خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 82 از 82
    1. Top | #76
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Wild Rose نمایش پست ها
      سلام اگه سوالم تکراری بود ببخشید من وقت نکردم کل پستها رو بخونم...
      جزوه ی عربی برای دانلود وجود داره؟؟
      اگه آره...میشه یه جزوه ی خوب و کامل معرفی کنید؟؟
      من بعد عید یه جزوه ای رو دانلود کردم که خیلی بهم کمک کرد...اسمش نکات طلایی عربی کنکور از انتشارات دانشگاه تهرانیها..من تو نت پیدا کردم اگه پیداش نکردی بهم بگو واست بفرستم...به من که خیلی کمک کرد عربی رو کنکور امسال95درصد زدم

2. Top | #77
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط soroosh96 نمایش پست ها
      برای آزمون ها چجوری باید عربی کامل گاج رو خوند؟ چون به جز بخش قواعد بخش ترجمه و درک مطلب هم داره که مشخص نشده برای چه درسیه.
      من خودم از عربی گاج هم استفاده میکردم..کتاب خوبیه...برای ترجمه هم سعی کن نکاتشو یاد بگیری و چندتا تست انتخابی هم بزنی بعد مهمتر از همه سعی کن سر ازمون از اون نکات ترجمه استفاده کنی

3. Top | #78
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hoonam نمایش پست ها
      من بعد عید یه جزوه ای رو دانلود کردم که خیلی بهم کمک کرد...اسمش نکات طلایی عربی کنکور از انتشارات دانشگاه تهرانیها..من تو نت پیدا کردم اگه پیداش نکردی بهم بگو واست بفرستم...به من که خیلی کمک کرد عربی رو کنکور امسال95درصد زدم
      معلومه داری تبلیغشو میکنی
      و الا ازین چیزا بهترم داریم

4. Top | #79
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ikonkuri نمایش پست ها
      معلومه داری تبلیغشو میکنی
      و الا ازین چیزا بهترم داریم
      حرف تبلیغ نیس..اصن دلیلی نمیبینم تبلیغش کنم...من نظرم رو گفتم شما برو همون که بهتره رو بخون...مهم اینه که نتیجه بگیری

5. Top | #80
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mk.meydani نمایش پست ها
      سلام...کتاب آقای ایاد فیلی رو دیدم ...خیلی کتاب خوب و مناسبی برای آموزش و کار عربی هست و اگه اون رو فول کار کنید و تمام کتاب رو بخونید به درصد 100 هم میتونید برسید ! در این مورد شکی نیست ! اگر کسی کتاب ایاد فیلی یا هر کتاب دیگه ای رو تهیه کرده به هیچ وجه دنبال عوض کردن منبعش نباید باشه ! اما اینکه چرا نگفتم دلیلش اینه که من اینجا یه راه پیشنهادی و مناسب برای رسیدن به درصد بالا معرفی کردم اما خب این هم تنها راه رسیدن به درصد بالا نیست‌! اگه متن رو خونده باشین ، من دارم میگم نباید نکات و قواعد و استثناهای عربی رو حفظ کرد !‌ باید اون ها رو کاربردی یاد گرفت ! برای این که بهتر متوجه شید من تجربه ی خودم رو مثال می زنم ! من در دبیرستان دو دبیر فوق العاده داشتم ! سر کلاس همیشه به دنبال تجزیه و تحلیل متن ها بودیم ...من بیشتر از همه بهش اهمیت می دادم ...هر کلمه ای رو که در کتاب های حتی سال اول دوم می دیدم رو از معلمم می پرسیدم ...یادمه اونقدر کلمه ای با نقش مفعول فیه رو ازش پرسیدم که برای اینکه دیگه نپرسم مفعول فیه رو سال دوم به ما درس داد ! ...این کار وقت زیادی می گیره ؟ برای من در حد سر کلاس های دبیرستان بود ! همون سال ها هم زیاد به عربی توجه نمیکردم ! ...در تابستون یه بار دیگه تمام کتاب ها رو ترکیب و تجزیه کردم و تست های قواعد رو از کنکور های سال های قبل و تست های تالیفی زدم . ( منبع قواعدم فقط جزوه ی دبیرم بود که مسلما کلیات رو گفته بود و یه سری نکات ) من خودم از هیچ منبع کمک آموزشی برای آموزش عربی استفاده نکردم(اگه دقت کنید نوشتم منابع پیشنهادی برای تست) و حتی خیلی از قواعدی که در کتاب ها مطرح شده رو بلد نیستم ! ولی به هیچ مشکلی در کنکورم بر نخوردم ! بعد از تابستون که کمی عربی کار کردم ..تا ایام عید تقریبا هیچی عربی نخوندم ! ایام عید شروع کردم به زدن آزمون های جامع عربی و سعی می کردم نقاط ضعفم که اغلبا سوالات مفهومی متن بود رو رفع کنم ! بعد از اون هم در جمع بندی فقط سوالات کنکورهای قبل رو کار کردم !
      بازم تاکید میکنم اگه در مورد کتاب ایاد فیلی یا هر کتاب دیگه ای صحبت نکردم دلیل بر این نیست که کتاب خوبی نیست یا مشکل داره یا با اون نمیشه به درصد بالا رسید ! بلکه متناسب با راهی( که البته به هیچ وجه تنها راه نیست ! ) که گفتم این منابع رو هم پیشنهاد کردم !
      دوستان ببخشید این اقا از کی شروع کرده بودن به خوندن که 7 شدن؟

6. Top | #81
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      اول قواعد از پایه شرو میکنی میخونی همزمانم تست میزنی بعد کلمات آخر کتاب بعد ترجمه درس ب درس ،در حین ترجمه تمام قواعدی ک یاد گرفتی رو کتاب پیاده میکنی..کتاب خیلی سبز و تستای کنکور کافیه بنظرم اگ سطح پایین تو سایت آلا dvd گذاشته دان کن ببین

7. Top | #82
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آپ
      این جهان زندان و ما زندانیان.......

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن