خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    1. Top | #1
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

نقاط ضعق و قوت برنامه تابستان قلمچی ( موشکافی 10 مرداد)

آینده نه فقط با خواستن ، بلکه با عمل ساخته می شود
      حلول ماه میهمانی خدا بر شما مبارک و انشاله از برکات این ماه و تمام اندوخته خود یعنی ایام عمر بتونیم بخوبی استفاده کنیم و حق بندگی رو به شایستگی بجا بیاریم؛ تو این شب ها و سر سفره افطار همه تون دعا می کنم و متقابلا" محتاج دعا هستم .(برای مشاهده پست و کارگاه سال گذشته(92) چگونگی مطالعه برای کنکور در ماه رمضان_کلیک کن) _ خوب بریم سراغ بحث مون با بچه های جدید الورود به کار سایت و کنکوری های پر قدرت 94 . بومی کردن یا همان شخصی سازی برنامه کلی موسسات آموزشی یکی از مهمترین ارکان موفقیت هر داوطلب در روند یکساله خودش به حساب میاد ؛ همگی خوب می دونیم که برنامه راهبردی آزمون های آزمایشی مختلف که در طول سال برگزار میشن به همه سطح دانش آموز و در هر حال یک قالب کلی رو پیشنهاد میدن و با کم و کیف کار برای سطوح مختلف و ریز شرایط ما کاری ندارن ؛ این جلسه به اجرای روند آزمون های قلمچی تابستان 93 برای کنکور 94 پرداختیم و بطور منحصر به فرد آزمون 10 مرداد مورد بررسی قرار دادیم و نقاط ضعف و قوت کار خاطر نشان کردیم . امید دارم که با عمل به توصیه ها بتونید برنامه های خوبی برای خودتون از آب در بیارین و اگر هم مشکلی بود روی من حساب کنید . راستی تا یادم نرفته بگم که میدونم خیلی هاتون میخواین مشاوره ماهانه بگیرن و جسته گریخته می شنوم که از پس هزینه ماهانه اش با وجود سختی های این روزهای زندگی شاید بر نیاید ؛ هیچ اشکالی نداری ،شاید نتونم قیمت کارم مشاوره ماهانه پایین بیارم ولی خودم پشت تون هستم ، فایل های مهم برنامه ها و کلاس های بهترین مراکز کنکور کشور در زمینه طراحی مسیر موفقیت تا کنکور رو براتون بی منت میذارم تا شما هم از آن ها استفاده کرده و بتونید کار خودتون اصلاح کنید و به سمت رسیدن به هدف متعالی در تابستان 94 انشالله گام بلندی بردارین . در تک تک حرف هام نکته های زیادی وجود داره که خودت باید همت کنی و دونه دونه اش مکث کنی و بهش فکر کنی ؛ آرشیو همایش ها و مقالات از 91 درستون راست سایت فراوان یافت میشه که در هر زمینه ای از جمله تست زنی و دوره و خلاصه برداری و روش مطالعه هر درس و برنامه ریزی و منابع و خواب و مطالعه در ماه رمضان و کلی بحث انرژی زا کنکوری و انتخاب رشته و ... حرف زدم ؛ پس تنها نیستی و می تونی خودت در کلاس و من رو روبرو خودت ببینی .

منتظرت نمیذارم .... بریم سراغ لینک های داغ دانلود برای سختکوش ترین کنکوری های کشورم IRAN

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir
      ویرایش توسط afshar : 12 تیر 1393 در ساعت 06:14

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن