خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

تست های عالی هورمون

سلام
      اینم یه سری تست بیست و عالی برای اونایی که میخوان 100 بزنن !!
      تست هایی که تا به حال ندیدین
      فقط یه وقت از پاسخ کلیدی اونا تعجب نکنیند !!!! تماما درسته چند دفه هم چک کردین اگه مشکلین داشتین برین سراغ پاسخ تشریحی!!
      فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
      • نوع فایل: pdf HQ.pdf (279.4 کیلو بایت, 100 نمايش)

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

با عرض پوزش

نقل قول نوشته اصلی توسط Guideline نمایش پست ها
      سلام
      اینم یه سری تست بیست و عالی برای اونایی که میخوان 100 بزنن !!
      تست هایی که تا به حال ندیدین
      فقط یه وقت از پاسخ کلیدی اونا تعجب نکنیند !!!! تماما درسته چند دفه هم چک کردین اگه مشکلین داشتین برین سراغ پاسخ تشریحی!!
      با عرض پوزش از دوستان گرامی به اطلاع شما میرسانیم به دلیل مشکلا ت فنی(مودمم سوخته) تا فردا پاسخ رو میزاریم رو سایت !!! نظرتون رو هم بگین تا بدونیم کجای کارمون مشکل داره

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من فقط تست ۱۰تون رو خوندم و دیدم غلطه دیگه ولش کردم. کاری به پاسخ تشریحی ندارم که فعلا توی سایت نیست مطلبی که نوشتین از لحاظ علمی هم کاملا غلطه. بعد بقیه سوالا رو چک کردم و باز هم غلط پیدا کردم. مطالب سایتتون رو هم خوندم و متاسفانه باید بگم کاملا مشخصه که یک تیم غیروارد دارین. طراحی تست فقط به کنار هم قرار دادن نکته نیست. خیلی اصول داره. اینا رو هم رو این حساب می گم که خودم چندین ساله که به صورت حرفه ای کار می کنم.سوالات خیلی غیراستاندارد هستن و خیلی غلط علمی و ویرایشی دارن و کوچک ترین ارزشی برای کنکور ندارن. می دونم با این حرفا به غرورتون برمیخوره اما بهتره اول به نمونه های مشابه کارتون که توی سایت هست سر بزنین تا بفهمین خیلی عقبین
      با آرزوی موفقیت

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

نظرم رو همه ی تستا نیست چون کامل بررسیشون نکردم ولی منم توی1دید کلی دیدم که تستا زیاد هوشمندانه با گزینه های شک انداز(دام)طرح

نشدن و با این قسمت حرف دوستمون که میگه اصول طرح تست خیلی چیزا هست شدیدا موافقم

درمورد تست10:

منم تا اونجایی که میدونم توی افراد دیابتی مقدار گلیکوژن ذخیره ی سلول های بدن کاهش می یابد نه افزایش!!!!!!!

نکته ی خیلی واضحی هم هست و اشتباه شدیدا فاحشی هست

ویرایش توسط M o h a m m a d : 15 تیر 1393 در ساعت 23:51

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مننون بابت نظرتون شما درست میفرمایید سوال ده ایراد داره تفصیر ما هم نیست بچه های ویرایش دارن روی تست ها کار میکنن من از طرف اون ها عذر خواهی میکنم
      فردا صبح هم پاسخ تشریحی رو میزاریم

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

ممنون از راهنمایی های شما بعله شما درست میفرمایید الان که دوباره سوالا رو نگاه کردم دیدم که سوال پونزده هم ایراد داره پاسخ ها هم همون طور که گفتم توی سایت تا فردا میزارم اگر هم دقت کرده باشید در قسمت توضیحات سایت هم گفتیم که یک گروه تازه کاریم ولی ما تمام سعی و تلاش خودمون رو برای ارائه کار های با کیفیت و رایگان میکنیم و از هر گونه انتقادی هم پذیرا هستیم چون به عقیده ما سبب میشه که آدم تو کارش پیشرفت کنه دباره اینکه هم یکی از دوستان گقته بود گزینه ها دام دار نیستند باید به این نکته دقت کرد که فعلا 15 تیر ماه و نباید فعلا دانش آموزان رو با تست های خیلی دشوار ترسوند این باعث زده شدن اونا از درس میشه ولی در کل به نظر خودم تست های بدی نبودند ( حداقلش بهتر از تست های موجوده چون اگر سوالات کنکور سال های اخیر را دیده باشید حتما میبیند که سوالات داره به سمت مفهومی شدن پیش میره و از مطالب حفظی خبر نیست و شما باید بتونین با سرعت بالایی به سوالاتی که سطح بالایی دارند پاسخ دهید ) درباره وب سایت هم بگم که داریم روش کار میکنیم فعلا کار داره ولی تمام سعی خودمون رو بکار میگیریم تا هر چه زود تر آماده بشه
      ویرایش توسط Guideline : 16 تیر 1393 در ساعت 00:14 دلیل: غلط املایی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن