خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 36 از 36
    1. Top | #31
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کتاب ریدینگ زرد قلم چی رو بخونید اولش یه فصل توضیح داده چه طوری تست ریدینگ بزنید
      شاید کمکت کنه

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      در کنار اینکه کلمات رو یاد می گیرید سعی کنید ریشه ی کلمات رو پیدا کنید در انگلیسی کلمات پیشوند ها و پسوندهایی می گیرند که باید برای راحتی کارتون اونها رو یاد بگیرید

3. Top | #33
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      ba salam..behtarin kar baraye behtar javab dadan va fahmidane reading haye konkor ine ke aval kalamate khode ketab darsio mosalat shi..bad soraghe yeki az ketabhaye readinge mojod dar bazar beri va harshab say koni yek ela 2 reading ro bezani..aval bedune vaght..va sarfe vaghte ziad baraye tahlile doorste soalat..badesh kalamate kharej az ketabe hamun reading haro dar jai benevisi va moror koni..bade ye modat reading haro to time moshakhas bezan(mamulan 4 ela 6 min) va badesh shoro kon reading haye konkoro az sale 84 ta 91 bezan..hameye goroh ha..tosie mikonam reading ha va cloze haye konkor haye sarasario jedi begiri va hata agar vaght kardi yek dore dg bezanishun..chera ke mazmun einan tekrar mishe..hata mozoe yek cloze test mitune mozoe readinge emsal bashe..va agar kalamate kharej az ketabe reading ha va cloze test haye konkoro hefz bashi 100 % az ohdeye readinge emsal bar miay..
      movafagh bashi

4. Top | #34

نمایش مشخصات
      روزبه جان ممنون از راهنماییت عالی بود
      فقط کاش فارسی بنویسی من که دو ساعت کشید بخونم
      فکر ما کم سواد ها هم باش
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خداحافظ ای همنشین همیشه
      خداحافظ ای داغ بر دل نشسته
      تو تنهانمی مانی ای مانده بی من
      تو را می سپارم به دلهای خسته

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها من جاييرو پيدا نکردم که درخواستمو بدم !!!!!!!!!
      من لغات پيش رو مي خوام ولي هر چه قدر گشتم تو گوگل جايي رو پيدا نکردم که بتونم دانلود کنم همشون مشکل داشتن.کسي مي تونه يه لينک سالم بده من براي داتلود .مي خوام دفتر لغاتمو تکميل کنم اخه

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن