خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

سوال در مورد دو سوال دینی کنکور 93

سلام دوستان عزیز راستش من خیلی بابت کنکور استرس دارم گشتم اینجارو پیدا کردمو 2 تا سوال در مورد دینی کنکور 93 ریاضی دارم
      یکی این که سوال 53 به نظر اکثر دبیرای سایت کانون هم غلط اومده قبلا توی کنکور چنین چیزی پیش اومده یا نه و چقدر احتمالش هست سوال حذف بشه یا اصلا امکانش هست یا من اشتباه می کنم که فک می کنم اکثر دبیرا می گن سوال اشتباه
      سوال دومم اینکه سوال 74 کنکور باز اکثر دبیرا گزینه 3 رو انتخاب کردن ولی کلید اولیه سازمان سنجش گزینه 2 هست(با توجه به دفترچه منتشر شده از سازمان سنجش) باز طبق تجربیات شما آیا جواب سازمان سنجش درست هست یا نه و اگه اشتباهه ایا احتمالش هست جواب رو تغییر بدن یا خیر
      اگه جواباتون با توجه به تجربه و اطلاعات کامل و کنکور های گذشته باشه ممنون میشم

2. Top | #2
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      درمورد سوال 53 که فکر میکنم همون سوال تعبیر خواب هست باید بگم فبلا تو کنکور همچین چیزی بوده و باید به صورت کاملا ریسکی، به این سوالایی که به صورت غریزی طراحی شدن جواب بدی.

من خودم این سوال رو نزدم ولی برخی اساتید میگن باید از روش حذف گزینه استفاده می کردی و جواب میدادی. فکر نمیکنم سوال رو حذف کنند. سوالی که کاملا غلط غولوط است.

سوال 74 رو هم نمیدونم کدوم سوالو میگی حوصله دنلود دفترچه هم ندارم :yahoo (4):

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سوال این بود اگر از انسان بپرسند صحنه بروز و ظهور اختیار انسان کجاست؟می گوییم انجاست که...
      پاسخ دبیرای سایت کانون و همین سایت کنکور که به نقل از دو تا انتشارات گذاشته بود:جایگاه خودرا در نظام قانونمند آفرینش درک کرده باشد
      پاسخ سازمان سنجش:قضا و قدرهای متفاوت او را احاطه کرده باشد

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkoor93 نمایش پست ها
      سوال این بود اگر از انسان بپرسند صحنه بروز و ظهور اختیار انسان کجاست؟می گوییم انجاست که...
      پاسخ دبیرای سایت کانون و همین سایت کنکور که به نقل از دو تا انتشارات گذاشته بود:جایگاه خودرا در نظام قانونمند آفرینش درک کرده باشد
      پاسخ سازمان سنجش:قضا و قدرهای متفاوت او را احاطه کرده باشد
      شما میتونید به این تاپیک مراجعه کنید

http://forum.konkur.in/thread13049.html

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      رفيق يه كم ديگه صبر كن بس فردا معلوم مي شه ...
      به خدا بسپار !

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن