما نمیرسه و رایگانم هست تازه. ممنون.موفق بمونید.

15. Top | #150
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان واسه نظام جدید لازمه که بشینم شکلای خود کتاب فیزیک و تحلیلاشو بخونم؟

صفحه 10 از 11 نخستنخست ... 91011 آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن