خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات

تمرینات ورزشی گردن و کمر

ســـــ ـــلام! بازم با یکی دیگه از مقاله های اختصاصی کنکور! و کپی نشده از جایی در خدمتون هستیم!

دوستان عزیز همونطور که میدونید اکثر ما عادت داریم موقع مطالعه به صورت دمر یا دراز کش به روی شکم درس بخونیم! و این کار به گردن و کمرمون اسیب میزنه!

در این پست سعی دارم با استفاده از تجارب 7 ساله خودم در ورزش قهرمانی شمارو از این عمل بیمه کنم!

خوب شاید واسه خیلی ها امکانش نباشه که میز مطالعه داشته باشند!(مثل خودم!)

پس اگه دوس ندارین به این روز بیفتین! kamardardi.png با من ادامه بدین!

چند تا تکنیک از تکنیکای مخصوص خودم میگم(الان داری میگی این باز تکنیک تکنیک کرد نه؟):yahoo (21):

خوب شروع میکنیم!

چند تا نرمش مخصوص کنکوری بهتون میگم که با انجام اینها کمر و گردن شما بیمه میشه! نه تنها در مقابل درد بلکه در مقابل درس خوندن دمر!

چند تا بالش بزارید زیر کمرتون طوری که گردنتون کمی بالا تر از سطج زمین باشه! خوب شروع کنین! دو تا ست هر ست 25 تا بالا پایین میرین!

neck_extension2-optimized.jpg دقیقا مثل این خانم! البته شما دراز کشش رو میرین! وقتی از هر کدوم از اینا دو تا 25 تا رفتی!(با استراحت 2 دقیقه ای بین ست ها)

اینو میری neck_tilt1-optimized.jpg ایضا!

این حرکت اسمش تو بدنسازی هست شراگ! شما هم برید خیلی خوبه! neck_shrugs-optimized.jpg

خوب دوستان عزیز تا اینجا ادامه بدید! یک روز در میان این حرکت هارو تکرار کنید!

میریم سراغ کمر که تقویتش کنیم!

6686183-b.jpg اینارو برید!

حالا چند تا نکته موقع درس خوندن! سعی کنید حالت خودتون رو تغیر بدید تو یه حالت خشکتون نزنه لدفا!

و به خودتون در تایم های 45 دقیقه ای 5 دقیقه استراحت بدید!

با انجام این نرمش ها و تکنیک ها شما میتونید گردن و کمر خودتون رو تقویت کنید و در نتیجه بازدهی مطالعه رو ببرید بالا! چون خسته شین نمیتونین تمرکز کنین!

در ضمن شب بالش سفت نذارین زیر سرتون!

از اینا پیدا کنید! 17705.jpg ترجیحا یه بالش هواپیما هم بزارید زیر سرتون که نرم و راحت کپتونو بزارید(شوخی کردم!)

البته من نمیگم برین 100 تومن بدین بالش ها! به مامان و ابجی تون بگین یه بالش خوب واستون درست کنه! باور کنین خیلی مهمه! (دخترا هم خودشون دس به کار شن)

دوستان این تکنیک ها به قول استاد احمدی کاربرد داره! و من به کار بردم و نتیجه داد!

شما هم میتونید نتیجه بگیرید!بدن شما مثل یه ماشینه! بلند شدین زود استارت نزنین! یکم گرم کنین خودتونو با حرکات کششی ! مغزتون رو با پیش خوانی گرم کنید و برید درون میدون مسابقه!

این تکنیک هارو از کسایی که بیش از 31 سال سابقه تدریس ورزش دارن گرفتم! پس خورده نگیرین!

طبق روال تو تاپیک حضور دارم و پاسخگوی سوالات شما عزیزان! در ضمن هر سوالی در زمینه ورزش داشتید! میتونم تجربمو در اختیارتون بزارم!

موفخ باشید:yahoo (94):

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تیترت خیلی زیبا بود!! :-d

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HaDJoon نمایش پست ها
      تیترت خیلی زیبا بود!! :-d
      متناسب با موضوع هستش!

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مثه همیشه دوباره یه مقاله توپ گزاشتی ....

منم مثه همیشه سوال میپرسم ....

صبح که بلند میشیم در حده بیس بیس پنج دقیقه چه نرمشایی مفید میتونه باشه ؟؟؟

واسه تقویت چشم هم ورزش داریم ؟‌ ... چون من مشکل اصلیم با چشمامه ...

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

مثه همیشه دوباره یه مقاله توپ گزاشتی ....

منم مثه همیشه سوال میپرسم ....

صبح که بلند میشیم در حده بیس بیس پنج دقیقه چه نرمشایی مفید میتونه باشه ؟؟؟

واسه تقویت چشم هم ورزش داریم ؟‌ ... چون من مشکل اصلیم با چشمامه ...
      هرجا که هستید و هر چه که هستید بخاطر آن است که خودتان خواسته اید!!!

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      صبح بلند شدی باید حرکت کششی بری بعد بری سراغ درس داداش

واسه چشم هم واسه همون تکنیک تند خوانی موقعی که داری روزنامه میخونی حرکت نده و چشماتو حرکت بده! قربون چشات

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عنوان ویرایش شد

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من واقعا ار شما تشكر مي كنم ، مقاله هاي مفيد و با ارزشي ميذاري ، ممنونم!

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن