خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 40
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم دکتر نمایش پست ها
      مستمر که اصلا وجود داره.تو قسمت توضیحات کارنامت مینویسه جلوی همه درس ها غیر حضوری.
      اونا رو خیلی خوندم.من زمین شناسی نخوندم تقلب کردم.مصحح هم همینجوری فکر کنم نمره داد شدم 11/5.
      راستی غیر حضوری خوندن مشکلاتی هم داره واسه امتحانات.اونم اینه که شما حداقل باید 4 تا درس رو انتخاب کنید به دل خواه.نوبت اول بعدش اون 4 تا درس را باید تو همون دی کل کتاب رو امتحان بدید .اینجوری نیست که نصف کتاب باشه.شما میتونید کل درس ها رو ترم اول بردارید.همشو امتحان بدید .اگه قبول شدید که دیگه مدرکتونو میگیرید.اگه هر درسی رو قبول نشدید خرداد.اون 4 تا درس هم 2 تا عمومی 2 تا اختصاصی.افتاد؟؟؟؟؟؟
      جوری که شما می گین پس دی ماه که نهایی نداریم چجوری باید مدرک رو بگیریم ؟
      اگه یه روز تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده ، تا فقط خودت باشی و خودش !

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vseo نمایش پست ها
      جوری که شما می گین پس دی ماه که نهایی نداریم چجوری باید مدرک رو بگیریم ؟
      شما اگه فیزیک و زیست و ادبیات و دینی رو دی بردارید بازم نهایی دارید.یادت باشه تو غیر حضوری هستی مدرسه که نمیری بگی امتحان نهایی نداریم.اونا چه تو بخوای چه نخوای سوالات نهایی رو طرح میکنن.خیلی ها هستن که شهریور تجدید میشن دوباره اونوقت میان دی امتحان میدن.فهمیدی چی شد؟؟؟؟؟؟بزرگسالان میتونن تو دی نهایی امتحان بدن.

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم دکتر نمایش پست ها
      شما اگه فیزیک و زیست و ادبیات و دینی رو دی بردارید بازم نهایی دارید.یادت باشه تو غیر حضوری هستی مدرسه که نمیری بگی امتحان نهایی نداریم.اونا چه تو بخوای چه نخوای سوالات نهایی رو طرح میکنن.خیلی ها هستن که شهریور تجدید میشن دوباره اونوقت میان دی امتحان میدن.فهمیدی چی شد؟؟؟؟؟؟بزرگسالان میتونن تو دی نهایی امتحان بدن.
      نه منظورم این بود که دی ماه امتحان نهایی نداریم که ... خرداد نهایی داریم . شما گفتین اگه دی همه امتحان هارو پاس کنه مدرک می دن ؟ چجوریه ؟

در ضمن شما وقتی می خواستین غیر حضوری بخونید ؛ میشد یه کار دیگه بکنید یعنی بیاین همون مدرسه خودتون اسمتون رو بنویسین و مدرسه هم بیاد شما رو مثل بقیه دانش اموزا حساب کنه ( یه جورایی باهاتون پارتی کنه ! ) و روال امتحان دادن عین بقیه بچه ها باشه فقط منتها مدرسه نرین که در این صورت مستمر حساب نشه ؟؟
      اگه یه روز تنها شدی بدون خدا همه رو بیرون کرده ، تا فقط خودت باشی و خودش !

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vseo نمایش پست ها
      نه منظورم این بود که دی ماه امتحان نهایی نداریم که ... خرداد نهایی داریم . شما گفتین اگه دی همه امتحان هارو پاس کنه مدرک می دن ؟ چجوریه ؟

در ضمن شما وقتی می خواستین غیر حضوری بخونید ؛ میشد یه کار دیگه بکنید یعنی بیاین همون مدرسه خودتون اسمتون رو بنویسین و مدرسه هم بیاد شما رو مثل بقیه دانش اموزا حساب کنه ( یه جورایی باهاتون پارتی کنه ! ) و روال امتحان دادن عین بقیه بچه ها باشه فقط منتها مدرسه نرین که در این صورت مستمر حساب نشه ؟؟
      وقتی غیر حضوری بخونی میشه دی نهایی بدی .فهمیدی؟؟؟؟؟؟

5. Top | #20
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vixi نمایش پست ها
      سلام دوستان.
      من قصد دارم سال چهارم دبیرستان رو بصورت غیرحضوری بخونم ، البته در این خصوص اطلاعات زیادی ندارم که چگونه صورت میگیره ؟! یعنی اینکه باید به دبیرستان مراجعه کنم و ثبت نام صورت بگیره و من فقط برای امتحانات در اونجا حاضر بشم و یا اینکه نیازمنده پروسه ی خاصی هست ؟!
      و البته با توجه اینکه رشته ام ریاضی هست اینکار چقدر میتونه در سطح درسیم و نمرات تاثیر گذار باشه؟ چونکه من کلا با سیستم آموزشی مدرسه مشکل دارم و احساس میکنم بصورت غیر حضوری موفق تر باشم !!؟! و اینکه نیاز هست که کلاس برم حتما و برای چه دروسی و نمیشه فقط به کتب درسی و کتاب های کمک آموزشی اکتفا کرد؟
      با تشکر.
      شما هیچ مشاوری نیاز نداری!
      به هیچ عنوان غیر حضوری نخوان!
      من 5 تا از دوستم خواندن،الان دقیقا جزو باقالی ها هستن .
      صد درصد با همین 5 نفری که من دیدم،شما نباید غیر حضوری بخوانی!
      هیچ کس نباید بخوانه!

6. Top | #21
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوستان من رفتم آموزش پرورش گفتن که تا از سرباز
      ی معاف نباشی نمیتونی غیر حضوری بخونی... دوستان تجربه ای در این زمینه ندارن؟ نمیشه هیچجوره پیچوندش؟!

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      بنظرم تنها راهش اینه که پارتی بازی کنی.یعنی اینکه بابات با رییس اموزش پرورش هماهنگ کنه.

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به نظر من ابتدا شما تکلیف خودت رو مشخص کن که واسه چی نمیخوای بری.
      تنها دلیل مدرسه نرفتن خوب نبودن معلم ها باید باشه که بیشتر واسه بچه های منطقه 3 این اتفاق میفته
      شما باید سر کلاس حضور داشته باشید و نمیتونید سر کلاس نیایید و امتحان ندی دمگر در صورتی که پارتی بازی کنی!!!
      واسه نمرات و یادگیری دروس هم نمیشه نظر داد بستگی داره شما چطور دانش آموزی باشید
      یا علی

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vixi نمایش پست ها
      سلام دوستان.
      من قصد دارم سال چهارم دبیرستان رو بصورت غیرحضوری بخونم ، البته در این خصوص اطلاعات زیادی ندارم که چگونه صورت میگیره ؟! یعنی اینکه باید به دبیرستان مراجعه کنم و ثبت نام صورت بگیره و من فقط برای امتحانات در اونجا حاضر بشم و یا اینکه نیازمنده پروسه ی خاصی هست ؟!
      و البته با توجه اینکه رشته ام ریاضی هست اینکار چقدر میتونه در سطح درسیم و نمرات تاثیر گذار باشه؟ چونکه من کلا با سیستم آموزشی مدرسه مشکل دارم و احساس میکنم بصورت غیر حضوری موفق تر باشم !!؟! و اینکه نیاز هست که کلاس برم حتما و برای چه دروسی و نمیشه فقط به کتب درسی و کتاب های کمک آموزشی اکتفا کرد؟
      با تشکر.
      من پیشو غیرحضوری خوندم ولی رتبم چن برابر اونی شد که فکرشو میکردم اصن کار درستی نیس این کارو نکن به هیچ وجه
      چقدر دوست داشتنی هستند...
      آدم هایی که شبیه حرف هایشان هستند...

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اشتباه نکن من غیر حضوری خوندم ضرر کردم

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      اگه خیلی اذیت میشی حداقل تا عید برو بعد عید دیگه نرو.

12. Top | #27
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      با این اوصاف و این قوانین مسخرشون غیر حضوری خوندن منتفی شد...
      بيشتر قصدم كنكور بود كه وقت بيشتري داشته باشم چون واقعا بنظرم مدرسه ساعات مفیدش بقدری نیست که یکسال خودمو درگیرش کنم از طرفی هم مسیر طولانی و سختی های خاص خودشو داره....
      مدرسه های اینجا هم خیلی گیرن الان دارم دنبال یه جای بهتر میگردم... چونکه سر همین مسئله غیبت خیلی حساس بودن و گیر میدادن حتی روی چهارمیا! و منم قصد دارم حداقل دیگه بعد عيد رو بپیچونم....

پ.ن: ممنون از همه دوستانی که راهنمایی کردن
      ویرایش توسط vixi : 23 تیر 1393 در ساعت 11:16

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      حالا بازم با یه مشاور صحبت کن

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

مشاوره فوری!(خواهشا بیاین)

سلام علیک به همه ی بچه های گل انجمن.
      ببخشید دوستان من امسالو تصمیم داشتم خودخوانی کنم غیرحضوری جای بدرد بخوری نتونستم برم ینی اصا نمی دونم هست یا نه!
      الان مدرسه نوشتم مدرسمونم خیلی خر تو خره ولی از شانس من امسال یکم بدتر شده. دوسه روز اول مدرسه هارو رفتم الان هفته ای یه بار می رم مدرسه الان معلمامون پیام دادن که انتظار مستمر نداشته باشه و اسمشو خط می زنمو از این حرفا......
      عاقا من کلا با نظام این مدرسه مشکل دارم این هفته یه روزم که رفتم کلا اون روز اصا نتونستم درس بخونم کلا با مدرسه رفتن مشکل دارم تا الانم بدون مدرسه درس های پیشو حتی جلوتر از معلما خوندم+تستو ... و تابستونم نخوندم الان می خوام رتبه خوب بیارم ولی با مدرسه نمی شه!!!
      الان شدیدن به هم ریختم چی کار کنم به نظرتون؟
      غیر حضوری جایی نیس الان ثبت نام کنم؟
      اگه مستمر نباشه با نمره چند می تونم قبول بشم؟ مستمر و نوبت اول و دوم هرکدوم چه ضرایبی دارن؟
      می تونن اصا اسممو رد نکنن برا امتحانای دی یا خرداد؟
      خواهشا کمک کنید خیلی ممنون...

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      تو کار منو بکن!

تو هر درس دوتا نمره مستمر بگیر! دیگه نرو سر کلاسش! اینطوری معلم نمیتونه کاری بکنه!

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فقط، فوری، فیزیک، قبول، قصد، ممنون، من، موفق، میکنم، میگیره، میتونه، میخوام، میشه، مباحث، مدرسه، مشکل، مشاوره، معلم، چقدر، نمی، نمیشه، نمره، نمرات، چند، چهارم، نوبت، چی، نیس، چگونه، نام، نباشه، نتونستم، نخوندم، ندارم، نداشته، چطوری، نظام، هفته، همه، های، هارو، هست، ولی، واسه، ینی، یه، یکم، یا، یعنی، کلا، کلاس، کمک، کنم، کنید، کنکور، که، کار، کتاب، کتب، کردن، کرد؟، گل، پیام، پیش، پروسه، آموزشی، البته، امتحان، امتحانای، امتحانات، انتظار، انجمن، اول، اون، اونجا، این، اینکه، اگه، احساس، ادغام، از، اسمشو، اطلاعات، بچه، به، بیاین، بیارم، بگیره، باید، بار، باشم، باشه، باشه؟، بخونم، بدون، بدتر، بدرد، برم، برا، برای، بشم، بشم؟، بصورت، تونن، توجه، تابستونم، تاثیر، تر، تشکر، تصمیم، ثبت، جای، جایی، حاضر، حتما، حتی، حرفا، خوندم، خوام، خواندن، خواهشا، خوب، خودخوانی، خیلی، خاصی، خصوص، خط، دوم، دونم، دوستان، دانشگاه، دادن، دارم، داشتم، دبیرستان، در، رفتم، رفتن، رو، روز، ریاضی، ریختم، رتبه، رشته، زیادی، سیستم، سال، سطح، شما، شانس، شده، غیر حضوری، غیرحضوری

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن