خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

تاثیر کلاس زبان بر کنکور

به نظرتون کلاس زبان روی زبان کنکور خیلی اثر داره؟
      راستش من تا یه حدود متوسطی(سفیر تا سطح 301) رفتم ولی الان دیگه نمیتونم. درضمن در حال حاضر به طور غیر مستقیم زبانو یاد میگیرم(خواندن یک سری مطالب به انگلیسی).زبانم هم بد نیست و چون از بچگی رفتم منطقش یکم تو ذهنم رفته.
      می خواستم بدونم کلاس زبان نرم می تونم یه درصد خوب(بالای 90یا85) بزنم؟ صرفا با خوندن برای کنکور و تست و اینا

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط the great aziz نمایش پست ها
      راستش من تا یه حدود متوسطی(سفیر تا سطح 301) رفتم ولی الان دیگه نمیتونم. درضمن در حال حاضر به طور غیر مستقیم زبانو یاد میگیرم(خواندن یک سری مطالب به انگلیسی).زبانم هم بد نیست و چون از بچگی رفتم منطقش یکم تو ذهنم رفته.
      می خواستم بدونم کلاس زبان نرم می تونم یه درصد خوب(بالای 90یا85) بزنم؟ صرفا با خوندن برای کنکور و تست و اینا

مطمعنا تاثیر زیادی داره .چون کلاس رفتن دانش لغات شمارا زیاد میکنه و درصد بالای زبان در گرو دانش لغات بالاست...و تقریبا میتونم بگم همه ی کسانی ک زبان رو بالا میزنن یا کلاس رفتن یا ب طریقی دایره لغاتشونو افزایش دادن

ولی اگر نمیتونید کلاس برید اشکال نداره.خودت تو خونه تقویتش کن.و از مهر ب بعد هرشب یک درک مطلب کارکن.چون کسی زبانو بالا میزنه ک بتونه کلوز و ریدینگ رو سریع و در زمان تعیین شده بزنه

منم مثه شما چن ترمی رفتم و بقول شما منطقشو فهمیدم و از اون ب بعد خودم اومدم جلو(البته توی مدرسه ما کنار کتاب درسی کتاب کمبریدج هم درس داده میشد ).

مشاوره و برنامه ريزي كنكور
      راهنماي انتخاب رشته كنكور سراسري

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط the great aziz نمایش پست ها

رفتن ب کلاس های زبان مفیده ولی اگه نمیتونین برین الزامی نیست ک برای کسب درصد مد نظرتون حتما ب کلاس زبان برید , همون خواندن مطالب انگلیسی هم میتونه مفید باشه

چون سوال های کنکور از مطالب کتاب درسی طرح میشه ؛ گرچه ممکنه لغاتی خارج از کتاب توو س ها باشن ولی اونا ب مهارت های متن خوانی مربوط میشه ؛ ک با استفاده از کتاب هایی ک برا درک متن وجود دارن میتونید مهارت متن خوانی تون رو قوی کنین .
      ویرایش توسط SHINER : 14 تیر 1393 در ساعت 20:52 دلیل: قسمتی از متن bold شد !

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      از اين استعداد زبانت استفاده كن و منابع كنكور رو بخون بجاي كتاباي سفير
      البته كتاباي وان او وان رو من تدريس ميكردم همراهش كتاب لغت هم ب بچه ها ميدادن
      ولي امسال وقتتو فقط بذار رو منابع اصلي كنكور

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

5. Top | #5
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      100 % ... منم خودم کلاس میرفتم ... ولی زبانو اصلا نخوندم برا کنکور برا همین 75 زدم ....

به نظر من چون زبانت خوبه وقت کمتری براش بزار ... (شاید خیلیا بگن بیشتر وقت بزار ) ...

اما : عربی رو به جای زبان بیشتر کان ... چرا ؟ چون اکثر کسایی که زبانشون خوبه عربی ضعیفی دارن : از جمله خودم.

البته این نظر من بود !
      هرجا که هستید و هر چه که هستید بخاطر آن است که خودتان خواسته اید!!!

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسانی که کانون زبان میرن به نظرتون سطح inter3 کافیه برای کنکور؟

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

یکی جواب مارو بده

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobin نمایش پست ها

یکی جواب مارو بده

دقيقا نميشه گفت چي برا كنكور مناسبه همون كتاب درسيو بخونيد چرا اصرار داريد كتاباي ديگرو كار كنيد؟
      ولي خب بنظرم سطح high3 بيشتر مناسب كنكور باشه

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کلاس زبان رفتن شدیدا تاثیر مثبت داره اما به نظر من ارزش نداره ! کلی وقت آدمو میگیره ! (تکلیفاشو باید انجام بدی ، رفت و برگشت ، خستگی ناشی از کلاس ) من مرتبا کلاس زبان میرفتم + کلاس خصوصی های سایر دروس نتیجش این شد اینقدر سرم با این کلاسا شلوغ شد خودم نتونستم اونجور که باید و شاید سایر دروس رو بخونم(شدیدا واسه مطالعه زیست شناسی وقت کم آوردم ) البته مدرسمه هم باید میرفتم . اگرچه زبان کنکورو نخونده 70-80 زدم اما اصلا ارزششو نداشت . منابع خوب واسه زبان کنکور زیاده تو بازار ! بدون شک با اونها هم میتونی به یه درصد خیلی مناسب برسی. خیلی هم وقتت کمتر هدر میره . یادت باشه کلاس زبان رو همیشه میشه رفت اما مگه چند دفعه میخوایم کنکور بدیم ؟؟ شما اشتباهات مارو تکرار نکن !

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobin نمایش پست ها

یکی جواب مارو بده

والا همينطوري نميشه نظر داد
      چون ممكنه يكي inter 3 باشه و هيچي بارش نباشه
      يكيم همين سطح باشه و كلي بدونه
      كافي كه نيست قاعدتا
      سطح high روي گرامر به طور وسيع كار ميكنه كه البته در اون سطح تو كنكور نمياد اما گرامر قوي ميشه
      advanced هم كه كلا لغت و reading و listening ..گرامر نداره اصن بخاطر همين خيلي خوبه :yahoo (94)::yahoo (94):

كلاس زبان زماني واس كنكور نتيجه ميده كه متداوم و طولاني رفته باشي
      اما با يكي دو سال نتيجه نميده
      چون تو اون يكي دو سال زبان انگليسي ملكه ي ذهنت نميشه
      اما تو مدت طولاني ملكه ي ذهن ميشه و تستارو بدون فكر كردن ميزني
      انگار كه زبان فارسي
      I love all the stars in the sky, but they are nothing compared to the ones in your eyes

Hesam

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن