خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

استادای خوب در سطح کنکور؟؟؟

سلام
      لطفا واسه هر درس دو استاد خوب در سطح کنکور رو نام ببرید (رشته تجربی)
      تا اگه خاستیم بریم کلاس یا جزوه ای تهیه کنیم ، از بهترین ها استفاده کنیم.
      دستتون درست
      ویرایش توسط marsad : 17 تیر 1393 در ساعت 17:00

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من نمی گم دبیرامون خوبه یا نه، خودتان دو تا از فیلم کلاس های هر دبیر را دانلود کنید و اگر خوب بودند بقیه را هم دانلود کنید.
      ( چون رایگان است، امتحانش ضرر نداره )
      تحصیل رایگان در دبیرستان و کنکور با دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف.

امام صادق (ع) :
      اگر عدالت در میان مردم برقرار شود، همه بی نیاز می شوند و به اذن خداوند متعال آسمان روزی خود را فرو می فرستد و زمین برکت خویش را بیرون می ریزد( کافی ج 3، ص 568 )

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sanatisharif نمایش پست ها
      من نمی گم دبیرامون خوبه یا نه، خودتان دو تا از فیلم کلاس های هر دبیر را دانلود کنید و اگر خوب بودند بقیه را هم دانلود کنید.
      ( چون رایگان است، امتحانش ضرر نداره )
      واسه همه دروس تدریس دارید؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      بله امسال همه ی دروس رشته ی تجربی و ریاضی تحت پوشش قرار گرفته است لذا فیلم همه ی دروس روی سایت قرار می گیرد.
      پازسال رشته ی ریاضی تحت پوشش قرار گرفته بود و هم اکنون فیلم های پارسال هم روی سایت موجود است.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

امام صادق (ع) :
      اگر عدالت در میان مردم برقرار شود، همه بی نیاز می شوند و به اذن خداوند متعال آسمان روزی خود را فرو می فرستد و زمین برکت خویش را بیرون می ریزد( کافی ج 3، ص 568 )

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      بله امسال همه ی دروس رشته ی تجربی و ریاضی تحت پوشش قرار گرفته است لذا فیلم همه ی دروس روی سایت قرار می گیرد.
      پازسال رشته ی ریاضی تحت پوشش قرار گرفته بود و هم اکنون فیلم های پارسال هم روی سایت موجود است.

من الان یه سر زدم به سایت
      ولی خیلی حجم فیلما بالاس.
      با حجم کم رو کی میذارید واسه دانلود؟
      ویرایش توسط marsad : 17 تیر 1393 در ساعت 17:30

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تو این یه مورد دست خودمون هم بسته است.
      تو یکی از این پست ها برای یکی از دوستان توضیح داده بودم، برای تولید کیفیت پایین با حجم کار ما یک سرور hp- Dl380 G8 لازمه که فعلا توان خریدش را نداریم.

اگر بانی خیر یا اسپانسری پیدا بشه کیفیت های پایین تر هم همان روز با بقیه فیلم ها رو سایت قرار می گیرد.

حامیی که وجود ندارد پس فعلا باید صبر کرد ببینیم خودمان می تونیم این را هم جور کنیم یا نه

امام صادق (ع) :

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      بنظرم بجای اینکه بری کلاس و هزینه ی زیادی خرج کنی کتاب های همون دبیران رو با 200نهایتا300 -400بخر خودت بخون.اینجوری شاید بهتر باشه.یه مدت اینجوری کار کنن اگه دیدی بدردت نخور برو هر کلاسی که دوست داشتی.البته این نظر منه

8. Top | #8
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم دکتر نمایش پست ها
      بنظرم بجای اینکه بری کلاس و هزینه ی زیادی خرج کنی کتاب های همون دبیران رو با 200نهایتا300 -400بخر خودت بخون.اینجوری شاید بهتر باشه.یه مدت اینجوری کار کنن اگه دیدی بدردت نخور برو هر کلاسی که دوست داشتی.البته این نظر منه
      خوب شما بگو کی تا من برم بگیرم!

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط marsad نمایش پست ها
      زیست هماش نشر دریافت====>استاد عمارلو
      ادبیات نشر دریافت====>هامون سبطی (مدرسه تیزهوشان تو تهران درس میده)
      شیمی2و3=====>مبتکران(بازرگانی برای هر کدوم سی دی هم میده که قیمت هر کدوم 8000هست و با چند بار مرور به درصد بالایی میرسی)
      شیمی پیش====> خیلی سبز
      زبان====>مبتکران شهاب اناری
      بقیشم بهت میگم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط marsad نمایش پست ها
      اگر نظر من را هم می خواهی بشنوی،
      برای زیست که جزوه اش رو سایت هست دانلود -> پرینت -> سیمی همراه با فیلم ها نگاه کن ( تو خودش تست هم داره )

کلاس های شیمی ما هنوز شروع نشده ولی احتمالا آقای حاجی سلیمانی مثل پارسال از جزوه ی خودشان استفاده می کنند.

در کلاس ( معمولا جلسات اول ) کتاب حل تست ها و تمرین ها به دانش آموزان داده می شود، اگر با فیلم های ما جلو میایید آن ها را تهیه کنید.

سپس بقیه وقت را به حل کتاب هایی که "خانم دکتر" فرمودند بپردازید.

دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف یک سطح دیگر هم کلاس دارد، اگر بتوانیم آن را هم پوشش بدهیم فیلم یک سری دبیر دیگر هم روی سایت قرار می گیرد. ( سطح 2 دبیرستان دبیر تر شروع می شود )

امام صادق (ع) :

11. Top | #11
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اگر نظر من را هم می خواهی بشنوی،
      برای زیست که جزوه اش رو سایت هست دانلود -> پرینت -> سیمی همراه با فیلم ها نگاه کن ( تو خودش تست هم داره )

کلاس های شیمی ما هنوز شروع نشده ولی احتمالا آقای حاجی سلیمانی مثل پارسال از جزوه ی خودشان استفاده می کنند.

در کلاس ( معمولا جلسات اول ) کتاب حل تست ها و تمرین ها به دانش آموزان داده می شود، اگر با فیلم های ما جلو میایید آن ها را تهیه کنید.

سپس بقیه وقت را به حل کتاب هایی که "خانم دکتر" فرمودند بپردازید.

دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف یک سطح دیگر هم کلاس دارد، اگر بتوانیم آن را هم پوشش بدهیم فیلم یک سری دبیر دیگر هم روی سایت قرار می گیرد. ( سطح 2 دبیرستان دبیر تر شروع می شود )
      سلام کدوم سطح بهتره سطح یک یا سطح دو؟؟؟
      راستی من اگه کل فیلم های زیست رو دانلود کنم میتونم با آموزشش درصد بالایی بزنم ؟؟؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sinae2011 نمایش پست ها
      سلام کدوم سطح بهتره سطح یک یا سطح دو؟؟؟
      راستی من اگه کل فیلم های زیست رو دانلود کنم میتونم با آموزشش درصد بالایی بزنم ؟؟؟
      در مورد بهتر و بدتری عرض کنم که فرقی ندارد، سطح 2 اصلا معلوم نیست که بتوانیم پوشش دهیم یا نه چون اندازه ی یک مقطع جدید خرج دارد.

سطح 2 همین کلاس ها هست فقط دبیرانش فرق می کنه و دلیلش هم اینه که دبیران فعلی که شما رو سایت فیلمش را می بینید بیشتر از این وقت نداشتند و دبیران سطح 2 هم به همین اندازه قوی هستند تا آخر تابستان معلوم می شود که می توانیم پوشش دهیم یا نه.

--------
      در مورد درصد بالا، عزیز جان ما یک دبیرستان غیر دولتی هستیم که زیر نظر دانشگاه شریف فعالیت می کنیم و خودمان دوست داریم که نتیجه ی خوبی هر سال در کنکور بگیریم و طبیعی است که این موضوع را هم دانشگاه بخواهد، بنابراین سعی می کنیم بهترین کلاس ها را برای دانش آموزان خودمان برگزار کنیم. حالا اومدیم فیلم اون کلاس ها را رو سایت گذاشتیم.

ببینید من اگر کاسب بودم باید می گفتم بیایید 100 % تضمینی ( حال تضمینش چیه خودم هم نمی دونم )

خیلی صادقانه بگم : این کلاس را برای شاگردهای خودمون برگزار کردیم چون احتمال خوبی می دهیم که باهاش موفق می شوند، پس به احتمال قوی نتیجه می گیری

و یه چیز دیگر الان چند سال است که آقای حددادی دبیر زیست شناسی ما هستند اگر باهاش نتجیه نمی گرفتیم 100% تا الان عوض شده بودند.

امام صادق (ع) :
      ویرایش توسط sanatisharif : 18 تیر 1393 در ساعت 18:23

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      استاد زیست ما شاید معروف نباشن ولی خیلی عالین. انقدر عالی زیستو تدریس کردن که هممون عاشق زیست شدیم. یکی از معدود اتفاقای خوب این چند سال همینه
      یکی از بچه ها میگفت مثله اینکه ویراستار علمی همایش نشر دریافت آقای عمارلو هم هستن
      آقای دکتر امین الرعایا.
      البته شاید شما نشناسین. تو وبلاگ آقای آرامفر توی گزینه های نظرسنجی نام ایشونم هست

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تو این یه مورد دست خودمون هم بسته است.
      تو یکی از این پست ها برای یکی از دوستان توضیح داده بودم، برای تولید کیفیت پایین با حجم کار ما یک سرور hp- Dl380 G8 لازمه که فعلا توان خریدش را نداریم.

اگر بانی خیر یا اسپانسری پیدا بشه کیفیت های پایین تر هم همان روز با بقیه فیلم ها رو سایت قرار می گیرد.

حامیی که وجود ندارد پس فعلا باید صبر کرد ببینیم خودمان می تونیم این را هم جور کنیم یا نه

ببخشيد ميشه بگيد حامي مالي كه ميگيد با چقد پول كارتون راه ميوفته

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)