خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Question فیزیک پیش ؟ هرکی میدونه کمک کنه ...

سلام . من امسال میرم پیش تجربی میخواستم بدونم واسه فیزیک پیش خیلی سبز چطوره ؟ همه میگن گاج ولی من چون با فیزیک 3 خیلی سبز خیلی حال کردم میخوام ببینم پیشم خیلی سبز بگیرم ؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز من هر دوتاشو داشتم .. اما ب نظرم گاج بهتر بود..

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوستم خیلی سبز کار کرد.. بعضی سوالاش در سطح کنکور نیس.. اگه به اون سوالا گیر بدی کلی وقتت از دست میره..
      کلا توی فیزیک بیشتر گاج و نشرالگو رو میگن خوبه..تعریف خوبی از خیلی سبز نشنیدم.. به هرحال خودت میدونی..
      واسه پیش 2 هر کتابی باشه جواب میده خودم نشرالگو کار کردم و کتاب درسی رو خوندم.. اما واسه پیش 1 نظری ندارم.. چون نخوندمش :yahoo (4):

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

دوستم خیلی سبز کار کرد.. بعضی سوالاش در سطح کنکور نیس.. اگه به اون سوالا گیر بدی کلی وقتت از دست میره..
      کلا توی فیزیک بیشتر گاج و نشرالگو رو میگن خوبه..تعریف خوبی از خیلی سبز نشنیدم.. به هرحال خودت میدونی..
      واسه پیش 2 هر کتابی باشه جواب میده خودم نشرالگو کار کردم و کتاب درسی رو خوندم.. اما واسه پیش 1 نظری ندارم.. چون نخوندمش :yahoo (4):

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      از نظر تجربه با کتابی که حال میکنی برو جلو..در غیر اینصورت خوندن کتاب خسته کننده میشه برات
      من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خوب گاج خدا وکیلی عالیه ولی اگه با خیلی سبز راحتی با اون کار کن.اگه تمومش کردی دوس داشتی برو گاجو بخون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن