خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

آزمون برم یا نه؟

سلام بچه ها خوبین؟
      بچه ها با چندتا مشاور صحبت کردم میگن تابستون آزمون نرم
      امسال میرم پیش
      یک روز رسد غمی به اندازه کوه
      یک روز رسد خوشی به اندازه دشت
      افسانه زندگی چنین است گلم
      درسایه کوه باید از دشت گذشت

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi075 نمایش پست ها
      سلام بچه ها خوبین؟
      امسال میرم پیش

مشاور داری؟؟ اگه آره خب به حرفش گوش بده دیگه! اگرم نداری خودت میخوای بخونی و واسه خودت برنامه بریزی(اول میری برنامه ی آزمونای تابستون قلم چی + گزینه 2 + گاج رو دان میکنی میبینی کدومش بهتره و با شرایط تو جور درمیاد با اون پیش میری یا نه اصلا شایدم تلفیقی از برنامه ی 3 آزمون)

دوحالت داره: اگه عین ی پسر خوب
      خودجوش درس میخونی و به برنامه هات پایبندی که نری آزمون بنظرم بهتره حالا چراااااا؟ چون درگیر تراز خوبو درصد بالا اووردن تو آزمونای قلم چی و سایرموسسات نمیشی که الکی درسا رو سرسری فقط یجوری بخونی که موقتا کارت راه بیوفته!!! مثلا بخاطر اینکه دروس عمومی که قلم چی میخواد از کل کتاب زرد عمومیش سوال

بیاره تو مجبور بشی بدون اینکه عمومیا رو ی دور کرده باشه بشینی سوالات و جوابای کتابـِ خودشونو حفظ کنی که نکنه ترازت افت کنه مثلا! بلکه میشینی ی دو دو تا چهار تا میکنی و میبینی کجا نقاط ضعفته(مثلا من خودم هندسه و زبان فارسی) یا چه درسایی رو حتما باید توی تابستون از بیس و پایه بشینی اصولی کارشون کنی (اختصاصیا مثلا ریاضی فیزیک) رو

اونا زوم میکنی و اونا رو تو تابستون کار میکنی حالت دوم : ولی اگه هی امروز فردا میکنی و درست و حسابی نمیخونی و مدامم حسشم نیست!!!!!!! نووووچ فایده ای نداره شما باید حتمی زور بالا سرت باشه اینه که شما بری آزمون بهتره واست به این تاپیکم ی سر بزنی هر چند شایدم زدی!!! http://forum.konkur.in/thread12918.html#post199666

با خودم میگویم :

باید یک بار به خاطر همه چیز گریه کرد

آن قدر که اشک ها خشک شوند

باید این تن اندوهگین را چلاند و بعد دفتر زندگی را ورق زد ..

به چیز دیگری فکر کرد

باید پاها را حرکت داد و همه چیز را از نو شروع کرد ...

"آنا گاوالدا"

ویرایش توسط G O L B A R G : 12 تیر 1393 در ساعت 14:28

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi075 نمایش پست ها
      سلام بچه ها خوبین؟
      امسال میرم پیش
      نرو خو
      چقدر دوست داشتنی هستند...
      آدم هایی که شبیه حرف هایشان هستند...

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به شرایطت بستگی داره !!
      بعضیا به قول دوستمون خود جوشن ولی اگه خودت سردرگمی و نمیدونی
      باید چه جوری برنامه بریزی قلم چی خیلی خوبه فقط یه ایرادایی داره ک
      قابل بررسیه !!

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      ای بابا کدوم مشاور گفته نری تزمون لازمه کمک میکنه بفهمی کجاها ایراد داری بابقیه رقابت می کنی و انگیزه جنگجوانه پیدامیکنی امسال سال امتحان نیستا بنظرم بیشتر فک کن و ارمونو از دست نده

6. Top | #6
      v73
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام حتما تا جایی که امکان داره از تابستون آزمون شرکت کنید؛خواهشا هر موسسه‌ای هم میرید اول راجع بهش بپرسید بعد هم کامل بهش اعتماد کنید
      سعی کنید فرصت رو از دست ندید؛این تابستون خیلی براتون میتونه موثر باشه و بعد هم یه برگ برنده برای شما نسبت به افرادی که این فرصت رو از دست دادند
      شما باید به آزمون دادن و شرایطش آشنا بشید،پس سعی کنید این تابستون آزمونها رو.شرکت کنید و از همین الان هم خودتون برنامه بنویسید(خودمو کشتم از بس که گفتم :-d)
      این رو هم بدونید آزمون که شرکت میکنید همیشه نباید اون بالا بالا ها سیر کنید؛اگه خدایی نکرده ترازتون اومد پایین اعلام عزای عمومی نکنید...
      پایین اومدن تراز طبیعیه؛فقط باید ازش درس بگیرید؛از صعودتون هم درس بگیرید
      و اینکه تراز و رتبه آزمون ها قرار نیست تکلیف شما رو مشخص کنند؛دیگه بگید خب این رتبه امه پس دیگه من هیچ امیدی ندارم؛یا نه عکسش خدایی نکرده مغرور بشید که بعد مطمئنا سرانجامش سقوطه
      اینها همه اش یه فرصتیه برای شما؛برای آمادگی در کنکور؛از همه آزمونها درس بگیرید نه اینکه باهاشون درمورد رتبه کنکورتون قضاوت کنید
      به خودتون باور داشته باشید و از همه مهم تر به خدا
      پس از شکستها و موفقیت هاتون در ازمون ها درس بگیرید
      اشتباهاتی که در آزمون ها انجام میدید رو بعد از بررسی آزمون در یک دفتر یادداشت کنید؛مثلا یه سری سوالات رو ندیدم؛گزینه جابه جا زدم و هر اشتباه دیگه؛حتی اگه خیلی کوچک باشه؛بعد این دفتر رو شب قبل از آزمونها بخونید تا فرداش که آزمون دارید دیگه اون اشتباهات رو تکرار نکنید؛این کار رو تا پایان ادامه بدید تا برای جلسه کنکور دیگه هیچ کدوم از اشتباهاتتون رو تکرار نکنید
      موفق باشید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن