خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      زمین درس شیرینیه به نظر من اگه بخونیش
      برای اینکه یه کمی برات شیرین بشه به نظرم باید هر روز خونده بشه
      تا شهریور حدودا 1ماه مونده سعی کن تعداد صفحات کتاب رو تقسیم کنی مثلا اگه 200صفحه اس بین 30روز تقسیمش کن روزی حدودا7صفحه میشه دیگه ،روز اول 7صفحه اول روز دوم 7صفحه دوم وبه همین منوال ادامه بده تا فصل 1رو تموم کنی فصل 1رو که تموم کردی سعی کن بتونی نکاتشو برای خودت بازگو کنی یا به قول دوستان کنفرانس بدی برا خودت البته یادت نره که تو نهایی امسال نکاتش خیلی خیلی ریزتر وسخت تر از سالهای گذشته بود وباید کوچکترین نکته رو جا نذاری
      بعد اینکه فصل 1روخوندی وکنفرانس دادی فصل2رو هم به همین روش میخونی بعد برمیگردی وفصل1و2رو باهم مرور میکنی وتاآخر به همین طریق
      سعی کن سوالای نهایی رو هم حل کنی حداقل 10نمره امتحان از سالهای گذشته اس
      بعد شم به سری واکنش بوون توجه خاصی بکن چون هر ساله سوال داره البته اگه خواستی میتونی پ.خ بدی تا جاهایی که امکان طرح سوالش بیشتره رو برات بفرستم
      به هرحال زمین درس شیرینیه به شرط خوندن اگه نخونیش وهی بگی سخته برات مثه یه غول میشه ولی وقتی میخونیش پی میبری که واقعا اینقدر هم بدک نیس
      موفق باشید

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

درضمن به نظرمن لازم نیس برا زمین کتاب کمک درسی بخونی تجربیا واسه کنکورشم کمک درسی نمیخونن چه برسه به نهایی :yahoo (4):

اندیشیدن به پایان هر چیز
      شیرینی حضورش را تلخ می کند
      بگذار پایان تو را غافلگیر کند درست مانند آغاز .

2. Top | #17

نمایش مشخصات
      منم هرچی خوندم ازش کلا هیچی نفهمیدم... خخخخ
      در کل گلواژه بهترین و مختصر ترین و کاربردی ترینه ب نظرم
      موفق باشید
      Lady in Red

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_1234 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من امسال سال سوم هستم و زمین شناسی رو افتادم و قرار هست که شهریور امتحان بدم ولی هر چقدر هم که این درس بوووووق رو میخونم متوجه هیچی نمیشم خیلی عجیبه.....زیست ، ریاضی ، فیزیک و شیمی و ....درسای سخت رو همه با نمره بالا قبول شدم ولی هر چی میخونم از زمین هیچی سر در نمیارملطفا کمک کنید چطوری باید این درس رو خوند

من تقریبا مثل شما بودم بهترین راه حل که خودم استفاده کردم و نتیجه گرفتم استفاده از دی وی دی دکتر چلاجور قوی ترین استاد زمین شناسی حال حاضر ایران از هر مشاوری هم که بپرسی ایشونو تایید می کنند مفاهیم زمینو به شکل خییلی ساده آموزش می دهند طوری که به زمین به یه چشم دیگه ای نگاه کنی قیمتشم زیاد نیست فقط 20 تومن من دارمش اگه کسی خواست می تونه پیام خصوصی بده

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از نظرات و راهنایی های دوستان ممنون
      من از امروز شروع میکنم به خوندنش با روزی 1 ساعت و به قول دوستمون با روزی 7 صفحه استارت رو میزنم و سعی میکنم یه کتاب کمکی هم از کتاب هایی که دوستام معرفی کردن کنارش کار کنم و خیلی ممنون از اینکه با پسختون کمک کردید

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان نظرتون در مورد این جزوه زیر چیه؟بدرد میخوره؟بخونم قبول میشم؟
      جزوه زمین

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن