خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدومو برای ادبیات خوبتر می دونید ؟؟؟

رأی دهندگان
    120. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • ادبیات موضوعی گاج نقره ای

70 58.33%
    • ادبیات جامع خیلی سبز

23 19.17%
    • ادبیات الگو

11 9.17%
    • ادبیات موضوعی نشر دریافت

11 9.17%
    • انتشارات دیگر

5 4.17%
    صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 123
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alishendi نمایش پست ها
      ُلام.
      ادبیات موضوعی گاج جلد اولش فقط تسته ؟؟؟ آخه من آموزش نمیخوام
      تو جلد دومشم هيچ اموزشي نيس فقط جواب تست هارو داده هيچ كادر اموزشي نداره

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

2. Top | #32
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستان ادبیات گاج محوری درسنامه نداره ؟؟ من خودم میکرو دارم ولی احساس میکنم کافی نیست...
      یعنی بخوام گاج محوری رو بگیرم باید در کنارش کتاب درسی رو هم بخونم؟؟کلا شیوه خوندن ادبیات چطوره ؟؟ چون واسه عربی و دینی گاج دارم که تست و درسنامه کامله و نیاز به کتاب درسی نیس ... عربی رو هم که ایاد فیلی جامعه .. ولی واسه ادبیات و زبان فارسی گیج میزنم ، ممنون میشم راهنماییم کنید

3. Top | #33
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوستانی که بین گاج موضوعی و کتابای دیگه موندن بدون شک و تردید گاج موضوعی رو انتخاب کنند
      عالی...

آینده ای خواهم ساخت
      که گذشته ام در برابرش زانو بزند...

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ****** نمایش پست ها
      دوستان ادبیات گاج محوری درسنامه نداره ؟؟ من خودم میکرو دارم ولی احساس میکنم کافی نیست...
      یعنی بخوام گاج محوری رو بگیرم باید در کنارش کتاب درسی رو هم بخونم؟؟کلا شیوه خوندن ادبیات چطوره ؟؟ چون واسه عربی و دینی گاج دارم که تست و درسنامه کامله و نیاز به کتاب درسی نیس ... عربی رو هم که ایاد فیلی جامعه .. ولی واسه ادبیات و زبان فارسی گیج میزنم ، ممنون میشم راهنماییم کنید
      یکی نیس جواب ما رو بده؟؟

5. Top | #35
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      ببین محوری برای ادبیات کتاب کامله اما درس به درس خوندن توصیه نمیشه شما برای ادبیات باید موضوعی بخونی
      قرابت و ارایه اینقد باید تست بزنی تا دستت بیاد
      برا زبان فارسی هم چون درسنامش تو پاسخ تسته اگه خواستی بخری محوری درسنامه خوبی داره بعدش الگو(سبطی هم هست اما خیلی زیاده)
      لغات و تاریخ ادبیات هم میتونی کتاب جدا بخری مثل الگو و تخته سیاه و...میتونی از روی خوده کتابت بخونی

امیدوارم کمکت کرده باششم
      من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است

6. Top | #36
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      یکی نیس جواب ما رو بده؟؟
      داداش ادبیات فارسی نیازی به درس نامه نداره البته شاید زبان فارسی در چند بخشش نیاز داشته باشه اما ادبیات نداره
      و در مورد خوندن ادبیات :
      اگه شما طبق ازمون های ازمایشی برید جلو هر ازمون .ادبیاتش شامل چند بخش میشه :
      1_لغات و معانی :شما وقتی می خواهید ادبیات مثلا 40 صفحه بخونید باید تمامی لغات ستاره دارش را در اخر کتاب علا مت بزنید و همه ی معانی ان لغات (توجه کنید همهی معانی لغات را بخونید )و مرور کنید
      2_املا:املا برای ادبیات 2 و 3 در زبان فارسی یه بخش هست به نام املا می تونید کلمات را از انجا بخونید
      3 _ارایه :که هیچ ربطی به کتاب و ان 40 صفحه که می خونید نداره و خارج کتاب هست و باید از هر ارایه یه تعریفی تو زحنتون باشه و فقط تست بزنید تا راه بیفتید
      4:زبان فارسی :
      5:قرابت معنایی :قرابت را باید مفهوم و معنی همه ی نثر ها (اگر ادبی و قدیمی هستند ) و شعر ها را بدانید و بعدش تست قرابت بزنید .
      حالا شما برای تسلط باید یک بار یا چند باراز روی متن ان 40 صفحه بخوانید تا 1_کلمه ای از جا نیفته و اگر هم کلمه دادند که شاید داخل وازگان نبود شما از روی متن معنی ان لغات را دریابید
      راستی تارخ ادبیات را هم یادم رفت :متن هایی که بالا هر درس یا نام نویسنده در اخر درس هست هم باید بخونید و و در اخر کتاب هم یه بخش هست به نام اعلام که انها را هم بخونید ممکن پند اثر از ان نویسنده در ان بخش گفته باشه که شاید در بالای درس نباشه
      2-_در مورد ادبیات پیش ما بخشی به نام املایی که در کتاب زبان فارسی مانند سال دوم و سوم بیاد نداریم بنابرای شما با خواندن متن کلمه هایی که احساس میکنید اهممیت املایی داررن را دورش خط می کشید (الیته در مورد سال های قبل هم صدق می کنه )
      3_در مورد قرابت هم شما با چند بار خواندن و حتی یک بار خواندن متن می تونید همهی معانی و مفهوم شعر .نثر و درس ها را بفهمید و می تونه خیلی به شما در قرابت کمک کنه
      و در مورد منابع به نظر من ادبیات موضوعی گاج کافی باشه اما اگر احساس می کنید خللی در بخش دیگر داشته باشید (البته بیش تر در مورد ارایه و قرابت ) می تونید ازکتاب های مبحثی مثلا از ارایه الگو و قرابت نشر دریاقت استفاده کنید
      ادبیات محوری گاج فکر کنم بیشتر به درد امتحان تشریحی و نهایی میخوره
      البته این تظر و سیاق من در خواندت ادبیات بود

7. Top | #37
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط legion نمایش پست ها
      داداش ادبیات فارسی نیازی به درس نامه نداره البته شاید زبان فارسی در چند بخشش نیاز داشته باشه اما ادبیات نداره
      و در مورد خوندن ادبیات :
      اگه شما طبق ازمون های ازمایشی برید جلو هر ازمون .ادبیاتش شامل چند بخش میشه :
      1_لغات و معانی :شما وقتی می خواهید ادبیات مثلا 40 صفحه بخونید باید تمامی لغات ستاره دارش را در اخر کتاب علا مت بزنید و همه ی معانی ان لغات (توجه کنید همهی معانی لغات را بخونید )و مرور کنید
      2_املا:املا برای ادبیات 2 و 3 در زبان فارسی یه بخش هست به نام املا می تونید کلمات را از انجا بخونید
      3 _ارایه :که هیچ ربطی به کتاب و ان 40 صفحه که می خونید نداره و خارج کتاب هست و باید از هر ارایه یه تعریفی تو زحنتون باشه و فقط تست بزنید تا راه بیفتید
      4:زبان فارسی :
      5:قرابت معنایی :قرابت را باید مفهوم و معنی همه ی نثر ها (اگر ادبی و قدیمی هستند ) و شعر ها را بدانید و بعدش تست قرابت بزنید .
      حالا شما برای تسلط باید یک بار یا چند باراز روی متن ان 40 صفحه بخوانید تا 1_کلمه ای از جا نیفته و اگر هم کلمه دادند که شاید داخل وازگان نبود شما از روی متن معنی ان لغات را دریابید
      2-_در مورد ادبیات پیش ما بخشی به نام املایی که در کتاب زبان فارسی مانند سال دوم و سوم بیاد نداریم بنابرای شما با خواندن متن کلمه هایی که احساس میکنید اهممیت املایی داررن را دورش خط می کشید (الیته در مورد سال های قبل هم صدق می کنه )
      3_در مورد قرابت هم شما با چند بار خواندن و حتی یک بار خواندن متن می تونید همهی معانی و مفهوم شعر .نثر و درس ها را بفهمید و می تونه خیلی به شما در قرابت کمک کنه
      و در مورد منابع به نظر من ادبیات موضوعی گاج کافی باشه اما اگر احساس می کنید خللی در بخش دیگر داشته باشید (البته بیش تر در مورد ارایه و قرابت ) می تونید ازکتاب های مبحثی مثلا از ارایه الگو و قرابت نشر دریاقت استفاده کنید
      ادبیات محوری گاج فکر کنم بیشتر به درد امتحان تشریحی و نهایی میخوره
      البته این تظر و سیاق من در خواندت ادبیات بود
      خیلی ممنون دوست عزیز ادبیات موضوعی گاج همونه که جلدش طوسی هست ؟ محوری هم یادمه سبز بود قدیما! درسته؟

8. Top | #38
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون دوست عزیز ادبیات موضوعی گاج همونه که جلدش طوسی هست ؟ محوری هم یادمه سبز بود قدیما! درسته؟
      بله این موضوعی گاج هست
      فروشگاه انتشارات بين المللي گاج
      البته یادم رفت اینم بگه که یه بخش به نام تاریخ ادبیات هم هست که در بالای متن ها و یا نام نویسنده در اخر درس میاد بید انها را هم بخونید البته در اخر کتاب باید اعلام را هم بخونید که ممکنه چند اثر از نویسنده گفته باشه که در درس نباشه
      البته توجه کنید ادبیات موضوعی گاج با ادبیات میکروطبقه بندی گاج فرق می کنه

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من برای ادبیات از این منابع استفاده میکنم و تا الان هم عالی بوده اند و هیچ مشکلی نداشتم :

تست ادبیات جامع خیلی سبز + لغت و املا مهروماه + تاریخ ادبیات مهرماه
      نه یک احساساتی هست، یک چیزهایی هست که نمی شود به دیگری فهماند، نمی شود گفت، آدم را مسخره می کنند، هر کسی مطابق افکار خودش دیگری را قضاوت می‌کند

10. Top | #40
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ادبیات جامع خیلی سبز بهترین منبع برای تست و کلک معلم هم بهتیرن منبع آموزش برای ادبیاته ، اینو من نمیگم، دبیر مدرسه مون که دکترای ادبیات داره میگه، شاید اسمشو شنیده باشید، عرب خزائلی

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MAjiD.vlh نمایش پست ها
      ادبیات جامع خیلی سبز بهترین منبع برای تست و کلک معلم هم بهتیرن منبع آموزش برای ادبیاته ، اینو من نمیگم، دبیر مدرسه مون که دکترای ادبیات داره میگه، شاید اسمشو شنیده باشید، عرب خزائلی
      درسته بهتر از کلک نداریم ... چون مطالعه کردم میدونم چیه ...
      نه یک احساساتی هست، یک چیزهایی هست که نمی شود به دیگری فهماند، نمی شود گفت، آدم را مسخره می کنند، هر کسی مطابق افکار خودش دیگری را قضاوت می‌کند

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      من سوم تحربی هستم کدوم رو باید بخرم ؟؟؟باهم فرق دارن؟؟؟

گفتم دوستت دارم
      .

و همه چیز فرو ریخت
      .

چون جان دادن دسته گنجشک‌ها
      .

در بی قراری درخت زیر دستان صاعقه
      .
      👤یحیی صفی آریان

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HOSSEIN__SALEHI نمایش پست ها
      من سوم تحربی هستم کدوم رو باید بخرم ؟؟؟باهم فرق دارن؟؟؟

میکرو رو باید بخری چون ساختار درس به درس داره

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasii نمایش پست ها
      ميگم موضوعي بهتره ني؟؟؟؟

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasii نمایش پست ها
      به نظرم موضوعی بهتره...
      هر شـــــب... دلم دریــــای آتیـــــشه
      از این بدتر مگه میـــــــــــــــــــــشه ؟؟
      حــــال هیچکی تو دنـــــــــــــــــــــــ یا
      بدتر از حـــــال مــــــــن نــــــــــیست
      درد رو زمین، بدتر از همیــــــــــــــــن
      درد تنها شدن نیســــــت..............

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن