خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 55 از 55
    1. Top | #46
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mv31017 نمایش پست ها
      خيلي ممنون
      فايل صوتي رو گوش كردم، صداي رسا و مسلطي رو شنيدم ، خيلي خوب بود، از شما تشكر مي كنم.
      فقط جسارتاً موزيك پس زمينه يه كوچولو زننده بود .
      اما بحث علمي و اصلي خيلي خوب و جذاب بود .
      لايك!
      دوست عزیز در اکثر مشاوره های صوتی پیش زمینه لایتی رو برای انتقال بهتر مفاهیم قرار میدن! کار من در قرار دادن پیانوی زمینه عمدی بود! اما اگر ناراحتتون کرده ببخشید!

2. Top | #47
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl_m نمایش پست ها
      سلام داداش دمت گرم انصافا عالی بود. ذکات علم نشر آن است و شما هم ذکاتتونو به نحو احسنت پرداخت کردید.
      ممنونم دوست عزیز! بنده رسالتم کمک به همه دانش اموزانه! انشا الله خدا خود من رو هم دعا کنه!

التماس دعا!

3. Top | #48
      کاربر اخراجی

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      این بلاااااااااااارد رو خوب میایی .... اصلا احمدی ذهن دانش اموزانشو عین این تکفیریا میشوره....

این باالارد هم از احمدیه...توی dvd4 الکتریسته ساکن هم از این چیزا از همین بلاردا هس.....

با این تفاسیر این ی تبلیغ بیش نیس و این دوست ما عین اینایی که جنگ نرم میکنن مث ارمیا که حجابشو رعایت میکرد..اینا یواش یواش وارد میشن از ما گفتن بود

4. Top | #49
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

یه سوال مثلا وقتی همین درس جامعه شناسی رو میخونی

مثلا درس 1 تا 5 جامعه یک رو تو نیم ساعت میخونی و بعدش تستای این 5 درس رو میزنی!
      بعد روز بعد یه دور ورق وار کتابو ببینی کافیه؟یا نه تستاشو بذارم فرداش بزنم؟ کلا هرکتابی رو
      وقتی چند درس مرتبط بهم رو خوندی 10 دقیقه بعدش تست بزنی بهتره یا فرداش؟

5. Top | #50
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه زهرا نمایش پست ها
      ممنون

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

یه سوال مثلا وقتی همین درس جامعه شناسی رو میخونی

مثلا درس 1 تا 5 جامعه یک رو تو نیم ساعت میخونی و بعدش تستای این 5 درس رو میزنی!
      بعد روز بعد یه دور ورق وار کتابو ببینی کافیه؟یا نه تستاشو بذارم فرداش بزنم؟ کلا هرکتابی رو
      وقتی چند درس مرتبط بهم رو خوندی 10 دقیقه بعدش تست بزنی بهتره یا فرداش؟
      برای تست زدن بین مشاورا اختلاف هست! ولی نظر من اینه شما این شنبه بخون جامعه شناسی رو! تستاشو نزن! چرا؟ چون تست استهلاک ذهنی بسیاری داره و خستتون میکنه نمیزاره شما بری سراغ درس بعدی!

شما یک روز رو کلا اختصاص بده به تست زدن

یعنی امروز جامعه شناسی بخون مرور بالارد بکن! هفته بعد قبل تست زدن یک بار مرور بکن! بعد تستاشو بزن! چون هفته بعد مرور وقت کمی میگیره و انرژی برای تست زدن هست

6. Top | #51
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      باسلام ببخشید چرافایل دانلود وجونداره تو سایت پیزوفایل میگه نیستش ببخشید من تازه عضو شدم چه جوری باید یعنی ازکجا سوال بپرسم

7. Top | #52
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راست میگه چرا فایل به این مفیدی رو پاک کردین کسی نداره ایا ؟

8. Top | #53
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      لینک چی شد؟ کسی داره بذاره

9. Top | #54
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اقاکسی این فایل صوتی رو نداره بذاره اینجا ما هم استفاده کنیم؟؟؟؟؟؟؟

10. Top | #55
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Unhappy فایلی با این آدرس وجود ندارد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ensany نمایش پست ها
      عرض سلام و خسته نباشید!

دوستان عزیز نماز روزه هاتون قبول درگاه حق! همونطور که قول دادم میخوام مرور معجزه اسای بالارد رو بهتون اموزش بدم! مروری که هیچ مشاوری نیومده کامل اون رو مطرح کنه! و به عبارتی private باقی مونده!

با هماهنگی اقای رهبر در یک فایل صوتی مرور بالارد رو براتون توضیح دادم! که امیدوارم خوشتون اومده باشه!

جی جی بالارد یک نویسنده انگلیسی هستش که مرور اون در حال حاضر بهترین مرور به حساب میاد!

در کنار مرور بالارد مرور اپینگهاوس رو هم توضیح دادم! شک نکنید با یاد گرفتن این دو تا مرور ذهن برتر مال شماست!

برای دریافت فایل اموزش مرور اپینگهاوس و بالارد Morore Balard! برید اینجا!

و اما برای کسانی که اولین بار هس میخوان با مرور علمی که مشاورا ازش دم میزنن چگونه مرور کنیم؟ تثبیت مطالب تا n سال! مقاله ای اختصاصی برای سایت کنکور! اینجارو برای پیش مقدمه بخونن!

دوستان عزیز مرور بالارد هیچ نیازی به کتاب نداره! و تو هر مکانی میشه انجام بپذیره! برای همین اسمش معجزس!

فایل پیوست 10393
      این دو تا مرور رو یاد بگیرید و خیالتون از بابت مرور راحت باشه! به قول خودم مطالب عین میخ میره تو مخ شما! (روش دانشجوهای تاپ)

تا اخر شب در تاپیک حضور دارم و پاسخگوی سوالات شما عزیزان!
      فایلی با این آدرس وجود ندارد.

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن