خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

► زیست پیش 1 الگو *ویرایش جدید* ◄

اینم از پیش،جلد اولش!

نوع کتاب تو سایت نوشته درسنامه کامل+پرسش های چهار گزینه ای!

374 صفحه: یعنی الان پیش 1 تقریبا هم حجم با ویرایش قبلی که کل سال پیش بود هست

مولف : اشکان هاشمی

قیمت : ۲۱,۰۰۰ تومان

منتشر شد...

گزیده کتاب

نقدی خلاصه بر این جلد:

خب واقعا آدمو غافلگیر میکنن
      سبک نوشتن پیش1 کاملا عوض شده
      درسنامه ها از کتاب گرفته شدن و 1جاهایی رو خالی گذاشته واسه تمرین(که به نظرم هنگام مرور خیلی به درد میخوره پس خواهشا نرین مطابق با کلیدی که آخر درسنامه ها گذاشته پرش کنین)-کتاب رو در بر میگیره و مطالب و نکته های بیشتر ترکیبی و مفهومی هم توی درسنامه آورده که البته تعداد این نکته های و مطالبِ بیشتر، توی پاسخ تستا بیشتر هست
      که از نظر من کار خیلی درستیه که تماما مطالب رو توی درسنامه نیاورده
      دلیلش هم معلومه خب اونوقت تستا همشون برات تکراری بود!هیجان نداشت
      تازه اینجوری قدرت تحلیل ازت گرفته میشه و با این کنکور الان باید تحلیل رو یادبگیری نه اینکه نکته ها رو حفظ کنی!
      تستا هم عالی تر شدن
      اگه یادتون باشه قبلا گفتم دوم تستاش به خوبی سوم نیست دلیلش هم این بود تستا حدود60-70درصدشون از نکته های همون ویرایش قبلی استفاده کرده بود ولی رفته بود سبک نوشتاری تستا رو متناسب با کنکورای اخیر کرده بود ولی اینجا این مورد خیلی کم دیده میشه! مثلا توی دوم حتی با وجود ویرایش نوشتاری تستا گزینه ها هم هنوز تکراری بودن
      ولی تغییرات پیش ویرایش جدید خیلی خیلی بیشتر هست نسبت به دوم!کلا پیش1 ویرایش جدید قابل قیاس با ویرایش قبلی نیست تستا خیییلی بهتر شدن
      نکته های بدیع داره گزینه ها تکراری که تو ویرایش قبلی بوده خییییلی کم استفاده شده و بیان تستا خیلی بهتر شدن!
      والسلام...

ویرایش توسط M o h a m m a d : 23 تیر 1393 در ساعت 14:24

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      کیا موافقن بعد کنکور بریم تو چاپ کتاب کنکورخدایی دیگه هرکی رسیده کتاباشو دو جلدی کرده ..............پول چرکه کف دسته ولی دیگه کتابا رو اینقدر دو جلدی نکنین چه خبره:yahoo (21):
      خدایا کمکمون کن

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      جلد جدیدشو نمی دونم چجوریه ولی حس می کنم الگو هم داره مثل سبز از سبک سوال های کنکور فاصله میگیره..کنکور دیگه به مسائل ریز و جزئی توجه نمی کنه..زده تو کار مفاهیل کلی و جامع.این جور تست ها تو ویرایش های قبلی الگو کم بود.بیشتر تست های نکات ریز داشت که کسی بهش دقت نمی کنه.جدیداشو نمی دونم
      یه اتاق تاریک...یه سیگار و یه سردرد قد تموم دردهای دنیا

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pimimessi نمایش پست ها
      جلد جدیدشو نمی دونم چجوریه ولی حس می کنم الگو هم داره مثل سبز از سبک سوال های کنکور فاصله میگیره..کنکور دیگه به مسائل ریز و جزئی توجه نمی کنه..زده تو کار مفاهیل کلی و جامع.این جور تست ها تو ویرایش های قبلی الگو کم بود.بیشتر تست های نکات ریز داشت که کسی بهش دقت نمی کنه.جدیداشو نمی دونم
      اشتباه فكر ميكنين دوست عزيز نشر الگو بعد از گاج ( نقره اي ) تنها كتابي هست كه تست هاش مشابه سبك جديد كنكورا هست.

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shadow نمایش پست ها
      اشتباه فكر ميكنين دوست عزيز نشر الگو بعد از گاج ( نقره اي ) تنها كتابي هست كه تست هاش مشابه سبك جديد كنكورا هست.
      نظر شما کاملا محترمه ‌ ولی خب اون نظر من بود

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حیف شد من چاپ قبلیشو تازه خریده بودم :-(

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اقا راستی خیلی سبز هم داره پیشش رو ویرایش میکنه!!؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      داداش این حرفات بوی خون میده ها،بابا نترسونمون دیگه
      من که خواسم بخرم رفتم تو سایتش و نمونه صفحه سال دومش رو گرفتم بینیم چجوریه،دیدیم یه جوریه،حتی سوالاتش رو میدونستم مال کدوم صفحس ولی بعضی از گزینه هاش رو نمیدونستم از کجا اورده!!!
      حالا یعنی کنکور از اینم سخت تر میدن؟

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ThePriNcE نمایش پست ها
      داداش این حرفات بوی خون میده ها،بابا نترسونمون دیگه
      من که خواسم بخرم رفتم تو سایتش و نمونه صفحه سال دومش رو گرفتم بینیم چجوریه،دیدیم یه جوریه،حتی سوالاتش رو میدونستم مال کدوم صفحس ولی بعضی از گزینه هاش رو نمیدونستم از کجا اورده!!!
      حالا یعنی کنکور از اینم سخت تر میدن؟
      بچه ها میگن جلد جدیدش خوبه.من جلد جدیدشو ندیدم. سوالای کنکور وقت گیر و کلی و مفهومی..دیگه رو یه مطلب خاص تمرکز نمی کنه.مطالب رو کلی در بر میگیره.

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها میگن جلد جدیدش خوبه.من جلد جدیدشو ندیدم. سوالای کنکور وقت گیر و کلی و مفهومی..دیگه رو یه مطلب خاص تمرکز نمی کنه.مطالب رو کلی در بر میگیره.
      شما نمیدونی گاج میکرو تا چه حد این مسئله رو رعایت کرده ؟؟؟؟

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi Mir نمایش پست ها
      شما نمیدونی گاج میکرو تا چه حد این مسئله رو رعایت کرده ؟؟؟؟
      گاج میکرو نقره ای که یه سر و گردن بالاتر از بقیه کتاب هاست..بهتر از بقیه رعایت کرده.

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منتشر شد...

گزیده کتاب

نقدی خلاصه بر این جلد:

خب واقعا آدمو غافلگیر میکنن
      سبک نوشتن پیش1 کاملا عوض شده
      درسنامه ها از کتاب گرفته شدن و 1جاهایی رو خالی گذاشته واسه تمرین(که به نظرم هنگام مرور خیلی به درد میخوره پس خواهشا نرین مطابق با کلیدی که آخر درسنامه ها گذاشته پرش کنین)-کتاب رو در بر میگیره و مطالب و نکته های بیشتر ترکیبی و مفهومی هم توی درسنامه آورده که البته تعداد این نکته های و مطالبِ بیشتر، توی پاسخ تستا بیشتر هست
      که از نظر من کار خیلی درستیه که تماما مطالب رو توی درسنامه نیاورده
      دلیلش هم معلومه خب اونوقت تستا همشون برات تکراری بود!هیجان نداشت
      تازه اینجوری قدرت تحلیل ازت گرفته میشه و با این کنکور الان باید تحلیل رو یادبگیری نه اینکه نکته ها رو حفظ کنی!
      تستا هم عالی تر شدن
      اگه یادتون باشه قبلا گفتم دوم تستاش به خوبی سوم نیست دلیلش هم این بود تستا حدود60-70درصدشون از نکته های همون ویرایش قبلی استفاده کرده بود ولی رفته بود سبک نوشتاری تستا رو متناسب با کنکورای اخیر کرده بود ولی اینجا این مورد خیلی کم دیده میشه! مثلا توی دوم حتی با وجود ویرایش نوشتاری تستا گزینه ها هم هنوز تکراری بودن
      ولی تغییرات پیش ویرایش جدید خیلی خیلی بیشتر هست نسبت به دوم!کلا پیش1 ویرایش جدید قابل قیاس با ویرایش قبلی نیست تستا خیییلی بهتر شدن
      نکته های بدیع داره گزینه ها تکراری که تو ویرایش قبلی بوده خییییلی کم استفاده شده و بیان تستا خیلی بهتر شدن!
      والسلام...

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      گاج نقره ای +همایش برای درصدهاب بالای 70 تست هاش جوابگو و کافی؟

14. Top | #14
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اوووووووووووووووووووووووو ووه 374 تا صفحه اونم فقط برا پیش 1؟کمی حجمش بالا نیست به نظرتون؟

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط melinamirmiran نمایش پست ها
      گاج نقره ای +همایش برای درصدهاب بالای 70 تست هاش جوابگو و کافی؟
      بعله
      البته با کتاب درسی!!!!
      نقل قول نوشته اصلی توسط elham75 نمایش پست ها
      اوووووووووووووووووووووووو ووه 374 تا صفحه اونم فقط برا پیش 1؟کمی حجمش بالا نیست به نظرتون؟
      نه واللا زیست خط به خطش مهمه نمیشه کم حجم تر
      الان همین خیلی سبز که دوستان سنگشو به سینه میزنن حجمش از این بیشتره که
      تازه این هم سبک کنکور و استاندارد و کاملا مفید هست اون که باید تست و پاسخ و کلن فصول3تا5رو بریزی دور!والا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن