خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 50
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات

تند خوانی و مفهوم خوانی به زبان ساده ساده! تکنیک مطالعه سریع و مفهومی!

سلام و عرض خسته نباشید!

از وقتی تو این انجمن عضو شدم خواستم ثابت کنم که دانش اموزان انسانی از لحاظ علمی کم از تجربی ها و ریاضی ها ندارن! و فک کنم تا الان بهتون ثابت شده!
      درس های ما ماهیت حفظی دارن و تند خوانی یکی از مصادیق مهم دانش اموز انسانی به شمار میره!
      فرا گرفتن تند خوانی میتونه شمارو نه تنها در امر تحصیل بلکه در زندگی روز مره بسیار یاری کنه !
      شما با فرا گرفتن این تکنیک ها میتونید کل دین و زندگی دوم سوم چهارم رو در عرض 6 ساعت یک دوره مطالعه کنید!(مثل من)
      با اجازه دوستان اموزش ساده تند خوانی رو به سبک دانش اموزان برتر انسانی براتون قرار میدم!
      تکنیک هارو به کار بگیرید و با یه تیر دو نشون بزنید! هم مفهوم خوانی همراه با تند خوانی یاد بگیرید! هم وقت کم نیارید!
      اگه به دردتون خورد بنده رو دعا کنید!
      در ضمن مطالب کپی نیست و اختصاصی اختصاصی برای سایت کنکور نوشته شده!

شروع میکنیم!
      speed_reading.jpg

تند خوانی خیلی جاها به درد میخوره! وقتی میخوای روزنامه بخونی! وقتی داری اس ام اس دوستتو میخونی! و وقتی میخوای اگهی روی دیوار رو در حال حرکت بخونی!
      در انتهای این مقاله شما میتونید یک صفحه را در عرض 1 دقیقه به طور کامل و مفهومی مطالعه کنید! طوری که اگه از اون صفحه تست مطرح شه نمره شما بالای 90 نشه کمتر از اون نمیشه!
      دوستان گلم! تند خوانی نیاز به تمرین داره! و تکنیکی نیست که در عرض مدت کوتاهی به دست بیاد!(اصلا همه تکنیک ها اینطورن) پس تمرین و ممارست فراموش نشه!
      تکنیک اول-سعی کنید هر جا هر چیز دیدید بخونید!بله! توی خیابون! روی مجله! روی ماشین! نوشته! هر چیزی که به چشم شما خطور کرد سعی کنید حتی اگه کامل نشده اون رو مطالعه بکنید! در اوقات بیکاری همیشه پاره ای نوشته (هر چیز)به دست بگیرید و بخونید!
      تکنیک دوم-سعی کنید مطالب رو فقط یک بار بخونید! مهم نیس که شما فکر میکنید که مطلب یادتون میره! بهش اهمیت ندید! چیزی که شما فکر میکنین یادتون میمونه یادتون میمونه! اگه به خودتون تلقین کنید که این یادم میره! حتما یادت میره! اما اگه بگی میخونم که یادم بمونه! یادت میمونه!

تکنیک سوم-سعی کن وقتی داری مطلبی رو میخونی سرتو حرکت ندی! فقط چشمات حرکت کنه! و اگه شده سرتو محکم بگیر تا جم نخوره!(نکته (اگه عادت کردی به این کار مدتی میکشه تا ترکش کنی!)

تکنیک چهارم-هر روز یه روزنامه تهیه کن بخون! عزیز من اینهمه خرج این و اون میکنی! 300 تومن نداری بدی یه روزنامه همشهری یا جام جم؟ بگیر روزنامه رو! بخون! سریع بخون! و بعدش یه کاغذ بزار جلوت و خلاصشو بنویس!(در پست های بعدی اموزش خلاصه نویسی رو میذارم)

تکنیک پنجم- هیچوقت برنگرد عقب! اگه یه خطو خوندی به هیچ وجه حق نداری از خودت راجع به اون خط سوال کنی! از خودت سوال کنی بلد نباشی روحیت میشه در حد لاک پشت! و بقیه مطالعه مختل میشه! پس به عقب بر نگرد! هر موقع که به عقب برگشتی به فحش گوشه کتاب به خودت بده!
      تکنیک6-حق نداری انگشت یا مداد زیر خطوط حرکت بدی! خجالت بکش 18 19 سالته! این کار بچه 7 8 سالس!
      تکنیک اخر و مهم ترین تکنیک!- عزیز من کی بهت گفته هر خطو خوندی ده بار مثل بلندگو تکرار کنی؟
      اصلا میدونی چند کیلو کالری با این کار هدر میره؟ چقد تشنت گرسنت میشه؟ حق نداری موقع درس خوندن لباتو تکون بدی! اره ببندشون!حق نداری کوچکترین صدا از گلوت بیرون بکنی! باید تو مخت حک شه! این مهم ترین تکنیکه! که قع درس خوندن حق نداری کلمه رو تکرار کنی یا با صدای بلند حتی اروم اون رو تکرار کنی!
      حرف اخر- دوست عزیز اگه میگی من عادت دارم هر خطو دو بار بخونم! بخون! تند تند بخون! ده بار بخون!
      میدونی من تو امتحان های ازمایشی 1 ساعت وقت اضافه میارم و هم رده ای های من هنوز وسط سوالا هستن!؟اگه شما تکنیک تند خوانی رو دست به کار بگیری! نه تنها تند میخونی بلکه مفهومی هم میخونی!
      index1.jpg
      مفهوم خوانی بدون تند خوانی بی معنیه! امکان نداره! پس اگه تند خوانی رو یاد بگیری! هم مفهومی میخونی! هم بیشتر درس میخونی هم عالی میخونی×
      یه چیز بگم واست جالب باشه! با تکنیک تند خوانی من دینی سوم رو در عرض یک ساعت واست میخونم! و قول میدم ازم امتحان بگیری بالای 65 بزنم!
      پس کاهلی نکن تکنیک هارو به کار بگیر!
      هر سوالی داشتین بنده در خدمتم تو تاپیک و پاسخگو هستم!

ببخشید یکم زبونم تند بود! اخه لازم بود

و این هم بمب مژده بنده برای شما دوستان عزیز در اینده آتی! تکنیک خلاصه نویسی به سبک رتبه یک Mba

awholenewmind1.jpg در پست های اتی! به قولی cOming SOoN!...

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب اينكه نشد تكنيك يعني ميگي اينهمه سيديو كتابو اينا هم هس فقط ميگن تند تند بخونين بلندم نخونين تو ذهنتونم بخونين؟!؟!؟!؟! اينا كه اينهمه تبليغ ميكنن چه ميدونم ميدان ديد و افزايش ميدن سرعتو عضله چشمو...... پس چي ميگن؟؟؟ من ميخواستم يكي بگيرم ديدم ٢٢٠ هزارتومنه برق از سرم پريد گفتم همينجوري هم بخونم به صرفه تره:yahoo (94):
      جایی هست که جز تو هیچ کس نمی تواند آن را پر کند .کاری هست که جز تو هیچ کس قادر به انجامش نیست

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yeganehp نمایش پست ها
      خب اينكه نشد تكنيك يعني ميگي اينهمه سيديو كتابو اينا هم هس فقط ميگن تند تند بخونين بلندم نخونين تو ذهنتونم بخونين؟!؟!؟!؟! اينا كه اينهمه تبليغ ميكنن چه ميدونم ميدان ديد و افزايش ميدن سرعتو عضله چشمو...... پس چي ميگن؟؟؟ من ميخواستم يكي بگيرم ديدم ٢٢٠ هزارتومنه برق از سرم پريد گفتم همينجوري هم بخونم به صرفه تره:yahoo (94):
      قیمت ها اره نجومیه! ولی من سعی کردم کاربردی ترین هارو قرار بدم در ضمن ممنون:ذی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ضمن احترامي ك به نويسنده دارم بايد بگم بند ٦ طبق گفته ايمان سرورپور تو كتاب كنكور و خدايي ك در اين نزديكيست اشتباهه
      چون ذهن تو جاهاي خالي بين خطوط دنبال نوشته ميگرده و باعث گيجي ميشه

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      ضمن احترامي ك به نويسنده دارم بايد بگم بند ٦ طبق گفته ايمان سرورپور تو كتاب كنكور و خدايي ك در اين نزديكيست اشتباهه

ببخشید خانوم مهسا ولی این حرف شما با حرف چند هزار مشاور منافات داره! همه میگن باید با چشم خوند! حتی حوضه دید چشم رو هم زیاد کرد!

از شما بعیده!!!! کدوم فارغ التحصیلی دیدید که با مداد بخونه؟

خود شما وقتی روزنامه مخونید زیرش مداد میبرید؟؟؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها

اه شما اين كتابو دارين من ميخاستم بگيرم ولي حسش نبود چطوره كتاب خوبيه؟ ساختارش چجورياس ؟ چيا ميگه؟!؟!
      جایی هست که جز تو هیچ کس نمی تواند آن را پر کند .کاری هست که جز تو هیچ کس قادر به انجامش نیست

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط Yeganehp نمایش پست ها
      اه شما اين كتابو دارين من ميخاستم بگيرم ولي حسش نبود چطوره كتاب خوبيه؟ ساختارش چجورياس ؟ چيا ميگه؟!؟!
      راستش من فقط نمونه صفحاتشو وو سايتش خوندم
      بنظر بد نمياد
      ٢١٩صفحه اس

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

نقل قول نوشته اصلی توسط Ensany نمایش پست ها
      ببخشید خانوم مهسا ولی این حرف شما با حرف چند هزار مشاور منافات داره! همه میگن باید با چشم خوند! حتی حوضه دید چشم رو هم زیاد کرد!

منبع حرفم
      نويسنده هم ايمان سرورپور

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      من گفتم تنها بی عیب قرآنه! دلیل نمیشه چون ایشون کتاب رو چاپ کردن حرفشون درسته!

اخه خواهر من کدوم کنکوری رو دیدی زیر خطا انگشت ببره؟ خودت میبری؟؟؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

من گفتم تنها بی عیب قرآنه! دلیل نمیشه چون ایشون کتاب رو چاپ کردن حرفشون درسته!

اخه خواهر من کدوم کنکوری رو دیدی زیر خطا انگشت ببره؟ خودت میبری؟؟؟
      دليل نميشد تو پست قبلي با لحن تحقير اميز حرف بزني
      از من بعيده؟!! مگه كتاب مال منه؟!
      اين اثبات شدس من چند جاي ديگه هم ديدم لازم باشه بازم با مدرك ميگم
      خط نميبرن ولي مشاورا ميگن ببرين اونم تند تند نه كلمه ب كلمه و ما خودكار يا مداد نه با انگشت

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      هر کس یه نظری داره نظر شما هم محترمه!

12. Top | #12
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یه زره محدود بود ... اگه میشه بیشتر بحثو بازش کنی ممنونت میشیم ...
      هرجا که هستید و هر چه که هستید بخاطر آن است که خودتان خواسته اید!!!

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad.7 نمایش پست ها
      یه زره محدود بود ... اگه میشه بیشتر بحثو بازش کنی ممنونت میشیم ...
      داداش بحث انچنان هم پیچیده نیست! خلاصش همینه! اینارو به کار بگیر حله!هر سوالی داشتی بپرس در خدمتتم!

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

دوست من میگف قبلا فقط با چشم میخوندم اما الان خودکار میگیرم و میخونم و سرعتم فوق العاده زیاد شد.. به منم پیشنهاد کرد اینجوری بخونم..
      هرکی یه روشی داره.. همیشه هم با زمزمه کردن خوندن بد نیس.. بستگی به خود شخص داره که با کدوم روش راحتتره و بهتره..

منم گاهی با زمزمه میخونم احساس میکنم بازدهیم بیشتر میشه.. چون اگه زمزمه نکنم حواسم خیلی پرت میشه و با چشم خوندن فایده ای نداره واسم..

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ayda.gonbadi نمایش پست ها
      دوست من میگف قبلا فقط با چشم میخوندم اما الان خودکار میگیرم و میخونم و سرعتم فوق العاده زیاد شد.. به منم پیشنهاد کرد اینجوری بخونم..
      هرکی یه روشی داره.. همیشه هم با زمزمه کردن خوندن بد نیس.. بستگی به خود شخص داره که با کدوم روش راحتتره و بهتره..

منم گاهی با زمزمه میخونم احساس میکنم بازدهیم بیشتر میشه.. چون اگه زمزمه نکنم حواسم خیلی پرت میشه و با چشم خوندن فایده ای نداره واسم..
      ما همیشه استسنا داریم!

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن