خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

انصراف باید بدم یا نه ؟

سلام
      من تو کنکور 92 تجربی شرکت کردم و رشته زیست شناسی تو یه دانشگاه دولتی روزانش قبول شدم
      93که هیچی
      آیا برای شرکت در کنکور ریاضی سال 94 نیاز به انصراف از تحصیل دارم یا نه میتونم با 2ترم مرخصی تو کنکور94 شرکت کنم که اگه مشکلی پیش اومد حداقل همین رشته ی فعلیمو از دست نداده باشم ؟؟
      پیشاپیش ممنون از راهنماییاتون
      اگر با منبع پاسخ بدید که خیلی عالی میشه

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط stephenhawking نمایش پست ها
      سلام
      من تو کنکور 92 تجربی شرکت کردم و رشته زیست شناسی تو یه دانشگاه دولتی روزانش قبول شدم
      93که هیچی
      آیا برای شرکت در کنکور ریاضی سال 94 نیاز به انصراف از تحصیل دارم یا نه میتونم با 2ترم مرخصی تو کنکور94 شرکت کنم که اگه مشکلی پیش اومد حداقل همین رشته ی فعلیمو از دست نداده باشم ؟؟
      پیشاپیش ممنون از راهنماییاتون
      اگر با منبع پاسخ بدید که خیلی عالی میشه
      با سلام.شما تا قبل از 28-9-93 می بایست از رشته در حال تحصیل خود انصراف خود را قطعی کرده و بدهی خود را به دانشگاه پرداخت کنید تا توانایی شرکت مجدد را داشته باشید.
      در ضمن از تاریخ انصراف به مدت یکسال فرصت معرفی به نشام وظیفه را در صورت عدم قبولی خواهید داشت.
      پاسخ به سوالات سربازی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      جسارتا برای نظام وظیفه که میفرمایید باید عرض کنم که دختر هستم
      و اینکه میفرمایید بدهی ; من روزانه هستم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با سلام.شما تا قبل از 28-9-93 می بایست از رشته در حال تحصیل خود انصراف خود را قطعی کرده و بدهی خود را به دانشگاه پرداخت کنید تا توانایی شرکت مجدد را داشته باشید.
      درود
      قسمت اول حرف دوستمون کاملا درست بود و منبعشم دفترچه ی شماره 1 کنکور سراسریه...چون روزانه اید باید انصراف بدین متاسفانه...
      منظور از بدهی هم تسویه حساب با دانشگاهه...
      موفق باشید**

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چون شما روزانه هستید باید به ازای هر ترمی که در دانشگاه دولتی صرف شما هزینه شده است را به دولت پرداخت کنید تا با انصراف شما موافقت گردد.در غیر این صورت اجازه انصراف نمیدنت
      پاسخ به سوالات سربازی

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMAD_G H نمایش پست ها
      چون شما روزانه هستید باید به ازای هر ترمی که در دانشگاه دولتی صرف شما هزینه شده است را به دولت پرداخت کنید تا با انصراف شما موافقت گردد.در غیر این صورت اجازه انصراف نمیدنت
      در صورتی که ایشون بخوان دوباره کنکور شرکت کنن نیازی به تصفیه حساب روزانه نیست و فقط اگه وام گرفتن باید اون رو پس بدن.مهم هم نیست 2 سال بعد کنکور بدن یا نه.مدارک پیش و دیپلم دست دانشگاه می مونه .اگه روزانه قبول شدن دانشگاه اولشون تو یک مرسوله محرمانه مدارک و توضیحان اضافه شدن تعهد رو به دانشگاه جدید ارسال می کنه.در صورت قبولی تو رشته جدید روزانه هزینه های رایگان تحصیل به تعهد دانشگاه جدید اضاف میشه.ولی اگه روزانه باشن حتما برای شرکت تو کنکور همون سال باید تا قبل از آذر انصراف داده باشن
      یه اتاق تاریک...یه سیگار و یه سردرد قد تموم دردهای دنیا

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pimimessi نمایش پست ها
      در صورتی که ایشون بخوان دوباره کنکور شرکت کنن نیازی به تصفیه حساب روزانه نیست و فقط اگه وام گرفتن باید اون رو پس بدن.مهم هم نیست 2 سال بعد کنکور بدن یا نه.مدارک پیش و دیپلم دست دانشگاه می مونه .اگه روزانه قبول شدن دانشگاه اولشون تو یک مرسوله محرمانه مدارک و توضیحان اضافه شدن تعهد رو به دانشگاه جدید ارسال می کنه.در صورت قبولی تو رشته جدید روزانه هزینه های رایگان تحصیل به تعهد دانشگاه جدید اضاف میشه.ولی اگه روزانه باشن حتما برای شرکت تو کنکور همون سال باید تا قبل از آذر انصراف داده باشن
      بلی دقیقن.منتها باید در مقطع جدیدی از دانشگاه روزانه شروع به تحصیل کنند.اگه هم غیرروزانه بیارن هم که باید تسویه کنند
      پاسخ به سوالات سربازی

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      بلی دقیقن.منتها باید در مقطع جدیدی از دانشگاه روزانه شروع به تحصیل کنند.اگه هم غیرروزانه بیارن هم که باید تسویه کنند
      متوجه منظورتون از مقطع جدید نشدم.میشه منظورتون رو بهتر بگین.ایشون اگه انصراف بدن تنها نمی تونن همون رشته رو تو همون دانشگاه روزانه بخونن.برای روزانه آوردن همون رشته یا هر رشته دیگه تو دانشگاه های دیگه موردی ندارن
      ویرایش توسط Alfredo : 20 تیر 1393 در ساعت 15:28

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pimimessi نمایش پست ها
      متوجه منظورتون از مقطع جدید نشدم.میشه منظورتون رو بهتر بگین.ایشون اگه انصراف بدن تنها نمی تونن همون رشته رو تو همون دانشگاه روزانه بخونن.برای روزانه آوردن همون رشته یا هر رشته دیگه تو دانشگاه های دیگه موردی ندارن
      خوندن مجدد در همان مقطع و رشته قبلی امکان پذیر نیست
      پاسخ به سوالات سربازی

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      خوندن مجدد در همان مقطع و رشته قبلی امکان پذیر نیست
      همان مقطع و همان رشته در همان دانشگاه .ایشون می تونن هر رشته ای دیگه رو تو هر دانشگاه دیگه به صورت روزانه بیارن و ادامه تحصیل بدن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن