خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 73
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها مرسی از نظراتتون.سعی میکنم بازم بهش فکر کنم.اما اول از همه صبر میکنم تا نتیجه کنکور بیاد.شاید اینطوری بهتر بتونم تصمیم بگیرم.بازم ممنون از همتون

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام
      یک سری از حرفا به گفتن خیلی راحته
      این که میمونم میخونم و ...
      ولی تو واقعیت و اجراش مهمه
      به علاوه فشار زیادی که کنکور به خودت و اطرافیانت میاره
      ولی یک رشته ای بررو و یک کاری بکن که یک عمر پشیمونش نشی و حسرت بخوری
      حرف فقط حرف خودته نه ماها نه مشاورا نمیتونیم کمک چندانی بکنیم.
      خودتو بشناس بعد تصمیم بگیر

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به صحبتهای دیگران به هیچ عنوان گوش نده که بدبخت میشی. البته طبیعتا مشاوره گرفتن از فرد کار بلد خوبه نه مثل مشاورای قلم چی((((((: طرف با مدرک از دانشگاه درغوز آباد میخواد بچه مردمو راهی شریف کنه؟ یا با مدرک پیام نور میخواد مشاوره واسه قبولی پزشکی بده. ولشون کن خودت ببین چی به نفعته
      اشتباه من رو نکن و رشته ای که میدونی بهش علاقه داری هیچ وقت رها نکن و نرو سمت چیز دیگری. من آدم میشناسم 6 سال پشت کنکوره امسالم جزو نفرات قلم چی بود و احتمال فراوان جزو رتبه های خیلی خوب خواهد بود.
      سال اول رتبش 72000!!!! بله هفتادو دو هزار بود و الان رتبش دو رقمیه.

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Ensany نمایش پست ها
      خیلی از دوستان پاسخ های خوبی عرض کردن بنده هم نظر شخصی خودم رو ابراز میکنم!

یه بیماری خیلی بزرگ تو تجربی هاست به نام پزشکی! ایا جامعه فقط پزشک میخواد؟ جامعه شغل دیگه لازم نداره؟

من مطمئن هستم کمتر از نصفی از بچه های تجربی بخاطر علاقه میخوان برن پزشکی! فقط به خاطر در امد سرسام اورزش میخوان پا تو این رشته بذارن!

این رو عرض کردم تا بگم! اگر شما واسه در امد میخواین برین این رشته! سال اول هم قبول میشدین ارزش نداشت!

اما پیشنهاد من!_ سعی کنید یه چیزی پیدا کنید که بهش علاقه دارین! بعد برین و تو اون بهترین باشین! حتی اگه کارتون سبزی پاک کنی باشه! اگه بهترین باشین! بی شک میتونین به جاهای خیلی بلندی برسین!

کودکی شب ها توی رستوران میخوابید و هر شب فکر میکرد اگه یک رستوران داشته باشه میتونه شبا توش راحت بخوابه! و اون کودک پیشرفت کرد! در 12 سالگی صندوقدار رستورانی بود!

و موقع مرگ 3000 رستوران داشت!

چرا؟ چون فقط علاقه داشت!

زندگی پول نیست! زندگی مادیات نیست! زندگی پزشکی نیست! زندگی دندون پزشکی نیست!
      کی گفته هر کس میره پزشکی برای مادیاته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟/
      زندگی من دقیقا یعنی پزشکی! برای همینم رشته مهندسی دانشگاه برتر دولتی که برای همه آرزو هست رفتنش برای من پشیزی ارزش نداشت هم روز قبولیش هم 4 سال هدر دادن وقت و زندگیم .برای همکلاس من زندگی یعنی همون مهندسی و بهتر از اون هیچی نبود!

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      ببین اراده ای افراد باهم خیلییییییی فرق میکنه خیلیییییی.......
      ببین ارادشو داری؟؟؟
      من خودم به شخصه یکی از بچها اراده ی خیلی قویه ای داره باعث تحسینم هست جوری که منم رفتم تو فکر اینک بشینم پزشکی بخونمااااااا در این حد...دروغم نمیگم
      جناب @hossein_R
      من دعوت کردم بیاند نظرشونا بگن چون ارادشون خیلی بالاس وقابل تحسینم هست
      من یه ایه الکرسی هم میخونم کسی چشم نشه خخخخخخ
      ولی ارادت مهمه فقطم خودت میتونی ببینی میتونی بمونی یا نه
      موفق باشید باشیم باشند
      ویرایش توسط MohadeseH_M5R : 15 تیر 1393 در ساعت 02:19

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      اگه هدفت برات مهمه براش بجنگ حتي به قيمت گذشتن چند سال از بهترين روزاي زندگيت ، چون كه بقيه بهترين روزاي زندگيت رو عالي مي كنه!
      پس بجنگ اما با خودت (به قول دكتر افشار) !
      موفق باشي

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ensany نمایش پست ها
      خیلی از دوستان پاسخ های خوبی عرض کردن بنده هم نظر شخصی خودم رو ابراز میکنم!

یه بیماری خیلی بزرگ تو تجربی هاست به نام پزشکی! ایا جامعه فقط پزشک میخواد؟ جامعه شغل دیگه لازم نداره؟

من مطمئن هستم کمتر از نصفی از بچه های تجربی بخاطر علاقه میخوان برن پزشکی! فقط به خاطر در امد سرسام اورزش میخوان پا تو این رشته بذارن!

این رو عرض کردم تا بگم! اگر شما واسه در امد میخواین برین این رشته! سال اول هم قبول میشدین ارزش نداشت!

اما پیشنهاد من!_ سعی کنید یه چیزی پیدا کنید که بهش علاقه دارین! بعد برین و تو اون بهترین باشین! حتی اگه کارتون سبزی پاک کنی باشه! اگه بهترین باشین! بی شک میتونین به جاهای خیلی بلندی برسین!

کودکی شب ها توی رستوران میخوابید و هر شب فکر میکرد اگه یک رستوران داشته باشه میتونه شبا توش راحت بخوابه! و اون کودک پیشرفت کرد! در 12 سالگی صندوقدار رستورانی بود!

و موقع مرگ 3000 رستوران داشت!

چرا؟ چون فقط علاقه داشت!

زندگی پول نیست! زندگی مادیات نیست! زندگی پزشکی نیست! زندگی دندون پزشکی نیست!
      وقتی مییبنم شهرم دندون پزشک نداره و مردم بخاطر دکتر مهاجرت میکنن به تهران وظیفه خودم میبینم که باید دندونپزشک بشم بخاطر رضای خدا

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما دختری مشکل نظام وظیفه نداری برو دانشگاه اگه رشتتو دوس داشتی ادامه بده اگه نه انصراف بده بشین بخون یا اگه مشکل مالی نداشته باشی میتونی بری ازاد الان 3 ساله میشه لیسانس گرفت بعد لیسانست دوباره بشین بخون ولی اینو بدون رفتن به ضعیف ترین دانشگاه ها هم به ادم خیلی تجربه اضافه میکنه تجربه هایی که خیلی هاشون به درد کنکور میخوره

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم دکتر نمایش پست ها
      وقتی مییبنم شهرم دندون پزشک نداره و مردم بخاطر دکتر مهاجرت میکنن به تهران وظیفه خودم میبینم که باید دندونپزشک بشم بخاطر رضای خدا
      خانوم دکتر دندان تهران قبولیش خیلی سخته...یعنی اگه فقط هدفت دندان بود حتی آزاد اون موقع ارزششو داشت بمونی...واقعا ارزششو داشت بدون وقت تلف کردن 1سالم بخونیو بری رشته مورد علاقت...اما اگه فقط میخوای بری دندان تهران برادرانه توصیه میکنم همین امسال انتخاب رشته کنیو بری...

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      3 سال؟
      داری چی کار میکنی که قبول نشدی!
      اگه قرار بود قبول بشی همون سال2 باید قبول میشدی
      زیاد پشت کنکور نمون الکی وقتت هدر میره

​انجام تمامی خدمات پرینتر سه بعدی

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad74 نمایش پست ها
      3 سال؟
      داری چی کار میکنی که قبول نشدی!
      اگه قرار بود قبول بشی همون سال2 باید قبول میشدی
      زیاد پشت کنکور نمون الکی وقتت هدر میره

داداش یعنی چی وقتت تلف میشه...یعنی 1سال زودتر بره یه رشته بیخود بهتر ازینه که سال بعدش بره یه رشته تاپ..؟! فک میکنی 1سال اینقد مهمه..؟؟!!!!!

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NaKayama نمایش پست ها

داداش یعنی چی وقتت تلف میشه...یعنی 1سال زودتر بره یه رشته بیخود بهتر ازینه که سال بعدش بره یه رشته تاپ..؟! فک میکنی 1سال اینقد مهمه..؟؟!!!!!
      ممکنه که سال بعد هم قبول نشه.. اونوقت وقت هدر میره..

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ayda.gonbadi نمایش پست ها
      ممکنه که سال بعد هم قبول نشه.. اونوقت وقت هدر میره..

آخه بستگی داره شما برای چی میخوای بری دانشگاه...اگه میری که کل آیندتو بسازی 1 سال که سهله 3سالم بعد این پشت کنکور بمونی باز میرزه...وگرنه همین امسال برو خدا پشتو پناهت...

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به قول محمد اگه قرار بود قبول شی همون سال دوم قبول میشدی
      فقط وقت هدر دادن نیس انقد وقت زیاده تو میخای اصن 4سال دیگه هم کنکور بده اتفاقی نمیفته ولی بهت بگم زیاد تو خونه نشستن و فکر کردن ب این ک اطرافیانت ازت توقع دارن دیونت میکنه حتی ممکنه افسرده هم بشی اصن این کارو نکن همین امسال برو دانشگاه
      چقدر دوست داشتنی هستند...
      آدم هایی که شبیه حرف هایشان هستند...

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      از لحاظ روحی فوق العاده ضربه میخوری.. حتی کسایی که میخوان واسه دومین بار کنکور بدن هم افسردگی میگیرن .. حالا واسه بعضیا کمتر واسه بعضیا بیشتر..

ما تجربه شو داریم که میگیم .. وقتی روحیت خراب شه درس خوندن واست سخت میشه و نمیخونی..
      خلاصه اگه میخوای بمونی کار خیلی سختی پیش داری..

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین یه جا هستش تو, تو 22 سالگی لیسانس یه رشته در پیت بگیری...یه جا هست تو 30 سالگی بشی دندان پزشک یا دارو ساز...اون اولی کل 8 سالو جون بکنه بازم به گرد پای توی پزشک نمیرسه...
      حرفایی که بقیه میزنن کاملا از رو دلسوزیه, اما اونا بیشتر جنبه روحی روانیو مطرح میکنن من جنبه شخصیتی و مادیو میگم...اینم راحت بهت بگم بعد فارغ التحصیلی از یه رشته در پیت میفهمی 4سال عمرت کاملا حروم شده و هیچ فرقی با یه دیپلمه نداری...

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن