خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

معنی کلمات رو میخونم ولی سریع فراموش میکنم

سلام خسته نباشین من نمیدونم زبان رو چطوری بخونم...... بنظرم سخترین درسه همیشه مشکل داشتم. معنی کلمات رو میخونم ولی سریع فراموش میکنم. موقع ازمون دادنم بیشتر کلمات واسم نا اشناست .................................................. .. خواهش میکنم راهنماییم کنین باید حداقل 20درصد بزنمش

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط الینا نمایش پست ها
      سلام خسته نباشین من نمیدونم زبان رو چطوری بخونم...... بنظرم سخترین درسه همیشه مشکل داشتم. معنی کلمات رو میخونم ولی سریع فراموش میکنم. موقع ازمون دادنم بیشتر کلمات واسم نا اشناست .................................................. .. خواهش میکنم راهنماییم کنین باید حداقل 20درصد بزنمش
      سلام ؛ واسه لغات که حدود 40 درصد زبان رو تشکیل میده میتونی از tick 8 گاج استفاده کنی ! عالیه ...
      عشــــــق ؛
      همین خنده های ساده توست . . . !

وقتی با تمام غصه هایت میخندی ؛
      تا از تمام غصه هایم رها شوم . . .

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بله اون هم کتاب خوبی هست ولی نیازی به حفظ زیاد لغات نیست باید مفهوم جمله را درک کنی تا بتونی جواب بدی که با تمرین زیاد به این هدف میرسی

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط الینا نمایش پست ها
      20 درصد؟
      خیلی بیشتر از 20 درصد شما میتونید بزنید.
      تعداد دفعات مطالعه درس زبان در هفته رو افزایش بدید.
      سعی کنید نترسید و بعنوان حداقل درسی معمولی بهش نگاه کنید.
      هر شب 30 دقیقه لغات کتاب tick8 رو بخونید . نگران نباشید. همه چیز بعد از مدتی تلاش ، به وضع آرمانی خواهد رسید
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

5. Top | #5
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      سلام..اگه به درصد 20 فکر کنی بدون 10 میزنی..توقعت را ببر بالا..اسون ترین درس عمومی رو زبان بدون..ولی با اهمیت بالا..برای اینکه مشکل حفظ کردن کلمات یک زبان خارجی حل شه فقط و فقط باید تک تک کلمات مورد نظر رو در قالب جملات یاد بگیری..در غیر اینصورت سریع یادت میره..پس در درجه اول کلمات رو با Definition انها یاد بگیر..تنها کتاب مفید کتاب اقای جمشید نوجوان هستش..بعد از یاد گرفتن Definition سراغ synonym و Antonym کلمات برو..مرحله بعدی باید کاربرد کلمات رو تو جمله های داخل متن کتاب پیدا کنی..تو کتابی که بهت گفتم این مورد هست..ولی اگر خواستی متن های کتاب رو کلمه به کلمه معنی کن و سعی کن ساختار ها رو به ذهنت بسپری...یک درس که تمام شد شروع به تست زدن کن ولی دنبال این نباش که تست زیاد بزنی..کلا 20 تا بزن ولی معنی گزینه ها و جمله ها رو کامل بررسی کن..اینم بگم که از In the name of God تا اخرین خط اخرین صفحه ی کتاب درسی هرچی هست باید بلد باشی.(البته در درجه اول کلمات تنظیم شده ی دروس بعد اگه دیدی یادگیری زبانت رفته بالا و میتونی بالا تر بزنی کل کتاب رو بخون..)

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن