خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

یک المپیادی تغییر رشته داده

سلام
      من المپیاد فیزیک بودم و بنا به دلایلی قبول نشدم(1- کم کاری خودم 2-...)اما حالا به تجربی تغییر رشته دادم اما در طول دوم و سوم اصلا زیست نخوندم اما ریاضی و فیزیکم قویه و شیمی هم خوبه و از 5 تیر که شروع کردم الان اواخر فصل زیست سال دومم(با جزوه دکتر عمارلو کتاب وزارتی) البته تست های کتاب 8000 گاج را هم کارکردم حالا چند تا سوال دارم ممنون میشم اگه به اونا جواب بدید:
      1-ایا همین کتاب 8000 گاج را ادامه بدم(چون تست های مروریش به نظرم اسونه ترکیبی هاش را هم که نمیتونم حل کنم)
      2-برای ریاضی و فیزیک چه کتابایی بگیرم(تست)
      3-سرعتم تا اینجا چطور بوده و ایا نیاز به تندتر خوندن یا ارامتر خوندن دارم؟
      4-برای بقیه مقاطع زیست چه کتابایی را بگیرم؟(برای اموزش جزوه عمارلو کامله دیگه؟)
      ممنون

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط اقای دکتر نمایش پست ها
      سلام
      من المپیاد فیزیک بودم و بنا به دلایلی قبول نشدم(1- کم کاری خودم 2-...)اما حالا به تجربی تغییر رشته دادم اما در طول دوم و سوم اصلا زیست نخوندم اما ریاضی و فیزیکم قویه و شیمی هم خوبه و از 5 تیر که شروع کردم الان اواخر فصل زیست سال دومم(با جزوه دکتر عمارلو کتاب وزارتی) البته تست های کتاب 8000 گاج را هم کارکردم حالا چند تا سوال دارم ممنون میشم اگه به اونا جواب بدید:
      1-ایا همین کتاب 8000 گاج را ادامه بدم(چون تست های مروریش به نظرم اسونه ترکیبی هاش را هم که نمیتونم حل کنم)
      ممنون
      تست ها ی کتاب 8000 رو بنداز دور..دیگه از اینجور تست های راحت نمیاد تو کنکور...شما کتاب نقره ای جدید کاچ یا نشز الگو رو بگیر
      یه اتاق تاریک...یه سیگار و یه سردرد قد تموم دردهای دنیا

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      کسی نیست؟
      تنها برای بالا اوردن تاپیک

4. Top | #4

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کتاب سبز زیست...کتاب خوب و مفهومی هستش

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

برنامم مناسبه؟

میخواستم در مورد کارایی که میخوام تا اخر تابستون انجام بدم با هاتون مشورت کنم.ایا این برنامه خوب هست؟؟؟؟؟
      در ضمن من از ریاضی تغییر رشته به تجربی دادم
      1-ریاضی و فیزیکم قویه(المپیاد فیزیکی بودم) تو تابستان قصد کار کردن ندارم
      2-شیمی هم از مبتکران کار میکنم سعی میکنم سوم را تموم کنم
      3-زیست هیچی طی سال های دوم و سوم نخوندم و میخوام پایه را با جزوه عمارلو بخونم(الان فصل 4 زیست دومم)(تاکیدم رو زیسته)
      4-عربی فوت و فن خیلی سبز(عربیم بدک نیست) و قرابت هامون سبطی را کار کنم؟
      5-دینی هنوز نمیدونم چقدر بخونم یا اصلا نخونم(جامع الگو)
      6-زبانم هم خوبه ad3 کانون زبان و از روی جامع مبتکران شهاب اناری هفته ای 1 درس کار میکنم
      معدلم هم 19.47 شد دیپلم ریاضی
      خیلی ممنون

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

زیست برای تست چی بگیرم؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پیشنهاد میکنم
      ریاضی فیزیک ول نکن چون نقاط قوتتن
      دینی رو هم از تابستون شروع کنی خیلی به نفعته

7. Top | #7
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خب . از من میشنوین اکثر وقتتون رو تو تابستون صرف زیست کنین ... جزوه عمارلو کفاف نمیکنه . درسنامه خیلی سبز + جزوه عمارلو + زیست تصویری قلمچی + تست های سال های اخیر زیست قلمچی + زیست جامع گاج ...

Sent from my HTC Desire X using Tapatalk

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببین همون طور که گفتی ریاضی فیزیکت قویه پس سعی کن دو تا چیز تو این دو درس اولویتت باشه
      1-این دوتات ضعیف نشن
      2-بهترشون کنی
      یعنی تو نسبت به بقیه با یه مسیر راحت تر می تونی تو این دو تا درس 100 و یا نزدیک به اونا(یه درصد عالی)بزنی و باید استراتژیت باشه
      وامّا زیست
      وقتت رو تلف نکن
      جزوه عمارلو+کتاب های الگو(دوم و سوم)
      اینا رو خوب و مفهومی بخون. میتونی از زیست سال دوم خیلی سبز هم برای درسنامه استفاده کنی.
      برو این سه تا تاپیک رو هم ببین بد نیست. به دردت میخوره
      http://forum.konkur.in/thread11537.html
      http://forum.konkur.in/thread11481.html
      http://forum.konkur.in/thread5717.html

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط اقای دکتر نمایش پست ها
      سلام
      ممنون
      نقاط قوتتو سفت بچسب..تا سر جلسه پشتت بهشون گرم باشه...فیزیک رو قطعا باید شخم بزنی..ریاضی رو هم تقریبا همینطور..با شیمی هم که آشنا هستی..اینا رو حتما باید بی رحمانه قتل عام کنی..
      بذار در مورد زیست یکم بترسونمت..ببین شیمی فیزیک یا ریاضی این قابلیت رو دارن..خوب..متوسط و بد بخونیشون..ولی زیست همچین قابلیتی نداره.. کلا خیلی بی رحمه..
      شیمی فیزیک ریاضی خیلی از مباحث جداگانه سوال میاد و امکان حذف چند مبحث وجود داره..این نکته برای حذف کردن نیست...
      زیست رو نمیتونی حد واسط بخونی.. یا بذارش کنار که بیچاره میشی..یا رامش کن..باید بری تو دلش.. والا خراب میکنه...هر مبحثی قابلیت ترکیب با مبحث دیگر را بدون استثنا داره..یه مبحثو شل رد کنی حتما سر جلسه حالتو میگیره..پس مجبوری همشونو سطر به سطر کلمه به کلمه دونه به دونه بلد باشی..مفهومه که؟؟
      در مورد منابع هم میتونم بگم زیست 1.. حتما خیلی سبز رو بخون..و پیش 1 هم حتما به درسنامه تخته سیاه نگاه کن ولی خیلی با تستهای تالیفیش درگیر نشو..چون بیماری زا هستن...بقیه کتابا رو از دوستان بپرس..
      فقط یک نکته این که نقطه قوتتو بیشتر از همه درسا کار کن..
      ای کاش ! خوب بودنمون مختص فضای مجازی نباشه ..
      اینجا همه خوبیم ..چرا اون بیرون همین شکلی نیست ؟!!
      اون جای کار که میلنگه رو کسی میشناسه ؟!!

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadlord نمایش پست ها
      خب . از من میشنوین اکثر وقتتون رو تو تابستون صرف زیست کنین ... جزوه عمارلو کفاف نمیکنه . درسنامه خیلی سبز + جزوه عمارلو + زیست تصویری قلمچی + تست های سال های اخیر زیست قلمچی + زیست جامع گاج ...

مگه جنگه؟؟؟ چ خبره؟؟؟

نیاز ب شلوغ کردن نیس. قرار نیس حالا چون زیست سختو مفهومی شده ما همه کتابای بازارو بخریم . نصفی از این بخونیم نصفی از اون!همه را هم نصفه کاره رها کنیم!

دوست عزیز باور کن همایش نشر دریافت+نشرالگو(واسه تست)+ کتاب درسی واسه هر درصدی کافیه.(حتی بالا80 و 90)
      نه نیاز به کتابی دیگه هس نه جزوه های 700/800 صفحه ای.

کنکور ینی تکرار تکرار مرور!چیزی که درصد و رتبه رو مشخص میکنه تعداد دوره ها و مرورای شماست.چون بهرحال خیلیا یک دور کتابارو میخونن.ولی همه ب حد کافی مرور نمیکنن!!
      اگه فقط همایشو (که میگن کامل نیس و خلاصست) 30 /20 دور بخونی خیلی موثر تر از خوندن نصفه(حتی یه دور) همه کتابای بازاره.

این شعار گاجو من خیلی قبول دارم"بجای اینکه چندین کتاب بخوانید یه کتابو (حالا خودش تو تبلیغ چیزی دیگه میگه!) چندین بار بخونید."

مطمعن باش وقتی از سر جلسه کنکور بلند شدی نمیگی چرا تست زیست کم زدم!میگی چرا کم خوندم! اگه فلان مطلبو دو دوره دیگه میخوندم قطعا تستشو میزدم"

***راستی بیخیال ریاضی و فیزیکتم نشو آقای دکتر. بقول بابام "همیشه سر از خاطر جمعی میشکنه!"

ایشالله به چیزی که لیاقتته برسی

مشاوره و برنامه ريزي كنكور
      راهنماي انتخاب رشته كنكور سراسري
      ویرایش توسط mohammad^s : 25 تیر 1393 در ساعت 02:41

11. Top | #11
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad^s نمایش پست ها
      مگه جنگه؟؟؟ چ خبره؟؟؟

نیاز ب شلوغ کردن نیس. قرار نیس حالا چون زیست سختو مفهومی شده ما همه کتابای بازارو بخریم . نصفی از این بخونیم نصفی از اون!همه را هم نصفه کاره رها کنیم!

دوست عزیز باور کن همایش نشر دریافت+نشرالگو(واسه تست)+ کتاب درسی واسه هر درصدی کافیه.(حتی بالا80 و 90)
      نه نیاز به کتابی دیگه هس نه جزوه های 700/800 صفحه ای.

کنکور ینی تکرار تکرار مرور!چیزی که درصد و رتبه رو مشخص میکنه تعداد دوره ها و مرورای شماست.چون بهرحال خیلیا یک دور کتابارو میخونن.ولی همه ب حد کافی مرور نمیکنن!!
      اگه فقط همایشو (که میگن کامل نیس و خلاصست) 30 /20 دور بخونی خیلی موثر تر از خوندن نصفه(حتی یه دور) همه کتابای بازاره.

این شعار گاجو من خیلی قبول دارم"بجای اینکه چندین کتاب بخوانید یه کتابو (حالا خودش تو تبلیغ چیزی دیگه میگه!) چندین بار بخونید."

مطمعن باش وقتی از سر جلسه کنکور بلند شدی نمیگی چرا تست زیست کم زدم!میگی چرا کم خوندم! اگه فلان مطلبو دو دوره دیگه میخوندم قطعا تستشو میزدم"
      منم نگفتم همشو بخونه . اینایی که گفتم مکمل همند . مطمئن باش نکات کافی برای هشناد نود زدن تو جزوه عمارلو نیست . حداقل اموزش کافی نداره . من حتی بیشتر از اینا منبع داشتم ولی از هرکدومش بهترین استفاده رو کردم . کلشو نخودنم البته . درصد قابل قبول زیست امسالمم مدیون سوالای خوب قلمچی و درست خوندن زیستم

12. Top | #12
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      البته واقعا هم درست میگید شما . ولی منابع خوب مثله کاتالیز گره به شرطی که به کتاب مسلط باشی . به هر حال منابع بی تاثیر نیست .‌

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadlord نمایش پست ها
      منم نگفتم همشو بخونه . اینایی که گفتم مکمل همند . مطمئن باش نکات کافی برای هشناد نود زدن تو جزوه عمارلو نیست . حداقل اموزش کافی نداره . من حتی بیشتر از اینا منبع داشتم ولی از هرکدومش بهترین استفاده رو کردم . کلشو نخودنم البته . درصد قابل قبول زیست امسالمم مدیون سوالای خوب قلمچی و درست خوندن زیستم

راستی خوب شد یادم انداختی مهرداد جان!
      از من ب کنکوریای 94:
      ****بچه ها میدونید بهترین منبع تست چیه؟؟؟ آزمونای آزمایشی چند سال اخیر.بخصوص قلم چی.

واسه همین باید ب سنجش واسه شیمی و به قلم چی واسه زیست تبریک گفت

چون تستای خلاقانه و ایده های خوبی داشتن .و حسابی واسه کنکور آمادمون کردن.

شما هم همراه با برنامه مطالعاتیتون طبق بودجه بندی تستای یکی دوسال اخیر ازمونای مختلفو کار کنید"
      مشاوره و برنامه ريزي كنكور
      راهنماي انتخاب رشته كنكور سراسري

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

من امسال قصد داشتم تو طول سال با خیلی سبز جدیدی که قراره بیاد کار کنم . سال دوم هم با خیلی سبز کار کردم.
      میخواستم الگو رو بذارم برا تابستون سال بعد(هم دوم و هم سوم رو تو همون تابستون)
      یعنی به نظرت اینکارو نکنم و مثلا همون تستای الگو رو تو طول سال برنم و تابستون دوباره همونا رو مرور کنم؟

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      راستی خوب شد یادم انداختی مهرداد جان!
      از من ب کنکوریای 94:
      ****بچه ها میدونید بهترین منبع تست چیه؟؟؟ آزمونای آزمایشی چند سال اخیر.بخصوص قلم چی.

واسه همین باید ب سنجش واسه شیمی و به قلم چی واسه زیست تبریک گفت

چون تستای خلاقانه و ایده های خوبی داشتن .و حسابی واسه کنکور آمادمون کردن.

شما هم همراه با برنامه مطالعاتیتون طبق بودجه بندی تستای یکی دوسال اخیر ازمونای مختلفو کار کنید"
      اوه اوه اوه اوه کاملا موافقم...
      سوالای آزمونهای آزمایشی ..سنجش..گزینه دو..قلمچی...واقعا به درد بخورن..ولی بیشترین تاثیرشون وقتیه که تو یه کتابی طبقه بندی بشن..
      مثلا نشر الگو در مورد کتابای مبحثی ادبیاتش و همچنین دین و زندگی ( یکم کمرنگتر) سوالای سنجش و گزینه دو رو به ترتیب سال آورده و این خیییلی کار خوبیه...
      تو بقیه کتابا من فقط تستهای سنجش رو میبینم...
      ای کاش ! خوب بودنمون مختص فضای مجازی نباشه ..
      اینجا همه خوبیم ..چرا اون بیرون همین شکلی نیست ؟!!
      اون جای کار که میلنگه رو کسی میشناسه ؟!!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)