خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 57 از 57
    1. Top | #46
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bano.m نمایش پست ها

خیلی ممنون که وقت گذاشتین
      جزوم فرمول+ چند نمونه مثال وتست برا همون نکته هست+ دبیر توی کلاس تدریس میکنه ..اما متاسفانه چون خودم اونوقتا نمی خونم وانباشته شدن ...مثل جزوه تدریس نشده میمونه بعضی قسمتاش...
      کتاب در کل خیلی سبز و خوشخوان دارم..که خیلی سبز جدیده...انتخاب کتاب که همون خیلی سبز مدنظرمه..اما طرز خوندنشو دقیقا نمی دونم...یکی از دوستام کلا نشسته خلاصه کرده لازمه؟
      ینی دقیقا چکار کرده؟ اکثر مولفه های درس در واقعه یکی هستن. کی باورش میکنه کل میکانیک F=ma باشه و چند تا تعریف؟ کتابهای تست شورشو در اوردن، 1000 تا فرمول و نکته گفتن. بجای اینهمه نکته باید درس قوی ارایه کنن و پاسخنامه ای ک ساختار داره. وقتی ب درس مسلط شدی میفهمی که اکثر روابط با هم در ارتباطن. گاهی ارتباط رو خیلی ساده میبینی. اون وقته که بجای اینکه دو فرمول حفظ کنی یاد میگری چطوری از فرمول اول ب دومی برسی و دومی رو حفظ نکنی. این میشه خلاصه شدن درس. درس رو خلاصه نکن... بزار خودش خلاصه بشه بعد از اینکه کامل خوندیش میتونی ی یادداشت هم برداری.
      دوستت حتما مسلط بوده که خلاصه ای نوشته... الان دیگه باید بدونی که خلاصه کردن بعد از مسلط شدنه. تازه خلاصه هر شخص خلاصه مخصوص خودشه. خلاصه ای ک من مینویسم متفاوت از خلاصه ایه ک تو مینویسی.
      There is No Need for God as a Hypothesis

Pierre-Simon, marquis de Laplace
      ویرایش توسط Phenotype_2 : 05 اسفند 1394 در ساعت 14:38

2. Top | #47
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      این فرمولا که میگید اثباتشم هست تو همون کتاب تیت وقتی با اثبات خوندی میفهمی از کجا اومده

3. Top | #48
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      البته هرکی فرق داره دادشم منم اینطوره میگه کله دینامیک با قانون دوم حله.بله حله ولی خیلی طول میبره ولی بارمول میشه به جواب رسید

4. Top | #49
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lili96666 نمایش پست ها
      البته هرکی فرق داره دادشم منم اینطوره میگه کله دینامیک با قانون دوم حله.بله حله ولی خیلی طول میبره ولی بارمول میشه به جواب رسید
      متاسفانه واسه من جواب اصلا اهمیت نداره... راه مهمه ن صرفا جواب.
      فرمولها رو شما فردا یادت میره. اونوقه که هر کی پس فردا ازت پرسیدش میگی: "این ی فرمول داشت که یادم ررفته" منها 90 سال دیگه ام بیای اینو ازم پرسی من میتونم حلش کن چون روش حلم رو بر پایه فرمولهای هرز بنا نکردم.
      خب کیه ک از سادگی بدش بیاد؟ شاید شاید شاید اگه فرمولها مفید بودن منم فرمول حفظ میکردم.
      کسی ک توانایی استدلال کردن نداره چاره ای جز فرمول حفظ کردن نمیمونه واسش. بر عکس کسی ک استدلال کردن رو یاد گرفته نیازی ب فرمولهای بیخودی نداره.
      با اینکه گفتی زمان میبره هم موافق نیستم. تا تو بخای و اگه شانس داشته باشی و فرمولش یاد بیاد مسله رو ب جواب برسونی، منم جواب مسله رو با ی راه حل زیبا ب پایان بروم(اگه روشم ازت سریعتر نباشه البته)
      There is No Need for God as a Hypothesis

Pierre-Simon, marquis de Laplace

5. Top | #50
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bano.m نمایش پست ها

خیلی ممنون که وقت گذاشتین
      جزوم فرمول+ چند نمونه مثال وتست برا همون نکته هست+ دبیر توی کلاس تدریس میکنه ..اما متاسفانه چون خودم اونوقتا نمی خونم وانباشته شدن ...مثل جزوه تدریس نشده میمونه بعضی قسمتاش...
      کتاب در کل خیلی سبز و خوشخوان دارم..که خیلی سبز جدیده...انتخاب کتاب که همون خیلی سبز مدنظرمه..اما طرز خوندنشو دقیقا نمی دونم...یکی از دوستام کلا نشسته خلاصه کرده لازمه؟
      من خیلی سبز میخونم.درسنامه اش خوبه.مطلب رو منتقل میکنه.کاربردیه و پیش نیاز ها و تله های تستی رو هم میگه.
      منتها بعضی نکته هایی داره خودش میگه برای سرعت بیشتر معمولا اونا برام سختن و گاهی ازشون رد میشم.

مباحث هم مثل شما بعضی هاش یه کم مونده .

مرور مطالب قبلی هم مهمه.گاهی ورق میزنم.

تست: پس از درسنامه کتاب درسی ها و از 90 به بعد رو میزنم به علاوه یه نگاه از بالا به تالیفی ها هم میندازم، چند تایی انتخاب میکنم.

6. Top | #51
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      واسه کنکور جواب مهمه. من اثبات اون فرمولو می خونم چند بار حل میکنم. اصلا نمیشه بدون درک ف قط با حفظ فرمول .قبول دارم استدلال قوی ندارم اگه تیپ ی مسله ای جدید باشه شاید50%درصد احتمال حلش برام باشه .ولی کسایی نثه دادشم شمااینطور نیستن به قول شما استدلال تون خوبه

7. Top | #52
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برا من که پایه ی ریاضیم ضعیفه چی پیشنهاد میکنین؟
      کتاب جامع بخرم یا برای هر سال جدا؟؟؟
      زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست
      هر کسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود
      صحنه پیوسته به جاست
      خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد

8. Top | #53
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تخته سیاه خوبه البته چون زیاده تلاس ززیاد هم میخواد
      DON'T LEARN TO HACK-------------HACK TO LEARN

9. Top | #54
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      پیشنهاد من به کنکوری های ریاضی کرج
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست dif-front.jpg   bracet-3.5.jpg   %D8%AD%D9%85%D9%84%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D8%AF%DB%8C%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%DB%8C%D9%84-1.jpg  

10. Top | #55
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کتاب تست برای ریاضی (پایه حسابان و دیفراسنیل) برای تالیفی که درس نامه و پاسخ نامش خوب باشه چی هست

+

ترتیب خوندن چجوری باشه تو عنوان ها

11. Top | #56
      roc
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کتاب سه بعدی نشر الگو (کتاب دیفرانسیل + کتاب ریاضیات پاییه) ( کتاب تست داره و هم کتاب تشریحی ) من ازش راضیم

12. Top | #57
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

ابتدا دنباله یا محاسبه حد؟

دوستان به نظر شما اگر ابتدا مبحث محاسبه حد رو بخونم و بعد فصل اول یعنی دنباله رو بخونم مشکلی پیش میاد؟

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن