خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

انتخاب منبع ریاضی تجربی برای درصد نود

سلام
      من سال دوم به سوم تجربی ام
      میخوام ریاضی بالای 90 بزنم چی کار کنم.
      لطفا دقیقا بگین چه منابعی استفاده کنیم؟جامع یا تک سال
      تو تاپیک های قبلی بحث شد امّا معمولا عموم بود.
      لطفا بگین برای درصد 90 تا صد چی کار کنم.

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      برای درصد 90 باید روبه قبله بشینی دعا کنی و بعد پاشی دوباره وضو بگیری و بعد دو تاپشتک بزنی و ده تا پروانه بزنی ...اونوخت 20 ثانیه کله تو زیر اب کن اونوقت درصدت 90 میشه....

داداش سوال بود تو هم پرسید...
      باید خوند.. و خوند وتلاش وتلاش کرد.. تموم شد رفت

3. Top | #3
      sbr
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه منبع نمیتونه کاری کنه که شما درصد 90 بیاری
      نه فرمول های قدرتمند!!؟؟؟!؟! و نه کتاب ؟؟!!!؟(البته منظورم این نیست که مهم نیستن هااا اتفاقا خیلی هم مهم هستند)
      بله اینها فقط راه کار رو نشونت میدن
      ریاضی درسیه که تقریبا همه میگن فقط و فقط و فقط و فقط با تمرین میتونی به درصد بالایی برسی
      در کل منظورم اینه که اگه شما بهترین منبع رو هم انتخاب کنید بازم این تمرین و ممارست شماست که باعث میشه درصد بالا بیارید
      ضمنا ریاضی درسیه که دیربازده هست یعنی ممکنه تا یه مدت ضعیف باشید که البته این طبیعیه
      حل سوالات ریاضی دایره‌ی معلومات بالایی میخواد مثلا توی سوالات حد ممکنه طراح از جزصحیح یا مثلاثات و قضیه‌هاش یا کسرهای سخت یا رادیکال یا... استفاده کنه چون یه مدت طول میکشه که شما همه‌ی این توانایی ها رو که خیلی هم راحت هستند رو بدست بیاری واسه همینه که میگم دیر بازده هست
      بازم میگم تمری تمرین تمرین
      موفق باشید
      ************** اللهم عجل لولیک الفرج**************
      ویرایش توسط sbr : 20 تیر 1393 در ساعت 01:47

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sbr نمایش پست ها
      یه منبع نمیتونه کاری کنه که شما درصد 90 بیاری
      نه فرمول های قدرتمند!!؟؟؟!؟! و نه کتاب ؟؟!!!؟(البته منظورم این نیست که مهم نیستن هااا اتفاقا خیلی هم مهم هستند)
      بله اینها فقط راه کار رو نشونت میدن
      ریاضی درسیه که تقریبا همه میگن فقط و فقط و فقط و فقط با تمرین میتونی به درصد بالایی برسی
      در کل منظورم اینه که اگه شما بهترین منبه رو هم انتخاب کنید بازم این تمرین و ممارست شماست که باعث میشه درصد بالا بیارید
      ضمنا ریاضی درسیه که دیربازده هست یعنی ممکنه تا یه مدت ضعیف باشید که البته این طبیعیه
      حل سوالات ریاضی دایره‌ی معلومات بالایی میخواد مثلا توی سوالات حد ممکنه طراح از جزصحیح یا مثلاثات و قضیه‌هاش یا کسرهای سخت یا رادیکال یا... استفاده کنه چون یه مدت طول میکشه که شما همه‌ی این توانایی ها رو که خیلی هم راحت هستند رو بدست بیاری واسه همینه که میگم دیر بازده هست
      بازم میگم تمری تمرین تمرین
      موفق باشید
      خب الان میخوام بخونم از رو چی بخونم؟
      پس با این حرف شما برم دو سه تا کتاب خوب و مطرحو بخرم همه شو حل کنم؟

5. Top | #5
      sbr
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط the great aziz نمایش پست ها
      خب الان میخوام بخونم از رو چی بخونم؟
      پس با این حرف شما برم دو سه تا کتاب خوب و مطرحو بخرم همه شو حل کنم؟
      نه نیاز نیست از الان خیلی سخت شروع کنی
      اما اگه هدف داری باید شروع کنی
      سه تا کتاب خیلی زیاده
      همون یکی اما کتاب خوب باشه بسه
      راستی یه نکته که یادم رفت بگم اینه که از تمرین کردن ریاضی نباید دلزده بشی
      یعنی ممکنه به مباحث سخت برسی حتی ممکنه نتونی بیشتر سوالات رو جواب بدی اینجا نباید دلسرد و ناامید بشی
      با بقیه هم بیشتر مشورت کن

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ریاضیات جامع تجربی مهروماه کتاب خوبیه درسنامه های خوبی داره

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام
      مبتکران دو جلدی از همه بهتره ، مطمئن باش. فقط یه منبع بخر اگه این حرفم رو قبول نداری چند منبع بخر بعد عواقب این کارت رو حتما ببین.
      موفق باشی

8. Top | #8
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منبع نمی تونه درصد شمارو جا به جا کنه خودتون باید خودتونو تکون بدید
      برای درصد های خیلی بالا و سطح بالا ، جامع خیلی سبز خوبه
      مهر و ماه جامع هم خوبه اما سطح خیلی سبز بالاتره

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      ریاضیه تجربی %90 ؟ بابا رویا پردازی هم حد داره , کارنامه 10 نفر اول تجربی در کنکور 92 رو نگاه کن ببین چند تاشون تونستن ریاضی رو بالای 90 بزنن ...

از قدیم هم گفتن سنگ بزرگ نشونه نزدنه ...

ریاضی رو بتونی 60 یا 70 هم بزنی کولاک کردی ...

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirofff نمایش پست ها
      ریاضیه تجربی %90 ؟ بابا رویا پردازی هم حد داره , کارنامه 10 نفر اول تجربی در کنکور 92 رو نگاه کن ببین چند تاشون تونستن ریاضی رو بالای 90 بزنن ...

از قدیم هم گفتن سنگ بزرگ نشونه نزدنه ...

ریاضی رو بتونی 60 یا 70 هم بزنی کولاک کردی ...
      آخه مشکل اینجاس که من میخوام جزو 10-12نفر اول شم و با توجه به این که فیزیکم رو 70 هست و اگه فرضا خیلی هم نتونم ارتقاش بدم ،ریاضیم رو باید خیلی خوب بزنم.
      اصولا میگن اگه به نود فکرکنم 60 میزنم حالا اگه به 60-70 فکر کنم چند میزنم؟؟؟!!!!

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      آخه مشکل اینجاس که من میخوام جزو 10-12نفر اول شم و با توجه به این که فیزیکم رو 70 هست و اگه فرضا خیلی هم نتونم ارتقاش بدم ،ریاضیم رو باید خیلی خوب بزنم.
      اصولا میگن اگه به نود فکرکنم 60 میزنم حالا اگه به 60-70 فکر کنم چند میزنم؟؟؟!!!!

آفرین.... آرزوهای بزرگی داری ....مراقب باش با ندونم کارییات خرابشون نکنی!

اون قسمت حرفتو قبول دارم.برای زدن به هدف باید بالاترشو نشونه گرفت.ولی تجربه بهم اثبات کرد صرف خوندن چنتا کتاب نمیشه بالای 80 زد! خیلی چیزای درسی و غ درسی تاثیر گذاره.و شرایط روحی و روانیت سر جلسه هم تاثیره زیادی داره.واسه همین ممکنه دو نفر با سطح علمی یکسان یکی 50 بزنه یکی 80!

یک کتابو کامل بخون .نیاز ب خوندن چن منبع نیست.البته عاقلانه هم نیست واسه ریاضی چنتا کتابو بخونی.درسای مهم تری مثه زیست و شیمی هم داری!!چون هدفت بزرگه خیلی سبز میتونه بهترین گزینه واست باشه.

البته اگه تمومش کردی(که یکم سخته!!) میتونی برای تست بیشتر از میکرو تست گاج استفاده کنی.تستای خوب و مشابه کنکور داره.ولی مشکلش اینه درسنامه آنچنانی نداره.

درضمن برخلاف نظر بچه ها ریاضی از فیزیک آسون تره.چون مباحثش کمتره!و محدود تر. و علت توفیق زیادتر بچه ها تو این درس وقت بیشتریه که واسه فیزیک میذارن.همینطور نبود یه منبع خوب (مثه شیمی و فیزیک) واسه ریاضیه.
      مشاوره و برنامه ريزي كنكور
      راهنماي انتخاب رشته كنكور سراسري
      ویرایش توسط mohammad^s : 20 تیر 1393 در ساعت 16:31

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اقا این کتاب گوریل الگو رو هم ببین! تازه چاپ شده ولی کتاب خیلی خوبیه!

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

دکتر مطمئنی میشی جز ده نفر . من خودم رشته ریاضیم و فیزیک 75 میزنم بعد میگم میشه سه رقمی بیارم اون هم منطقه سه !!

14. Top | #14
      sbr
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sohil-20 نمایش پست ها
      دکتر مطمئنی میشی جز ده نفر . من خودم رشته ریاضیم و فیزیک 75 میزنم بعد میگم میشه سه رقمی بیارم اون هم منطقه سه !!
      شما چرا اینقدر موج منفی میدی؟؟
      اولا راجع به خودتون اگه فیزیک رو 75 بزنی بستگی به بقیه درصد هات داره
      دوست من پارسال با میانگین اختصاصی 30 درصد و عمومی 50 درصد رتبه 1023 منطقه سه رو آورد
      دوما چرا the great aziz
      رو دلسرد میکنی
      بزار تلاشش رو بکنه یه جور راهنماییش کن که روحیه بگیره نه این که نا امید بشه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن