خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 27
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات

انتخاب مسی به عنوان بهترین بازیکن شرم‌آور است

استن کالی مور مهاجم اسبق تیم لیورپول گفت: دادن جایزه‌ی بهترین بازیکن به لیونل مسی بازیکن تیم بارسلونا در جام‌جهانی 2014 عملی شرم‌آور بود.

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران به نقل از سایت عربی کورابیا: استین کالی مور مهاجم اسبق تیم لیورپول پس از شکست یک – صفر آرژانتین در مقابل آلمان در فینال جام‌جهانی 2014 در گفتگو با خبرنگار تاک اسپورت گفت: مسی مستحق این جایزه نبود و این عملی بسیار شرم‌آور بود که او به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شد.
      وی افزود: مسی در این بازی فینال بسیار بد بازی کرد و سه، چهار بار موقعیت‌های خوب را از دست داد.
      وی اضافه کرد: شرم‌آور این بود که با بودن بازیکنان خوبی مثل رودریگرز و الکسیس سانچز و نویر جایزه به مسی تعلق گرفت.
      وی تاکید کرد که بهترین بازیکن آرژانتین در زمین فوتبال ماسکیرانو بود.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      اره بابا اصن خیلی افتضاح بازی کرد..من نمیدونم چطوری بعضیا طرفدارشن..

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مسی فوق العادس...تو این جامم فوق العاده بود...

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      بازیکنی که یه تنه تیمشو میاره بالا و تو مراحل حذفی باعث برد تیمش میشه..بازی کنی که 4 گل میزنه و پاس گل میده..بازیکنی که بیشترین تعداد موقعیت رو تواین جام ساخته..بازیکنی که برمیگرده تا وسط زمین و نقش هافبک رو اجرا می کنه و یه تنه تیم رو می کشه جلو..بازیکنی که بیشترین پاس سالم رو داشته..بازیکنی که بییشترین دریبل موفق رو داشته...حقشه بهترین بازیکنه جام باشه..بد نیست برین نظر بازیکن های آلمان بعد از بازی رو بخونین
      یه اتاق تاریک...یه سیگار و یه سردرد قد تموم دردهای دنیا

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pimimessi نمایش پست ها
      بازی کنی که یه تنه تیمشو میاره بالا و تو مراحل حذفی باعث برد تیمش میشه..بازی کنی که 4 گل میزنه و پاس گل میده..بازیکنی که بیشترین تعداد موقعیت رو تواین جام ساخته..بازیکنی که برمیگرده تا وسط زمین و نقش هافبک رو اجرا می کنه و یه تنه تیم رو می کشه جلو..بازیکنی که بیشترین پاس سالم رو داشته..بازیکنی که بییشترین دریبل موفق رو داشته...حقشه بهترین بازیکنه جام باشه..بد نیست برین نظر بازیکن های آلمان بعد از بازی رو بخونین
      این یادت رفت!

و بازیکنی که در فینال جام جهانی 20 دقیقه مقابل دوربین ظاهر نشد!!!!

راستی مسی تو بازی بود؟!!!!!

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ensany نمایش پست ها
      این یادت رفت!

و بازیکنی که در فینال جام جهانی 20 دقیقه مقابل دوربین ظاهر نشد!!!!

راستی مسی تو بازی بود؟!!!!!
      شما می دونی فوتبالو با چه ف مینویسن که نظر میدی عزیز؟
      نیمه دوم با تعویز لاوتزی و ورود اگوئرو مسی مجبور میشه بره هافبک برای همین همیشه وسط زمین بوده

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات

فليپ لام:جام جهانى نياز به تيمهاى بسيار خوب دارد نه تنها به بازيكن بسيار خوب از دست يك بازيكن تنها كارى ساخته نيست و اين باعث همه مشكلات براى مسى شده است،هيچ كسى به مهارت
      مسى شكى ندارد و هر كسى هم داشته باشد مغرور است،ما در اين جام بهترين بوديم و براى مسى متاسفم و مطمئنم در اينده به اين جام ميرسد،او بازيكنى بسيار خوبى است اميدوارم اين باخت روش اثر نزارد و بتواند جادويش را در بازيهاى اينده نمايان كند،

ماريو گوتزه:
      من احترام بسيارى براى مسى قائلم او نيازى به اين جام ندارد تا به همه بفهماند كه بهترين است،من و همه بازيكنان بغير از مسى اين جام را ميخواهيم تا به همه بفهمانيم كه بهترين هستيم و اعتماد به نفس پيدا كنيم ولى ليونل با ما فرق دارد به هر حال واسش متاسفم،
      من از مسى معذرت ميخواهم او مستحق باخت نبود و اين باخت هرگز از قيمتش كم نميكند.

باستيان شفان شتايگر:
      طرفداران رقباى مسى امشب خيلى در مورد مسى حرف زدن،اينا اصلا مهم نيستن ،عاشقان فوتبال او را خوب ميشناسن و ميدانن كه او هنوز هم بهترين است ،خيلى خوشحالم كه توانستم مقابلش بازى كنم و اگر بازيش با تيم المان نبود بدون شك طرفدار او ميشدم،واسش ارزوى خوشبختى ميكنم و اميدوارم در روسيه بتواند قهرمان شود.

ماتس هوملز:
      بايد مردم ارژانتين به تيمشون افتخار كنن انها داراى بهترين بازيكن تاريخ هستن،من هميشه خواسته ام كه روزى در كنار مسى بازى كنم او الگوى هميشگى من است ،من بخاطر مسى متاسفم كه نگذاشتيم رؤياش به حقيقت بپيوندد اما او هنوز جوان است و ميتواند در اينده به اين رويا دست يابد،

مولر:من مستحق بهترين بازيكن جام نبودم تنها كسى كه مستحق باشد مسى است،من با هم تيميام بازى كردم و به كمك انها گل بثمر ميرساندم اما مسى از همان روز اول بهترين بود،وقتى من تواناييهايش را داشتم ان وقت بياييد و بگوييد تو مستحق بودى ،الان حتى بهش نزديك هم نيستم اون بهترين بود و بهترين باقى خواهد ماند،من بابت او خيلى متاسف هستم و اميدوارم اين باخت تاثير منفى روى او نگذارد چون ديگر شاهد زيبايى فوتبال نخواهيم بود مسى الگوى هميشگى من است،گوارديولا هميشه در تمرينات از مسى و داستنهايش برامون حرف ميزد من در اين جام فهميدم كه چرا اينقدر ازش تعريف ميكرد خيلى ساده بگم مسى بد شانس بود او بهترين است.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

فليپ لام:جام جهانى نياز به تيمهاى بسيار خوب دارد نه تنها به بازيكن بسيار خوب از دست يك بازيكن تنها كارى ساخته نيست و اين باعث همه مشكلات براى مسى شده است،هيچ كسى به مهارت
      مسى شكى ندارد و هر كسى هم داشته باشد مغرور است،ما در اين جام بهترين بوديم و براى مسى متاسفم و مطمئنم در اينده به اين جام ميرسد،او بازيكنى بسيار خوبى است اميدوارم اين باخت روش اثر نزارد و بتواند جادويش را در بازيهاى اينده نمايان كند،

ماريو گوتزه:
      من احترام بسيارى براى مسى قائلم او نيازى به اين جام ندارد تا به همه بفهماند كه بهترين است،من و همه بازيكنان بغير از مسى اين جام را ميخواهيم تا به همه بفهمانيم كه بهترين هستيم و اعتماد به نفس پيدا كنيم ولى ليونل با ما فرق دارد به هر حال واسش متاسفم،
      من از مسى معذرت ميخواهم او مستحق باخت نبود و اين باخت هرگز از قيمتش كم نميكند.

باستيان شفان شتايگر:
      طرفداران رقباى مسى امشب خيلى در مورد مسى حرف زدن،اينا اصلا مهم نيستن ،عاشقان فوتبال او را خوب ميشناسن و ميدانن كه او هنوز هم بهترين است ،خيلى خوشحالم كه توانستم مقابلش بازى كنم و اگر بازيش با تيم المان نبود بدون شك طرفدار او ميشدم،واسش ارزوى خوشبختى ميكنم و اميدوارم در روسيه بتواند قهرمان شود.

ماتس هوملز:
      بايد مردم ارژانتين به تيمشون افتخار كنن انها داراى بهترين بازيكن تاريخ هستن،من هميشه خواسته ام كه روزى در كنار مسى بازى كنم او الگوى هميشگى من است ،من بخاطر مسى متاسفم كه نگذاشتيم رؤياش به حقيقت بپيوندد اما او هنوز جوان است و ميتواند در اينده به اين رويا دست يابد،

مولر:من مستحق بهترين بازيكن جام نبودم تنها كسى كه مستحق باشد مسى است،من با هم تيميام بازى كردم و به كمك انها گل بثمر ميرساندم اما مسى از همان روز اول بهترين بود،وقتى من تواناييهايش را داشتم ان وقت بياييد و بگوييد تو مستحق بودى ،الان حتى بهش نزديك هم نيستم اون بهترين بود و بهترين باقى خواهد ماند،من بابت او خيلى متاسف هستم و اميدوارم اين باخت تاثير منفى روى او نگذارد چون ديگر شاهد زيبايى فوتبال نخواهيم بود مسى الگوى هميشگى من است،گوارديولا هميشه در تمرينات از مسى و داستنهايش برامون حرف ميزد من در اين جام فهميدم كه چرا اينقدر ازش تعريف ميكرد خيلى ساده بگم مسى بد شانس بود او بهترين است.

فک کنم هد شات کردی مخالفارو...
      بحث نکنن آبرومندانه تره...

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      شما می دونی فوتبالو با چه ف مینویسن که نظر میدی عزیز؟
      نیمه دوم با تعویز لاوتزی و ورود اگوئرو مسی مجبور میشه بره هافبک برای همین همیشه وسط زمین بوده
      تحمل نظر مخالف نداری چرا میای بحث میکنی دوست عزیز؟

احترام خودتو نگه دار!!!

شما که شعور و احترامتو نشون میدی فهمیدیم با کدوم ف مینویسن!

وای به حال مسی که طرفدارش شما باشی!

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      شاید مسی در حالت کلی خوب بازی کنه اما دیشب عالی نبود..

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ensany نمایش پست ها
      تحمل نظر مخالف نداری چرا میای بحث میکنی دوست عزیز؟

احترام خودتو نگه دار!!!

شما که شعور و احترامتو نشون میدی فهمیدیم با کدوم ف مینویسن!

وای به حال مسی که طرفدارش شما باشی!
      دوست عزیز شما معنی توهین ونظر رو نمی فهمی و فکر می کنی هرکی برخلافت نظر میده داره توهین می کنه از تاپیک های قبلیت که همه بسته شدن کاملا معلومه امیدوارم از این به بعد قبل پست دادن کمی تفکر رو هم چاشنی کار کنی

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      هر فوتباليستي حركت خودشو داره اون بيچاره سعي خودشو ميكرد اما شانس باهاش نبوده مثله خيلي بازيكناي ايراني ما چرا با هم دعوا داريم اخه? لطفا به هم بي احترامي نكنيد به خاطر ي خارجي

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      مسي بازيكن خوبيه...ولي خب ديشب خوب نبود...
      به هر حال يك بازيكن هميشه نميتونه خوب باشه...
      "یـاد کــَردن"زیبــاتـــَرین هـــِدیه ایست

کِـه نیـاز بـــِه کــادو کــَردن نــَداره"بــِه یــادتونـــَم

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      این که مسی دیشب تو نیمه دوم خوب بازی نکرد بحثی درش نیست..مهره چینی اشتباه مربیش باعث شد مسی تک و تنها بیاد بین هافبک های قدرتمند آلمان و نتونه کاری بکنه..ولی اینکه به خاطر یه نیمه کل بازی ها و کارای یه بازیکن محو بشه و همینو تنها جواب خودشون کنن مخالفا بی انصافیه تمامه

15. Top | #15
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من نفهمیدم دیشب چرا توپ آخر رو تو دقیقه 120 سانتر نکرد و از 30 متری اون شوت رو زد رو هوا ؟ اون تک به تک هم بد جور گل نکرد ! البته قهرمانی حق آلمان بود...تو این جام بازیکنانی بودند که بهتر از مسی بازی کردند ...مسی خیلی کم دوید ولی باز هم تو بازیا تاثیر خودش رو میگذاشت مثل گل های در مرحله گروهی یا اون پاس گل زیبا به دی ماریا ...میتونستند اون رو به عنوان بهترین بازیکن جام انتخاب نکنند اما تو این جام واقعا هیچ فوق ستاره ای نبود و تیم آلمان هم با بازی تیمی به حقش یعنی قهرمانی رسید....اینکه مسی رو انتخاب کردند شاید به این دلیل بوده که تیم آرژانتین که شاید آرژانتین خیلی قوی ای هم به نظر نمیومد نسبت به دور های قبل تونست با وجود مسی به فینال برسه .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن