خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 36
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات

Red face بزرگترین حراجی کتاب های کنکور برای رشته های ریاضی و تحربی

سلام عرض میکنم خدمت دوستای گلم
      یه سال گذشت و اونهمه کتابی ک ما و رفیقامون خریدیم بی استفاده موند ... گفتیم بیایم یه کاری بکنیم که هم ما سود کرده باشیم هم شما

• لیست کتابا با عکسشون رو گذاشتم براتون
      • کتابا با 50% تخفیف عرضه میشن
      • کتابایی که درحال حاضر داریم درباره شون مذاکره میکنیم رو با رنگ قرمز نشون دادم
      • دوستانی که آمل زندگی میکنن اعلام کنن که کتابا رو حضوری تقدیم کنم خدمتشون
      • هم میتونین برای مذاکره پیام خصوصی بفرستید هم با شماره موبایلم تماس بگیرید
      • راستش بعد از گرفتن عکس از کتابا رفتم سراغ خوندن قوانین واسه همین حوصله نداشتم دوباره ازشون عکس بگیرم و نام کاربری و تاریخ رو بنویسم واسه همین فقط با چندتا از کتابا این کار رو کردم (رحم کنید بابا نزدیک 100 تا کتاب بود ولی هروقت صحبت ها جدی شد از کتابایی که دوستان میخوان دسته جمعی ی عکس میگیرم براشون میفرستم که خیالشون راحت باشه)
      • شیوه ی پرداخت واسه دوستان هم اینطوریه که مبلغ رو واریز میکنن منم براشون کتابا رو پست میکنم (البته بچه های آملی که face to face کتابا رو تقدیم میکنم)
      • هر کتابی ک فرستاده شد اسناد اداره پست رو میذارم تو تاپیک که خیال بقیه دوستان هم راحت بشه ... چ کنیم دیگه... رفاقته !! D;

• بچه ها تعداد کتابا زیاده .. بخشید اگه مجبورم تاپیک رو آروم آروم پر کنم
      • شماره ام رو وقتی کار نوشتن تموم شد میذارم تو همین پست اول

عربی

1- کتاب عربی سازمان سنجش چاپ91 / قیمت پشت جلد 11.000 / قیمت ما 5.000

*تقریبا همه ی معلمای عربی مون رو این کتاب تاکید داشتن (هرچند خودم وقت نکردم باهاش کار کنم)

2
      - عربی همراه مهروماه چاپ92 : قیمت پشت جلد 4.500 / قیمت ما 2.000
      3-لغت عربی مهروماه چاپ92 قیمت پشت جلد 3.500 / قیمت ما 1.500
      *عربی همراه لیست ها و نکته هایی داره که تو هیچ کتاب دیگه ای ندیدم (و واسه همین نکته ها بود ک خریدمش)
      *لغت هم اگه میخواین به درک مطلب های کنکور 94 جواب بدین باید حداقل فعل های کتاب درسی رو بلد باشین البته برای بخش ترجمه هم بدرد میخورن (وقتی ک به بن بست میرسید و راهی جز ترجمه ی فعل ها ندارید) البته چیز دیگه ای که این کتاب داره اینه که تک تک لغات رو تجزیه کرده واسه همین خیلی بدرد سوالای تحلیل صرفی میخوره)

4-فوت و فن عربی خیلی سبز چاپ 91/ قیمت پشت جلد 15.400 / قیمت ما 7.500
      *فوت و فن که ماشاالله اینقد معروفه که نیازی به توضیح اضافه نداره !

5-عربی میکرو گاج چاپ 91/ قیمت پشت جلد 19.500 / قیمت ما 7.000*
      *والله این کتاب رو وقتی میرفتیم کلاس تو کلاس کار میکردیم واسه همین بعضی از تستاش یکم خط خطی شده واسه همین تخفیف بیشتری دادم

6-عربی آبی قلم چی چاپ 91 / قیمت پشت جلد 13.000 / قیمت ما 6.500
      *راستش این کتاب رو حتی ورق هم نزدم تا حالا

7-
      عربی به زبان ساده ایادفیلی چاپ 91 / قیمت پشت جلد 23.000 / قیمت ما 11.500
      *دیگه معروف ترین کتاب عربی همین یکیه ... برای بچه هایی که عربی رو پایه ای مشکل دارن بهترین کتابه (کتاب کاملا نو و دست نخورده هست)

8-عربی جامع خیلی سبز چاپ92 / قیمت پشت جلد 15.000 / قیمت ما 7.500
      *این کتابی هست که خودم بیشتر با این کار کردم... انصافا عالیه

9-تجزیه ترکیب و اعراب گذاری مهروماه چاپ92 / قیمت پشت جلد 8.000 / قیمت ما 4.000
      *روی این موضوع خیلی مشکل داشتم ولی تو همون دو ماه آخر تونستم با درسنامه و مثال هاش تستایی ک اومد رو حل کنم

10-عربی جمع بندی مهروماه چاپ 92 / قیمت پشت جلد 9.000 / قیمت ما 4.500

11-فن ترجمه عربی الگو چاپ 89 / قیمت پشت جلد 3.200/ قیمت ما 1.500
      *راستش فقط واسه تکنیک های ترجمه و تعریبش خریدم . چون تست ها رو از ی کتاب دیگه میزدم سال چاپش برام مهم نبود

12-عربی 70% گاج / قیمت 12.500 / قیمت ما 6.000
      *به نظرم تنها DVD که ارزش خریدن داره همینه (البته DVD های آقای بازرگانی هم بد نیستن)

13-کارآگاه ترجمه چاپ91 / قیمت پشت جلد 11.000 / قیمت ما 4.000
      *راستش تست ها رو جا به جا حل کرده ولی تکنیک های خیلی خوبی برای ترجمه گفته

14-درک مطلب گاج چاپ 91/ قیمت پشت جلد 6.000 / قیمت ما 3.000

15- پرسمان گاج عربی 2 چاپ 90 / قیمت پشت جلد 4.000 / قیمت ما 1.500
      16- پرسمان گاج عربی 3 چاپ 91 / قیمت پشت جلد 6.000 / قیمت ما 2.000
      *آموزششون خوبه هرچند تست ندارن و یکم هم قدیمین واسه همین قیمت رو پایین دادیم مشتری بشین

17- تیک ایت عربی گاج چاپ91 / قیمت پشت جلد 7.500 / قیمت ما 3.500
      *اگه از همین تابستون با روشی ک گفته شروع کنین به یادگیری لغات عربی دیگه مشکلی نخواهید داشت

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

دینی

1- پیام آیات دین و زندگی مهروماه چاپ91 / قیمت پشت جلد 3.500 / قیمت ما 1.500
      *لازم به ذکر نیست که حدود 60 تا 70 درصد سوالا از آیات دینی میاد ... واسه همین باید (مخصوصا اون روزای آخر) به طور مداوم آیات رو مرور کنید تا تو ذهنتون بمونه ... ویژگی این کتاب ک تو بقیه کتابا ندیدم این بود که دقیقا معین کرده بود هر آیه چندبار تو کنکور اومده

2- دین و زندگی گاج چاپ91-92 / قیمت پشت جلد 23.800 / قیمت ما 11.500
      *همون کتاب چاپ 92 هست با این فرق که ضمیمه ای که تو چاپ 92 آوردن و درس ها رو خلاصه کردن رو نداره (اونم از دوستام گرفتم فتوکپی کردم بهم بگین با اون براتون بفرستم که کتابش آپدیت باشه!!)

3- مهروماه زرد جمع بندی چاپ92 / قیمت پشت جلد 9.000 / قیمت ما 4.500
      *واسه اونایی که غر میزنن میگن گاج زیادی حجیمه این کتاب بهترین انتخابه (خودمم بیشتر از روی همین خوندم)

4- آیات و نکات گاج چاپ 92 / قیمت پشت جلد 11.500 / قیمت ما 5.500
      *فرق خیلی زیادی با "پیام آیات مهروماه" نداره ... ولی هم تست آورده هم یکم بیشتر توضیح داده

ویرایش توسط Fogyfog : 18 تیر 1393 در ساعت 21:30

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      ادبیات

1-ادبیات جمعبندی مهر و ماه چاپ93 / قیمت پشت جلد 10.000 / قیمت ما 5.000
      *یه کتاب جمع و جور که همه مباحث ادبیات رو تو خودش جمع کرده

2-تاریخ ادبیات الگو چاپ 92 / قیمت پشت جلد 9.500 / قیمت ما 4.500
      *الگو هرچند برای درس های اختصاصی کتابایی چاپ میکنه که بیشتر مناسب بچه های قوی هستن ولی کتابای عمومیش برای همه ی داوطلب ها از قوی تا ضعیف مناسبن
      *گاهی همین کاریکاتور ها بودن که وسط آزمون میومدن تو ذهنم و باعث میشدن به سوالای تاریخ ادبیات جواب بدم

3-تاریخ ادبیات مهروماه چاپ 93 / قیمت پشت جلد 5.500 / قیمت ما 2.500
      *اگه وقت های مرده تو برنامه تون زیاد هست این کتاب برای یادگیری تاریخ ادبیات بهترین انتخابه چون نه جای زیادی میگیره نه کم و کسری از نظر اطلاعات داره

4-تناسب مفهومی و قرابت معنایی دکتر هامون سبطی چاپ 91 / قیمت پشت جلد 13.000 / قیمت ما 6.500
      *بخش اول این کتاب اختصاص داره به اینکه اصلا اشعار رو چجوری باید بخونیم که ب نظرم یه جور مقدمه برای مباحث آرایه و قرابت هست چون بدون درست خوندن اشعار گاهی جواب دادن به تست های آرایه و قرابت سخت میشه

5-لغت و املا مهروماه چاپ92 / قیمت پشت جلد 4.500 / قیمت ما 2.000
      *برای خوندن لغت و تمرین املا تو وقت های مرده انتخاب خیلی خوبیه

6-لغت و املا الگو چاپ 93 / قیمت پشت جلد 11.000 / قیمت ما 5.500
      *توضیح کامل و تست های زیاد ... کتاب خیلی خوبیه برای اونایی که میخوان برای لغت و املا وقت جداگانه ای درنظر بگیرن

7-لغت و معنی خیلی سبز چاپ 91 / قیمت پشت جلد 5.900 / قیمت ما 2.500
      *فرق چندانی با الگو نداره و هردو در یک رده هستن

8- املا خیلی سبز چاپ 91 / قیمت پشت جلد 6.500 / قیمت ما 3.000
      *املا رو خیلی سبز بهتر از الگو کار کرده ... علاوه بر تست، ی سری متن هم آورده... اونایی که به رتبه های عالی فکر میکنن و به درصد بالایی تو ادبیات نیاز دارن این کتاب تو زدن تست های املا خیلی کمک شون میکنه

9-زبان فارسی گاج چاپ 90-91 / قیمت پشت جلد 4.500 / قیمت ما 1.500
      *این کتاب رو سال سوم میخوندم .. چون میبردمش مدرسه و میاوردمش "یکم" (!) از ریخت افتاده ولی آموزش خوبی داره

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

زبان
      1- زبان جامع کنکور استاد شهاب اناری چاپ92 / قیمت پشت جلد 22.000 / قیمت ما 11.000
      *DVD که همراه کتاب مشاهده میکنید آموزش حل ریدینگ و کلوز تست هست ... من خودم بیشتر از روی این کتاب کار کردم ... نقطه قوت این کتاب در تست های لغتش هست... اگه میخواید حتی یدونه تست لغت "صرف نظر از این که چقد بخوان سخت طرح کنن" هم از زیر دستتون در نره باید همه تست های تحت عنوان "سطح دوم" که یکم از سطح کتاب درسی بالاتره رو حل کنین

2-زبان 3 تالیف استاد شهاب اناری چاپ 92 / قیمت پشت جلد 13.000 / قیمت ما 6.500
      *اونایی که حس میکنن استاد اناری تو کتاب زبان جامع یکم زبان 3 رو کم کار کردن و نیاز به تست و تمرین بیشتری دارن میتونن این کتاب رو بگیرن که گرامر و لغات زبان 3 به طور کامل براشون دوره بشه...

3-زبان جامع الگو چاپ 92 / قیمت پشت جلد 22.000 / قیمت ما 11.000
      *دوباره یه کتاب عمومی عالی از الگو... بین مبتکران و الگو باید بگم الگو گرامر رو روان تر از مبتکران تدریس کرده و مبتکران رو مبحث لغت تمرکز بیشتری داره

4-Reading قلمچی چاپ92 / قیمت پشت جلد 7.500 / قیمت ما 3.500
      *برای تمرکز روی مبحث ریدینگ و کلوز کتابای مختلفی هست ... قلمچی بیشتر سعی کرده ریدینگ های سال های قبل رو بررسی کنه و اگه متنی هم میاره تا جای ممکن نزدیک به سطح سوالای کنکور باشه

5-و نترسیم از متن... نشر شبقره چاپ 90 / قیمت پشت جلد 5.000 / قیمت ما 2.500
      *در بین کتاب هایی که رو ریدینگ و کلوز تمرکز کردن نشر شبقره اومده از لول آسون شروع کرده تا به متن های سخت تر برسه... به نظر من کتاب خوبی بود

6-End Reading خیلی سبز چاپ 91 / قیمت پشت جلد 5.900 / قیمت ما 2.000
      *و آخرین کتابی که به ریدینگ اختصاص داره ... تکنیک های پاسخگویی به ریدینگ رو کاملا تشریح کرده و ریدینگ هایی آورده که از سطح سوالای کنکور یه کوچولو بالاتره (به بچه هایی که از قبل کلاس زبان رفتن و زبان شون در حد قابل قبولی هست این کتاب رو پیشنهاد میکنم چون خودم درمورد زبان امید به بالای 90 داشتم ولی ریدینگ اول امسال خیلی سخت تر از سال های قبل اومده بود و باعث شد خیلی وقت تلف کنم) (از اونجایی که ورژن جدید این کتاب دراومده و ورژن ما قدیمی شده تخفیف بیشتری دادم)

7-Word Focus گاج چاپ 92 / قیمت پشت جلد 10.000 / قیمت ما 5.000
      *برای حفظ کردن لغات کتاب درسی خیلی خوب و مفیده ... هم تست آورده هم لغات رو تو جمله های نمونه به کار برده

8-Tick 8 گاج / قیمت پشت جلد 6.000 / قیمت ما 1.000
      *یه کتاب دیگه از گاج برای به خاطر سپاری لغات زبان ... راستش قیمت رو پایین دادم چون لغاتی رو که حفظ کردم رو با مداد روشون ی خط پررنگ کشیدم یکم کتاب از ریخت افتاد و تمیز کاری نیاز داره... بنا بر صداقت بود دیگه

9- جمعبندی زبان مهروماه چاپ 92 / قیمت پشت جلد 9.500 / قیمت ما 4.500
      ویرایش توسط Fogyfog : 18 تیر 1393 در ساعت 13:40

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      شیمی

1-شیمی2 گاج چاپ92 / قیمت پشت جلد 25.000 / قیمت ما 12.500
      *آموزشش خیلی خوبه و کلی هم تست کنکور داره ... راستش چون از شیمی 2 گاج خوشم اومد میخواستم واسه شیمی 3 هم گاج بخرم ولی مال کتاب شیمی بچه های کنکور 94 بود :/

2-شیمی جمعبندی مهروماه چاپ 93 / قیمت پشت جلد 10.000 / قیمت ما 5.000
      *طبق نوشته ی مولف های کتاب با خوندنش به 80%مطالب تسلط پیدا میکنید ... کتاب پرطرفداری هم هست

3-مسائل شیمی مهروماه چاپ 93 / قیمت پشت جلد 5.000 / قیمت ما 2.500
      *چیزی که درمورد این کتاب خیلی دوست داشتم (و دارم!!) این بود که مسائل استوکیومتری و خیلی مسائل دیگه رو با روش های مختلف حل کرده

4-هفت کنکور شیمی پیش چاپ 91 / قیمت پشت جلد 5.000 / قیمت ما 2.500

5-هفت کنکور شیمی3 چاپ 92 / قیمت پشت جلد 6.000 / قیمت ما 3.000

6- تصاویر و مفاهیم مهروماه چاپ 92 / قیمت پشت جلد 4.000 / قیمت ما 2.000
      * خب... اگه به سوالای سال ها ی قبل نگاه کنین میبینین همیشه یه سری از سوالات به طور مستقیم از تصاویر داخل کتاب مطرح میشن برای همین هم انتشارات مهروماه اومده و همچین کتابی رو داده به بازار... به نظر من به خوندش می ارزه

7-حفظیجات شیمی مهروماه چاپ 92 / قیمت پشت جلد 3.500 / قیمت ما 1.500
      *همونطور که میدونین برای جواب دادن به حدود 60% سوالای شیمی کنکور که از مفاهیم و حفظیجات طرح میشن باید تسلط خوب و کافی روی اینجور مطالب داشته باشین و به همین خاطر به این کتاب برای مرور همیشگی این مطالب نیاز دارین

8-شیمی دو بهمن بازرگانی (دوجلدی) چاپ 91 / قیمت پشت جلد جمعا 32.500 / قیمت ما 16.000
      *دیگه معروف تر از کتابای استاد بازرگانی؟؟

9-شیمی سه بهمن بازرگانی (دوجلدی) چاپ 91 / قیمت پشت جلد جمعا 31.000 / قیمت ما 10.000
      *چون جدیدا کتاب شیمی 3 مبتکران آپدیت شد و تک جلدی شده تخفیف بیشتر دادم

10-شیمی پیش بهمن بازرگانی (دوجلدی) چاپ 91 / قیمت پشت جلد جمعا 47.000 / قیمت ما 24.000
      *کتاب ها کاملا نو و دست نخورده هستن

11-شیمی 3 خیلی سبز چاپ 92 / قیمت پشت جلد 28.900 / قیمت ما 10.000

12--شیمی پیش1 خیلی سبز چاپ 92 / قیمت پشت جلد 23.500 / قیمت ما 11.500
      *کتاب خیلی خوبیه...خودم بیشتر با این کار کردم

13-شیمی پیش2 خیلی سبز چاپ 92 / قیمت پشت جلد 24.700 / قیمت ما 12.000
      *کتاب خیلی خوبیه...خودم با همین کار کردم

14-فیل شیمی 2 چاپ 92 / قیمت پشت جلد 9.000 / قیمت ما 4.500

15-فیل شیمی 3 چاپ 92 / قیمت پشت جلد 8.500 / قیمت ما 4.000

16-فیل شیمی پیش چاپ 92 / قیمت پشت جلد 13.000 / قیمت ما 6.500

*کتاب هایی که مهندس بازرگانی تحت عنوان فیل نوشتن و با هدف جمع بندی شیمی البته همونطور که خودتون هم متوجه خواهید شد به هیچ عنوان چیزی از بقیه کتاب ها کم ندارن و به عنوان یه منبع برای آموزش فوق العاده هستن (البته تست ندارن)

17-شیمی 2 نشر گلواژه چاپ 90 / قیمت پشت جلد 6.800 / قیمت ما 1.500
      *قدیمیه و تشریحی واسه همین قیمت رو پایین دادیم

دوستان سفارش هاتون رو برام پیام خصوصی کنید و اولویت با کسانی هست که پیام خصوصی شون زودتر فرستاده شده باشه... شماره موبایلم رو هم بعد از کامل شدن لیست کتاب ها مینویسم

ویرایش توسط Fogyfog : 18 تیر 1393 در ساعت 14:38

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز براتون پ. خ فرستادم

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      فیزیک

تست فیزیک 3 الگو چاپ 91 / قیمت پشت جلد 12.000 / قیمت ما 6.000
      *کتاب سالم و تمیزی هست (بجز فصل ترمو که بغل سوال هاش تیک زده شده بقیه کتاب دست نخورده هست :yahoo (1):

الگو فیزیک پیش چاپ 92 / قیمت پشت جلد جمعا 45.000 / قیمت ما
      22.500 *آموزش مفهومی و تست های کافی و خوبی داره ... جلد اول این کتاب کاملا سالمه ولی جلد دومش صحافیش از یه قسمت باز شده ولی تعداد صفحاتش کامله و صفحه ای گم نشده ... اگه بخواید هم میتونم با چسب صحافی براتون درستش کنم

الگو آموزش و تست فیزیک پایه چاپ 91 / قیمت پشت جلد جمعا 25.000 / قیمت ما
      12.500 *این کتاب اولین کتاب فیزیکی بود که برای کنکور خریدم... آموزش و نکات خوبی داره هرچند به اندازه کتاب های سفید رنگ الگو وارد بحث آموزش نشده ولی نسبت به بقیه کتاب های الگو تست های استاندارد و متعادل تری داره

آموزش فیزیک 3 الگو چاپ 92 / قیمت پشت جلد 12.500 / قیمت ما 6.000
      *برای بچه هایی که میخوان رو فیزیک سه تسلط داشته باشن کتاب خیلی خوبیه

آموزش فیزیک پیش یک فار چاپ 91 / قیمت پشت جلد 10.400 / قیمت ما 5.000
      *دیگه کتابی تو بازار نیست که حرکت شناسی و دینامیک رو مفهومی تر و کامل تر از این کتاب توضیح داده باشه :yahoo (4):
      برای اونایی که تو فیزیک پیش 1 مشکل دارن بهترین انتخابه

فیزیک پایه گاج دوجلدی چاپ 92 / قیمت پشت جلد جمعا 48.000 / قیمت ما 24.000

فیزیک پیش گاج دوجلدی چاپ92 / قیمت پشت جلد جمعا 50.000 / قیمت ما 25.000

*آموزش و تست کافی و کامل ... به اندازه کافی هم معروف هستن که تقریبا همه بشناسنشون D:

هفت چیز فیزیک انتشارات خیلی سبز چاپ 91 / قیمت پشت جلد 11.900 / قیمت ما 5.500
      *کتابیه که هم بتونید برای جمع بندی ازش استفاده کنید و هم در طول سال ازش به عنوان کتاب تکمیلی فیزیک برای مطالعه مباحثی که فکر میکنید کتاب اول تون خوب توضیح نداده استفاده کنید

تکنیک های برتر فیزیک انتشارات مهروماه چاپ 92 / قیمت پشت جلد 4.500 / قیمت ما
      2.000
      *هیچ بحثی رو آموزش نمیده بلکه تکنیک ها و ترفند هایی که برای سریع تر حل کردن تست ها مورد نیازه رو معرفی میکنه ... کتاب تکمیلی خیلی خوبیه

هفت کنکور قلمچی فیزیک پایه چاپ 92 / قیمت پشت جلد 6.000 / قیمت ما 3.000

هفت کنکور قلمچی فیزیک پیش چاپ 92 / قیمت پشت جلد 6.000 / قیمت ما 3.000

جمع بندی فیزیک مهروماه چاپ 92 / قیمت پشت جلد 9.000 / قیمت ما 4.500
      *یکی از دوستام تمام مدت این کتاب دستش بود ... نامرد تازه آخر سال بهمون گفت که واسه اینکه مباحث فیزیک یادش نره و تسلطش رو از دست نده هر چند وقت یه مبحث رو شروع میکرد از این کتاب مرور کردن ... شاید نهایتا دو ساعتی طول میکشید ولی دیگه قبل از آزمونا وقتی برای مرور مطالبی که از قبل خونده بود تلف نمیکرد

فیزیک پیش گلواژه چاپ 91 / قیمت پشت جلد 13.500 / قیمت ما 4.000
      *برای امتحان های ترم کتاب خیلی خوبیه و خودم هم برای همین منظور خریدمش... راستش یکم کتابش خط خطی شده واسه همین تخفیف بیشتری دادم

فیزیک سه گلواژه چاپ 91 چاپ 91 / قیمت پشت جلد 9.600 / قیمت ما 4.000
      *آموزش خوبی داده ولی چون همه مون امتحان نهایی رو پشت سر گذاشتیم تخفیف بیشتری دادم

ویرایش توسط Fogyfog : 18 تیر 1393 در ساعت 14:39

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اولا سلام.
      واقعا این همه کتابو خوندی؟ اونوقت کجا قبول شدی؟ رتبت؟

دوما من بعضی از کتابا رو میخوام.هزینه پست تا تهران چقد میشه؟
      اگه زیاد باشه مجبورم خودم برم میدون انقلاب بگیرم.
      ویرایش توسط Amiir : 16 مرداد 1393 در ساعت 16:15 دلیل: حذف نقل قول

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      نه بابا چجوری اینهمه رو بخونم ؟ )
      همش که مال من نیست ... یه سری شون رو بچه ها دادن که براشون بفروشم بین کتاباشون گشتم اونایی که سالم بودن رو انتخاب کردم گذاشتم اینجا

رتبه که نیومد

هزینه پست رو نمیدونم... ولی یه دوستی تو یه تاپیک دیگه دیدم نوشته بود بابت هزینه پست 5 تومن میگیره

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فيزيك پايه گاج٢٤٠٠٠
      تيك ايت عربي گاج ٣٥٠٠

اينارو من ميخوام قولشونو به كسي نده
      بايد چيكار كنم؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

9. Top | #9
      DDM
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من فیزیک های پایه با پیش گاج رو میخوام اینا تمیزن؟ یعنی گزینه هارو علامت نزدن؟

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کتابای فیزیک نقره ای گاج فقط یکی داری؟
      ....

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      شیمی سوم مبتکران و فیزیک پیش گاج تمیزن ؟‌ داخلشون علامت زده شده یا خیر ؟

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      فيزيك پايه گاج٢٤٠٠٠
      تيك ايت عربي گاج ٣٥٠٠

اينارو من ميخوام قولشونو به كسي نده
      بايد چيكار كنم؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
      سر فیزیک پایه داریم مذاکره میکنیم... ولی اگه معامله صورت نگرفت بهتون خبر میدم

سلام من فیزیک های پایه با پیش گاج رو میخوام اینا تمیزن؟ یعنی گزینه هارو علامت نزدن؟
      راستش سر هردوشون داریم صحبت میکنیم ولی تو هیچکدوم از کتاب ها روی گزینه ها علامت نخورده ... از این جهت خیالتون راحت باشه

کتابای فیزیک نقره ای گاج فقط یکی داری؟
      آره فقط یکی دارم ولی با یکی از دوستام صحبت کردم... کتابش رو نگاه میکنم اگه تمیز بود میذارم تو سایت
      سلام
      شیمی سوم مبتکران و فیزیک پیش گاج تمیزن ؟‌ داخلشون علامت زده شده یا خیر ؟
      فیزیک پیش گاج ک نمیتونم قولشو بدم چون داریم سرش مذاکره میکنیم ولی تمام کتاب ها تمیزن بجز اونایی که تو خود پست ها اعلام کردم مثل "فیزیک چهارم گلواژه" و "تیک ایت انگلیسی"

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ​زیست هم دارید؟
      چه خوش باشد که بعداز روزگاری به امیدی رسد امیدواری

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      گروه کتاب های ریاضی

آموزش جبر نشر الگو چاپ 91 / قیمت پشت جلد 5.700 / قیمت ما 2.500

ریاضی پایه فار چاپ92 / قیمت پشت جلد 19.900 / قیمت ما 9.500

هندسه تحلیلی آبی قلمچی چاپ 92 / قیمت پشت جلد 14.500 / قیمت ما 7.000

دیفرانسل دو تخته سیاه چاپ 93 / قیمت پشت جلد 29.000 / قیمت ما 14.500

تست حسابان نشر الگو چاپ 91 / قیمت پشت جلد 16.500 / قیمت ما 13.000

تست ریاضی دو الگو چاپ 92 / قیمت پشت جلد 16.000 / قیمت ما 8.000

هندسه 1 و 2 خیلی سبز چاپ 91 / قیمت پشت جلد 10.500 / قیمت ما 5.000

دیفرانسیل 1 الگو چاپ 92 / قیمت پشت جلد 20.000 / قیمت ما 10.000

هندسه تحلیلی الگو چاپ 92 / قیمت پشت جلد 24.000 / قیمت ما 12.000

هندسه یک الگو چاپ 91 / قیمت پشت جلد 9.000 / قیمت ما 4.500

هندسه دو الگو چاپ 91 / قیمت پشت جلد 9.200 / قیمت ما 4.500

بانک تست اندیشه فائق چاپ 92 / قیمت پشت جلد 25.000 / قیمت ما 12.500

گاج میکرو آمار چاپ 93 / قیمت پشت جلد 8.500 / قیمت ما 4.000

ریاضی سازمان سنجش / قیمت پشت جلد 12.000 / قیمت ما 6.000

گسسته و جبر و احتمال گاج میکرو چاپ 92 / قیمت پشت جلد 17.000 / قیمت ما 8.500

حسابان گاج میکرو چاپ 92 / قیمت پشت جلد 22.000 / قیمت ما 11.000

دیفرانسیل یک کوله پشتی چاپ 92 / قیمت پشت جلد 22.500 / قیمت ما 11.000

هفت چیز هندسه تحلیلی انتشارات خیلی سبز چاپ 92 / قیمت پشت جلد 13.400 / قیمت ما 6.500

ریاضی دو گاج میکرو چاپ 90 / قیمت پشت جلد 8.500 / قیمت ما 4.000

هفت چیز گسسته چاپ 92 / قیمت پشت جلد 12.600 / قیمت ما 6.000

تحلیلی گاج میکرو چاپ 92/ قیمت پشت جلد 18.000 / قیمت ما 9.000

30 سال کنکور ریاضی قلمچی چاپ 91 / قیمت پشت جلد 25.000 / قیمت ما 12.500

گاج مشکی دیفرانسیل چاپ 92-93 / قیمت پشت جلد 15.500 / قیمت ما 7.500

مهروماه ریاضی پایه و دیف چاپ 92 / قیمت پشت جلد 4.500 / قیمت ما 2.000

مهروماه هندسه و گسسته چاپ 92-93 / قیمت پشت جلد 4.500 / قیمت ما 2.000

هفت کنکور هندسه و گسسته چاپ 91 / قیمت پشت جلد 5.000 / قیمت ما 2.500

هفت کنکور آمار. ریاضی پایه . دیفرانسیل چاپ 92 / قیمت پشت جلد 6.000 / قیمت ما 3.000

جمعبندی مهروماه گسسته و تحلیلی چاپ 92 / قیمت پشت جلد 9.000 / قیمت ما 4.500

جمعبندی مهروماه هندسه پایه چاپ 92 / قیمت پشت جلد 4.500 / قیمت ما 2.000

آبی قلمچی گسسته چاپ 92 / قیمت پشت جلد 18.000 / قیمت ما 9.000

گلواژه حسابان چاپ 93 / قیمت پشت جلد 12.000 / قیمت ما 6.000

پرسمان گاج هندسه دو چاپ 91-92 / قیمت پشت جلد 11.000 / قیمت ما 5.500

پرسمان گاج جبر چاپ 91-92 / قیمت پشت جلد 9.000 / قیمت ما 4.500

گسسته نشر الگو چاپ 92 / قیمت پشت جلد 20.500 / قیمت ما 10.000

مهروماه جمعبندی آمار چاپ 92 / قیمت پشت جلد 5.500 / قیمت ما 2.500

هندسه یک و دو مبتکران چاپ 90 / قیمت پشت جلد 7.000 / قیمت ما 3.500

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من گاج نقره ای پایه و پیش
      شیمی سه و پیش خیلی سبز
      شیمی جمع بندی مهروماه
      لغات الگو
      را میخام از شما تهیه کنم فعلا

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن