خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 11 نخستنخست ... 456 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 159
    1. Top | #61
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اول اینکه ممنون از اطلاع رسانیت...ولی سال قبل همین اردبیل با 13500, رشته داروسازی, آقای ...افسرو قبول کردن, ازون پایینترشم بود...
      یکی هست تو تبریز به اسم کامران صداقت .. میتونه 5 روز قبل رتبه ـت رو بهت بگه .. جلوی خود من زنگ زد به توکلی ! خیلی شیک هم داشتن حرف میزدن !! تا دیروز همه میگفتن باابا این خیلی نفوذ داره باور نمیکردم ولی اون روز مطمئن شدم ..

خود توکلی گفت تا 12500 منطقه دعوت کردیم واسه مصاحبه ..

اون روز هم پرسیدم اخرین نفر قبولی دانشگاه ارس تبریز گفت تو منطقه 1 5500 ، تو منطقه 2 9000 ، تو منطقه 3 هم تعداد خیلی کمی رو برداشتن چون هزیه پرداخت رو نمیتونن انجام بدن 15000 هزار بوده ..

حالا تو دانشگاه اردبیل میتونه بیشتر از تبریز هم بشه . اهواز ، چابهار ، زنجان هم هم قبولیشون راحت تره

13500 مطمئن باش که منطقه دو یا سه بوده .. دلیلش هم اینه که چون رتبه 3000 تو منطقه 1 رتبه کشوریش میشه 9000 ولی تو منطقه تو همین رتبه کشوریش میشه 6500 ! واسه همین جلوتر هستن .

الان یکم شرایطش فرق کرده عزیزم...این کارو کردن که دیگه رشوه و پارتی بازیو حذف کنن, به خاطر همین اینایی که شما گفتی به جز شهریه و فیش حقوقی و چک تضمینی بقیش به احتمال زیاد دچار تغییر شه...
      خوب شما یه چیزی میدونی یه چیزی نمیدونی .. اونایی که دانشگاه بین الملل رو میزنن فکر میکنن که میتونن قسطی هم پولش رو پرداخت کنن یا شرایط خیلی راحتی رو پیش رو دارن ولی اینطوری نیست .. همون روز بهت میگن برو تا چند روز دیگه 25 میلیون بریز تو حساب ! حالا پول سوییت به کنار ! .. خب خیلی ها ندارن همچین پولی رو .. واسه همین کار میکشه به تکمیل ظرفیت .. تو تکمیل ظرفیت هم که پارتی و اینا رو میتونی خیلی راحت ببینی ..

امسال هم به نفع اونایی میشه که رتبشون بالاست .. چون خیلی ها میترسن که بین الملل رو بزنن و قبول بشن .. اگه نرن که محروم میشن ! یا باید برن ازاد یا اینکه برن سربازی !

پس نمیزنه و میشینه واسه سال بعد !!

از هر 10 نفر 3 نفر میتونن هزینه رو بپردازن .. حساب کن ببین تا 12 هزار هم میتونه بره دانشگاه بین الملل ..

2. Top | #62
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

خدا از دهنت بشنوه فرشاد جان...

3. Top | #63
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان من الان دفترچه انتخاب رشته رو خوندم کد رشته ای برای بین الملل نرده بود که ؟
      اگه میشه راهنمایی کنین طریقه ی انتخاب رشتهای بین الملل رو
      بعد اینکه کجا میتونم دقیقا از شرایط ثبت نامش با خبر بشم ؟ الان یکی میگه سالی 25 میلیون یکی میگه 15 میلیون یکی میگه معدل مهمه و ... سایتی چیزی نداره ؟

4. Top | #64
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بعد از رشته های روزانه رشته های پردیس علوم پزشکی زده همون بین الملل اسمش تغییر کرده
      الان فقط رتبه کنکور و پول مهمه سالی حداقل 20میلیون حساب کن سال های اخر تحصیل این مبلغ به40میلیون هم افزایش پیدا می کنه

5. Top | #65
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sami نمایش پست ها
      دوستان من الان دفترچه انتخاب رشته رو خوندم کد رشته ای برای بین الملل نرده بود که ؟
      اگه میشه راهنمایی کنین طریقه ی انتخاب رشتهای بین الملل رو
      بعد اینکه کجا میتونم دقیقا از شرایط ثبت نامش با خبر بشم ؟ الان یکی میگه سالی 25 میلیون یکی میگه 15 میلیون یکی میگه معدل مهمه و ... سایتی چیزی نداره ؟
      سال قبل بین الملل بود منتها امسال اسمش تغییر کرده به پردیس خودگردان تو دفترچه هم هست ..

سال قبل رسمش اینجوری بود که انتخاب رشته میکردی و فقط باید بین الملل میزدی . مثلا باید انزلی بین 8 تا انتخاب اولت باشه یا تبریز بین 6 تای اول .. ولی امسال فرق کرده بهتر شده یعنی اینکه مهم نیست انتخاب اول و اخر ..

بعد 17 مهر جوابا رو میدادن 7-8 ابان میرفتی واسه مصاحبه و یه تعداد سوال میپرسیدن .. فقط هم بحث پول بود !

امسال عین سراسری انتخاب رشته میکنی اگه بزنی و نری دو سال محروم میشی و باید بری دانشگاه ازاد یا پیام نور یا سربازی ..

سال قبل پزشکی 20 میلیون بود دارو هم 19 دندان هم 21 .. هر سال هم 10 % میارن روش ..

امسال هم تو دفترچه نوشتن 25 درصد افزایش پیدا میکنه یعنی سالی 25 میلیون ..

6. Top | #66
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FaaRshD نمایش پست ها
      سال قبل بین الملل بود منتها امسال اسمش تغییر کرده به پردیس خودگردان تو دفترچه هم هست ..

سال قبل رسمش اینجوری بود که انتخاب رشته میکردی و فقط باید بین الملل میزدی . مثلا باید انزلی بین 8 تا انتخاب اولت باشه یا تبریز بین 6 تای اول .. ولی امسال فرق کرده بهتر شده یعنی اینکه مهم نیست انتخاب اول و اخر ..

بعد 17 مهر جوابا رو میدادن 7-8 ابان میرفتی واسه مصاحبه و یه تعداد سوال میپرسیدن .. فقط هم بحث پول بود !

امسال عین سراسری انتخاب رشته میکنی اگه بزنی و نری دو سال محروم میشی و باید بری دانشگاه ازاد یا پیام نور یا سربازی ..

سال قبل پزشکی 20 میلیون بود دارو هم 19 دندان هم 21 .. هر سال هم 10 % میارن روش ..

امسال هم تو دفترچه نوشتن 25 درصد افزایش پیدا میکنه یعنی سالی 25 میلیون ..
      قبول شیم و ثبتنام نکنیم بازم محرومیت داره؟
      در آن زمان که امیدت برید از همه جا ، ببین کیست امیدت ، بدان که اوست خدا . . .

خدایا شکرت

7. Top | #67
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Roya.Kh نمایش پست ها
      انگار سراسری روزانه مثلا پرستاری قبول شیو ثبت نام نکنی...
      1سال محروم میشی...که برا پسرا 1سال محرومیت برابر کابوسشونه,, یعنی سربازی....

8. Top | #68
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Roya.Kh نمایش پست ها
      قبول بشی و نری دو سال از کنکور محروم میشی .. دخترا میرن ازاد

پسرا علاوه بر ازاد گزینه سربازی رو هم پیش رو دارن .. .

سال قبل خیلی ها میزدن بین الملل وسط راه پشیمون میشدن امسال دیگه این پشیمونی براشون تاوان سختی به دنبال خواهد داشت ..

دیگه هر کس باید بر اساس وسعش این کار رو انتخاب بکنه دیگه .. 25 میلیون در سال + هزینه سوییت و خیلی چیزهای دیگه ..

9. Top | #69
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچها رتبم توی منطقه یک شد 7300 .توی زیر گروه یک شد 7090 . به نظرتون بین الملل دندون یا دارو قبول میشم ؟ از شیراز هستم

10. Top | #70
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      up

11. Top | #71
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بچها رتبم توی منطقه یک شد 7300 .توی زیر گروه یک شد 7090 . به نظرتون بین الملل دندون یا دارو قبول میشم ؟ از شیراز هستم
      خیلی سخت بتونی قبول بشی .. دندون که اصلا ولی دارو و پزشکی چرا شانس داری .. منطقه دو بودی میگفتم 60 درصد ولی منطقه یک هستی !! یکم سخته واقعا . ظرفیت ها هم کم شده واسه همین فکر کنم کار سختی داری ..

ترازت چنده ؟

12. Top | #72
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی سخت بتونی قبول بشی .. دندون که اصلا ولی دارو و پزشکی چرا شانس داری .. منطقه دو بودی میگفتم 60 درصد ولی منطقه یک هستی !! یکم سخته واقعا . ظرفیت ها هم کم شده واسه همین فکر کنم کار سختی داری ..

ترازت چنده ؟
      8081
      داروی زاهدان هم نمیشه ؟
      ای بابا پارسال 4 هزار شدم نرفتم حالا امسال هیچی قبول نمیشم :

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

فیزیوتراپی بین الملل احتمال قبولی هست دیگه به عنوان انتخاب آخر ؟

13. Top | #73
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      8081
      داروی زاهدان هم نمیشه ؟
      ای بابا پارسال 4 هزار شدم نرفتم حالا امسال هیچی قبول نمیشم :

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

فیزیوتراپی بین الملل احتمال قبولی هست دیگه به عنوان انتخاب آخر ؟
      منطقه 1 کار رو خیلی خراب کرده .. امسال ظرفیت ها خیلی کم شده .. همه هم میخوان برن اون تو :yahoo (21): .. نمیشه گفت اصلا ! سال قبل اخرین فرد قبولی 10 هزار بود منطقه 2 امسال هم که ظرفیت ها 700 تا کم شده !! تو بین الملل بعد 600 تا هم تو دولتی کم شده ! تقریبا تا 6000 اینا اونم تو منطقه دو ! شانس قبولی دارن .. منطقه یک ! ریسکی ـه ! اصلا نمیشه گفت ولی فکر کنم تا 5000 بشه قبول شد

حالا شانس بیاری که اونایی که قبل تو هستن نزنن :yahoo (4): رتبه کشوریت هم بگو

فیزیو رو بابل ـو تهران داره + تغذیه و شنوایی سنجی که فقط متخص تهران ـه این 3 تا رشته رو نمیدونم به احتمال 70 قبول شی ..

14. Top | #74
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منطقه 1 کار رو خیلی خراب کرده .. امسال ظرفیت ها خیلی کم شده .. همه هم میخوان برن اون تو :yahoo (21): .. نمیشه گفت اصلا ! سال قبل اخرین فرد قبولی 10 هزار بود منطقه 2 امسال هم که ظرفیت ها 700 تا کم شده !! تو بین الملل بعد 600 تا هم تو دولتی کم شده ! تقریبا تا 6000 اینا اونم تو منطقه دو ! شانس قبولی دارن .. منطقه یک ! ریسکی ـه ! اصلا نمیشه گفت ولی فکر کنم تا 5000 بشه قبول شد

حالا شانس بیاری که اونایی که قبل تو هستن نزنن :yahoo (4): رتبه کشوریت هم بگو

فیزیو رو بابل ـو تهران داره + تغذیه و شنوایی سنجی که فقط متخص تهران ـه این 3 تا رشته رو نمیدونم به احتمال 70 قبول شی ..
      ناامید شدم بدجور ...
      کشوری هم 25هزار
      این بین الملل کیش چرا اسمی ازش توی دفترچه انتخاب رشته نیومده ؟ طریقه ی ثبت نام اونجا چجوری هست ؟ شانس برای کیش بیشتر نیس ؟

15. Top | #75
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ناامید شدم بدجور ...
      کشوری هم 25هزار
      این بین الملل کیش چرا اسمی ازش توی دفترچه انتخاب رشته نیومده ؟ طریقه ی ثبت نام اونجا چجوری هست ؟ شانس برای کیش بیشتر نیس ؟
      شانست پایین ـه ولی یه خوبی که امسال داره اینه که کلا میفهمی که تکلیفت چیه سال قبل تا بهمن علاف بودیم ..

کیش بین المللی ازاد داره سراسری نداره .. اونی که میگی ازاد ـه .. سال قبل هم تکمیل ظرفیت کرد .. فکر کنم تا 4000 منطقه یک برداشت ..

من خودم فکر میکنم بشینی از همین فردا بخونی به نفعت ـه .. چون خیلی سخت ـه قبول شدنت .. تعداد داوطلبین زیاد شده ! ظرفیت ها کم شده .. همون 7 هزار رو بکن سه هزار کافیه ..

صفحه 5 از 11 نخستنخست ... 456 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)