خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 40 از 40
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز اگه مدرستون بار علمی داره شرکت و گر نه سعی کن شرکت کنی جدا از این حرفا از حاشیه کاملا دوری کن مدرسه هم بری درس خونی میتونی ین رتبه خوب بیاری خیلیام اینطوری بودن داداش جان من جان مادرت بشیندرستو بخون اصلا دنبال حاشیه نباش بشین یه گوشهدرس بخون مدرسم برو

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عاقا نمی تونم واقعا من رفت و برگشت 3 ساعت تو راه مدرسم بعدم که میام اینقد خستم ولی وقت خوابیدن هم ندارم 3.5 میام خونه. بعدشم حال درس خوندن ندارم.
      کلا هم یه طوری هستم که شبا اصا نمی تونم بخونم...
      شما جا من بودید چی کار می کردید؟
      آقا شروین منظورتونو درست نفهمیدم داداش!؟

ضریب مستمر و پایانی یک و دو چنده اگه صفر بده با چند قبولم؟

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      من پیش دانشگاهی دینی کلاس نرفتم و 11 شدم ولی کنکور 80 زدم

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بچه ها بنظر شما کسی که واقعا انگیزه داره و هرصبح هم زود بلند شه و درس بخونه غیر حضوری براش بهتر نیست؟؟
      من شیمی و ریاضی کلاس کنکور میرم که اگه مدرسه نرم فیزیک هم کلاس میرم برای زیست هم فقط سیدی زیست پیش کرامت رو میبینم!! من خودم رو میشناسم خیلی وقتی میرم مدرسه خسته میشم و تا ساعت 6 خوابم( تا سه مدرسم)بعدش هم کسلم درس خوندنم مفید نیست این رو توی سال های پایه تجربه کردم ( البته درسم خوبه ضعیف نیستم)

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      اصلا تا جایی ممکنه سال اخرو غ حضوری برندار بضررته !
      ولی اگه میبینی مدرست خوب نیست و خودت بخونی اینکارو بکن . خب اگه با کتاب ای درسی و اموزشی درساتو خوب میفهمی همونا رو بخون اگه دیدی واقعن یاد نمگیری کلاس برو .موفق باشی

6. Top | #36
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      میتونم بگم مهم ترین اشتباه زندگیم غ حضوری گرفتن پیش بود

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بعد از عید رفتن به مدرسه مثل سم هست ولی قبل از عید رفتن به مدرسه مفیده واسه رفع اشکال و قرار گرفتن تو جو درس و...
      ﺧﻂﺮﻧﺎﻙﺗﺮﻳﻦ ﻧﻮﻉ ﺑﺸﺮ, اﻧﺴﺎﻧﻲﺳﺖ ﻛﻪ اﻋﺘﻘﺎﺩﺵ ﺯﻳﺎﺩ و ﻓﻬﻤﺶ ﻛﻢ اﺳﺖ!

آنتوان چخوف

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هزینه غیرحضوری خوندن چقدره؟به طور میانگین

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.. نمایش پست ها
      هزینه غیرحضوری خوندن چقدره؟به طور میانگین
      اپ

10. Top | #40
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      up

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فقط، فوری، فیزیک، قبول، قصد، ممنون، من، موفق، میکنم، میگیره، میتونه، میخوام، میشه، مباحث، مدرسه، مشکل، مشاوره، معلم، چقدر، نمی، نمیشه، نمره، نمرات، چند، چهارم، نوبت، چی، نیس، چگونه، نام، نباشه، نتونستم، نخوندم، ندارم، نداشته، چطوری، نظام، هفته، همه، های، هارو، هست، ولی، واسه، ینی، یه، یکم، یا، یعنی، کلا، کلاس، کمک، کنم، کنید، کنکور، که، کار، کتاب، کتب، کردن، کرد؟، گل، پیام، پیش، پروسه، آموزشی، البته، امتحان، امتحانای، امتحانات، انتظار، انجمن، اول، اون، اونجا، این، اینکه، اگه، احساس، ادغام، از، اسمشو، اطلاعات، بچه، به، بیاین، بیارم، بگیره، باید، بار، باشم، باشه، باشه؟، بخونم، بدون، بدتر، بدرد، برم، برا، برای، بشم، بشم؟، بصورت، تونن، توجه، تابستونم، تاثیر، تر، تشکر، تصمیم، ثبت، جای، جایی، حاضر، حتما، حتی، حرفا، خوندم، خوام، خواندن، خواهشا، خوب، خودخوانی، خیلی، خاصی، خصوص، خط، دوم، دونم، دوستان، دانشگاه، دادن، دارم، داشتم، دبیرستان، در، رفتم، رفتن، رو، روز، ریاضی، ریختم، رتبه، رشته، زیادی، سیستم، سال، سطح، شما، شانس، شده، غیر حضوری، غیرحضوری

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن