خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

انتخاب رشته تخصصی رشته ها کنکور ( تیپ شخصیت خودت بشناس )

شماره تماس مشاوره تک جلسه ای در اینباره و مشورت با استاد افشار 09358960503
      یا به سایت ایشان مراجعه فرمایید: █مشاور کنکور94 رایگان،دانلود همایش ها،مشاوره اینترنتی، انگیزشی استاد افشار،konkur.inفنون تست زنی،.مشاوره تلفنی کنکور،.کولاک و پرانرژی ،EQ.د

به منظور بهره گیری همه داوطلبان از خدمات مشاوره ای برتر و برابر در کشور و در راستای تحکیم بنیه علمی مراکز آموزش عالی به سبب انتخاب درست آینده دانشجویان در مقطع حساس کنونی مجموعه با شرایط و امکانات زیر اقدام به مشاوره در زمینه انتخاب رشته کنکورهای سال 93 می نماید .

مراحل اجرای تعیین رشته محل تلفنی ویژه کنکوریهای 93 و برای کلیه رشته های نظری:
      0_ دریافت فایل صوتی جلسات توجیهی انتخاب رشته 93 در هفته اول مرداد(راهنمایی کلی و توضیح پروسه) (فایل صوتی جلسه توجیهی 1 پایین دانلود کنید)

1_ ارائه فرم رغبت سنج شغلی (تیپ شخصیتی) کودر یا هالند (18 تیر انجام شد؛ پایین دانلود کنید)

2_ تحلیل اطلاعات فردی تست بالا و شناسایی فردی اولویت ها در رشته ، شهر ، نوع دانشگاه
      3_ تماس تلفنی اول با استاد
      4_ انتخاب رشته کامپیوتری(نرم افزاری) مطابق با آخرین تغییرات ظرفیت ها و مقررات آموزشی کشور
      5_ تکمیل فرم اولیه + سوال و جواب مرتبط

6_ تماس تلفنی دوم با استاد (2 روز بعد)
      7_ تنظیم فرم نهایی انتخاب رشته + چک،دبل چک (اعمال تغییرات دستی)
      اولویت انتخاب رشته با داوطلبان مستمر مشاوره تلفنی ماهانه سال 93_92 جناب افشار و شاگردان کلاس های مشاوره شهرستان ایشان می باشد و بدیهی است که کنکوریهای دیگر در صورت وجود ظرفیت خالی پذیرفته می شوند .
      انتخاب رشته کنکور سال 93 برای کلیه گروه های 5 گانه رشته های نظری می باشد.انتخاب رشته آزاد،سراسری (با آزمون، بدون آزمون) همزمان و یکجا انجام خواهد شد.مشاوره و سوال جواب در مورد آزمون عملی و مصاحبه برخی رشته ها،رشته محل های خاص،بورسیه،تربیت معلم،بین الملل،داوطلبان دارای سهمیه و ... شامل هزینه های اضافی نمی باشد.
      به دلیل محدودیت در پذیرش تعداد زیاد آن دسته از داوطلبانی که مایل به انتخاب رشته تلفنی با دکتر افشار هستند می توانند از هم اکنون با ارسال پیامک " انتخاب رشته" به ایشان پیش ثبت نام کنند و در اولین اولویت تعیین رشته کنکور93 قرار

دانلود جلسه توجیهی شماره یک ( رغبت سنج شغلی ، تشخیص تیپ شخصیتی ، نحوه کسب اطلاعات در مورد رشته ها ) 18 تیربا نام خدا و بی مقدمه بریم سر اصل مطلبهرچی که بود ، بد یا خوب ؛ هر طور که امتحان دادی ، موفق یا ناکام و با هر رتبه و درصدهایی که خواهی شد ... انتخاب رشته رو پیش رو داری ؛ انتخابی که بارها حتی به اون دسته ای که میخواستن پشت کنکور هم بمونن و 94 انشالله بترکونن توصیه کردیم که انجام بدن و تا نتایج بیاد، بخونن و خودشون محک بزنن . این انتخاب به قدری حساس هست که هم اکنونی که دارم تایپ می کنم از 7 گل آلمان به برزیل در دقیقه 79بازی، تا به اینجا ، بیشتر جو گیر هستم . همون طور که نمیدونم 20 دقیقه پایانی چه اتفاقی میفته ، نمیدونم برای سرنوشت تو هم چه اتفاقی قراره بیفته و در نهایت، من تو رو به چه اسم و رسمی 6 سال دیگه باید بشناسم . اینکه آخرش از رشته ات راضی هستی و اون مطابق علایق و استعدادت هست یا که نه ...میدونم که تو هم مثل من دلت خیلی پره و میگی استاد جان آدم علم غیب نداره که بدونه چی خوبه و چی بده و این مثل هندونه قاچ نشده میمونه ... درست میگی ؛ حق داری . کم کاری از من و من ها بوده که برات قضیه رو باز نکردیم و الان بهت حق میدم که گیج باشی و ندونی چیکار کنی . اما امیدوارم از وقتی که این مطلب رو می خونی حداقل 10 روزی تا انتخاب رشته ات وقت داشته باشی تا بشینی و سر فرصت کارهایی که بهت میگم انجام بدی . کارهایی که هیچ کدوم از مشاورهای تجربی و غیرتخصصی حتی ازش خبر هم ندارن و با چند تا فایل PDF سایت های آموزشی موجود و نهایت یک نرم افزار با سرنوشت جوون مردم بازی می کنن . خب پس اول کارگاه توجیهی انتخاب رشته کنکور 93 از اینجا دریافت کن و گوش بده و بعد اطلاعات مربوط به فرم تست های علمی پر کن و نگه دار پیش خودت و کارهای تحقیقاتی خودت از هم اکنون آغاز کن و صبر کن تا نوبتت بشه برای تحلیل اطلاعات اولیه. (البته به علت کفیت خدمات و هزینه کم انتخاب رشته تلفنی نسبت به معدود مراکز حضوری مشابه، مشاوره انتخاب رشته 93 فقط از افرادی که تا قبل از موعد تکمیل ظرفیت ما پیش ثبت نام کنند، انجام میشود. "انتخاب رشته" پیامک کنید به 09358960503) همچنین فایل ضمیمه آزمون تیپ شخصیتی هالند و هوش آزمایی گاردنر از اینجا دانلود کنید .
      لینک های دانلود کارگاه توجیهی اول انتخاب رشته کنکور 93 ( لینک 1 ، لینک کمکی )

دانلود فایل ضمیمه تست های مشاوره و روانشناسی مرتبط

نخواستیم زیاد سرت شلوغ کنیم ولی در صورت تشخیص نیاز از داوطلبان تست کودر ، آزمون ورنون و آلپورت هم گرفته می شود . ( حالا خودت قضاوت کن ، انتخاب آینده ات چجوری کنی و به کی بسپاری )

راستی !!!!!جلسه دوم هفته دوم مرداد 93 بروی سایت قرار میگیرد ( موضوع : قوانین و مقررات و محدودیت های انتخاب رشته، توضیح کامل دفترچه شماره 2 سازمان سنجش ، تحلیل رشته محل ها بورسیه، بین الملل، نیمه متمرکز ، فرهنگیان و ... ، ظرفیت ها و تکنیک های خاص انتخاب رشته و .... )

3.gif

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir
      ویرایش توسط afshar : 18 تیر 1393 در ساعت 05:34

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      فایل ضمیمه دانلود نمیشه!! مشکل از منه یا لینک؟؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن