خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

مشورت و نظرخواهی درموردکتاب های فیزیک مبتکران محمودزاده

سلام بچه ها.خواهشا اگه کسی کتاب های فیزیک مبتکران آقای محمودزاده رو داشته وازاون استفاده کرده منو و بقیه رو راهنمایی کنه تا بدونیم ویژگی های این کتاب چیه وآیا مناسب کنکور هست؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام دوست گرامی با توجه به اینکه شما فارغ التحصیل هستید این توصیه را به شما میگویم اولا بنده از کتاب های آقای محمود زاده استفاده کردم و حرف هایی که میزنم بی پایه و اساس و از روی گفته ها نیست بلکه تجربه شده بنده است
      زمانی بود که کتاب های مبتکران در اوج و خدای کتاب های کمک درسی بود چون واقعا 5 الی 6 سال پیش کتاب کمک درسی قوی نبود اما امروزه با ناشرانی قدرتمندی همچون گاج و انرژی اتمی و خیلی سبز دیگه واقعا مبتکران جایگاهی نداره . چون ادبیات و قلم آقای محمود زاده قدیمی است و برای جوان امروز جذابیت نداره . اما بعضی دوستان میگن مثلا اگه فیزیک مبتکران را بخونی فیزیک را میترکونی در صورتی که این طور نیست مثلا مبحثی را که در خیلی سبز شما در عرض نیم ساعت متوجه خواهی شد در کتاب مبتکران 1 ساعته شیر فهم میشوی در صورتی که اصلا مزیت این کتاب نیست چون همانطور که گفتم ادبیات این کتاب قدیمی هست که این مشکل پیش میآید و اصلا بدین معنا نیست که مبتکران چیز فوق العاده میگه.حتی در بعضی مباحث مشاهده شده که مبتکران مباحثی کمتر نسبت به بقیه کتاب ها گفته است . خلاصه اگر کتابی میخواهید که نیاز های شما را برطرف کنه مبتکران کتاب خوبی نیست و به جز وقت تلف کردن سودی نیست . کافی است برای اثبات حرف بنده کتاب پیش گاج و پیش مبتکران را مقایسه کنید .

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hsjohvid نمایش پست ها
      سلام دوست گرامی با توجه به اینکه شما فارغ التحصیل هستید این توصیه را به شما میگویم اولا بنده از کتاب های آقای محمود زاده استفاده کردم و حرف هایی که میزنم بی پایه و اساس و از روی گفته ها نیست بلکه تجربه شده بنده است
      زمانی بود که کتاب های مبتکران در اوج و خدای کتاب های کمک درسی بود چون واقعا 5 الی 6 سال پیش کتاب کمک درسی قوی نبود اما امروزه با ناشرانی قدرتمندی همچون گاج و انرژی اتمی و خیلی سبز دیگه واقعا مبتکران جایگاهی نداره . چون ادبیات و قلم آقای محمود زاده قدیمی است و برای جوان امروز جذابیت نداره . اما بعضی دوستان میگن مثلا اگه فیزیک مبتکران را بخونی فیزیک را میترکونی در صورتی که این طور نیست مثلا مبحثی را که در خیلی سبز شما در عرض نیم ساعت متوجه خواهی شد در کتاب مبتکران 1 ساعته شیر فهم میشوی در صورتی که اصلا مزیت این کتاب نیست چون همانطور که گفتم ادبیات این کتاب قدیمی هست که این مشکل پیش میآید و اصلا بدین معنا نیست که مبتکران چیز فوق العاده میگه.حتی در بعضی مباحث مشاهده شده که مبتکران مباحثی کمتر نسبت به بقیه کتاب ها گفته است . خلاصه اگر کتابی میخواهید که نیاز های شما را برطرف کنه مبتکران کتاب خوبی نیست و به جز وقت تلف کردن سودی نیست . کافی است برای اثبات حرف بنده کتاب پیش گاج و پیش مبتکران را مقایسه کنید .
      دقیقا ایشون درست میگه
      دیگه دوران مبتکران محمودی زاده تموم شده
      مشاوره و برنامه ريزي كنكور
      راهنماي انتخاب رشته كنكور سراسري

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad^s نمایش پست ها
      دقیقا ایشون درست میگه
      دیگه دوران مبتکران محمودی زاده تموم شده
      خوب پیشنهاد شما برای فیزیک چیه ؟
      هم اونی که وقت داره و هم اونی که وقت نداره ؟<برای هر سال >
      سر انجام که باید در خاک رفت / خوش آن کس که پاک آمد و پاک رفت

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ♣TaHa Eb♣ نمایش پست ها
      اگه پایه ضعیف داری گاج طوسی.اگه پایه قوی داری نشر الگو

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      الگو کتاب های آموزش یا تستش خوبه؟

7. Top | #7
      arj
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      'به نظر من' اصلا بدرد نمیخورن.... وقتتو تلف نکن.... الگو - خیلی سبز -فار هم مولف های با سابقه ای داره!
      آن كه دانست ، زبان بست وآن كه مي‌گفت،ندانست ...!

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ♣TaHa Eb♣ نمایش پست ها

تا قبل از تابستون سوم ب پیش واسه همه درسا کتاب جدای همون پایه بخرید و تو طول سال تحصیلی کامل کارش کنید.
      دوم :نشر الگو(آموزش)**سوم نشر الگو(آموزش-به نظر من الگو از خیلی سبز کاربردی تر و کامل تره)
      @@@تستای خوب و نکته دار رو موقع مطالعه مارک دار کن.

از تابستون سوم به پیش و در طول سال تجصیلی چهارم فیزیک پایه گاج + پیش گاج .تستای مارکدار قبلی رو هم کار کن
      مشاوره و برنامه ريزي كنكور
      راهنماي انتخاب رشته كنكور سراسري

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      برای تست های یادگیری و متوسط : گاج
      تست های یادگیری و سخت : نشر الگو
      تست های فقط سخت : خیلی سبز

به نظر من گاج کاملا در جهت کنکور هست ولی نشر الگو و خیلی سبز خیر.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن