خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

فروش کتاب زیست 2 خیلی سبز

کسی کتاب زیست 2 خیلی سبز رو میخواد؟
      نوئه نوئه. عکسشم میذارم ولی اول میخوام ببینم کسی میخواد یا نه.پیام خصوصی بده.
      شرایطشم بگم
      ببینین خیلی سبز داره کتاب ویرایش جدیدشو میده بیرون که احتمالا یه 7-8 هزار تومنی میارن رو الانش.
      الان تا درس 3 درسنامه داره ولی تو چاپ جدید گفتن درسنامه کامل داره. اینم بگم که کتاب جدید بر اساس امسال میاد و امسال کتاب درسی تغییراتی داشته(در فصل و 3 اش رو که خودم دیدم زیاده مخصوصا شکلا و اینا. اصن خودتون برین از chap.sch.ir)ببینین.)و شاید برای قدیمی ها چاپ قدیم بهتر باشه
      این کتاب بیشتر به درد اونایی میخوره که تستاشو میخوان برای پرکاری یا.... .خود پاسخنامه تشریحیشم یه جورایی درسنامس و اگه درست خونده بشه .پر نکته آموزشیه
      روی جلد خورده 27000 تومن ولی من میدم 16000 تومن. که میشه بیش از 40%تخفیف. اگر کسی تخفیف بیشتر میخواد پ.خ بده شاید توافق حاصل شد!
      اینا رو گفتم بعدا نگی چرا نگفتی.

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

تحویلش هم دستی و بصورت مستقیمه

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط the great aziz نمایش پست ها
      کسی کتاب زیست 2 خیلی سبز رو میخواد؟
      نوئه نوئه. عکسشم میذارم ولی اول میخوام ببینم کسی میخواد یا نه.پیام خصوصی بده.
      شرایطشم بگم
      ببینین خیلی سبز داره کتاب ویرایش جدیدشو میده بیرون که احتمالا یه 7-8 هزار تومنی میارن رو الانش.
      الان تا درس 3 درسنامه داره ولی تو چاپ جدید گفتن درسنامه کامل داره. اینم بگم که کتاب جدید بر اساس امسال میاد و امسال کتاب درسی تغییراتی داشته(در فصل و 3 اش رو که خودم دیدم زیاده مخصوصا شکلا و اینا. اصن خودتون برین از chap.sch.ir)ببینین.)و شاید برای قدیمی ها چاپ قدیم بهتر باشه
      این کتاب بیشتر به درد اونایی میخوره که تستاشو میخوان برای پرکاری یا.... .خود پاسخنامه تشریحیشم یه جورایی درسنامس و اگه درست خونده بشه .پر نکته آموزشیه
      روی جلد خورده 27000 تومن ولی من میدم 16000 تومن. که میشه بیش از 40%تخفیف. اگر کسی تخفیف بیشتر میخواد پ.خ بده شاید توافق حاصل شد!
      اینا رو گفتم بعدا نگی چرا نگفتی.

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

تحویلش هم دستی و بصورت مستقیمه
      دوست عزیز شما بذارید تو تایپیک کسی خواست میگه
      ضمنا به حرف انتشاراتی ها اعتمادی نیست رو حساب اینکه گفتن درسنامه کامل میشه اینو نفروش شاید درسنامه کامل نکردن بذار بیاد بعد اینو بفروش

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      dsc03892.jpgdsc03893.jpgdsc03895.jpg

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن