خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 23
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

گیج شدم !پایه یا پیش؟؟؟؟؟

سلام به همه
      خواهشا کسایی که تجربه ای دارن بگن
      تو کانو برا تابستون ریاضی 2 بردارم یا دیفرانسیل؟ فیزیک 2 یا فیزیک پیش؟؟؟
      من خودم نظرم رو ریاضی 2 فیزیک 2 هست در کنارش دیفو کلاس میرم میخونم فیزیک پیش رو هم تشریحی میخونم نوبت اولشو....

شما نظرتون چیه هرکی یه چیزی میگه...اینم بگم راستی ریاضی 2 فیزیک دو رو قوی کار نکردم در حد 6000 هزار بودم الان میخوام برسونم 7 همه پایه رو ؟

با این اوصاف نظر نهایی تون رو با دلیل بگید مرسی!!!!!!!!!!!:yahoo (4)::yahoo (4)::yahoo (4):
      آرزویت را برآورده میکند آن خدایی که برای خنداندن گلی آسمان را می گریاند

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز شما اگه پایرو کار کنین بهتره چون دوران مدرسه پیش زیاد کار میشه و معلما ازمون میگیرن وشما میتونین مطالبو کامل یاد بگیرین اما پایه زیاد واسش وقتی نمیمونه.. من که مشاورم گفتن تابستون پایه کار کنم الانم خیلی راضیم واقعا خوب بود..

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نظر خودت خوبه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آخه کانون و پشتیبان به شک انداختم!!!!!!!!!!!!و البته فایل مشاوره ای دکتر افشار!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
      آرزویت را برآورده میکند آن خدایی که برای خنداندن گلی آسمان را می گریاند

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببین برادر من اگه در طول سال پا یه رو تست زدی و حالا چه زیاد چه کم برو یه ذره پیش کار کن...
      اگه اصلا تاحالا تست نزدی فقط رو پایه کارکن...همین...

A SONG OF ICE AND FIRE

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mister_ali نمایش پست ها
      سلام به همه
      من خودم نظرم رو ریاضی 2 فیزیک 2 هست در کنارش دیفو کلاس میرم میخونم فیزیک پیش رو هم تشریحی میخونم نوبت اولشو....

شما نظرتون چیه هرکی یه چیزی میگه...اینم بگم راستی ریاضی 2 فیزیک دو رو قوی کار نکردم در حد 6000 هزار بودم الان میخوام برسونم 7 همه پایه رو ؟

با این اوصاف نظر نهایی تون رو با دلیل بگید مرسی!!!!!!!!!!!:yahoo (4)::yahoo (4)::yahoo (4):
      فیزیک 2 که انچنان مطلبی نداره.تکمیل کننده فصلای مهمشم که توی پیش دانشگاهی هست.به نظر من پیشوبردار
      پاسخ به سوالات سربازی

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز به نظر من اگه دلت نیست پایه برداری فیزیک2 چون پایه ی فیزیکه پیشه و دیف چونکه ریاضی 2 مطلب خاصی نداره
      من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mister_ali نمایش پست ها
      سلام به همه

با این اوصاف نظر نهایی تون رو با دلیل بگید مرسی!!!!!!!!!!!
      سلام

اگر تابستان کلاس دیفرانسیل برداشتید ، حتما حتما حتما دبفرانسیل رو به عنوان زوج درس موردنظر انتخاب کنید تا بتونید اون چیزایی که در کلاس یادگرفتید و تمرین هایی که در منزل انجام دادید سرجلسه آزمون پیاده کنید.

برای زوج درس فیزیک ؛ پیشنهادم فیزیک پیش است.به هرحال اگر شما فیزیک پیش رو اتخاب کنید در کنار اون باید حتما نگاهی به فیزیک 2 ( به عنوان پیش نیاز ) داشته باشید.فصول 1 و 2 سال دوم رو میخونید و بعد به سراغ فصل 1 سال چهارم میرید.
      ماهیت فیزیک پیش1 بخصوص دو فصل اول سنگین بوده و اغلب بچه ها با اون مشکل دارند.بهتره در تابستان کارهای اولیه این دو فصل انجام بشه تا از مهر با سرعت بهتری پیشروی داشته باشید.

موفق و پیروز باشید

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question تو تابستون پایه یا پیش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام برو بچ من آزمونای تابستون کانونو ثبت نام کردم موندم درسای پیش رو انتخاب واحد کنم یا پایه رو ؟؟؟؟؟؟راستی رشتمم ریاضی :ِِd

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز اگه ممکنه پایرو کار کنین چون پیش زیاد کار میشه اما واس پایه وقت زیادی نیس

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من میگم دوباره خونی نشه یه وقت چون مثلا چندتا فصل فیزیک2 رو تو پیش هم میخونیم و.

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi5star نمایش پست ها
      من میگم دوباره خونی نشه یه وقت چون مثلا چندتا فصل فیزیک2 رو تو پیش هم میخونیم و.
      تو پیش دوباره نمیخونی! مباحث مرتبطه! دروس پایه فیزیک 2 . 3 تکمیل کننده هاش توی پیش هستن!

پیشنهاد من اینه شما فصل هارو ترکیبی بخونید! البته تخصص من این نیست! ولی یکی ای مشاوران عالی اینگونه میگفنن1

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نظر من اینه که دیفرانسیل و فیزیک پیش رو انتخاب کنم و درسای سال دوم هم که تو آزمونای تابستون نیست رو تو آزمونای پاییز قلمچی انتخاب کنم چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

14. Top | #14
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تنها در صورتی باید پیش رو بردارید که دوم و سوم رو کاملاً بلد باشید و در تابستان گذشته هم مطالب دوم رو خوانده باشید
      در غیر این صورت کم کم باید 90٪ رو به پایه اختصاص بدید.
      فرصت واسه پیش دانشگاهی هست ولی واسه دوم و سوم دیگه فرصتی ندارید شما تا کنکور و از دست میره.

15. Top | #15
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بی شک پایه ! چون درسای نیم سال اول پیش بیش از اندازه براش وقت هست در طول سال ! بر خلاف پیش دو و پایه !

Sent from my HTC Desire X using Tapatalk

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)