خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: خوانندگی...

1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

خوانندگی...

سلام...
      بنده خیلی به خوانندگی علاقه دارم..البته هیچ حرکت و فعالیتی هم در این جهت نداشتم..یعنی شرایطش از هیچ لحاظ جور نبود...
      موسیقی رو تو خودم احساس میکنم و واقعا میدونم استعدادشو دارم..
      صدام عالی نیست ولی با تکنیک و مهارت میشه یه چیزایی ازش ساخت..حنجرم کامل تربیت نشده ولی تو این سالها بعضی آهنگها رو اونقد پیش خودم خوندم که
      صدای ثابتم رو پیدا کردم و بعضی مهارتها رو از اجراهای خواننده های حرفه ای کشف کردم و تا حدودی یاد گرفتم..دوستا و اطرافیان هم اکثرا صدام رو تایید و تحسین میکنن ولی تایید فرد حرفه ای خیلی مهمتره برام...در کل با یه مدت سلفژ و صدا سازی و آشنایی با نت این چیزا شاید اوضاع بهتر بشه..
      رویای معروفیت و این حرفا رو هم ندارم ..اصلا هدفم این نیست..دلم میخواد موسیقی رو بفهمم و کنار زندگی عادیم با موسیقی حرفه ای تر سروکار داشته باشم و اگه شد گه گاهی تو گروه های کوچک و دوستانه جهت سرگرمی و ...فعالیت داشته باشم.چون میدونم موسیقی چیزیه که فکر و احساسم میتونه درکش کنه و میتونه به منزله دنیایی درون دنیای واقعی برام باشه .یا حتی وسیله ای برای ابراز احساسات و افکار...ولی به هیچ عنوان دوست ندارم شغلی مرتبط با موسیقی داشته باشم..
      چطوری میتونم قدم به قدم اصولی و علمی در این راه قدم بردارم؟؟ یعنی هم با تئوری آشنایی داشته باشم هم اصول خوانندگی و نوازندگی و سالهای بعد آهنگسازی؟؟؟ مهم نیست چقد طول بکشه مهم اینه که این مسیرو برم..چون واقعا یه موقعهایی احساس کردم نیاز دارم..
      بیشتر موسیقی آذری خودمونو میپسندم( همه نوعش خصوصا موغامات)..ولی با هر سبکی میتونم کنار بیام....در سطح تبریز اگه استاد یا آموزشگاه بزرگ و معتبری سراغ دارین ممنون میشم راهنمایی کنید...

واقعیتش انتظار پاسخ و راهنمایی حرفه ای ازتون ندارم چون میدونم اینجا یعنی این انجمن جاش نیست در واقع میخواستم بدونم نظر کاربران عزیز این انجمن که بیشتر بچه های اهل علم و درس خون اند راجع به موسیقی و یادگرفتنش و همچنین نگرشی که من دارم چیه؟؟
      ای کاش ! خوب بودنمون مختص فضای مجازی نباشه ..
      اینجا همه خوبیم ..چرا اون بیرون همین شکلی نیست ؟!!
      اون جای کار که میلنگه رو کسی میشناسه ؟!!

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خوانندگي رو نميدونم ولي نوازندگي فوق العاده هس چون هم يه موقع هايي آرامشبخش ميشه هم باعث ميشه فكرت باز تر شه معزت را بيفته تازه أصن يه هنر عاليم هس در كل همه جوره با نوازندگي موافقممممم
      جایی هست که جز تو هیچ کس نمی تواند آن را پر کند .کاری هست که جز تو هیچ کس قادر به انجامش نیست

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برو اين سايت كليييي راهنماييت ميكنن البته من تبليغ نمي كنم فقط خواستم كمكمي كرده باشم
      مرجع تخصصی موسیقی ایران

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      بیشتر موسیقی آذری خودمونو میپسندم( همه نوعش خصوصا موغامات)

خیلیم عـــــــالـــــی

امیدوارم یه روزی ، روی سن ببینم تون که "ســــاری گلیــــن ِ عالیم قاسیم اف" رو میخونید

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa TbT نمایش پست ها
      خیلیم عـــــــالـــــی

امیدوارم یه روزی ، روی سن ببینم تون که "ســــاری گلیــــن ِ عالیم قاسیم اف" رو میخونید
      ممنون..انشالله..
      عالیم قاسم اف هم گوش میدی..بابا ایول..

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Sarah Melody نمایش پست ها
      برو اين سايت كليييي راهنماييت ميكنن البته من تبليغ نمي كنم فقط خواستم كمكمي كرده باشم
      مرجع تخصصی موسیقی ایران
      ممنون..خیلی وقته میشناسم..از چند سال پیش عضوشم..خیلی هم راهنماییم کردن..

نقل قول نوشته اصلی توسط Yeganehp نمایش پست ها
      خوانندگي رو نميدونم ولي نوازندگي فوق العاده هس چون هم يه موقع هايي آرامشبخش ميشه هم باعث ميشه فكرت باز تر شه معزت را بيفته تازه أصن يه هنر عاليم هس در كل همه جوره با نوازندگي موافقممممم
      فرقی نداره...خواننده یا نوازنده هر کدوم به اون ارضای روحی که دنبالشه میرسه..
      من بیشتر سازهای کلاویه ای رو دوست دارم..مثل پیانو..وهمچین آرشه ای مثل ویولن

نقل قول نوشته اصلی توسط Yeganehp نمایش پست ها
      فرقی نداره...خواننده یا نوازنده هر کدوم به اون ارضای روحی که دنبالشه میرسه..
      من بیشتر سازهای کلاویه ای رو دوست دارم..مثل پیانو..وهمچین آرشه ای مثل ویولن

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ramin94 نمایش پست ها
      سلام...
      بنده خیلی به خوانندگی علاقه دارم..البته هیچ حرکت و فعالیتی هم در این جهت نداشتم..یعنی شرایطش از هیچ لحاظ جور نبود...
      صدام عالی نیست ولی با تکنیک و مهارت میشه یه چیزایی ازش ساخت..حنجرم کامل تربیت نشده ولی تو این سالها بعضی آهنگها رو اونقد پیش خودم خوندم که
      صدای ثابتم رو پیدا کردم و بعضی مهارتها رو از اجراهای خواننده های حرفه ای کشف کردم و تا حدودی یاد گرفتم..دوستا و اطرافیان هم اکثرا صدام رو تایید و تحسین میکنن ولی تایید فرد حرفه ای خیلی مهمتره برام...در کل با یه مدت سلفژ و صدا سازی و آشنایی با نت این چیزا شاید اوضاع بهتر بشه..
      رویای معروفیت و این حرفا رو هم ندارم ..اصلا هدفم این نیست..دلم میخواد موسیقی رو بفهمم و کنار زندگی عادیم با موسیقی حرفه ای تر سروکار داشته باشم و اگه شد گه گاهی تو گروه های کوچک و دوستانه جهت سرگرمی و ...فعالیت داشته باشم.چون میدونم موسیقی چیزیه که فکر و احساسم میتونه درکش کنه و میتونه به منزله دنیایی درون دنیای واقعی برام باشه .یا حتی وسیله ای برای ابراز احساسات و افکار...ولی به هیچ عنوان دوست ندارم شغلی مرتبط با موسیقی داشته باشم..
      چطوری میتونم قدم به قدم اصولی و علمی در این راه قدم بردارم؟؟ یعنی هم با تئوری آشنایی داشته باشم هم اصول خوانندگی و نوازندگی و سالهای بعد آهنگسازی؟؟؟ مهم نیست چقد طول بکشه مهم اینه که این مسیرو برم..چون واقعا یه موقعهایی احساس کردم نیاز دارم..
      بیشتر موسیقی آذری خودمونو میپسندم( همه نوعش خصوصا موغامات)..ولی با هر سبکی میتونم کنار بیام....در سطح تبریز اگه استاد یا آموزشگاه بزرگ و معتبری سراغ دارین ممنون میشم راهنمایی کنید...

واقعیتش انتظار پاسخ و راهنمایی حرفه ای ازتون ندارم چون میدونم اینجا یعنی این انجمن جاش نیست در واقع میخواستم بدونم نظر کاربران عزیز این انجمن که بیشتر بچه های اهل علم و درس خون اند راجع به موسیقی و یادگرفتنش و همچنین نگرشی که من دارم چیه؟؟

درود برادرم.
      خوانندگی و نوازندگی توی ایران جایگاه خاصی نداره با وجود این که روزی
      یه خواننده از تخ.م در میاد ولی میشه بهش به عنوان کار جانبی نگاه کرد
      من خودم صدام بد نیست خیلی هم درگیرش شده یودم اما اخرش هیچی
      نیست....فوقش تو صدا و سیما بدن بهت یه حس غریبی طلوع نوری چیزی
      بخونی...
      ^______________________^
      ویرایش توسط roshana : 22 تیر 1393 در ساعت 11:30

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      cd.jpg
      untitled.jpg

n.jpg

ژان وال ژان: مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان بردند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم! این دیگر چه دنیاییست!!!
      بینوایان-ویکتور هوگو

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ramin94 نمایش پست ها
      سلام...

من هم مثل شما عاشق خوانندگيم
      البته خيلي بيشتر از شما علاقه دارم فك كنم
      و از موقعي كه يادمه در حال خوندن بودم
      و استاداي موسيقي هم بم گفتن كه خود به خود كاملا رو نت ميخوني (‌گوشت خيلي قويه‌)
      و در كل ديوانه ي موسيقي و پيانو ام
      زندگيم پيانوعه
      به جرعت ميتونم بگم هيچ شي اي رو تو دنيا انقدر دوس ندارم
      فوق العادس .........
      اما...
      يه اماي بزرگ
      خيلي به اين فكر كردم كه رشته ي اصلي برم موسيقي بخونم
      چون واقعا دوس دارم كله زندگيم موسيقي باشه
      ولي يه سري واقعيت هارو نميشه ازشون چشم پوشي كرد
      اينكه تو موسيقي اگه معروف نشي عملا بيكاري
      هي خرج ميكني اما هيچي پس نميگيري
      نكته ي ديگه اينكه خانوادم ميگفتن تو كه رياضيت قويه ما نميزاريم رشته اصليت موسيقي بخوني
      كنار كار اصليت موسيقي رو حرفه اي دنبال كن
      منم فكر كردم به اين قضيه و ديدم بهترين كار همينه
      شما هم اگه انقدر علاقه داري همينكارو بكن
      به نظرم حتما يه ساز كه دوس دارين حرفه اي شين
      مخصوصا پيانو
      چون ارامشي به آدم ميده كه حد نداره......
      ويلون هم فوق العادس اما به پاي پيانو نميرسه
      به هر حال اگه علاقه دارين حتما ادامه بدين
      موفق باشين
      I love all the stars in the sky, but they are nothing compared to the ones in your eyes

Hesam

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط roshana نمایش پست ها
      درود برادرم.
      خوانندگی و نوازندگی توی ایران جایگاه خاصی نداره با وجود این که روزی
      یه خواننده از تخ.م در میاد ولی میشه بهش به عنوان کار جانبی نگاه کرد
      من خودم صدام بد نیست خیلی هم درگیرش شده یودم اما اخرش هیچی
      نیست....فوقش تو صدا و سیما بدن بهت یه حس غریبی طلوع نوری چیزی
      بخونی...
      ممنون دوست عزیز..خودم این مسائل رو خیلی وقته میدونم..
      از آشناها هستن تو صدا سیما برنامه داشته باشن..
      دقیقا همین حرفا رو میزنه..
      ولی اصلا برام مهم نیست..چون اصلا تو این رویا نیستم..
      من گاهی خودم تو اتاق خودم و برای دل خودم به موسیقی نیاز دارم ساخته ذهن خودم یا حداقل نواخته دست خودم باشه حتی اگه سازندش کس دیگه ای باشه
      امیدوارم منظورمه دریافت کرده باشید

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Afsane-IN نمایش پست ها
      من هم مثل شما عاشق خوانندگيم
      البته خيلي بيشتر از شما علاقه دارم فك كنم
      و از موقعي كه يادمه در حال خوندن بودم
      و استاداي موسيقي هم بم گفتن كه خود به خود كاملا رو نت ميخوني (‌گوشت خيلي قويه‌)
      و در كل ديوانه ي موسيقي و پيانو ام
      زندگيم پيانوعه
      به جرعت ميتونم بگم هيچ شي اي رو تو دنيا انقدر دوس ندارم
      فوق العادس .........
      اما...
      يه اماي بزرگ
      خيلي به اين فكر كردم كه رشته ي اصلي برم موسيقي بخونم
      چون واقعا دوس دارم كله زندگيم موسيقي باشه
      ولي يه سري واقعيت هارو نميشه ازشون چشم پوشي كرد
      اينكه تو موسيقي اگه معروف نشي عملا بيكاري
      هي خرج ميكني اما هيچي پس نميگيري
      نكته ي ديگه اينكه خانوادم ميگفتن تو كه رياضيت قويه ما نميزاريم رشته اصليت موسيقي بخوني
      كنار كار اصليت موسيقي رو حرفه اي دنبال كن
      منم فكر كردم به اين قضيه و ديدم بهترين كار همينه
      شما هم اگه انقدر علاقه داري همينكارو بكن
      به نظرم حتما يه ساز كه دوس دارين حرفه اي شين
      مخصوصا پيانو
      چون ارامشي به آدم ميده كه حد نداره......
      ويلون هم فوق العادس اما به پاي پيانو نميرسه
      به هر حال اگه علاقه دارين حتما ادامه بدين
      موفق باشين
      سلام..
      کار عاقلانه ای کردین که رشته تونو موسیقی انتخاب نکردین..از هر جهت که فکر کنی تو کشور ما عاقلانه نیست...
      دلیل این هم که تا حالا هیچ حرکتی نداشتم ..نگاه های مردم به موسیقی..به خوانندگی..حرف و حدیثایی که هست...
      شخصیتی که یه خواننده تو خانوادش و جامعش پیدا میکنه و ... بوده..
      رفتن به سمت موسیقی باعث میشه برای خانواده و اقوام و همچنین جامعه ای که توش زندگی میکنی طور دیگه ای تعریف بشی..
      البته مدتیه که اوضاع بهتر شده هنرمندا بیشتر تو تلویزیون نشون داده میشن..تو برنامه های مختلف دعوت میشن..و مردم بیشتر..
      با طرز فکر و خلقیات یه خواننده یا هنرمند دیگری که شاید تا دیروز شخصیت قابل قبولی توذهنشون برای اون قائل نبودند آشنا میشن..
      من از طریق داییم میتونستم ..خیلی سریع شروع کنم..ولی یه مدت تبریز نبودم وقتی هم بودم کنکور داشتم..و این که میخواستم تکلیفمو با خودم مشخص کنم..
      منم مثل شما از وقتی یادم میاد همه جا مشغول خوندن بودم خصوصا تو حموم..تا جایی که چند سالی حموم خونمون یه جوری بود اگه میخوندم صدام تو کوچه بود و همه میفهمیدن منم.مجبور میشدم نخونم و این خیلی سخت بود..مگه میشه تو حموم نخوند؟؟ به خصوص که عشق خوانندگی هم داشته باشی..نه واقعا میشه؟؟
      ولی نمیدونم صدام برای چه نوع خوندنی مناسبه..یعنی محدوده صدامو نمیشناسم..
      نمیدونم منم خود به خود رو نت میخونم یا نه...
      ولی دوستم برنامه تست خوانندگی که تو یه شبکه ماهواره ای پخش میشد رو برام ضبط کرده بود..
      هر طوری که نگا میکردم مهارتم و صدام خیلی از اونا بیشتر بود..تازه بعضیاشون خیلی هم تحسین میشدن..
      منم پیانو دوست دارم ولی فکر میکنم کیبورد با توجه به برناکه ای که دارم بیشتر به کارم بیاد..
      در مورد بیکاری خوانندگان غیرمعروف هم باید بگم...اگه هدف رسیدن به درامد یا بهتره بگم ثروت باشه قطعا باید..هم خواننده خوبی باشه و هم خوب خرج کنه..
      خوانندگی تو کشو خودمون هم درامد داره ولی...پول و پارتی کلف میخواد..
      خبر دارم آقای x برای حضور چند دقیقه ایش تو یه برنامه تو تبریز..حدود 50 میلیون دریافت کرده و فکر میکنم طبق اون چیزایی که من میشنوم از کمترین مبالغ بوده..
      ولی باید قبول کرد برای رسیدن به این سطحی که محبوب مردم بشی و یه سری شرکتها هم بخوان از این محبوبیت برای تبلیغشون استفاده کنن و حاضر بشن مبالغ زیادی رو
      پیشنهاد بدن..سخخخخته..ولی هستن اونایی که اصلا رویاشون پول..محبوبیت و رسیدن به ثروت نیست..
      تو همین کوچه پس کوچه های شهرامون هستن اونایی که شاید اگه چند لحظه امکان اجرا تو جمع چند هزار نفری رو داشتن...جهانی میشدن..
      کی گفته ویولن به پیانو نمیرسه؟؟ ساز سختیه..ولی زیباست...هر سازی اگه نوازندشو داشته باشه میترکونه...من از ویولیستهای معروف آقای سامول یرونیان و ادوین مورتن رو میشناسم..که واقعا حرف ندارن...
      از زندگیت جا نمون و موسیقیتو ادامه بده..
      اگه انقد علاقه داری...خدا کنه یه روزی یه جایی به طریقی همکاری داشته باشیم...و الان که دارم نوشته درازمو تموم میکنم تازه دیدم که خانم تشریف دارین..
      موفق باشین..و حتما هم میشین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن